Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 19:16   #341
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Dosta kenjkava epizoda. Dio s čudovištem koje se sklupča u neku usnulu macu koju će Michael, u potrazi za otkupljenjem , poslati u svemir i time spasiti svoju dušu
Mora i Lorca spasiti svoju dušu, tko zna kakvo će on biće lansirat u svemir
Ima ST svojih hipi trenutaka, al ovo može komotno u trash anale.

Što je stvarno dobar Orville? Ajde, popratit ću.
The Orville kopira Star Trek serije ali ima neku dozu humora. Ima jedn ili dva lika koja tu ne spadaju. Ono, u cjelini je solidna serija, jer ima dozu Star Treka u sebi pošto tu traži nadahnuće. I jedna dodatna predost je da ima vrhunske glumce za epizodne uloge, a i Jonathan Frakes je redatelj jedne epizode, a ima još vrhunskih epizodnih redatelja iz Star Trek serija (James L. Conway). Nakon što je Brannon Braga pohvalio tu seriju, a ne želi imati ništa sa Star Trek Discovery, nemam više što nadodati.
Ako te zanima još idi na forum o tome:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1010479
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:43   #342
Ovaj Star Trek Discovery je sve lošiji. Opet sve nešto mračno, štede struju (kako idu kroz hodnike pale se svjetla), klingonci su postali luđaci. Ono što sam primijetio je da klingonci na licu imaju neke boje kao indijanci. Ova zadnja epizoda "Choose Your Pain" je najlošija nakon prve dvije koje su jedine lošije. Čak je i naslov ove zadnje epizode nikakav. U biti, ništa se pametno ne događa. Nema tu onoga što je Jean-Luc Picard rekao:
Space, the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its continuing mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no one has gone before!
Što ovdje istražuju? Na koliko su raznih civilizacija naišli? Koliko su novih svjetova ili pojava ili civilizacija otkrili? Ništa od ovoga nisu radili. Nula! Samo ratuju protiv klingonaca i to toliko ratuju da nemaju vremena za odmor i razonodu. Sve je samo rat, rat i rat. Ona nova tri filma Star Trek iako su loša, bar imaju neke zanimljive radnje.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:52   #343
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Ovaj Star Trek Discovery je sve lošiji. Opet sve nešto mračno, štede struju (kako idu kroz hodnike pale se svjetla), klingonci su postali luđaci. Ono što sam primijetio je da klingonci na licu imaju neke boje kao indijanci. Ova zadnja epizoda "Choose Your Pain" je najlošija nakon prve dvije koje su jedine lošije. Čak je i naslov ove zadnje epizode nikakav. U biti, ništa se pametno ne događa. Nema tu onoga što je Jean-Luc Picard rekao:
Space, the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its continuing mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no one has gone before!
Što ovdje istražuju? Na koliko su raznih civilizacija naišli? Koliko su novih svjetova ili pojava ili civilizacija otkrili? Ništa od ovoga nisu radili. Nula! Samo ratuju protiv klingonaca i to toliko ratuju da nemaju vremena za odmor i razonodu. Sve je samo rat, rat i rat. Ona nova tri filma Star Trek iako su loša, bar imaju neke zanimljive radnje.
Ovdje nije naglasak na istraživanju novih svjetova, već na zadržavanju statusa quo. Nažalost :/
Više je o tome koliko i što će Starfleet zajebati ili ostvariti ne bi li došao do cilja
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:11   #344
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
womens are the new red shirts

Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Krenulo je loše, onda su sljedeće epizode uspjele zadržati moju pozornost. Ali sada nakon ove 5. odustajem od serije. Mislim da je Star Trek kakvog ja očekujem mrtav. Istodobno sam počeo i sa gledanjem Orvillea. Očekivanja su mi bila jako loša. Ali ispao je bolji Star trek od Discoverya. I fore im nisu loše. Tako da ću to nastaviti gledati.
Nisam gledao još 5., ali počeo prije s Orvilleom, on je fora
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Po trejleru izgleda odlično
https://youtu.be/d8aUuFsXRjU
Već vidim raspravu o onoj vrsti koja ima samo muški spol
Uzor za nejveći skandal te vrste je Rudolf i njegovo ponašanje za Božić
Iako mi nije jasno kako muški mogu nesti jaja
Quote:
Ovdje nije naglasak na istraživanju novih svjetova, već na zadržavanju statusa quo. Nažalost :/
Više je o tome koliko i što će Starfleet zajebati ili ostvariti ne bi li došao do cilja
Militaristic ST, jbg
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:19   #345
WOW! Koje svetogrđe! Peta serija prve sezone uništena dodavanjem gay para u seriju koja je predstavljala budućnost u kojoj smo se riješili poroka i nemorala.
I onda dodaju gay koji K?! Zar nije dosta te gay propagande? Morali su uništiti, ti glupi liberali i zadnje što je ostalo?
Old Jučer, 21:51   #346
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
WOW! Koje svetogrđe! Peta serija prve sezone uništena dodavanjem gay para u seriju koja je predstavljala budućnost u kojoj smo se riješili poroka i nemorala.
I onda dodaju gay koji K?! Zar nije dosta te gay propagande? Morali su uništiti, ti glupi liberali i zadnje što je ostalo?
Nije problem u gej paru već što diskriminiraju straight muževe i nisu na most stavili neku seven of nine ili T'pol

Old Jučer, 22:35   #347
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nije problem u gej paru već što diskriminiraju straight muževe i nisu na most stavili neku seven of nine ili T'pol

A nije ti dobra Michael? Meni baš zgodna.

Baš sam se nadala da će onaj novi lijepi biti nekakav petokolonaš ispranog mozga, al čisto sumnjam :/
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:54   #348
Quote:
A nije ti dobra Michael? Meni baš zgodna.
Meh, zgođušna je ali nije napeta kao npr. šefica osiguranja koja je neslavno završila. A baš mi je zapela za oko

Mogli su nešto napraviti sa kadetkinjom koja ima zavidno poprsje ali napraviše od nje bubuljičavu hrkušu.
Old Jučer, 23:15   #349
Quote:
Ima ST svojih hipi trenutaka, al ovo može komotno u trash anale.
Definitivno.

Quote:
Što je stvarno dobar Orville? Ajde, popratit ću.
Definitivno!

Quote:
Nakon što je Brannon Braga pohvalio tu seriju, a ne želi imati ništa sa Star Trek Discovery, nemam više što nadodati.
Pametan čovjek.

Quote:
Što ovdje istražuju? Na koliko su raznih civilizacija naišli? Koliko su novih svjetova ili pojava ili civilizacija otkrili? Ništa od ovoga nisu radili. Nula! Samo ratuju protiv klingonaca i to toliko ratuju da nemaju vremena za odmor i razonodu. Sve je samo rat, rat i rat.
Sve stoji...
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:33   #350
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Mogli su nešto napraviti sa kadetkinjom koja ima zavidno poprsje ali napraviše od nje bubuljičavu hrkušu.
Kaj je u 5. Michaelica ostala bez cimerice?
Ovdje fakat kolju žene na tone
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:40   #351
Orville je nekakav miks campa, satire i komedije. Stilski je sličan Galaxy Questu.

U kojem je uopće svemiru Discovery? Originalnom ili onaj alternate timeline?
Nalazim kontradiktorne opise na internetu. Ako je originalan onda su usrali motku. Jer je po wiki kalendaru radnja malo prije ST:TOS. A to nikako ne paše uz Kirka i čitav setting.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.