Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Programiranje

Programiranje Za programere i one koji to žele postati ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 16:36   #1
Pomoć oko definiranja cijene weba

Lijep pozdrav svima, nadam se da ćete mi uspjeti pomoći.

Imam priliku dobiti nekoliko projekata sa strane honorarno, a nikad nisam radio na taj način, pa me zanimaju vaša mišljenja oko trenutnog stanja cijena na tržištu.

Imam dva primjera web stranica kao neku nit vodilju. Postoje dvije mogućnosti za oba projekta. Prva je da se radi prema već gotovom template-u, a druga je da dizajner napravi dizajn i da se implementira taj dizajn.

Prvo je web shop na WP i Woocommerce. U web shopu se nalazi cca 200 proizvoda. Znači klasični web shop, bez nekih posebnih, dodatnih mogućnosti.

Drugo je obična informativna web stranica (tvrtke, obrta...) s maksimalno petnaest pageva, o nama, što radimo, kontakt i sl. Isto tako se radio o WP.

Znam da se obično ide po satu, ali zanimaju me zanimaju me neke okvirne cijene s kojima se mogu postaviti prema naručitelju u dogovaranju posla.
rokoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 10:49   #2
Thumbs up Cijena

To ti je vrlo jednostavno, pošalji upit ljudima koji se već bave time i vidi koliko traže i onda zaključiš možeš li se naći ili ne - ako možeš super, a ako ne ljudi su dobili posao i eto ga. Klasičan, pristojan web je cca sa hostingom i domenom bez nekog posebnog dizajniranja i s 0 programiranja moguće dobiti već za 2.000,00 kuna pa i manje ovisno o tomu koliko je izvođaču stalo da dobije posao.
markecb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.