Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 23:36   #2601
Danas je na Dančama s nama odigrala dvije viktorije svjetska prvakinja, kapetanica vaterpolske reprezentacije SAD-a Maggie Steffens. Sliku Danača objavila je na svom profilu na Twitteru. https://twitter.com/maggiesteffens Prekjučer je osvojila zlato u Budimpešti, a danas sam joj ja uspio koji put obraniti i postići pogodak dok ona brani, te ju čuvati u viktoriji. https://en.wikipedia.org/wiki/Maggie_Steffens
Dubrovčanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 23:44   #2602
Quote:
Dubrovčanin kaže: Pogledaj post
Danas je na Dančama s nama odigrala dvije viktorije svjetska prvakinja, kapetanica vaterpolske reprezentacije SAD-a Maggie Steffens. Sliku Danača objavila je na svom profilu na Twitteru. https://twitter.com/maggiesteffens Prekjučer je osvojila zlato u Budimpešti, a danas sam joj ja uspio koji put obraniti i postići pogodak dok ona brani, te ju čuvati u viktoriji. https://en.wikipedia.org/wiki/Maggie_Steffens
Jeste igrali sa muškom ili ženskom loptom?
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 00:02   #2603
Muškom.
Dubrovčanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 00:28   #2604
U ovogodišnjoj Divljoj ligi čije se poluzavršnice igraju prekosutra bljesnuo je Turčin Danče ulaskom među četiri. Dosad je njihov najveći uspjeh bio prolazak u glavni turnir. Moja momčad, Betula Danče, napravila je u drugoj sezoni svoga postojanja iskorak u odnosu na prvu. Prošla je kvalifikacije i ušla u glavni turnir. U kvalifikacijama poraz od Turčina 9:5, te pobjede nad Lukovicom 6:4 i Plažom ispod Petke 6:4. U glavnom turniru porazi od Elite 15:3, Lozice 9:2 i neodigrana utakmica s Kolorinom (registriran poraz 5:0). Ja nisam poentirao, ali mogu biti zadovoljan. Lani sam u kvalifikacijama bio strijelac dvaju pogodaka.

Podbacio je Penatur koji je jedna od kultnih momčadi, a Češke banje su ga slatko izbacile na četverce i preko njega prvi put ušle među osam. Protiv silnoga Kamena malog nije išlo. Kokoti drugu sezonu zaredom nesretno ispadaju. Mladi su, poletni, plivački snažni. Ipak su ih nadmudrili stari, debeli, sijedi, glomazni branitelji naslova Elita 7:6. Lani su Kokoti nesretno eliminirani na četverce. Nova momčad Komarda, koja nikada prije nije postojala, prolaskom u glavni turnir ukazuje da se na nju u budućnosti može računati. Ove godine se igralo na samo dvama igralištima unutar gradske urbane cjeline, na Porporeli i na Dančama. Pasjača Popovići je nakon 12 godina igranja prvi put dobila domaćinstvo.
Dubrovčanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 02:45   #2605
A di vam je Špilja Danče?
I jeste li vi Dančari ljuti rivali ili ste jedni za druge?
Decadent Pozer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:48   #2606
Ove godine nema Špilje, samo Turčin koji je razmontiran u poluzavršnici 13:4 (bilo je 9:0) i Betula. Razlika u kvaliteti trenutačno je prevelika da bi bili ljuti suparnici, više smo bratski klubovi. U završnici iste momčadi kao i lani, Elita i FUN H20 Mlini. Podržavam Elitu, kako bi ispalo da smo izgubili od najboljih. FUN mi je donekle antipatičan jer preozbiljno pristupa Divljoj ligi. Imaju navijače, majice, transfere, treninge, pripremne utakmice s Gusarom, svaku utakmicu igraju punom snagom i pobjeđuju i po 18:1. Ne počnu se zafrkavati kad stvore veliku razliku, nego igraju "full" od početka do kraja. Ne pristupaju Divljoj ligi kao zabavi, nego maksimalno angažirano i usredotočeno kao razgovoru za posao.
Dubrovčanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 22:22   #2607
Izgubili naši u finalu SP U-20,7-7 sa Grčkom,izgubili na peterce 10-12
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:10   #2608
FUN H20 Mlini po drugi put u svojoj povijesti pobjednik Divlje lige, u uzbudljivoj završnici svladali branitelja naslova moćnu Elitu 6:5.
Dubrovčanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 00:40   #2609
CHAMPIONS LEAGUE, 2017/18, DATES AND PARTICIPANTS

Qualification Round 1 (15-17 September 2017)

Group A – Banja Luka (Bosnia and Herzegovina)
Banja Luka (Bosnia and Herzegovina)
OSC Budapest (Hungary)
CN Terrassa (Spain)
Sintez Kazan (Russia)
CF Portuense (Portugal)

Group B – Strasbourg (France)
Strasbourg ATT (France)
Canottieri Napoli (Italy)
Enka Sport (Turkey)
Jadran Herceg Novi (Montenegro)

Group C – Tel Aviv (Israel)
ASA Tel Aviv (Israel)
Mornar Split (Croatia)
ANC Glyfada (Greece)
Galatasaray (Turkey)

Prva 2 iz svake grupe idu dalje u 2. pretkolo gdje ih čeka na pod mus principu 11 klubova iz zemalja koje imaju pravo na izravan plasman:

Mladost Zagreb (Croatia), CN Marseille (France), ASC Duisburg (Germany), Vouliagmeni NC (Greece), ZF Eger (Hungary), AN Brescia (Italy), UZSC Utrecht (The Netherlands), CSM Oradea (Romania), Spartak Volgograd (Russia), Vojvodina Novi Sad (Serbia), CN Sabadell (Spain)

Prva 2 iz svake grupe idu u play-off u borbu za 4 pozicije koje vode u LP.

Od ove sezone se igra Final 8 (1v4, 2v3, 3v2, 4v1), domaćin: Genoa.

Izravno plasirani:

Jug Dubrovnik (Croatia), Olympic Nice (France), Spandau 04 (Germany), Waspo Hannover (Germany) wc, Olympiakos Piraeus (Greece), Szolnoki Vizilabda SK (Hungary), Pro Recco (Italy), AZC Alphen (The Netherlands) wc, Steaua Bucharest (Romania) wc, Dinamo Moscow (Russia) wc, Partizan Belgrade (Serbia), CNA Barceloneta (Spain)



Euro Cup

Qualification round 1 (29 September – 1 October)

Group A – Miskolc (Hungary)
Miskloci (Hungary)
Primorac Kotor (Montenegro)
Sturm 2002 (Russia)
CN Mataro (Spain)
White Sharks Hannover (Germany)
Hornets Kosice (Slovakia)

Group B – Verona (Italy)
Sport Management (Italy)
Jadran Split (Croatia)
ZPC Amersfoort (The Netherlands)
Sturm Ruza (Russia)
Montpellier (France)
Pays D’Aix Natation (France)
OSC Potsdam (Germany)
FTC Budapest (Hungary)

Prva 4 idu dalje.

Zadnje uređivanje fortaleza : 20.08.2017. at 01:08.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:19   #2610
Spartak i Jadran su bili prejaki za Mladost, Mornar je očekivano ispao pokraj Talijana. Dobar dojam u eurokupu je ostavio splitski Jadran.

Quote:
Jadran je završio s nastupom na kvalifikacijskom turniru u Italiji s nove dvije pobjede, ovaj put svladao je Aix s 9:5 te Amersfoort s 15:6. Splićani tako kući odnose četiri pobjede, remi s Veronom i poraz od Ferencvarosa i dobar dojam s turnira na kojem su pokazali kako su ravnopravni i onim jačim klubovima.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:42   #2611
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Spartak i Jadran su bili prejaki za Mladost, Mornar je očekivano ispao pokraj Talijana. Dobar dojam u eurokupu je ostavio splitski Jadran.
da šteta za mladost, ali ovi su jaki
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 17:43   #2612
Fijasko Mladosti, ali bar se neće dalje blamirati. Golobrada Zvezda koja je ispala iz lige je prošla isto ruski klub i drugi grčki klub a ovi kao pojačani (Radu, Marković) na svom terenu izblamirani.

Jadran Split će ove sezone očito biti naš drugi klub po snazi, mogli bi doći daleko u Len kupu, dobar ždrijeb u sljedećem pretkolu, oni i Ferencvaros bi trebali dalje u QF gdje se onda priključuju klubovi ispali u play-offu LP.

Play-off LP:
CN MARSEILLE (FRA) vs Jadran HERCEG NOVI (MNE)
Spartak VOLGOGRAD (RUS) vs OSC BUDAPEST (HUN)
AN BRESCIA (ITA) vs Sintez KAZAN (RUS)
Crvena Zvezda BELGRADE (SRB) vs CN SABADELL (ESP)

2.prekolo LEN kupa:

Group C
to be played in Aix en Provence (FRA)
MISKOLCI VLC (HUN)
BPM SM VERONA (ITA)
Shturm2002 RUZA (RUS)
Pays D’AIX Natation (FRA)

Group D
to be played in BUDAPEST (HUN)
FTC BUDAPEST (HUN)
PVK Primorac KOTOR (MNE)
Jadran SPLIT (CRO)
CN MATARO’ (ESP)
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 13:19   #2613
[QUOTE=fortaleza;65777569]Fijasko Mladosti, ali bar se neće dalje blamirati. Golobrada Zvezda koja je ispala iz lige je prošla isto ruski klub i drugi grčki klub a ovi kao pojačani (Radu, Marković) na svom terenu izblamirani.

Jadran Split će ove sezone očito biti naš drugi klub po snazi, mogli bi doći daleko u Len kupu, dobar ždrijeb u sljedećem pretkolu, oni i Ferencvaros bi trebali dalje u QF gdje se onda priključuju klubovi ispali u play-offu LP.

Ocekivao sam da bi Mladost mogla proci ali Jadran HN je odlicno poslozena ekipa i to nije nikakvo iznenadjenje(razlika je iznenadjenje). Zvezda je ove sezone potpuno drugacija ekipa od lani,doveli su Savica za trenera i nekolicu najboljih iz Partizana(osim Jaksica,on je u Madjarskoj). Da igraju A1 jadransku borili bi se za play off.
Splitski Jadran je odlicno poslozio ekipu(Krapic,Setka plus tri dobra igraca iz Poska) i po meni siguran ucesnik f4 jadranske lige. I kao sto kazes uz ovaj dobar zdrijeb eurokupa sve osim prolaska u cetvrtfinale bio bi veliki neuspjeh.
jaky275 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 16:09   #2614
Jadran na mega guz, nakon prokockane pobjede i tek remija protiv Matara i -13 protiv FTC-a, ipak ide u QF Eurokupa. Trebala im je u zadnjem kolu pobjeda +8 protiv Primorca i gle čuda, dobili +8 i to golom u zadnjoj sekundi. Čekamo međusobni ogled u jad. ligi i trpamo na Kotor.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:19   #2615
Eurokup QF:

Sintez Kazan - Ferencvaros
Jadran Split - Marseille
C. zvezda - Verona
Miskolc - Volgograd

Marseille faforit, ali naši imaju neke šanse.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:50   #2616
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Jadran na mega guz, nakon prokockane pobjede i tek remija protiv Matara i -13 protiv FTC-a, ipak ide u QF Eurokupa. Trebala im je u zadnjem kolu pobjeda +8 protiv Primorca i gle čuda, dobili +8 i to golom u zadnjoj sekundi. Čekamo međusobni ogled u jad. ligi i trpamo na Kotor.
Kad sam vidio rezultat i ja sam isto pomislio,ali pogledaj na jadranovom instagramu na koji nacin su dali taj gol. Ako je to namjesteno onda je to za 20 oscara. Inace Jadran bez Setke je bar 30% slabija ekipa.
jaky275 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:54   #2617
Quote:
jaky275 kaže: Pogledaj post
Kad sam vidio rezultat i ja sam isto pomislio,ali pogledaj na jadranovom instagramu na koji nacin su dali taj gol. Ako je to namjesteno onda je to za 20 oscara. Inace Jadran bez Setke je bar 30% slabija ekipa.
Prije za zlatnu malinu
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 01:21   #2618
Mladost riješila partizana 9:5
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:34   #2619
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Prije za zlatnu malinu
Slazem se ,ali da onako prodju dalje,pola igraca Jadrana u bazanu nije ni vidilo kako je Viskovic dao gol. Nista im nije bilo jasno zasto ser klupa veseli
jaky275 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 00:52   #2620
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Jadran na mega guz, nakon prokockane pobjede i tek remija protiv Matara i -13 protiv FTC-a, ipak ide u QF Eurokupa. Trebala im je u zadnjem kolu pobjeda +8 protiv Primorca i gle čuda, dobili +8 i to golom u zadnjoj sekundi. Čekamo međusobni ogled u jad. ligi i trpamo na Kotor.
04.11. 18:15 JadrSt-Primorac Kotor 7 : 8

2@9,0
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.