Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 21:52   #3401
Kupila sam Teint Perfection fiksator sminke u spreju,nadam se da nece neku stetu napravit posto sadrzi alkohol
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:00   #3402
Što se Balea mlijeka tice, ja stavljam i po sedam-osam pumpica na mokru kosu i nikad me ne zamasti (imam kosu do pola leđa, blago valovitu, ne koristim fen u 95% slučajeva), a čak sam dodala i malo kokosovog ulja u cijelu bočicu. Super mi je, počešljam se bez problema s njim i kosa mi je mekana i nije naelektrizirana.

Najbolji trik sa svim tim leave-in proizvodima - polusuhu kosu počešljam, stavim jednu pumpicu Baleinog mlijeka, ispletem pletenicu i odem spavati. Ujutro se počešljam češljem sa širokim zupcima i imam lijepe prirodne valove (koji ne izgledaju kao da su od pletenica ).
__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 17:57   #3403
Ima li od Balee nešto dobro za područje oko očiju?
Prvenstveno za ublažavanje tamnih podočnjaka i općenito za to područje da malo nahrani.
chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:28   #3404
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
Ima li od Balee nešto dobro za područje oko očiju?
Prvenstveno za ublažavanje tamnih podočnjaka i općenito za to područje da malo nahrani.
Ima balea serum za lice. Ja sad ne znam jel on pomaze za podrucje oko ociju, ali meni za lice je opcenito dobar i dugo ga vec imam, a prije par mjeseci sam ga dobila na poklon od jedne forumasice. Stvarno ga ne treba puno. Ima pumpicu kojom se dozira kolicina.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:35   #3405
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Ima balea serum za lice. Ja sad ne znam jel on pomaze za podrucje oko ociju, ali meni za lice je opcenito dobar i dugo ga vec imam, a prije par mjeseci sam ga dobila na poklon od jedne forumasice. Stvarno ga ne treba puno. Ima pumpicu kojom se dozira kolicina.
oprosti, ali ovo je bas jako losa preporuka. serum jest super, ali nema veze s onim sto cura trazi.

ne razumijem se u baleine okoloocne proizvode, samo ne bih htjela da netko bas toliko zabrazdi...
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:38   #3406
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
oprosti, ali ovo je bas jako losa preporuka. serum jest super, ali nema veze s onim sto cura trazi.

ne razumijem se u baleine okoloocne proizvode, samo ne bih htjela da netko bas toliko zabrazdi...
Hvala sto si me ispravila. Napisala sam da ne znam je li on za podrucje oko ociju i sam naziv mu kaze da je za lice. Ja sam gledala to tako da... ako je za lice, onda je za cijelo lice. Krivo. Nadam se da ce forumasici netko dati ispravan i dobar savjet, tj. preporuku za proizvod.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:39   #3407
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
Ima li od Balee nešto dobro za područje oko očiju?
Prvenstveno za ublažavanje tamnih podočnjaka i općenito za to područje da malo nahrani.
Neko je hvalio okoloočnu sa lotusom ali ne znam da li radi šta po pitanju podočnjaka.Pogledaj na preparativnoj ima tema o okoloočnim pa predji par stranica zadnjih čini mi se da je tamo bilo riječi o njoj.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:47   #3408
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
Ima li od Balee nešto dobro za područje oko očiju?
Prvenstveno za ublažavanje tamnih podočnjaka i općenito za to područje da malo nahrani.
Nije balea ali je drogerijsko, a to je afrodita maska okoloocna koja kosta oko 10kn a jako se lijepo ponasa.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:57   #3409
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Neko je hvalio okoloočnu sa lotusom ali ne znam da li radi šta po pitanju podočnjaka.Pogledaj na preparativnoj ima tema o okoloočnim pa predji par stranica zadnjih čini mi se da je tamo bilo riječi o njoj.
ja sam kupila tu okoloočnu kremu u uskoj tubi s lotusom i ne valja mi. ko da ne radi ništa. po meni je bolja afrodita maska, dode 10 kuna u dm.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 23:15   #3410
Ta Afrodita je zakon!

Ja kupim po 3-4 pakovanja i onda ih prebacima u praznu ambalažu Baleinog Aqua seruma i peglam k'o velika.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 00:00   #3411
Ja koristim Baleinu okoločnu kremu s ureom i za hidrataciju mi je super. A koliko jedna krema može pomoći samim podočnjacima je već upitno. Problem tamnih i naglašenih je genetski, možeš ga sakriti, ali ne i u potpunosti riješiti.

Morat ću probat tu afroditinu maskicu kad ju hvalite.
Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 01:14   #3412
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
Ima li od Balee nešto dobro za područje oko očiju?
Prvenstveno za ublažavanje tamnih podočnjaka i općenito za to područje da malo nahrani.
Ja koristim od Balee onaj gel sa lopticom u plavoj tubici i odlican mi je.

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 10:04   #3413
Hvala cure. Budem isprobala nešto od toga što ste navele.
chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 10:18   #3414
ja sam uzela jucer afroditinu hydra patch. bas me podsjeca na ovu masku koju spominjete
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:10   #3415
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ta Afrodita je zakon!

Ja kupim po 3-4 pakovanja i onda ih prebacima u praznu ambalažu Baleinog Aqua seruma i peglam k'o velika.
Kako otvoriš kutijicu od Aqua seruma?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:21   #3416
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Kako otvoriš kutijicu od Aqua seruma?
Skinem taj poklopac gore. Nije sistem na šaraf, nego baš treba skinuti/otkinuti.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 14:47   #3417
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Skinem taj poklopac gore. Nije sistem na šaraf, nego baš treba skinuti/otkinuti.
Super znači definitivno se može. Pri kraju mi je serum a kutijica bi mi dobro došla za azijske testere.
Hvala.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:03   #3418
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Skinem taj poklopac gore. Nije sistem na šaraf, nego baš treba skinuti/otkinuti.
Prije ne znam koliko sam čitala kako pišeš da koristiš bočicu od aqua seruma i pitala se kako..skužila sam nedavno kako i puno ti hvala ovim putem,stavila sam masku od afrodite unutra
Sad moram kupit jos jedan serum za drugu masku

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:43   #3419
Cure, nisam toku, jesu li mozda povukli rozu umivalicu na pumpicu?
Trazim je vec mjesec dana u 3 DM-a u gradu i nikad je nema, a danas sam uocila micelarni gel za umivanje koji je u istoj liniji kao i umivalica samo sto je u drugacijoj ambalazi.
O cemu se radi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:49   #3420
Di je nestao sampon za dubinsko pranje? Gledam neki dan u svom dmu i nema ga na polici, nadam se da ga nisu povukli

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.