Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 14:58   #541
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
iako mi je beauty blender zbilja osjetno bolji, razlika u cijeni (pogotovo sad sniženoj za 2 spužvice) nije zanemariva
:kaoštedljivanaporodiljnom:

inače, uzela sam još colour tattoo za bazu za sjenila, neki trend it up lakić za čvršće nokte i onaj novi tekući ruž maybelline u nijansi Lover.
vidim da su podijeljeni stavovi oko njega.
namazala sam se iako osim do dma i vrtića nikud danas ne idem čisto da testiram (kuham mahune za ručak ). na ruku sam swatchala njega uz dva sephorina (inače sephorini tekući ruževi su mi dosad najnaj)
e, i idem kao oprati to s ruke nakon nekih sat vremena, nema smisla da mi fleke stoje. znači uz uljni skidač i tekući sapun oba sephorina se operu normalno, ovo ne ide kao da se pretvorilo u neku gumastu masu pri doticaju s kožom
skinula sam ga doslovno četkom (koju inače držim na lavabou jer s njom svako jutro perem fleke od paste za zube nakon svoje djece ) četkom!
Ja sam gora od tebe, ja vec drugi put isla po 4 proizvoda. uzela sam trend it up sheer nude puder, RT spuzvicu (ali jednu, jer ju nisam.jos probala, a imam original bb i Hello beauty iz Bipe i odlicne su mi obje pa se nisam htjela zaletit), neki lak za nokte i aceton u olovci da popunim kvotu.

Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Nisam upućena. Njihove su četke bolje od ostalih?

Edit: po kojim cijenama se prodaju?
A kako koji, u pravilu je 1 kist cca 10€, 70 kn. Ok su obzirom na omjer cijene i kvalitete. Ima i raznih setova pa ispadnu povoljnije.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:29   #542
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Nisam upućena. Njihove su četke bolje od ostalih?

Edit: po kojim cijenama se prodaju?
Imas na iHerb-u po 50ak kn za pojedinacne kistive. Za tu cijenu su super.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:34   #543
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ionaj novi tekući ruž maybelline u nijansi Lover.
vidim da su podijeljeni stavovi oko njega.
namazala sam se iako osim do dma i vrtića nikud danas ne idem čisto da testiram (kuham mahune za ručak ). na ruku sam swatchala njega uz dva sephorina (inače sephorini tekući ruževi su mi dosad najnaj)
e, i idem kao oprati to s ruke nakon nekih sat vremena, nema smisla da mi fleke stoje. znači uz uljni skidač i tekući sapun oba sephorina se operu normalno, ovo ne ide kao da se pretvorilo u neku gumastu masu pri doticaju s kožom
skinula sam ga doslovno četkom
(koju inače držim na lavabou jer s njom svako jutro perem fleke od paste za zube nakon svoje djece ) četkom!
daj nemoj me plašiti .. ja kupila dva i još nisam probala ... nemrem se ko klaun buditi ujutro i takva na job
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:37   #544
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
daj nemoj me plašiti .. ja kupila dva i još nisam probala ... nemrem se ko klaun buditi ujutro i takva na job
Ma ide dolje s bilo kojim uljem, samo treba malo jace i dulje utrljati.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:48   #545
Ja fakat ne znam o čemu vi pričate! Meni je Maybelline Heroine trajao cijeli dan na usnama. Znači od 7 ujutro do 7 navečer kada sam ga skinula dvofaznim odstranjivačem u 2-3 poteza. Nikakvo trljanje, nikakvo pritiskanje. Otišlo!

A bio je netaknut na usnama...
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:41   #546
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ja fakat ne znam o čemu vi pričate! Meni je Maybelline Heroine trajao cijeli dan na usnama. Znači od 7 ujutro do 7 navečer kada sam ga skinula dvofaznim odstranjivačem u 2-3 poteza. Nikakvo trljanje, nikakvo pritiskanje. Otišlo!

A bio je netaknut na usnama...
ja još s usana nisam probala skinuti javim se večeras.
ovo je bilo skidanje s nadlanice, jbga nije mi išlo samo rukama i uljem i sapunom
inače, od jutros od cca 10 mi stoji na usnama, sestra sad došla na kavu i nije mogla vjerovati da nije friško nanesen. a pojela sam u međuvremenu i jabuku i pun tanjur variva od mahuna i kavu popila. voda standardno.
odlično se drži.
jest da ga mrvicu više kužim na usnama nego sephorine ali po meni je ovo top kupovina, i za 60kn koliko je redovno. a kamoli ovako za cca 36.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:13   #547
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ja sam trajnošću i nijansom lovera oduševljena. a otkako sve tekuće nanosim kistićem u najtanjem mogućem sloju koji daje full boju, ni isušivanje i mrvljenje više nisu takav problem
i za sebe, ubacila sam u košaricu kao zadnju stvar neki maybelline lakić tek toliko da dobijem svih 40% popusta, a mogla sam si kupiti novi pink gold colour tattoo, jer stari stružem iz kutova teglice.
Hebemu trebala si ovo jucer napisati da barem mene motiviras da kupim color tattoo. Nemam ni jednu nijansu i uvijrk si kazem ds cu kupiti kad bude neka akcija. i isto sam kupila bzvz tc samo da dobijem 40% jucer

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:14   #548
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ja još s usana nisam probala skinuti javim se večeras.
ovo je bilo skidanje s nadlanice, jbga nije mi išlo samo rukama i uljem i sapunom
Moj swatch s ruke jucer nije htio ni sapunom, ni trljanjem ni micelarnom, samo uljem. Sutra cu vidjeti kakvo ce stanje s usnama biti.

Ali i treba nam tako. Uvijek se zalimo kako ruzevi nisu dovoljno postojani, sad cemo valjda biti zadovoljne

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:44   #549
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
za sebe, ubacila sam u košaricu kao zadnju stvar neki maybelline lakić tek toliko da dobijem svih 40% popusta, a mogla sam si kupiti novi pink gold colour tattoo, jer stari stružem iz kutova teglice. : facepalm: : facepalm: : facepalm:
Sad moram provjeriti imam li onu bež nijansu u rezervi. Isto stružem zadnje trzaje iz teglice, a nije mi palo na pamet kupiti novi.

Jbg, neću se vraćat. Nemam više fakat šta kupit!
Nadat ću se da ipak imam još jedan na dnu kutije.

Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ja još s usana nisam probala skinuti : rofl: javim se večeras.
ovo je bilo skidanje s nadlanice, jbga nije mi išlo samo rukama i uljem i sapunom : facepalm:: rofl:
Nadlanica je drugo... Ni meni otamo ne ide dolje. Još nekako skinem ovo u sredini, ali obris ostaje valjda vječno.

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Hebemu trebala si ovo jucer napisati da barem mene motiviras da kupim color tattoo. Nemam ni jednu nijansu i uvijrk si kazem ds cu kupiti kad bude neka akcija. : zvrko: i isto sam kupila bzvz tc samo da dobijem 40% jucer
Ja iz one matte linije imam 3 nijanse: bež, rozikavu i žutu i svršeni su. Koristim ih svakodnevno. Bež i rozi su mi već gotovi, žuti nešto manje jer mi jako posvijetli kapke pa to samo uz jači makeup na očima. Najbolje moguće za baze za sve, a super izgledaju i samostalno!

Oni stari mi nisu bili nikakvi. Imala sam taupe, pomergranate, tirkiznu i pink gold i sve prodala. Ostavila si samo brončani.
Zapravo prodala ga i onda shvatila da ga ipak želim pa opet kupila.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:46   #550
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Sad moram provjeriti imam li onu bež nijansu u rezervi. Isto stružem zadnje trzaje iz teglice, a nije mi palo na pamet kupiti novi.

Jbg, neću se vraćat. Nemam više fakat šta kupit!
Nadat ću se da ipak imam još jedan na dnu kutije.



Nadlanica je drugo... Ni meni otamo ne ide dolje. Još nekako skinem ovo u sredini, ali obris ostaje valjda vječno.



Ja iz one matte linije imam 3 nijanse: bež, rozikavu i žutu i svršeni su. Koristim ih svakodnevno. Bež i rozi su mi već gotovi, žuti nešto manje jer mi jako posvijetli kapke pa to samo uz jači makeup na očima. Najbolje moguće za baze za sve, a super izgledaju i samostalno!

Oni stari mi nisu bili nikakvi. Imala sam taupe, pomergranate, tirkiznu i pink gold i sve prodala. Ostavila si samo brončani.
Zapravo prodala ga i onda shvatila da ga ipak želim pa opet kupila.
Ne nagovaraj me, nemam sta drugo za kupiti

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:53   #551
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ne nagovaraj me, nemam sta drugo za kupiti
Ako do sada nisi pokleknula, nema smisla ni da sada padneš!

Btw., IMAM! Imam zamjenu i za bež i za rozikavi. :klap:
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:24   #552
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Nadlanica je drugo... Ni meni otamo ne ide dolje. Još nekako skinem ovo u sredini, ali obris ostaje valjda vječno.


skinuo se baleinim uljem za skidanje šminke. prešla sam još dodatno micelarnom

mislim da ću uzeti još koju nijansu
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 01:35   #553
meni je dva dana ostao obris na ruci (a perem ruke tisuću puta dnevno i još sam navečer uljem ribala).
onaj neki bezvezni maybelline je na kraju prekrasan. bezvezan je ispao TC
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:10   #554
Ja sam sad ljubomorna što nema taj popust u DE ili BiH
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:11   #555
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sam sad ljubomorna što nema taj popust u DE ili BiH
U De ti toga nikad nema, nazalost, znam jer mi prijateljica tamo zivi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:43   #556
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post

A kako koji, u pravilu je 1 kist cca 10€, 70 kn. Ok su obzirom na omjer cijene i kvalitete. Ima i raznih setova pa ispadnu povoljnije.
Quote:
royal blue kaže: Pogledaj post
Imas na iHerb-u po 50ak kn za pojedinacne kistive. Za tu cijenu su super.
Hvala cure
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:35   #557
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
U De ti toga nikad nema, nazalost, znam jer mi prijateljica tamo zivi.
Ma realno ni ne treba.Cijene su čini mi se niže nego u BiH ili HR a standard je daleko viši i čak i bez ikakvih popusta nije ništa skupo ako želiš kupiti.
Da se ne lažemo.
Gledam u BiH RT beauty blender košta 20 KM što je 10€ a ovdje je 6.Npr.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:59   #558
ne volim vas. jako. sad sam već na tri stvari koje mi još trebaju iz dm-a dok je popust. -_- taman još jedan ink dodam i evo nove košarice.
a nije isključeno da će se nakon što to kupim JOŠ četiri stvari naći :bankrot:
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:27   #559
Prolazi li popust -15% na cijelu kupnju na ovu akciju?
buhtlica16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:39   #560
Naravno da prolazi! 15% prolazi uvijek na sve moguće kombinacije!
I svaka čast na ovim popustima na dekorativu,ja sam već 2 puta išla po 4 proizvoda,a nije isključeno da neću još jednom��,stvarno se isplati!
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.