Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija, Overclocking, Tableti

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 19:11   #2141
Znam da tko kod je radio u linksu kažu užas (masa pce forumaša), financijske kazne i za najmanju stvar. Links je jedan od rijetkih "lanaca" takvih shopova (i najveći koji vjerojatno najveći profit ima), ovi ostali su pojedinačni (tipa it futura, adm i sl.) koji nemaju gro zaposlenika, uglavnom gazdu koji radi i možda još jednog-dva
Old 14.10.2017., 19:20   #2142
Links ima jedino super reklamacije, za ostalo su više manje koma. Cijene su živa katastrofa, moja roba redovito crkava što god tamo kupio. xD Nešt mi kod njih smrdi opako. A niti nije shop gdje bi ja volio raditi. A i imali su natječaj prije jedno godinu i pol - dvije. Mislim da su tražili studenta tad, što ja nisam više.
DarkBlue22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 23:26   #2143
Quote:
DarkBlue22 kaže: Pogledaj post
Ja nekako imam osjećaj da je posao u IT trgovini kao prodavač jako jako teško dobiti. Ne vjerujem da bi mene uzeli kao gimnazijalca. xD A priča je da smo ja i frend nedavno 3. frendu složili buđet konfu, i fakat je pravo čudo što smo utrpali unutra na taj buđet. Dok je buraz ubio puno para na GTX1080 i Ryzen 1600 konfu, i onda unutra stavi SSD s 3 godine garancije. A da je malo uštedio na cooleru, a ne uzeo Noctuau od 100€, stao bi mu SSD s 5 godina garancije najmanje, ili ako ima sreće Samsung s 10. Tako da sam se morao sudržati od toga da ne prasnem u smijeh kad sam vidio račun. xD
Iskreno koga boli briga ima li SSD 3 ili 5g garancija, pitanje je koji je kvarljiviji :P

EDIT:

Od onih koje sam imao, OCZ, Samsung, Kingsto, Adata, Intel ..jedino mi je OCZ vrisnuo mamu mu.

Quote:
DarkBlue22 kaže: Pogledaj post
Links ima jedino super reklamacije, za ostalo su više manje koma. Cijene su živa katastrofa, moja roba redovito crkava što god tamo kupio. xD Nešt mi kod njih smrdi opako. A niti nije shop gdje bi ja volio raditi. A i imali su natječaj prije jedno godinu i pol - dvije. Mislim da su tražili studenta tad, što ja nisam više.
Nisu im cijene katastrofa, dapače kroz zadnjih godinu dana znali su biti jeftiiji od svih. Ono zbog čega dosta često tamo uzmem jest osim što imaju poslovnicu u Puli, znam da mi rješavaju odmah reklamacije. A to mi vrijedi 100 - 200 kn više na 1500 kn+ artikle ako je potrebo.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 23:46   #2144
Ako ćemo realno... uzeo je bijesni cooler od 100ak €.. na što je mogao uzeti CoolerMaster Hyper 212 EVO u push pullu za ispod 400. Ako bi izgubio u overclocku cca 3 stupnja. xD Pitanje dal' i toliko. I uzeo je WD Green 240GB SSD za 750kn. Dok je za tih 300ak kn razlike mogao imati Samsunga s 10 godina garancije. I 100 godina bi bio miran. Koliko muke oko 150mhz na procesoru. xD Ja osobno volim biti čim duže miran s garancijom. Tako da 750kn na 3 godine - ne hvala. Vjerojatno je i to do mojeg iskustva da mi sve rokne 2 tjedna iza garantnog roka.
DarkBlue22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 00:20   #2145
Ako ikada budeš u IT biznisu, čekaj da spizdite 100 soma i više na konfu, a onda dođu neke DOA komponente
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:33   #2146
Bio u ADM novoj prodavaonici u novom Zagrebu, bome dobro su se proširili, na kata su + podrum.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.