Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2003., 13:05   #21
Buaaaaaaaaaaaaa,nisam vidio ovaj tred prije ,a inače sam veliki obožavatelj biciklizma!
Svaka čast Armstrongu,al inače ga ne obožavam jer on praktički ne vozi godišnje ni jednu trku osim ove največe............OK,92,93 (prvak svijeta u Oslu)još i je vozio druge trke........a i bio je 96 dijagnosticiran sa rakom testisa al je tu opaku bolest usplešno prebrodio
Ipak je samo jedan veliki belgijanc Eddy Merckx-a,koji je osvajao tour 5 puta al i gomilu drugih velikih trka.............
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2003., 21:16   #22
Evo sad kad sam se nakratko vratio s mora da sve sumiram ukratko. Nakon sto su svi favoriti osjetili asfalt na guzici najbolji je ipak pokazao da je najbolji. Bilo je tijesno, ali ponajprije zbog Armstrongovog zdravstvenog stanja i profila staze. Bilo je malo ciljeva na usponu, a to mu je inace najjace oruzje.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 00:47   #23
__________________
Šokirani korisnik
doondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 17:06   #24
Pa ja nemogu vjerovati da tour netko prati osim mene i mojih doma...mi smo doma to svi redovno pratili i znala sam po par sati sjediti i gledati i ne samo sto je to tolko zanimljivo kad se malo ufuras nego i vidis dijelove francuske koje nisi ni znao da postoje.....tour pratim zadnjih par godina a ove smo posebnmo gledali zbog naseg koji je bio odlican...i svaka mu cast...tolko mi je postao super taj biciklizam da sam se redovno pocela voziti i uzivam pogotovo nakon uspona spustanje :-)....inace ja imala sve etape isprintane i o svim gradovima i obozavam tour i planiram sljedece godine ici tamo na jednu brdsku etapu sa nasom zastavom
 
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 20:07   #25
Ak mi platis dio putovanja idem odmah s tobom! Ali prava fora je ici pratiti Tour sa biciklom.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 20:45   #26
pa sve se moze dogovoriti ja planiram ici autom...pa mozemo podjeliti trosak putovanja
a meni su zakon oni sta ih sa kamp kucicama prate...i bilo je super dokumentaraca na satelitu ono o pocecima toura.....tak je smijesno onak su se vozili i medusobno si dodavali cigaretu ko joint haha...koji su to bili biciklisti
 
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 15:29   #27
Jedan pros'o drugi dolazi

Iako je tour vec davno prosao tek danas sam naletio na ovaj forum.
Neki dan sam procitao autobiografiju Armstronga "It's not about a bike"- my journey back to life ( Algoritam, 80kn) i tek sad sam shvatio kako i zasto on to moze tj .pobjedjivati.
Nije da ga zavolite ili zamrzite poslije citanja knjige. jednostavno ga cijenite.
m-freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 15:37   #28
E, freak, posudis knjigu?

Ne da mi se kupovati...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 16:31   #29
Nisam čitao autobiografiju al sam čuo kad je u jednom intervjuu rekao da je prije bio prosječan biciklist i da mu je bolest pomogla da se "fokusira" i da pobijedi svog najvećeg neprijatelja -- ne rak nego lijenost.
Kontam da bi mi moglo bit korisno pročitat tu knjigu
bogeyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 18:10   #30
Lista čekanja

...ha.. mislio si da si se prvi sjetio da prodješ djabe...postoji lista čekanja za tu knjigu jer imam mamlaze od prijatelja koji tolko popiju u jednoj rundi, al knjigu kupit...božesačuvaj
Al mogu je prepričat na forumu
svaki dan recimo jedno 5 strana

On nije bio prosječni biciklista, nego prgavac koji nikog nije slušao i pojma nije imao o taktici,pravi Amer koji zna sve o svemu...pa je uvijek pušio jer bi prebrzo krenuo ili tako nešto...
bio je triatlonac u početku pa je bio preteške građe...la-la-la
Dakle mali Lance se rodio jednog lijepog dana kad je njegova majka imala samo 17 godina...
Ustvari posuđujem knjigu ako meni netko posudi specku za to vrijeme, a da nije starija od 19 godina... moja ima 20 pa bi mi imalo "mladji" model bio pravo osvježenje...ko starije žene...iskusne,prirastu srcu al baš nije lijepo za vidjeti( fuj kak sam šovinističan)
m-freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2003., 19:39   #31
m-freak, posudi meni, zapravo predlazem razmjenu - ja tebi od Mike Strouda: "Survival of the fitest- understanding health and physical performance"

Taj tip je doktor, radio za SAS u Britaniji, prosao 2-3 najteze pustolovne utrke, prehodao Antrartiku sa frendom, vukli su sve zalihe na sanjkama, pretrcao Marathon des sables, iliti Maraton pijeska u Maroku (200++ km po Sahari !!! )...

taj njegov frend je Ranauplh Fiennes, onaj pustolov koji je nedavno trcao 7 maraton u 7 dana una 7 kontinenata

inace, kako napreduju tvoji planovi da pocnes trening za IM-a?


ps: dofuram ti knjigu na Sljemensku ligu drugi vikend ak dolazis trcat?
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 17:40   #32
aha!!!
Majka Strauda vec imam u svojoj kolekciji oko godinu dana i prozvakao sam ga.
Al rado cu ti posuditi Jakorukog Lansa.
Ne znam za Sljeme, al sam definitivno na 4.trga u nedjelju na trci.
Jos uvijek nisam dokucio tko se krija iza "seti" nicka, ali onaj IM mi je malo suzio krug sumnjivaca.
I "Seti" jesi mozda ove godine osvajao Grintovec..ili onu bombu od konobarice u Kamniskoj Bistrici koja ne prati hokej u Sloveniji...?
Sto se IM-a tice, prosim po Zagrebu kao ona stara baka zamotana sva u crno i vec sam zaradio za 2 karbonska Zipp kotaca. Ti?
Seyaa
m-freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 17:54   #33
Quote:
m-freak kaže:
Jos uvijek nisam dokucio tko se krija iza "seti" nicka, ali onaj IM mi je malo suzio krug sumnjivaca.
I "Seti" jesi mozda ove godine osvajao Grintovec..ili onu bombu od konobarice u Kamniskoj Bistrici koja ne prati hokej u Sloveniji...?
oooohhhh, ne diraj me u srce, u bolnu ranu. konobarica iz Kamniske, oooo i plava i crna, obje

Jesam, taj sam, al pssst

Quote:

Sto se IM-a tice, prosim po Zagrebu kao ona stara baka zamotana sva u crno i vec sam zaradio za 2 karbonska Zipp kotaca. Ti?
Seyaa
o da, ja se zaposlio, prodao se za dobre pare, bit ce Klagenfut, a mozda i za onaj oridjiji The IM kroz godinu, dvije. S tim da ne znam sta bi me natjeralo da se vratim doma, ako se dokopam tog otocica

slijedece ljeto je na redu definitivno cestovna jurilica, ili barem za pocetak set karbonskih kotaca, pa cemo instalirat na MTB za prvu ruku
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 18:28   #34
Aj dobro!!
Bit cu dobar dijagnosticar iliti Serlok Holms.

A slijedece godine na Grintovec idemo opet.Nadam se da se Mojca i Katja nisu u medjuvremenu ozenile...
Inace trazim sponsore po netu.
A da osnujemo Im club pa da trazimo sponsore ko club.
Il da otvorimo forum...da se sponzori jave))

m-freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 18:52   #35
naravno i ja sam procitala autobiografiju Lance armstronga i zastavarno on je veliki covjek
sad sam narucila i njego knjigu every second counts by lance armstrong i jedva cekam da dode
pozdrav svima koji vole biciklizam
tour de france rules
maximir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 23:09   #36
Covjek je najveci sportas ikada. Nisam jedini koji tako misli. Iz puno razloga. Svakome mozes naci manu, ali njemu ne mozes.

Nazalost...naslovnice novina zauzima Beckham, a ne pravi junaci. Life's a bitch...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 10:24   #37
da li mozda netko posjeduje igricu cycling manager 3
u igrici ti si manager koji vodi biciklistu po tour de france
pokusavam ju nabaviti ali nitkog ne zanima igrica o biciklizmu
looooooseri
maximir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 19:42   #38
Post FReeeeeeeeeeeeeeeeedom!

Igrice o biciklizmu?
Je, znam jednu. Odes biciklom voziti se po noci na ovim temperaturama. cilj je od 1. da izbjegavas prometala da te ne pokupe, a istodobno pokšavaš skinut sige leda iz nosa. Naravno da se sve dogadja pri 40km/h.

Sorry nisam čuo za igricu( možda zato jer ih ne igram)
Maximir- nikako da te svrstam u neki stereotip osobe.
igraš igrice, a opet naručuješ knjige i zanimaš se za biciklizam.

Ostavi se kompa, eventualno tu i tam i uzmi bajk i cijeli svijet je tvoj, Nit Saddami, ni Bushevi ti ne mogu nista...
Samo vjetar i brzina i kako je zavikao Braveheart prije neg su ga dekapitirali ...SLOBODAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s. Robibadjo-svaki covjek ima mana, a cuo sam da ja nas Sveti Lance napustio zenu zbog neke glumice
m-freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 21:39   #39
Da, ali to nema veze sa njegovim nastupima.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 22:49   #40
Iskopao ovo od nekud jer me strah otvarati nove teme

Danas se stvarno zakuhao Tour!! Neznam dal je tko pratio etapu. Bio je to 2.dan u Alpama. Samo dan nakon sto je Gerdemann iz T-Mobilea pobijedio i obukao zutu majcu, dogodio se sok za njegovu ekipu. Lider T-Mobile ekipe Michael Rogers (AUS) i jedan od favorita za osvajanje Toura je pao na jednom silasku niz planinu, ozlijedio kljucnu kost i odustao. Sad mi jos u glavi zvoni Gerdemannov intervju od jucer kad su ga pitali da li ce sad raditi na tome da sacuva zutu majcu i bori se za ukupnu pobjedu, on odgovorio da je jucer dao maksimum i da ce samo raditi za Rogersa do kraja Toura. Nije imao puno prilike pomoci.

Inace etapa je bila stvatno teska, sa 3 ogromna uspona i ciljem u Tignesu. Rogers je pao skupa sa Davidom Arroyom koji je, izgleda srecom, zavrsio preko ograde u sumi! Dok se Rogers zaustavio u ogradi! Rasmussen je uvjerljivo pobijedio danas te je preuzeo ukupno vodstvo i zutu majcu. Sprinteri Robbie McEwen i Danilo Napolitano nisu zavrsili u Time Limitu.

Sutra je dan odmora, a utorak oped donosi 3 velika uspona u Alpama.




dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.