Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 18:21   #2401
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Pa realno, Rađi kiosk ne bi dao da vodi.


Sent from beyond the hills
Postavljanje bivših sportaša na visoke funkcije mi je uvijek bilo fascinantno. Ljude koji su dosta često neškolovani ili nemaju potrebne kvalifikacije, a bome ni iskustvo se stavlja na rukovodeće funkcije jer su se eto bavili tim sportom pa moraju znati šta treba. Jest da uglavnom nemaju pojma o menadžmentu, financijama, organizaciji ili zapravo bilo čemu potrebnom za stvaranje zdravog sustava. Takve ljude se može postaviti eventualno kao savjetnike za stručni dio poput rada s mladima, predavanja o svojim iskustvima i ne znam individualnih treninga s mladim talentima kad su na nekim pripremama. Za ostalo oni nisu i namaju šta tamo raditi. Samo što kod nas ništa nije normalno pa ako nisu bivši sportaši onda su bivši funkcioneri poput Radića. Doduše meni se čini da je Dino srao po Radiću više zbog toga što se ovaj bolje snašao od njega i ometao ga u pokušaju vlastitog uhljebljivanja, a manje zbog sistema i svega što je okruživalo HKS. Ego je bio u pitanju kod Dine, a ne rad HKSa. Zamisli takvu veličinu poput Dine ignorirati i ne davati mu nikakvu funkciju da i on omasti brčine. Koliko vidim otkad su naši mili legendarni reprezentativci došli ama baš ništa se nije promijenilo, a Radić kraj njih izgleda kao David Stern.
__________________

Zadnje uređivanje Dr.Phil : 19.09.2017. at 18:33.
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:21   #2402
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Janezi su nas pošteno našamarali,navodno je tromjesecni angažman Kokoškova stajao 30 000 eura

30 000 eura za lika koji ima staž od 17 godina u NBA

Na drugoj strani,mi nakon stotog debakla,stavljamo čovjeka koji je i sam sudjelovao u tom debaklu i koji je žario i palio po Nizozemskoj

Ono,baš smo mnogo jaki
Slavko Cvitković je u prijenosu finala spomenija cifru od 120000 eura za ovaj njegov Eurobasket angažman.

Doduše, njemu se nekad zapletu brojke, pa mu nije svaku za virovat :nezna:
Cinque is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:50   #2403
Koliko mi je depresivno sto slijedi nasoj kosarci, umjesto da se veselim zbog nove generacije mladih igraca uz nekog postenog izbornika mi cemo gledati samo nastavak unistavanja kosarke u Hrvata, ova dvojica imbecila u foteljama ce samo smjenjivati ljude, i oni osobno nece imati nikakav osjecaj odgovornosti. Ako je ovo istina da je Vrankovic bio protiv Nazora iz osobnih razloga neka slobodno ugase savez. Ja osobno necu vise reci niti jednu rijec protiv ovih mladih ljudi koji ce otkazivati reprezentaciju.

Cemu davati ljeto za ove uljebe, kada rezultata nece biti. Sve mi ovo vise vuce na nogomet, to me strasi. Od toga da sam skakao i vristao na golove, sloma nakon poraza od Turske do potpunog prijezira prema toj nakupini ljudskog sljama u 5 godina.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 20:23   #2404
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
Slavko Cvitković je u prijenosu finala spomenija cifru od 120000 eura za ovaj njegov Eurobasket angažman.

Doduše, njemu se nekad zapletu brojke, pa mu nije svaku za virovat :nezna:
prema reviziji košarkaški savez slovenije je več koju godinu skoro pa u bankrotu tako da je vjerojatnije, da je cifra 30000...
B1968B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:34   #2405
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Crna Gora je svemirski brod za Finsku, a ne da su jači od nas.
Čemu toliko pretjerivanje...
Čemu tolike dezinformacije ?
Kad si zadnji put gledao Finsku, protiv Francuske mozda na ovom Euru ?
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 23:21   #2406
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
i samo ljudi iz sustava.

nista novo, nista promjene
Jbg. To je paradigma i u politici : "politička stabilnost".
To što "sustav" dokazano funkcionira za k... nema veze.
Stabilan je
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 23:43   #2407
Pa to je paradigma kukavica i neznalica, uhljeba i kočnićara. Da
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:01   #2408
Oglasio se i Mirko:

'Slučaj Šarić ne postoji! Kriv je Aco Petrović, njegova bahatost i prepotencija. Jezik mu je ispred pameti!'
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:45   #2409
mirko je u SN pričao da nema smisla imati pripreme mjesec dana, da treba vratiti kao nekad - 3 mjeseca priprema...
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:18   #2410
Nema problema, ta rečenica ga diskalificira iz svake daljne ozbiljne rasprave. On misli da su ovo osamdesete.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:38   #2411
Oglasio se mirko:
Niko negovori o sustavu Igre nego on ide usporediti rad nogu dragica, doncica, ricea i roka i popa... I kao "oni nisu fizicki spremni" zakljucak

Trazim link od cjele utakmice russia-hrvatska da napravim izvjestaj. Bask pojavi se i spasi stvar xD
turbofolk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:50   #2412
Quote:
turbofolk kaže: Pogledaj post
Oglasio se mirko:
Niko negovori o sustavu Igre nego on ide usporediti rad nogu dragica, doncica, ricea i roka i popa... I kao "oni nisu fizicki spremni" zakljucak

Trazim link od cjele utakmice russia-hrvatska da napravim izvjestaj. Bask pojavi se i spasi stvar xD
https://www.youtube.com/watch?v=0tvlnCdvGLo
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:09   #2413
Evo kad je već Kukoč aktualan ovih dana sa primanjem u kuću slavnih FIBE jedno prisjećanje na njegovo zadnje natjecanje u reprezentativnom dresu na EB 1999.

https://www.youtube.com/watch?v=T2C0Aqnve7k

1. kolo dobijemo buduće prvake Talijane nakon -19 na poluvremenu, ostavivši ih na 20 koševa u nastavku.

Prvenstvo na kraju završili tek na 11. mjestu
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:52   #2414
Nije zgorega prisjetiti se da su Kukoču tad igračku podršku u reprezentaciji među ostalima činili Tomeljak, Henjak, Zadravec i Poljak, uz velikog Pepsija na klupi
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:56   #2415
Bili smo četvrti na prošlom eurobasketu ako se ne varam, ili je to pretprošli već?
danas svi igraju košarku, nije sramota izgubiti od Rusa i nikad nije bila. Da je Češka ili Gruzija, ajde dobro, ali Rusi su uvijek bili ime u košarci, samo što smo mi naduti i mislimo da smo najbolji.
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:44   #2416
Quote:
Ferdibrand kaže: Pogledaj post
Zadravec
Gordan Zadravec zvan Garrincha
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:40   #2417
Jel se netko sjeća zašto Rađa nije nastupio, a igrao je primjerice u kvalifikacijama za taj EB 99' protiv BIH u Splitu? Nisam siguran za ostale utakmice, ali tu se sjećam da je igrao.

Nevezano za ovo gore

https://www.youtube.com/watch?v=dbcrLRHmcAg&t=3s

Meni još ostaje enigma šta se tadašnjim reprezentativcima desilo u 1/4 finalu OI 96' protiv Australije kada zadnjih 5-6 minuta nisu koša dali i na kraju izgubili. Cvitković u ovom videu priča kako su se međusobno posvađali, i naglašava kako Arijan Komazec nije nastupio zbog "bolesti". Iduće godine gotovo svi iz te generacije otkazali su EB. Bilo je tu svašta, a tri tadašnja igrača sada vode savez i ponovno pizdarije u ekipi.
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:03   #2418
Quote:
kevin80 kaže: Pogledaj post
Jel se netko sjeća zašto Rađa nije nastupio, a igrao je primjerice u kvalifikacijama za taj EB 99' protiv BIH u Splitu? Nisam siguran za ostale utakmice, ali tu se sjećam da je igrao.

Nevezano za ovo gore

https://www.youtube.com/watch?v=dbcrLRHmcAg&t=3s

Meni još ostaje enigma šta se tadašnjim reprezentativcima desilo u 1/4 finalu OI 96' protiv Australije kada zadnjih 5-6 minuta nisu koša dali i na kraju izgubili. Cvitković u ovom videu priča kako su se međusobno posvađali, i naglašava kako Arijan Komazec nije nastupio zbog "bolesti". Iduće godine gotovo svi iz te generacije otkazali su EB. Bilo je tu svašta, a tri tadašnja igrača sada vode savez i ponovno pizdarije u ekipi.
koliko se sjecam, radjina prica je tada bila da ce on pomoci u kvalama ali da prepusta mjesto mladjima za prvenstvo.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:20   #2419
Quote:
Ferdibrand kaže: Pogledaj post
Nije zgorega prisjetiti se da su Kukoču tad igračku podršku u reprezentaciji među ostalima činili Tomeljak, Henjak, Zadravec i Poljak, uz velikog Pepsija na klupi
to je ipak bila teska rezerva, ekipa koja je igrala i nije bila losa, mula, mrsic, giricek, prkacin,vujcic. opet, tu je falilo masu igraca koji su tada mogli pomoc, kovacic, marcelic, sesar, rimac, alanovic. da ne spominjem radju, komazeca i tabaka. kako i zasto, nemam pojma vise.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 09:24   #2420
igrači pozvani za kvalifikacije:

Quote:
Roko Badžim, Boris Barać, Miro Bilan, Josip Bilinovac, Domagoj Bošnjak, Luka Božić, Mateo Drežnjak, Mate Kalajžić, Toni Katić, Filip Krušlin, Dominik Mavra, Jakov Mustapić, Darko Planinić, Krešimir Radovčić, Ivan Ramljak, Damjan Rudež, Željko Šakić, Luka Šamanić, Krunoslav Simon, Nik Slavica, Josip Sobin, Rok Stipčević, Karlo Žganec i Tomislav Zubčić.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.