Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 00:40   #1
Cool Kakva je ovo osobnost?

Ova jedna poznanica je promjenila tri skole(maturirala je ali uopce nije imala nikakve ambicije a motivacija na nuli), nigdje se nije uklapala, sad nakon nekoliko godina nema uopce prijateljica i nije ju ni briga za to al je osjetljiva na kritike. Nije drustvena i ne zeli se sa nikim vezat bas puno, pak, nema ni neke ponude za izlaske jer nije pricljiva. Nema ni potrebu za seksualnim odnosom.

Radi se o osobi koja nije opasna, voli pomoc i nije zlocesta. Voli provodit vrijeme sama i uziva u tome, ne ovisi o ikome.

Jel ovo samo crta karaktera, jednostavno, takva osobnost ili na to gledate kao nesto poremeceno?

Zadnje uređivanje Paige the cool : 09.09.2017. at 01:34.
Paige the cool is offline  
Old 09.09.2017., 14:32   #2
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Ova jedna poznanica je promjenila tri skole(maturirala je ali uopce nije imala nikakve ambicije a motivacija na nuli), nigdje se nije uklapala, sad nakon nekoliko godina nema uopce prijateljica i nije ju ni briga za to al je osjetljiva na kritike. Nije drustvena i ne zeli se sa nikim vezat bas puno, pak, nema ni neke ponude za izlaske jer nije pricljiva. Nema ni potrebu za seksualnim odnosom.

Radi se o osobi koja nije opasna, voli pomoc i nije zlocesta. Voli provodit vrijeme sama i uziva u tome, ne ovisi o ikome.

Jel ovo samo crta karaktera, jednostavno, takva osobnost ili na to gledate kao nesto poremeceno?
Mene kao promatrača zanima, zašto tebe toliko to zanima?
Zašto te to toliko intrigira?
Vitalina is offline  
Old 09.09.2017., 17:19   #3
Opisom bi mogla odgovarati melankoličnoj osobi. Netreba biti ništa poremećeno. Mislim da je pravilima foruma zabranjeno analizirati nečiju osobnost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Old 09.09.2017., 17:38   #4
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Mene kao promatrača zanima, zašto tebe toliko to zanima?

Zašto te to toliko intrigira?


Ovo me također zanima. Zašto ti je bitno kako ona živi svoj život???


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Old 09.09.2017., 17:40   #5
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Ova jedna poznanica je promjenila tri skole(maturirala je ali uopce nije imala nikakve ambicije a motivacija na nuli), nigdje se nije uklapala, sad nakon nekoliko godina nema uopce prijateljica i nije ju ni briga za to al je osjetljiva na kritike. Nije drustvena i ne zeli se sa nikim vezat bas puno, pak, nema ni neke ponude za izlaske jer nije pricljiva. Nema ni potrebu za seksualnim odnosom.

Radi se o osobi koja nije opasna, voli pomoc i nije zlocesta. Voli provodit vrijeme sama i uziva u tome, ne ovisi o ikome.

Jel ovo samo crta karaktera, jednostavno, takva osobnost ili na to gledate kao nesto poremeceno?
da su bar i drugi takvi.
ladybug24 is offline  
Old 09.09.2017., 17:41   #6
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
da su bar i drugi takvi.
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Old 09.09.2017., 19:18   #7
Zvoni mi avoidant personality disorder. Samo ne kuzim sto tebe to brine, ako je rijec o poznanici?
Hostija is offline  
Old 09.09.2017., 19:50   #8
dio iz Pravila i obavijesti ovog pdf-a:

5) Teme sljedeće tematike su podložne automatskom zaključavanju:

- teme koje se bave psihoanaliziranjem osoba iz vašeg života te traže motive i značenja koja stoje iza riječi i ponašanja dotičnih.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.