Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 09:36   #9441
kod nas je dostupan samo jedan piling ako se ne varam
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 17.10.2017., 09:49   #9442
Na žalost da, ima ovdje za naručiti, drugačije je pakiranje sad a za sastav nemam pojma.
sobarica is offline  
Old 17.10.2017., 18:32   #9443
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Na žalost da, ima ovdje za naručiti, drugačije je pakiranje sad a za sastav nemam pojma.
Promijenili su pakiranje, mislim da su sastojci isti.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Old 18.10.2017., 08:44   #9444
Kako njegujete kožu koja ima akne i po licu i po tijelu, a uz to je osjetljiva i mješovita/dehidrirana? Ja ću izluditi više, može li nečija preporuka? Da radim piling svaki dan pa stavljam cink na akne a ostalo hidriram serumom?
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Old 18.10.2017., 18:01   #9445
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Postoje dvije vrste Natura Siberica pilinga, za suhu i normalnu te mješovitu i masnu . Nisam sigurna da ima kod nas, ja sam bila u Sloveniji uzela ovaj drugi.
Preporuke i za Acure Organics piling, još je sad na 15% popusta na iherbu, uvijek imam bar jedan u zalihi
Kako ga koristiš? Svakodnevno ili ? Imam ovaj za suhu i normalnu kožu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Old 18.10.2017., 18:02   #9446
Quote:
AmeliePoulain kaže: Pogledaj post
Kako njegujete kožu koja ima akne i po licu i po tijelu, a uz to je osjetljiva i mješovita/dehidrirana? Ja ću izluditi više, može li nečija preporuka? Da radim piling svaki dan pa stavljam cink na akne a ostalo hidriram serumom?
Teško pitanje..i nije jednostavno dati odgovor. Uglavnom, dooobro čistiti. Pod tim ne mislim agresivno nego temeljito, npr. micelarna/ulje + gel/pjena. Pod čišćenjem mislim i na, recimo jednom tjedno, glinenu masku. Piling nikako svaki dan jer ćeš samo kožu isušiti. Cink je ok. Osim toga dooobro hidrirati. I ne samo serumom već i tonerom i kremom. I proučiti i razmisliti o uvodjenju kiselina, osobito BHA. Sigurno će biti još pametnih savjeta
Frecume is offline  
Old 18.10.2017., 21:26   #9447
Trenutno mi u rutini fali tonik za lice, masna, necista koza s porama. Da onako fino pocisti lice, npr. kad nemam sminke na licu, niti ista, a nije mi koza jos za umivanje, jer vise od 2put dnevno mi je puno. Ne u smislu micelarne da cisti makeup, nego jednostavno ocisti, osvjezi koz. Razmisljam o Kiehls tonicima, kakvi su vam?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 18.10.2017., 21:34   #9448
meni je za masnu kožu s porama divan ziaja manuka tree tonik.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 18.10.2017., 22:08   #9449
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Trenutno mi u rutini fali tonik za lice, masna, necista koza s porama. Da onako fino pocisti lice, npr. kad nemam sminke na licu, niti ista, a nije mi koza jos za umivanje, jer vise od 2put dnevno mi je puno. Ne u smislu micelarne da cisti makeup, nego jednostavno ocisti, osvjezi koz. Razmisljam o Kiehls tonicima, kakvi su vam?
E ovo i mene zanima, ista situacija
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 18.10.2017., 23:17   #9450
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Kako ga koristiš? Svakodnevno ili ? Imam ovaj za suhu i normalnu kožu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ljeti češće 1 do 2 puta tjedno a sad zimi jednom u možda 10 dana jer koristim kiseline, svaki dan bi bilo previše pogotovo ovaj Acure Organics jer pošteno riba

Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Trenutno mi u rutini fali tonik za lice, masna, necista koza s porama. Da onako fino pocisti lice, npr. kad nemam sminke na licu, niti ista, a nije mi koza jos za umivanje, jer vise od 2put dnevno mi je puno. Ne u smislu micelarne da cisti makeup, nego jednostavno ocisti, osvjezi koz. Razmisljam o Kiehls tonicima, kakvi su vam?
Meni je lice puno manje dehidrirano od kad sam uvela tonike tako da ti preporučam svakako. Moja koža je ljeti mješovita zimi normalna i sklona dehidraciji i po pitanju pora mi se odllično pokazao Andalou kojeg su izgleda mijenjali , ovaj koji je na žalost preskup i Afrodita. Garnier zeleni mi je radio više štete nego koristi, Douglasov bi više odgovarao za suhu kožu, trenutno koristim Formula 10.0.6 nije loš ali ni nešto wow, koristila sam i neki od Aromatice isto nije bio loš ali definitivno od svih isprobanih najbolja su mi prva dva, Kiehls nisam probala, imala sam dosta testera ali me ništa nije privuklo toliko da bi poželjela kupiti.
sobarica is offline  
Old 19.10.2017., 01:24   #9451
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Meni je lice puno manje dehidrirano od kad sam uvela tonike tako da ti preporučam svakako. Moja koža je ljeti mješovita zimi normalna i sklona dehidraciji i po pitanju pora mi se odllično pokazao Andalou kojeg su izgleda mijenjali , ovaj koji je na žalost preskup i Afrodita.
Kakva je to firma Biomedis? Nikad nisam čula za nju.
Jesi još nešto njihovo probala?
Solitary is offline  
Old 19.10.2017., 05:55   #9452
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Trenutno mi u rutini fali tonik za lice, masna, necista koza s porama. Da onako fino pocisti lice, npr. kad nemam sminke na licu, niti ista, a nije mi koza jos za umivanje, jer vise od 2put dnevno mi je puno. Ne u smislu micelarne da cisti makeup, nego jednostavno ocisti, osvjezi koz. Razmisljam o Kiehls tonicima, kakvi su vam?
Ne znam za kiehls, ali preporucujem alba botanica hibiskus i thayers tonike (imas ih na iherbu).
Imam slicnu kozu.

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 19.10.2017., 07:03   #9453
sobarice Koji Afrodita?

Može link/fotka?
mirtochka is offline  
Old 19.10.2017., 08:36   #9454
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Trenutno mi u rutini fali tonik za lice, masna, necista koza s porama. Da onako fino pocisti lice, npr. kad nemam sminke na licu, niti ista, a nije mi koza jos za umivanje, jer vise od 2put dnevno mi je puno. Ne u smislu micelarne da cisti makeup, nego jednostavno ocisti, osvjezi koz. Razmisljam o Kiehls tonicima, kakvi su vam?

caudalie tonik je dobar. imala sam i afroditu, thalgo, thayers, shiseido.
oko 100 kn je u farmaciji, kad je popust 20%.
dosta je hvaljen clinique, ja ga nisam probala.
za sada i dalje ostajem na caudalie. koza mi je isto mjesovita prema masnoj.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 19.10.2017., 09:55   #9455
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Kakva je to firma Biomedis? Nikad nisam čula za nju.
Jesi još nešto njihovo probala?
Dobila sam taj tonik prošle godine u Ordinacija beauty boxu i prvi put čula za taj brend, nakon što sam vidjela cijenu izgubila sam interes za daljnjim istraživanjem , ništa drugo nisam probala za lice njihovo.

Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
sobarice Koji Afrodita?

Može link/fotka?
Evo ovaj sam imala


Prvi sljedeći na listi za isprobavanje mi je Thayers koji Xena spominje
sobarica is offline  
Old 19.10.2017., 10:01   #9456
Ovaj tonik od Afrodite je i meni suhoj preodlican bio.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 19.10.2017., 10:09   #9457
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ovaj tonik od Afrodite je i meni suhoj preodlican bio.
Imaš i ovaj baš za suhu kožu ali taj nisam probala.
sobarica is offline  
Old 19.10.2017., 10:14   #9458
Kozmetičke preporuke

I ja preporucam Afrodita tonik iako ja koristim verziju za suhu i osjetljivu kožu, a moja je zadnjih pola godine mjesovita. Isto tako moram reci da mi je koza manje dehidrirana otkako sam uvela tonik u svakodnevnu rutinu, inace ga nisam koristila osim u jednom periodu prije 3-4 god i to sam koristila Clarins, sjecam se da je bio od kamilice i bio je jako dobar, blagog mirisa.
Sto se tice Afrodite, uzela sam bas novu bocicu prije 3 dana u DM-u, 31 kn, sinoc gledam u Bipi - 37 kn. Mislim na cijene bez popusta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 19.10.2017., 10:18   #9459
Hvala vam cure, Thayers sam koristila, ali nisam bila odusevljena, ova Afrodita izgleda ok. Biomedis je stvarno preskup. sobarice, ti si preporucivala Andalou nedavno? To mi je super zvucalo, ali ga ne mozemo vise naci.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 19.10.2017., 13:00   #9460
Uzela sam taj Afrodita tonik za normalnu kožu. Redovna cijena u Bipi mu je 39,90!

Trenutno imam neki Himalayin koji mi ne paše jer su mi po čelu iskakale neke sitne piknje, a prije nje sam potrošila 4 boce Byphasse tonika koji mi je bio stvarno ok i nikakvih nuspojava nije bilo, ali čini mi se da po prestanku nisam uočila nikakvu promjenu pa nisam ponavljala kupovinu.

Vidjet ćemo što će sada biti s Afroditom...

A zašto ne valja zeleni Garnier? Većinom sam dobre stvari čitala za njega, ali Garnier kao brend mi ne ulijeva nikakvo povjerenje. Doslovno nemam ništa njiovo, a i one neki sitnice koje sam imala su bile totalno prosječne do nikakve.
mirtochka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.