Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 05:56   #21
Na Daciji je jedino dobro kaj dci od 90ks zbilja malo trosi...
Poludi ak ga se tjera iznad 120 al inace oko 700km radi s 40l tak nekak.

Al je sve drugo koma i po meni to je auto za napravit neku dostavu po gradu a ne za vozikanje od grada do grada..

Putnicka varijanta je puno bolje sklepana al dostavna je uzas...

Valjda je za patuljke od 1,45cm radjena...
Volan je tvrdi i teski za motanje
Kocnice treba gazit da se zakoci
Pa i kuplung je tvrdi dost..

Imam Toyotu iz 2000 godine pa kad ih usporedim nemogu vjerovati da su ovi 17 godina kasnije sklepali takvu kramu...

Inace 30000km je ove godine napravljeno s daciom i nikakve frke...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:09   #22
Dvojica kolega duže Dokker. Jedan je 1.70, drugi1.95. Ovaj potonji tražio da maknemo policu iznad vjetrobrana jer mi smeta kao suvozaću. Nismo. Kad vozi, sve u redu jer sic ide natrag. Inače se dost dobro vozi, kad pogasiš ona Eco sranja! Jedino kaj ima, papučica kočnice škripi kod stiskanja i sic vozački je raskliman jer ga stalno voze napred/natrag...

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:11   #23
Kupljen je na kraju Partner 1.6 ehdi, 100ks. Bazna oprema, dodatno parking senzori, radio mp3, tempomat i el. retrovizori. Napravljeno do sada 5000km i mogu reci da vise njega vozim nego vlastiti auto.
Dodge-167 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 07:50   #24
Ekipa zanima me iz iskustva koje dostavno vozilo je najčvršće za prijevoz teškog tereta, tipa šuta, hrpa daski i tak to.

Gledam Berlingo, Kangoo, Caddy i Partner.
Allergic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 09:07   #25
Ak mene pitaš - niti jedan od tih. Doblo (prethodna generacija, ne ovo najnovije govno koje je rebadged Berlingo koji je opet mega-šit) je napola na šasiji (zadnji kraj) a to bi trebalo bit pogodnije za teške terete od samonoseće karoserije.

https://autoline.hr/img/s/komercijal...5223179700.jpg

https://www.fiatprofessional.hr/model/doblo-cargo/
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 09:27   #26
Quote:
Allergic kaže: Pogledaj post
Ekipa zanima me iz iskustva koje dostavno vozilo je najčvršće za prijevoz teškog tereta, tipa šuta, hrpa daski i tak to.



Gledam Berlingo, Kangoo, Caddy i Partner.
KOMBI! I to "viša" klasa, tipa Jumpy, Ducato, Transit! Sa otvorenim sandukom, za lakši utovar navedenog, plus arnjevi i cerada ak mora išta od toga bit suho (ak su daske i fosne za šalanje, poželjno je da su suhe). Ovo nabrojano, paaa, može poslužiti, par puta, no svaki put, jok.

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 09:51   #27
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
To nije kombi. Dalje, GPZ ima sve te male dostavnjake na plin, Dobloo doduše, i ne žale se na njih. Imaju i nešto Daily-a na plin.
Kod nas su svi dizelaši, i puno smo u Zagrebu, al se ne žalimo. Vidi koji je motor u Dokkeru i provjeri kak se slaže sa plinom.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Koji plin,prirodni ili auto plin
Svicar is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 10:24   #28
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ak mene pitaš - niti jedan od tih. Doblo (prethodna generacija, ne ovo najnovije govno koje je rebadged Berlingo koji je opet mega-šit) je napola na šasiji (zadnji kraj) a to bi trebalo bit pogodnije za teške terete od samonoseće karoserije.

https://autoline.hr/img/s/komercijal...5223179700.jpg

https://www.fiatprofessional.hr/model/doblo-cargo/
Na koju generaciju misliš 2006-2009? Bitno da je zadnji kraj čvrst
Allergic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 11:08   #29
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Koji plin,prirodni ili auto plin
Prirodni. No, s obzirom da je punionica na Radničkoj već odavno zatvorena, nebi znal dal ih još voze i ak da, gdje ih pune. Moral bi kolegu pitat, jer svake godine imam sve više i više zadaća pa se ne stignem više skitat po terenu.

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 11:10   #30
Ne, ne, 2010 - 2022. Ove godine su (božemprosti idiota) izbacili "novi" Doblo koji je zapravo Berlingo () sa Fijatovom značkom.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 13:25   #31
Jbt, kolko blizanaca ima? Berlingo, Rifter, Combo, Doblo i ProAce?

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
BanRey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 13:53   #32
I svi su zakurac. Ne postoji gori "dostavnjak" od ovog novog Berlinga. Smeće.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2022., 17:52   #33
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne, ne, 2010 - 2022. Ove godine su (božemprosti idiota) izbacili "novi" Doblo koji je zapravo Berlingo () sa Fijatovom značkom.
I dan danas plačemo za našim Doblom (2019. 1.3 95 kljusadi, išo je ko gluva svinja u usporedbi sa ovim sad). Dobili umjesto njega Partnera i to je govno samo takvo.
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2022., 09:39   #34
Quote:
Allergic kaže: Pogledaj post
Ekipa zanima me iz iskustva koje dostavno vozilo je najčvršće za prijevoz teškog tereta, tipa šuta, hrpa daski i tak to.

Gledam Berlingo, Kangoo, Caddy i Partner.
Caddy maxi, ovo ostalo nabrojano je smiješno pored njega, premekani, ljuljaju se u vožnji kad su opterećeni, osobno ih ne bi više nikad kupio. U caddya natovarim preko tone i vozim se bez brige, u ove nisam stavljao preko 800, gledao gdje ću izletit.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2022., 20:14   #35
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Prirodni. No, s obzirom da je punionica na Radničkoj već odavno zatvorena, nebi znal dal ih još voze i ak da, gdje ih pune. Moral bi kolegu pitat, jer svake godine imam sve više i više zadaća pa se ne stignem više skitat po terenu.

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk
Radnička jug, nakon nadvožnjaka lijevo na semaforu (kod Lukoila).
Pol kilometra dalje s lijeve strane je punionica.
To je cesta za Žitnjak, bila obilaznica dok se je gradio podvožnjak.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2022., 22:05   #36
Znam. Radili KZ na onoj ukopanoj cjevčici kaj ide pored, sa toplom vodom. A i hodam po smrdilec za pLJin tam iza u skladišta.

A radilo se i na pumpi nešto, nemam pojma kaj, KZ nije, jer su spremnici vani.
Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.