Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 20:48   #21
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Simpa. Ništa više. Fancy efekti nisu više dovoljni da iznesu film.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:17   #22
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Simpa. Ništa više. Fancy efekti nisu više dovoljni da iznesu film.
Vidjet ćemo. Nadam se da ga neće usrati jer mi je jedan od dražih likova.
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 08:57   #23
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Simpa. Ništa više. Fancy efekti nisu više dovoljni da iznesu film.
slazem se, stancaju vec godinama te superhero filmove ko na traci a skoro svaki slican drugom - od ovogodisnje produkcije jedino mi se logan istaknuo i bio drukciji ...
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 15:31   #24
Novi posteri

link
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:39   #25
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Koliko god volio Marvelove filmove, još od Ant-Man mi izgledaju kao dio dobro podmazane,generički napisane mašinarije. .
Uvijek je bilo tako.

Jedino što imaju talent Robert Downey Jr. da to malo digne na višu razinu, ali sve ostalo je samo proizvod.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:11   #26
Biće da Andy Serkis glumi ovog glavnog crnca.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:10   #27
Quote:
Kendrick Lamar, Dangeroo Kipawaa, and Top Dawg Entertainment will curate and produce "Black Panther: The Album, Music from and Inspired by the Film," including lead single “All the Stars” by SZA.
oho
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:10   #28
Marvel Studios' Black Panther - Rise TV Spot

Još malo
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:31   #29
Bedaki, međusobno se kolju, a nisu ni svjesni koliko su blizu scenariju apokaliptičnih razmjera
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 17:08   #30
Sinoć je bila premijera u LA, ljudi ga jako hvale - James Bond među Marvelovim filmovima, top 5 MCU film i sl.
Neću uzeti njihove komentare kao Sveto Pismo, ali bar ću razmotriti pozitivnost reakcija - u najgorem slučaju radit će se o solidnom filmu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 18:13   #31
Čitala sam na reddit temi prve komentare i zbilja odlični reviewi za sad, po traileru izgleda super i jedva ga čekam pogledati.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 18:40   #32
Crna pantera, zlatni jaguar, totalno gay
a ovi super-hero doskoci i odskoci, pa dokle više jedni te isti pokreti u svim filmovima.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:28   #33
je, prve reakcije su odlicne, ispada ko da je naj film ikad ...

kaj ja znam, i dalje sam skeptican, nisu mi se bas svidjeli traileri i izgleda mi ko jos jedan genericki marvelov film ... al vidjet cemo
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 21:25   #34
Ovaj rani buzz treba uzeti sa zrnom soli. Tako su svi i za Wonder Woman navalili zbog toga što je prvi film sa glavnim ženskim herojem, tako je ovaj prvi film s glavnim tamnoputim herojem.
Nadam se da ćemo osim otvaranja nekih novih horizonata svjedočiti i kvalitetnom filmu.
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 21:38   #35
Kako može bit prvi film s glavnim tamnoputim herojem kad je prvi Steel, drugi Spawn, treći Blade?
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 21:43   #36
Quote:
pseto kaiba kaže: Pogledaj post
Kako može bit prvi film s glavnim tamnoputim herojem kad je prvi Steel, drugi Spawn, treći Blade?
Kaj briješ, pa Blankman je prvi
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 21:44   #37
WE WUZ KANGZ N SHIET
Pink Wojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 02:02   #38
Doslovno svaki novoizasli Marvelov film uvijek bude prezentiran sa epitetima 'najbolji do sad; top 3; top5; jedan od najboljih; blabla...
Ziher ce tako biti za nove Avengerse 3 i 4, Antmana, Spider-Mana 2, Captain Marvel...
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:42   #39
Quote:
andy jazz kaže: Pogledaj post
Ovaj rani buzz treba uzeti sa zrnom soli. Tako su svi i za Wonder Woman navalili zbog toga što je prvi film sa glavnim ženskim herojem, tako je ovaj prvi film s glavnim tamnoputim herojem.
Nadam se da ćemo osim otvaranja nekih novih horizonata svjedočiti i kvalitetnom filmu.
točno. iako ne sumnjam da će film biti barem solidan, neću podizati očekivanja. potencijal je tu, sad ćemo vidjet hoće li biti iskorišten.
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 09:03   #40
nece biti losih recenzija jer je u danasnjem politicki (navodno) korektnom svijetu sve dopusteno osim istaknuti da to sto si pripadnik neke manjine, druge rase, spola i/ili vjere ne znaci automatski da si dobar u onome sto radis. svi ovi superhero filmovi su cgi crtici napravljeni za djecu, nema tu ocekivanja.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.