Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 17:42   #101
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
A nije sad neko ludilo izbor, ja sam NW 20-25 i uzela sam drugi najsvijetliji po redu (20). Rekla bih da je neutralan i za mene mozda mrvu svijetao, ali iduci broj 30 je bio bas zut. Kad ga razmazem lijepo se stopi s kozom. Mad za tebe bi bio ovaj najsvijetliji (10).
Ti si isto suha čini mi se Kako ti sjeda?Ističe li suhe dijelove i je li previše mat?
Ta svjetlija nijansa je hladna ili topla?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:49   #102
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ti si isto suha čini mi se Kako ti sjeda?Ističe li suhe dijelove i je li previše mat?
Ta svjetlija nijansa je hladna ili topla?
Sutra cu ti rec jer sam ga danas kupila, a nasminkana sam od jutros pa mi se ne da skidati sad to i ponovo mecat'. ova nijansa je rekla bih neutralna, svijetlija mi je bila presvijetla, a tamnija bas zuta. Ovako po swatchu ne bih rekla da je mat, a prikrivanje je lagano do srednje.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:53   #103
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Sutra cu ti rec jer sam ga danas kupila, a nasminkana sam od jutros pa mi se ne da skidati sad to i ponovo mecat'. ova nijansa je rekla bih neutralna, svijetlija mi je bila presvijetla, a tamnija bas zuta. Ovako po swatchu ne bih rekla da je mat, a prikrivanje je lagano do srednje.
Kad isprobaš javi.Nije hitno
Jest da sam rekla da odustajem od pudera ali možda me za male novce iznenadi neki
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:07   #104
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Kad isprobaš javi.Nije hitno
Jest da sam rekla da odustajem od pudera ali možda me za male novce iznenadi neki
Hocu. A mozda ti u De imas i vise nijansi, pogledaj malo.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:18   #105
Bugicine preporuke za nadlak su mi pouzdane, odmah sam si uzela 2 I puder i nekakvu olovku za obrve, tek toliko da bude 4 proizvoda

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:20   #106
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Hocu. A mozda ti u De imas i vise nijansi, pogledaj malo.
I to je moguće sasvim.Pogledati ću kad budem u gradu.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:25   #107
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Bugicine preporuke za nadlak su mi pouzdane, odmah sam si uzela 2 I puder i nekakvu olovku za obrve, tek toliko da bude 4 proizvoda

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Ma super se isplati ovo sad sniženje u DM, za 50 kn mozes kupit 4 proizvoda od TIU. Ja sam gledala danas i maskaru za obrve , 26 kn je i ima bas super hladni podton (tamnija nijsnsa), nisam kupila jer imam tek otvorenu pomadu od Maybelline, a to mi se sporo trosi, ali slijedeci put uzimam definitivno, izgleda mi odlicno.

Nikita odi si u Douglas i trazi da te nasminkaju sa Armani Luminous silk puderom. Je skuplji, ali mislim da bi ti pasao i imaju rozih podtonova. Mislim da bi to mogao bit tvoj HG.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:06   #108
swatchala sam danas taj sheer nude puder i stavila malo na čeljust. imam normalno do mjesovitu kozu, trazim ujedacavanje tena, a ovaj mi je istaknuo suho djelove kad se osusio, onako da se i dlacice vide.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:52   #109
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post

Nikita odi si u Douglas i trazi da te nasminkaju sa Armani Luminous silk puderom. Je skuplji, ali mislim da bi ti pasao i imaju rozih podtonova. Mislim da bi to mogao bit tvoj HG.
Napisano na spisak
E sad kad mi se svidi a on košta bogatstvo
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:17   #110
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Napisano na spisak
E sad kad mi se svidi a on košta bogatstvo
A znam, ali bolje i to nego kupit 5 jeftinih koji ti ne pasu. Meni je isto na spisku kad malo potrosim zalihe.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:04   #111
long lasting je fail, ne suši se dobro čak ni s kapima
znači, ipak mi treba onaj brzosušeći
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 05:34   #112
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
a trajnost?
traje
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:28   #113
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
swatchala sam danas taj sheer nude puder i stavila malo na čeljust. imam normalno do mjesovitu kozu, trazim ujedacavanje tena, a ovaj mi je istaknuo suho djelove kad se osusio, onako da se i dlacice vide.
Meni isto ovako, kao prekrije ali sve pore i dlačice su mi se vidjele tako da sam baš bila razočarana nakon prvotnog hypea-preskačem ga.
Sarah Walker is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:40   #114
Evo ja sam ga jutros stavila, prvi dojam: susi je nego sam ocekivala, rekla bih neki satin finish, prekrivanje lagano, ja sam stavila jedan tanki sloj. Ja sam poprilicno suha, ali nemam istaknutih suhih dijelova, stavila sam ga bez primera namjerno da vidim kako ce se sam setirati. Povrh pudera uglavnom ne koristim nikakve praskaste pudere pa nisam ni sad. Rumenilo i bronzer su ok legli na njega, ja bih voljela da je malo vise dewy. Sve u svemu, kao neka bb krema, nista spektakularno, ali za 20 kn koliko sam ga platila i 32 kolika mu je puna cijena ok puder za svaki dan. E da, i ova nijansa 20 mi je def presvijetla i preneutralna sama za sebe, tako da opet slab range za nas hladne, a ne tako svijetle. Javim jos veceras kako se ponasa kroz dan. Nikita, nije neka sreca za suhu kozu, preskoci.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:20   #115
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Evo ja sam ga jutros stavila, prvi dojam: susi je nego sam ocekivala, rekla bih neki satin finish, prekrivanje lagano, ja sam stavila jedan tanki sloj. Ja sam poprilicno suha, ali nemam istaknutih suhih dijelova, stavila sam ga bez primera namjerno da vidim kako ce se sam setirati. Povrh pudera uglavnom ne koristim nikakve praskaste pudere pa nisam ni sad. Rumenilo i bronzer su ok legli na njega, ja bih voljela da je malo vise dewy. Sve u svemu, kao neka bb krema, nista spektakularno, ali za 20 kn koliko sam ga platila i 32 kolika mu je puna cijena ok puder za svaki dan. E da, i ova nijansa 20 mi je def presvijetla i preneutralna sama za sebe, tako da opet slab range za nas hladne, a ne tako svijetle. Javim jos veceras kako se ponasa kroz dan. Nikita, nije neka sreca za suhu kozu, preskoci.
Hvala za recenziju.Ne baca mi se ni 7-8€ ako ne moram.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:23   #116
trend IT UP

Meni masnokoscu vec 2.dan koristenja sheer nude odlican, lijepo popuni pore, nakon 4 h sam se zamastila, ali tako se zamastim sa svim puderima koji su bas za masnu kozu, izgleda vrlo prirodno, nijansa 030 mi bas odgovara.
Ali od TIU neki lip sorbet u olovci, pece ko lud, a mene nikada nista nije peklo za usne, valjda zbog tog mint efekta :nezna:
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:25   #117
Ja sam isto isprobala ovaj Sheer puder, jer, zašto ne
Meni je bio presuh i na licu brašnast, ali ima fakat dobro prekrivanje. Ja imam normalnu do suhu kožu. Probala sam nijansu 20, i mrvicu mi je presvjetla, ali ionako neću kupiti pa nema veze.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:58   #118
Ja sam sad na ovom snizenju kupila nekoliko njihovih proizvoda (jer , why not?) I sve mi je super osim tog pudera, on mi je onako. Uglavnom, imaju jednu nijansu rumenila broj 25 (ne pise nikakav naziv) koji je totalni dupe za MAC petal power. Dodje 23 kn (s popustom 14). Kad dodjem doma metnem oba swatcha da vidite. MAC je na sluzbenoj stranici 28$ , ne znam koliko je kod nas.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 15:46   #119
Ajme baš me zanima, stavi! Još imam par dana za iskoristiti taj popust.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:58   #120
Ja sam danas isprobala puder i na prvu sam oduševljena Nikako mi nije presuh, ali ja sam mješovita i nemam suhih dijelova. Lijepo sjeda na lice i sa spužvicom se ne dobije žbuka efekt. Točno puder za svaki dan I nijansa 030 je zapravo super za NC25.

Mislila sam otići po još jedan odmah, ali zapravo nema potrebe. I cijena od 32 kn je prejeftina ako se i kroz neko vrijeme pokaže i dalje dobar.

Sad me strah da nam svima ne krenu iskakat potkožni, kao nakon početnog hypea kod HD pudera

I onaj brzosušeći TC, njemu isto Inače nemam vremena, pa lakiram navečer prije spavanja i dosta TC-ova tu zakaže. Ali s ovim sam se ujutro probudila s lijepim i sjajnim noktima, bez tragova posteljine

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.