Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Singapura:
negledljiva 0 0%
podnosljiva 1 100.00%
dobra 0 0%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 1. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 00:00   #81
Mislim da ste par jednadzbi izbacili iz glave.

Kao prvo sutra postoji mogucnost kise,ako se to dogodi Vettel se moze oprostiti od pobjede, ako bude suho opet se moze oprostiti od pobjede jer Red Bull je brzi od Ferrarija u race paceu, a imaju mogucnost igrati duplu taktiku, jednu sa undercutom a drugo sa overcutom Vettela.
Nadalje mozda bude koji cautions , sutra je sve samo ne lagano za Vettela i biti cu jako iznenaden ako pobjedi.

Sutra je po meni Max favorit zatim Ricciardo, danas je Vettel bio ispred Red Bulla iskljucivo zbog q rezima motora koji Red Bull nema.

Btw Hamilton je izjavio da je dao apsolutni max bolida i cak i preko toga ali nije islo brze, toliko o dominantnom Mercedesu.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 01:11   #82
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Mislim da ste par jednadzbi izbacili iz glave.

Kao prvo sutra postoji mogucnost kise,ako se to dogodi Vettel se moze oprostiti od pobjede, ako bude suho opet se moze oprostiti od pobjede jer Red Bull je brzi od Ferrarija u race paceu, a imaju mogucnost igrati duplu taktiku, jednu sa undercutom a drugo sa overcutom Vettela.
Nadalje mozda bude koji cautions , sutra je sve samo ne lagano za Vettela i biti cu jako iznenaden ako pobjedi.

Sutra je po meni Max favorit zatim Ricciardo, danas je Vettel bio ispred Red Bulla iskljucivo zbog q rezima motora koji Red Bull nema.

Btw Hamilton je izjavio da je dao apsolutni max bolida i cak i preko toga ali nije islo brze, toliko o dominantnom Mercedesu.
Kako ti mene nekad iznenadis svojim postovima.
Cesto se upitam ima li @dnw dupli nick.
video is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 01:29   #83
Quote:
video kaže: Pogledaj post
Kako ti mene nekad iznenadis svojim postovima.
Cesto se upitam ima li @dnw dupli nick.
kak te moze iznenadit, prolijeva proljev kao i uvijek dosada
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 06:23   #84
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Btw Hamilton je izjavio da je dao apsolutni max bolida i cak i preko toga ali nije islo brze, toliko o dominantnom Mercedesu.
Kak bi rekel Lojzek "Karma" is a bitch...
Wolf, Lauda i Hamilton seru ko foke o nekakvom superiornom RB-u, Ferrariu i bla-bla i čudesima koja oni izvode svojim ultra dobrim vožnjama, menađmentu i kaj ti ja znam čemu sve ne pa pobjeđuju iako imaju kramu od bolida

Baš mi je drago da ih je šupilo nakon svih tih silnih seruckanja...
reklo bi se "tražili ste, dobili ste"

I moram priznat da se vidi da im grozno fali Rosberg, ova dva trenutna panja koja imaju u ekipi očito nisu u stanju složit setup kak se spada...
Tam di imaju stari Rosbergov sve fercera, tu di ni njegov nije bil savršen imaju gadne probleme...

Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Sutra je po meni Max favorit zatim Ricciardo, danas je Vettel bio ispred Red Bulla iskljucivo zbog q rezima motora koji Red Bull nema.

Zaboravi Maxa, nema taj nikakve šanse protiv Vettela, nikakve kad ti kažem
Ricc da itekako ima šanse jer je vozačina na ovoj stazi i RB je očito najbrži bolid, ali Max i dalje nema nikakve šanse...
Koji ti je pa Vettel je tu lani opral Maxa za cca 40 sekundi i to iako je Max startal kao 4 na gridu a Vettel 22
Max nije bil u stanju prestič jebenog Kvijata u STR-u a di će tek Vettela

Max ziher nebu videl postolja, na postolju će bit Vettel i Ricc na prva 2 mjesta, a jedino upitno je hoće li treći bit Kimi ili Hamilton...

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 17.09.2017. at 07:09.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 07:49   #85
Quote:
video kaže: Pogledaj post
Kako ti mene nekad iznenadis svojim postovima.
Cesto se upitam ima li @dnw dupli nick.
A sto je tocno glupo u mom postu?, to kaj ja smatram da je Red Bull ovdje brzi?.

Utrka ti je u dva sata pa pogledaj, neznam mozda sam u krivu !, mozda sam dao krivu procjenu!, neznam vidjeti cemo!.

Umjesto da spominjes Dmw-a , ubuduce bi mogao napisati nesto konkrektno, razmes?

A postove Tbf nemam potrebe komentirari, taj komentira sam sebe!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 07:53   #86
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Kak bi rekel Lojzek "Karma" is a bitch...
Wolf, Lauda i Hamilton seru ko foke o nekakvom superiornom RB-u, Ferrariu i bla-bla i čudesima koja oni izvode svojim ultra dobrim vožnjama, menađmentu i kaj ti ja znam čemu sve ne pa pobjeđuju iako imaju kramu od bolida

Baš mi je drago da ih je šupilo nakon svih tih silnih seruckanja...
reklo bi se "tražili ste, dobili ste"

I moram priznat da se vidi da im grozno fali Rosberg, ova dva trenutna panja koja imaju u ekipi očito nisu u stanju složit setup kak se spada...
Tam di imaju stari Rosbergov sve fercera, tu di ni njegov nije bil savršen imaju gadne probleme...




Zaboravi Maxa, nema taj nikakve šanse protiv Vettela, nikakve kad ti kažem
Ricc da itekako ima šanse jer je vozačina na ovoj stazi i RB je očito najbrži bolid, ali Max i dalje nema nikakve šanse...
Koji ti je pa Vettel je tu lani opral Maxa za cca 40 sekundi i to iako je Max startal kao 4 na gridu a Vettel 22
Max nije bil u stanju prestič jebenog Kvijata u STR-u a di će tek Vettela

Max ziher nebu videl postolja, na postolju će bit Vettel i Ricc na prva 2 mjesta, a jedino upitno je hoće li treći bit Kimi ili Hamilton...
Rosebergovi set-upovi velis ?, i onda da ja sa tobom vodim raspravu?.

Rosebergovi set-upovi sa ovom godinom nemaju apsolutno nikakve dodirne tocke.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 07:55   #87
Ovo bi Ricc mogao uzeti... od Maxa naravno ocekujem neki zayeb...

A puno zavisi i koliko Ferrari ima ulja na raspolaganju...
Roodonja is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 08:06   #88
Puno ovisi o startu. Ako dobro starta, vjerujem da Vettel ovo uzima. No ako ga Mad Max ili Ric tu preskoce ili Max izazove sudar, moze se dogodit bilo sto.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 11:07   #89
Ja isto očekujem da sve ovisi o startu...
Ako Vettel dobro krene teško da će ga ovi sjebati i taktikom; Ferrari ima veći potencijal da odveze tih nekoliko krugova prije bokseva jako brzo. Nadam se da Kimi neće biti polumrtav na ovoj stazi.
Hamilton ako se dokopa 4og mjesta ovdje to mu je kao pobjeda, jer su u malo većem kurcu ovdje...

Btw. trenutačno jaka kiša u Singapuru, iako vjerojatno će stati do utrke. Staza bi se trebala relativno brzo sušiti ovdje...

Edit. Usput pročitao sam sada podatak da je osoba koja imala PP u Singapuru na svih 9 od 9 utrka dosada vodila u prvom krugu.

Zadnje uređivanje gaff_ : 17.09.2017. at 11:45.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 11:44   #90
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Btw. trenutačno jaka kiša u Singapuru, iako vjerojatno će stati do utrke. Staza bi se trebala relativno brzo sušiti ovdje...
Za Singapor je i ovo sasvim dovoljno da zacini start i prvi dio utrke. Sklizav asfalt kojeg je kisa jos dodatno isprala.
Milina !
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:16   #91
KISA
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:38   #92
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
KISA
I opet će Vettel na šamarati RBR i Hamiltona.

Kiša staje do utrke, pa se možeš na infuziju priključiti do nove utrke.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:46   #93
Ak kiša prestane onda je RB u ogromnoj prednosti, oni su bili jebeno dobri na "zelenoj stazi"...
Po kiši Ferrari itekako ima šanse, al ak bu ful oprana a suha staza to je definitivno teritorij RB-a...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:48   #94
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Za Singapor je i ovo sasvim dovoljno da zacini start i prvi dio utrke. Sklizav asfalt kojeg je kisa jos dodatno isprala.
Milina !
Upravo to! Neće biti ni G od gripa i onaj koji bude najmanje strugao zid ima se čemu nadati. Tako da sama brzina pada u drugi plan, barem dok se ne položi novi sloj gume. SC je itekako izgledan tako da ne bih otpisivao Mečke unatoč lošijim vremenima nego smo to navikli. Tko god osvoji namučit će se itekako. Sve u svemu očekujem noćno izdanje Bakua.
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:49   #95
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ak kiša prestane onda je RB u ogromnoj prednosti, oni su bili jebeno dobri na "zelenoj stazi"...
Po kiši Ferrari itekako ima šanse, al ak bu ful oprana a suha staza to je definitivno teritorij RB-a...
I viša sila upropasti zanimljivo prvenstvo i borbu Vettela i Hamiltona!

Ebem ti i Mercedes, osim što imaju najbolji bolid na gridu imaju i Božju pomoć.

Mercedes je nepobijediv, ima protekciju sa svih strana.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:53   #96
Gil Mercedes nema na svim stazama najbolji bolid. Ako ti tvrdis da Mercedes ima najbolji bolid mogu i ja isto to tvrditi za Ferari jer postoje staze gde su oni bili najbolji.

Zato ja volim reci da oba imaju konkurentne aute-posteno.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:00   #97
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Gil Mercedes nema na svim stazama najbolji bolid. Ako ti tvrdis da Mercedes ima najbolji bolid mogu i ja isto to tvrditi za Ferari jer postoje staze gde su oni bili najbolji.

Zato ja volim reci da oba imaju konkurentne aute-posteno.


Majko Božja, ti koda da si isti korisnik kao @mario.
Još jednom ponavljam, Mercedes ima uvjerljivo najbolji bolid na gridu, usudio bi se reći da ovakav dominantan bolid gledamo prvi puta u povijesti sporta.

Nitko nije kriv Hamiltonu što ne zna izvući 100% iz bolida kao Vettel, da je kojim slučajem Vettel u Mercedesu već bi jednom rukom držao trofej prvaka.

A druga je stvar što Hamilton i Bottas ne znaju odabrati pravi setup bolida, to je drugi par opanaka, tu je Rosberg bio genijalan.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:03   #98
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Gil Mercedes nema na svim stazama najbolji bolid. Ako ti tvrdis da Mercedes ima najbolji bolid mogu i ja isto to tvrditi za Ferari jer postoje staze gde su oni bili najbolji.

Zato ja volim reci da oba imaju konkurentne aute-posteno.

Gil se boji kise , treba ga razmeti, sad mu je i bog kriv
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:05   #99
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post


Majko Božja, ti koda da si isti korisnik kao @mario.
Još jednom ponavljam, Mercedes ima uvjerljivo najbolji bolid na gridu,
Da to smo videli sad u kvalama gde su se oba Ferarija kvalifikovala ispred Mercedesa.

Quote:
usudio bi se reći da ovakav dominantan bolid gledamo prvi puta u povijesti sporta.


Vec sam rekao od 2014-2016 je bila dominacija. Ovo nije ili je Hamilton u medjuvremenu zaboravio voziti.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:14   #100
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Gil se boji kise , treba ga razmeti, sad mu je i bog kriv
Poštuj nebesa, ona se pišu sa velikim početnim slovom, što se tiče gramatičkih pogrešaka u postu.

Drago mi je da si promijenio mišljenje pa ćeš gledati ovu utrku i ako si izjavio na početku VN Singapura da te baš i ne zanima.

Nema što, navija za Mercedes dok imaju dominaciju na gridu, u Italiji je svršavao po Mercedesu i Hamiltonu, a ovamo bi bojkotovao utrku.

Za @dmw

Braniti ovakav bolid Mercedesa i pravdati ih kako su usrali kvale sa najboljim bolidom ove godine na gridu mogu samo Balkanci.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.