Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2006., 22:08   #21
Quote:
delija kaže:
(133)

Nastavak II.

"...KONAČNO,
u toku razgovora s pacijentom, dakle prije početka terapije, on treba da drži kristale u dlanovima obje ruke.
Zašto?

Treba da znate da sve spiritualne terapije [akupunktura, bioenergija, joga, Tai Chi… a svakako i liječenjem svjetlom (helioterapija i aktinoterapija)] podstiću “upijanje” Određenih impulsa u tijelo čovjeka.
Svakako, ti Određeni Impulsi će biti “upijeni” samo onda ako će biti “prepoznati” od strane Podsvjesnog sistema koji je “ugrađen” u tijelu čovjeka.
(Napomena: Podsvjesni sistem je STROGO VEZAN za Vegetativni živčani sistem).
Po “upijanju”, ti Određeni impulsi djeluju na žive ali “uspavane” stanice da se “probude” kako bi postale aktivne.
I upravo te žive ali “uspavane” stanice su JEDINE koje se mogu ODUPRIJETI bilo kojoj vrsti bolesti, svakako, ukoliko bolest nije uzela prevelikog maha tj. ako nije UNIŠTILA stanice.

No da vidimo kako se odvija (bez kristala) “prepoznavanje” a zatim “prenašanje” Određenih impulsa kozmičke energije u tijelo pacijenta.
Vjerojatno znate da oko tijela čovjeka postoji AURA (energetski “omotač”) koja je formirana od Sedam energetskih polja koja “obmotavaju” tijelo čovjeka.

Slika 14
Ta energetska polja tvore nevidljive biomagnetne čestica koje stalno “putuju” oko tijela čovjeka.
Same čestice, iako se stalno kreću ipak su neodvojivo vezane za tijelo čovjeka.
Što se tiće polja AURE – ta polja se razlikuju po boji.
(Napomena: Postojanje AURE nije pretpostavaka, jer dokazano je da taj “omotač” postoji oko svakog živog bića).

Dakle, onog momenta kad stignu Impulsi do AURE aktiviraju se Određeni Elementi Podsvjesnog sistema da bi se izvršilo “prepoznavanje” tih Određenih Impulsa kozmičke energije.
Naime, kad do AURE izvana stignu Impulsi Određene frekvencije ona će ih registrirati – nakon čega će se putem Određenih elemenata Podsvjesnog sistema izvršiti Traženje - ima li u tijelu “ugrađene” Određene memorijske stanice koje se nalaze na ISTOJ frekvenciji kao ti Impulsi
Ako nema – ti Impulsi će za AURU biti bespredmetni .
Ako ima – doći će do prepoznavanja a zatim do upijanja tih Impulsa.
Primjedba: Onog momenta kada su Traženjem nađene Određene memorijske stanice koje impulsiraju ISTIM brojem titraja u Određenom vremenu kao i Impulsi u Auri – Impulsi će biti “sprovedeni” do Određenih ČAKRI putem kojih će se izvršiti prenos (upijanjem) u tijelo.
[ČAKRA je energetski vrtložnik (otvor) kroz koji se vrši upijanje Određenih impulsa]. (Slika 15)

Kad Impuls uđe u tijelo čovjeka on će “prepoznati” Jedino SVOJU Određenu živu memorijsku stanicu koja u zajedništvu s drugim ISTOTITRAJNIM memorijskim živim stanicama kao i sa drugim NEISTOTITRAJNIM stanicama TVORI sisteme kao što su živci, organi, kosti...

Predlažem vam da ne pređete samo tako preko ove informacije.
Zašto?
Zato, jer ta se informacija može poistovjetiti s naučnom tvrdnjom Dr. Günter Blobel-a - po kojoj se Impulsom prepoznavaju molekule proteina sa stanicama (da bi molekule proteina hranile Samo one stanice koje su prepoznate, dakle da bi hranile Samo svoje stanice).
(Za ovo, 1999. godine mu je dodjeljena Nobelova nagrada).

Nastavak slijedi
(321)

Nastavak IV.

Svakako, kako se taj Određeni Impuls “stapa” sa Svojom Određenom živom memorijskom stanicom – to “stapanje” treba da stvori veći energetski potencijal koji će djelovati na Određenu živu memorijsku stanicu i ostale Istotitrajne stanice da se odupru bolesti koja je prethodno “napala” a zatim “uspavala” navedene stanice.

Interesantno je znati da sam tokom svojih dugogodišnijih studija ustanovio da Svaki organ u tijelu čovjeka “radi” na Svojoj Frekvenciji.
Uostalom, na to nas navodi i spoznaja da se polja AURE razlikuju po boji – a znamo da svaka boja ima Svoju frekvenciju svjetlosnih titraja.
Dakle, ako se frekvencija boja razlikuje - to se moraju i organi razlikovati – jer u protivnom svjetlosni titraji ne bi mogli “prepoznati” Svoj organ.
Iz toga možemo zaključiti da i svaki organ “posjeduje” Svoje žive stanice, koje su za taj organ “vezane” zajedničkom frekvencijom.
Prema tome, ako preko AURE te kroz Čakru uđe Impuls vrijednosti “x” – taj Impuls će djelovati samo na stanice i organe u tijelu čovjeka koje titraju ISTIM Brojem titraja u Određenom vremenu kao i Impuls koji ima vrijednost “x”.
Ako će to biti Impuls vrijednosti “y”…, taj Impuls će djelovati samo na stanice i organe u tijelu čovjeka koje titraju ISTIM Brojem titraja u Određenom vremenu kao i Impuls koji ima vrijednost “y”…

Čakre
Slika 15

Na ovo da vas upitam: Možete li sad shvatiti kako se na relativno jednostavan način odvija život čovjeka?
Možete li shvatiti da je dovoljno da stigne u tijelo čovjeka jedan Impuls, da “dotakne” svoju stanicu, dakle stanicu iste frekvencije, koja će zatitrati - nakon čega će se u toj stanici ponovno stvoriti Impuls koji će djelovati na druge istofrekventne stanice koje se nalaze u njenoj blizini da zatitraju i da se u njima stvore impulsi itd.
I sve te stanice će titrati i stvarati impulse zajedno s organom kojem pripadaju.
Eto tako stanice i organi žive i “bore se” s bolestima.

No informacija da Određeni impulsi dolaze u tijelo čovjeka od “negdje izvana” nije nova.
Naime, svojevremeno, njemački botaničar G. Haberlandt je iznio teoriju o postojanju nekih faktora koji stimuliraju diobu stanica i nazvao ih nekrosomima, desmosomima.

Na sličan je način postavio svoju teoriju sovjetski učenjak, biolog, A.G. Gurvić o mitogenskim zrakama kao stimulansima diobe stanica.
(Svakako, zrake ne stimuliraju diobe stanica - već impulsi čestica koje tvore te mitogenske zrake).
Dakle, sve izgleda veoma jednostavno.
I bilo bi da ne postoji jedan problem.

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 09:44   #22
Quote:
delija kaže:
(288)
Pa kako si pravio usporedbu mojeg pisanja s mojim slikarstvom evo da vidiš neke od mojih radova koji su nastali posljednjih godina.
Isti se nalaze na:

http://home.tiscali.nl/donut/DHBibfotos_aug2005.wmv
i
http://www.e-c-n.com/HR/slikanje.htm
Impresioniran sam!!!!


A sad mi je i tvoje pisanje jasnije.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 10:00   #23
Quote:
delija kaže:
Evo, ukratko, objave Dr. Günter Blobela:
''Molekule proteina (bitne sastojine svake žive stanice) imaju Svoju ADRESU (adress tags), ili, šfrirane su pod Svojom ŠIFROM (zip codes) koja se manifestira u obliku Impulsa.
Putujući kroz stanice - (transport se vrši putem mRNA) - Impulse (signal sequence) JEDNOG broja molekula proteina "prepoznaje"
E moj delija, "signal sequences" nisu nikakvi "impulsi", to su samo N-terminalne sekvence proteinskog lanca.
Radi se, ne o "impulsu" nego o sekvenci od 15-30 aminokiselina na amino kraju lanca, koja služi za prepoznavanje.

Blobel nije spominjao "impulse" nego "signal sequences", a ti nisi razumio o čemu govori.

Vidi: http://users.rcn.com/jkimball.ma.ult...inKinesis.html
__________________
Captain's Blog (Reloaded)
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 10:01   #24
Quote:
skeptik kaže:
Impresioniran sam!!!!


A sad mi je i tvoje pisanje jasnije.
Hvala na ovom postu.
I tko zna?
Možda ćemo na zadnje postati i "kontra saradnici" - što znači da ti mojim Neznanstvenim tekstovima daš formu Znanstvene misli.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 11:35   #25
Quote:
delija kaže:
Hvala na ovom postu.
I tko zna?
Možda ćemo na zadnje postati i "kontra saradnici" - što znači da ti mojim Neznanstvenim tekstovima daš formu Znanstvene misli.
A mozda ti mojim amaterskim slikama (olovka, pastela, ...) das formu umjetnickog djela?
Malo vjerojatno, i jedno i drugo.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 23:36   #26
Quote:
Captain Nemo kaže:
E moj delija, "signal sequences" nisu nikakvi "impulsi", to su samo N-terminalne sekvence proteinskog lanca.
Radi se, ne o "impulsu" nego o sekvenci od 15-30 aminokiselina na amino kraju lanca, koja služi za prepoznavanje.

Blobel nije spominjao "impulse" nego "signal sequences", a ti nisi razumio o čemu govori.

Vidi: http://users.rcn.com/jkimball.ma.ult...inKinesis.html
E moj Nemo,
neću mnogo već samo ovo:
Odlukom Nobelovog komiteta NOBELOVA NAGRADA ZA PODRUČJE MEDICINE I FIZIOLOGIJE 1999. dodijeljena je Gunteru Blobelu za otkriće:
"proteini posjeduju untrašnje signale koji usmjeravaju njihov transport i smještaj unutar stanice"

No znaš li Nemo da se Signali PREPOZNAVAJU, JEDINO, po Frekvenciji koja pripada IMPULSIMA koji su "vezani" za Signale.

A znaš li da u mojoj knjizi stoji ovo:
"...I već nakon ovog iznešenog možemo prihvatiti mišljenje mnogih onih koji tvrde da je kozmos uređena cjelina u kojem vladaju Opći zakoni prirode.
I ti se Zakoni odnose na Sve MATERIJALNO koje postoji u kozmosu.
Svakako, kako je energija, koja se pokazuje u raznim oblicima, NEODVOJIVO vezana za bilo koju materijalnu vrijednost (dakle bilo da ima vrijednost jedne čestice materije, bilo da ima vrijednost mase čestica koje tvore jedan konkretni materijalni sistem) – to se Opći zakoni prirode automatski odnose i na Svaki oblik energije.
No kako se ti Zakoni provode?
Veoma jednostavno – putem Impulsa.
Prema tome možemo slobodno izvući ovaj zaključak: Sve ono Materijalno koje postoji u kozmosu pada pod “VLADAVINU Impulsa”.

Dakle, Nemo, treba se pročitati kompletna moja knjiga da se razumiju (ko to može) moje informacije.

Inače ti si bio u pravu kad si rekao da Blobel ne govori o Impulsima.
No u u ovom slučaju nisu važni Impulsi već je važno to DA SE STANICE NE HRANE SA SVAKOM MOLEKULOM PROTEINA - VEĆ SAMO S ONOM KOJU PREPOZNAJU PO ISTOVRIJEDNOSNOJ FREKVENCIJI.

No da te podsjetim na naslov ovog topića:
- ISTINA, o kojoj VEČINA znanstvenika NEMAJU POJMA -

I još da te podsjetim da ovdje nisi na Prirodnim znanostima - čak ni na Rubu... već Van znanosti.

Na kraju ipak moram priznati da mi je drago da ima nekog koji s pažnjom čita ono što ja pišem.

Stoga te pozdravljam ko prijatelja.

P.s.
Ako nađeš još neki propust u mojim tekstovima skreni mi na to pažnju.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 07:25   #27
(453)

Quote:
delija kaže:
E moj Nemo,
neću mnogo već samo ovo:
Odlukom Nobelovog komiteta NOBELOVA NAGRADA ZA PODRUČJE MEDICINE I FIZIOLOGIJE 1999. dodijeljena je Gunteru Blobelu za otkriće:
"proteini posjeduju untrašnje signale koji usmjeravaju njihov transport i smještaj unutar stanice"

No znaš li Nemo da se Signali PREPOZNAVAJU, JEDINO, po Frekvenciji koja pripada IMPULSIMA koji su "vezani" za Signale.

A znaš li da u mojoj knjizi stoji ovo:
"...I već nakon ovog iznešenog možemo prihvatiti mišljenje mnogih onih koji tvrde da je kozmos uređena cjelina u kojem vladaju Opći zakoni prirode.
I ti se Zakoni odnose na Sve MATERIJALNO koje postoji u kozmosu.
Svakako, kako je energija, koja se pokazuje u raznim oblicima, NEODVOJIVO vezana za bilo koju materijalnu vrijednost (dakle bilo da ima vrijednost jedne čestice materije, bilo da ima vrijednost mase čestica koje tvore jedan konkretni materijalni sistem) – to se Opći zakoni prirode automatski odnose i na Svaki oblik energije.
No kako se ti Zakoni provode?
Veoma jednostavno – putem Impulsa.
Prema tome možemo slobodno izvući ovaj zaključak: Sve ono Materijalno koje postoji u kozmosu pada pod “VLADAVINU Impulsa”.

Dakle, Nemo, treba se pročitati kompletna moja knjiga da se razumiju (ko to može) moje informacije.

Inače ti si bio u pravu kad si rekao da Blobel ne govori o Impulsima.
No u u ovom slučaju nisu važni Impulsi već je važno to DA SE STANICE NE HRANE SA SVAKOM MOLEKULOM PROTEINA - VEĆ SAMO S ONOM KOJU PREPOZNAJU PO ISTOVRIJEDNOSNOJ FREKVENCIJI.

No da te podsjetim na naslov ovog topića:
- ISTINA, o kojoj VEČINA znanstvenika NEMAJU POJMA -

I još da te podsjetim da ovdje nisi na Prirodnim znanostima - čak ni na Rubu... već Van znanosti.

Na kraju ipak moram priznati da mi je drago da ima nekog koji s pažnjom čita ono što ja pišem.

Stoga te pozdravljam ko prijatelja.

P.s.
Ako nađeš još neki propust u mojim tekstovima skreni mi na to pažnju.
Ova zadnja rečenica (pod P.s.) važi i za ostale dobronamjerne znanstvenike koji svraćaju na ovaj topić
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 08:03   #28
Quote:
delija kaže:
(264)



Da, javi mi i broj tvog telefona.
Svakako je najbolje da mi to javiš na moju adresu: [email protected] nakon čega ću ti moći reći; šta dalje.

Inače, što se tiče reklame meni je ne treba iz razloga koji stoji u mojoj knjizi.

"...Ipak, moram navesti da sam ja prekinuo s liječenjem ljudi (osim svojih najbližih i nekih izuzetnih slučajeva).
Toliko za ovaj puta.

odgovorih ti na ovdje navedenu adresu. o tome da neki zapravo preuzimaju bolest svojih pacijenata...već sam čula...mnogi su oduastali, ali neki su i našli način da se "isperu" poslije tretmana...


ok, dubravko, bumo vidli, kaj bumo mogli.... meni bi svaki napredak ka samostalnosti... bio velik k'o nebo....


u svakom slučaju hvala ti...
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 11:08   #29
Quote:
Dunj@ kaže:
odgovorih ti na ovdje navedenu adresu. o tome da neki zapravo preuzimaju bolest svojih pacijenata...već sam čula...mnogi su oduastali, ali neki su i našli način da se "isperu" poslije tretmana...


ok, dubravko, bumo vidli, kaj bumo mogli.... meni bi svaki napredak ka samostalnosti... bio velik k'o nebo....


u svakom slučaju hvala ti...
Primio sam tvoj emajl i tokom današnjeg dana ću ti poslati prvi materijal i uputstvo vezano za tvoje liječenje.

Pozdrav i sretno!
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 17:49   #30
Dakle, sve izgleda veoma jednostavno.
I bilo bi da ne postoji jedan problem.

Nastavak slijedi

--------------------------------------------
(507)

Nastavak V.

Naime, ako jedan broj stanica, koje je “napala” neka bolest, “spava čvršćim snom” – tad postoji velika mogućnost da se te stanice nađu pod tako velikom blokadom da na njih jednostavno ne mogu djelovati Impulsi koji im trebaju dati snagu da se odupru bolesti.
U tom slučaju Impuls nestaje - i to ne samo u tijelu čovjeka već i u AURI.
Tada, stanice trebaju da “čekaju” de se IZVANA ponovno pojavi Impuls koji bi im eventualno mogao pomoći.
(I onako usput, zar mislite da su ljudi Istoka intelektualno zaostali što u slobodnom vremenu “mašu s rukama i hvataju nešto po zraku”, iako “to nešto” niko ne može da vidi, šta više, u vrijeme “mahanja” ni da osjeti da li je šta “uhvatio?”).


No da vidimo gdje se u svemu tome nalaze kristali?
Kako sam naveo - u toku razgovora s pacijentom, dakle prije početka terapije, on treba da drži kristale u dlanovima obje ruke.
Zašto?
Zato jer kristali imaju svojstvo da u se u njihovim elementarnim ćelijama kristalne rešetke (strukturi kristala) mogu ostaviti MEMORIJSKI OTISCI Određenih impulsa (čija je vrijednost izražena u broju titraja/određeno vrijeme) – što je veoma važno za one ljude koji se liječe uz pomoć kristala.
Naime, ako je u nekoj elementarnoj ćeliji kristalne rešetke MEMORIRAN neki Određeni Impuls, taj će se Impuls (u slučaju ako se pojavi potreba da se poveća bioenergetski potencijal u onim stanicama u tijelu koje su istofrekventne) AKTIVIRATI - nakon čega će iz kristala biti formalno “upijen” u tijelo čovjeka.

Mislim da ste mogli shvatiti vrijednost kristala.
Naime, u AURI ne mogu ostati Memorijski Otisci određenih impulsa dok u kristalu ostaju!

Dakle, ako neko želi da se liječi kristalima - mogućnost da ozdravi je visokoprocentna.
Naglasio sam visokoprocentna iz tog razloga jer potpuno izliječenje, ipak, najviše ovisi od pacijenta, odnosno, najviše od njegovog načina razmišljanja i načina života.


Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 06:52   #31
Quote:
delija kaže:
Primio sam tvoj emajl i tokom današnjeg dana ću ti poslati prvi materijal i uputstvo vezano za tvoje liječenje.

Pozdrav i sretno!

dobila sam samo uvodni tekst....ništa u attachmentu...ili slično, na reply sam ti vratila da vidiš što mi je samo došlo...


datum je 3.2... hm....možda je moj prvajder zaustavio priloge radi virusa koji se aktivira 3.2.

p.s. ovo dolje je od providera.....
No virus found in this incoming message.
Checked by AVG Free Edition.
Version: 7.1.375 / Virus Database: 267.15.1/250 - Release Date: 03. 02. 06
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 13:02   #32
Quote:
Dunj@ kaže:
dobila sam samo uvodni tekst....ništa u attachmentu...ili slično, na reply sam ti vratila da vidiš što mi je samo došlo...

datum je 3.2... hm....možda je moj prvajder zaustavio priloge radi virusa koji se aktivira 3.2.

p.s. ovo dolje je od providera.....
No virus found in this incoming message.
Checked by AVG Free Edition.
Version: 7.1.375 / Virus Database: 267.15.1/250 - Release Date: 03. 02. 06

U 9 ujutro sam ti na emajl ponovno poslao materijal.

--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
(595)

A sad nastavak VI.

Sad obratite pažnju na slijedeću informaciju.
Zar iz prethodno iznešenog ne možemo izvući zaključak da Energetski impulsi posjeduju Neku SVIJEST?
Ako tu informaciju prihvatimo - svakako da si možemo dopustiti da donesemo i slijedeći zaključak.
Kako kristali “upijaju Svjesne energetske impulse” koji će biti prenešeni do Onih živih stanica koje će “prepoznati” (jer su “vezani” ISTOIMENOM Frekvencijom), to čini da kristale možemo na neki način smatrati živim bićima.
To je tvrdio i poznati istraživač i izumitelj Nikola Tesla koji je odlično poznavao kristale, koje je koristio pri svom radu.
Stoga nije čudo da je 1900-te godine Tesla izjavio:
"U kristalu imamo čistu evidenciju egzistencije formativnog životnog principa, i ako pored svega ne možemo razumjeti život kristala - to je ipak živo biće".
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 14:13   #33
Quote:
delija kaže:
U 9 ujutro sam ti na emajl ponovno poslao materijal.
stiglo, hvala
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 15:19   #34
kakof je to kvarcni kristal? kak se zove na engleskom?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 15:23   #35
Quote:
delija kaže:
(264)



Dunjo,
Žao mi je da si u ovom stanju no narod kaže: "Čovjek snuje a Bog određuje", a to znači da On može Nekom i pomoći da djelomično ili u potpunosti djeluje da taj Neko razriješi svoje zdravstvene probleme.
...
na pecatu mojeg doktora v Indiji je stajalo -

I treat
God cures
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 17:49   #36
Cool Nepoznate posljedice tzv. iscjeljenja i izliječenja

[
Quote:
delija kaže:
(264)

"...Ipak, moram navesti da sam ja prekinuo s liječenjem ljudi (osim svojih najbližih i nekih izuzetnih slučajeva).
Razlog je taj što su se u posljednje vrijeme nakon tretmana kod mene znale manifestirati iste tegobe koje su bile prisutne i kod pacijenta kojeg sam liječio.
Naime, moj Vegetativni živčani sistem je postao toliko senzibilan da je mnoge bolesti od kojih su bolovali pacijenti registrirao kao “svoje bolesti”.
Ovo ćete razumjeti kad pročitate informacije koje slijede.
Istina, te su se tegobe izražavale u manjem obimu nego kod bolesnika, brzo su nestajale, ali, i kao takve nisu bile prijatne.

Nestale su samo privremeno. Kao ZAPISI će međutim ostati trajno, oni iz eteričnog tijela, gdje stvaraju smetnje u primanju "impulsa" (nešto slično si gore objašnjavao - ja bih dodao da je taj "impuls" u stvari sedmerostruki snop višestruko transformiranog praničnog svjetla) više ne mogu biti izbrisani.
Riječ je o klasičnoj smetnji u elektromagnetskom sustavu, o zasjenjenju koje će vremenom biti sve veće.
Koliko će ono rasti (odnosno u kojoj mjeri će se usporiti) ovisi o tome koliko će takvih "stanica" biti "oduzeto" onima koje se iz drugih razloga liječi.
Može li se to "oduzimanje", ta mogli bismo reći "krađa" - spriječiti?
Mnogi koji se time bave na ove riječi obično skoče, pa kažu: "Mi ne uzimamo ništa, mi drugima samo pomažemo!"
Ali ovo "oduzimanje" tuđih stanica" je potpuno nesvjesno, odnosno - ako liječimo druge magnetizmom i sličnim metodama, onda tu "krađu" tuđih zdravih "stanica" ne možemo kontrolirati čak ni uz najbolju moguću volju.
Riječ je o transferu na koji mi uopće ne utječemo: kao kad jedna divlja i neobuzdana životinja upada u brlog druge i otima joj zalihe hrane.
Što je magnetski dodir između dva životna sistema međusobno jači, transfer tih "stanica" vrši se slobodnije.
Dakle, on se vrši i prilikom običnih socijalnih kontakata, ali svoj maksimum doživljava upravo kod liječenja magnetizmom, kristalima i sl. metodama, gdje dolazi do izravnog, dubokog međusobnog dodira "suptilnih stanica". Njihova izmjena je nama toliko nesvjesna, toliko perfidna i tako skrivena, da si to ne možemo ni zamisliti. Pa ipak je ona stvarna i odvija se neprekidno.

Uzrok svemu tome je - miješanje karmičkih informacija na suptilnoj razini.
Riječ je dakle o neprestanim elektromagnetskim poremećajima.
Posljedice toga su u globalnom smislu strašne, jer jedna izliječenja i iscjeljenja često budu uzrokom stvaranja novih žarišta bolesti.
Oni koji liječe na taj način su prenosnici svih bolesti koje su prethodno izliječili, a da toga nisu ni svjesni.
Oni koji su izliječeni od jednih bolesti, u svom organizmu sada nose klice novih; one se mogu aktivirati do kraja života dotične osobe, ili se prenijeti u KARMIČKI SKLOP kao osnova za stvaranje novih bolesti u budućim inkarnacijama.
Dakle, liječenje te vrste često daje samo prividno dobre i uspješne rezultate.
Trag nesretne posljedice, da se karma na taj način dodatno opterećuje, nastoji se ukloniti prividno uspješnim rezultatima liječenja "tekućih" bolesti.
"Gledajte ga, pa ozdravio je!"
Ali istina ima i onaj svoj drugi, tamni kraj.

Iscjeljenja i izliječenja alternativne medicine nose dakle u sebi i onu nepoznatu mračnu stranu koja je prosječnim ljudima malo poznata.
Ova prevara u suptilnim razinama (koje međutim nitko nije svjestan) mogla bi biti raskrinkana kada bi svaki čovjek imao mogućnost čistog eteričnog viđenja, no kako takvu sposobnost za sada imaju iznimno rijetki (mnogi su ipak na putu da je postignu), tako će nepoznavanje ove tajne potpomagati postojanje metoda koje osim koristi uzrokuju isto tako i veliku štetu.

Nedostaje nam dakle sposobnost viđenja onog petog, ključnog elementa.
Na razini tog ključnog elementa, ETERA, odvija se glavna igra u materijalnoj stvarnosti. Sve što materijalisti vide i o čemu sude, sve o čemu piše materijalna znanost, što mjeri i oko čega spekulira, izravno je potaknuto zbivanjima na toj suptilnoj i ljudskim osjetilima potpuno nepoznatoj razini. Svi oni dakle samo promatraju manifestacije nepoznatih uzroka, i o istim manifestacijama sude kao o krajnjim uzrocima. Kao kad bi se gibanje grana koje njiše vjetar smatralo samim vjetrom, a ne njegovom posljedicom. Glupost prirodne znanosti je zaista neizmjerna, ničim se ne može izmjeriti osim sljepilom.
Ali ta je razina jednako tako malo poznata i onima koji s njom izravno ili neizravno "operiraju". Za razliku od okorjelih materijalista, oni su doduše svjesni da mogu energetski manipulirati, ali nisu sasvim svjesni posljedica tih manipulacija. Ni mogućnost "astralnog viđenja", odnosno plutanja astralnim tijelom po tzv. finijim razinama materijalne stvarnosti ne mogu im u tome pomoći. Eter je skriven, ljudi o tome ponešto mogu znati, ali u sve njegove tajne, barem što se ove arijevske epohe očitovanja tiče, zasigurno neće proniknuti. Da bi se ova stvarnost "doživjela", u cijelosti "osjetila" potrebno je ukloniti ono što u tome stvara smetnje, a budući da je riječ o egzistencijalnom ključu jastva, jasno je da se mnogi toga ne znaju, ne žele i ne mogu odreći. Preskupa im je cijena!
Helder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 17:59   #37
jammy-jammy: kakof je to kvarcni kristal? kak se zove na engleskom?

Quote:
jimmy jazz kaže:
na pecatu mojeg doktora v Indiji je stajalo -
I treat
God cures
Hočeš da znaš moju spoznaju, koja je drugačija od spoznaje tvog dr. iz Indije.

Ta spoznaja glasi:
Bog NE LIJEČI, doktor NE LIJEČI, ja NE LIJEČIM - već Oboljeli LIJEČI; Sam sebe.

Ovdje izdvajam kirurge - iako ni oni ne liječe već REŽU...

A što se tiče kvarcnog kristala - ne znam kako se kaže na engleskom (možda Google zna, pitaj ga) no znam kako se kaže na šatrovačkom: Cnikvar stalkris.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 18:14   #38
gorski kristal tak reci..ne kvarcni kristal
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 18:23   #39
Quote:
jimmy jazz kaže:
gorski kristal tak reci..ne kvarcni kristal
http://www.google.com/search?sourcei...varcni+kristal
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 18:31   #40
zakaj je tak gorski kristal jaki i koja su to njegva specificna svojstva...Tantra nekaj dela isto s kristalima.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.