Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2007., 15:53   #181
Quote:
Skattemus kaže:
jesi probao je ne pitat nego samo pocet polako mazit,pa ljubit....pa da se napali...pa sama pozeli
Potpisujem. Samo da pojasnim: mazit ne znači zabit joj šaku među noge, već ju npr. miluješ po leđima, najprije preko odjeće, zatim ispod, pa bez, pa mic po mic ...

E da, i ne zaboravimo romantiku. Koliko god nama to bilo čudno, žene se pale na svijeće pri večeri, laganu mjuzu i ugodan razgovor.
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:19   #182
Quote:
Secundo kaže:
E da, i ne zaboravimo romantiku. Koliko god nama to bilo čudno, žene se pale na svijeće pri večeri, laganu mjuzu i ugodan razgovor.

Neke žene...dragi moj...samo neke....
Možda je njegovoj baš to dosadilo...nismo sve cvjetići....
Ja se npr.ne palim na pristup:"Draga, da ti izmasiram leđa?"..nego:"Hoću te je..ti!"
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 00:31   #183
Samo nisi 15 godina u braku
veber1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 18:01   #184
Viva Piva, možda premalo komuniciraš sa ženom, niste dovoljno bliski, pa joj se možda zato ne da. A možda je u bedu. Ja imam sličan problem sa mužem. On bi dosta češće nego ja i pokušavam mu objasniti da nije do njega, jer ga volim i privlačan mi je (on mi nekad natukne da je to zato jer se zdebljao što uopće nema veze s istinom) nego je do mene, nisam baš raspoložena.
Jednom mjesečno je premalo, ali nemoj zbog toga odustajati od braka nego razgovaraj više s njom.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 18:51   #185
Quote:
crazy child kaže:
Viva Piva, možda premalo komuniciraš sa ženom, niste dovoljno bliski, pa joj se možda zato ne da. A možda je u bedu. Ja imam sličan problem sa mužem. On bi dosta češće nego ja i pokušavam mu objasniti da nije do njega, jer ga volim i privlačan mi je (on mi nekad natukne da je to zato jer se zdebljao što uopće nema veze s istinom) nego je do mene, nisam baš raspoložena.
Jednom mjesečno je premalo, ali nemoj zbog toga odustajati od braka nego razgovaraj više s njom.
Samo što ćeš ti biti neraspoložena u sve duljim periodima, koji će se s vremenom početi međusobno spajati u još dulje periode, a on će i dalje htjeti jednako često kao i prije. I onda će jednog dana u frustraciji jednostavno poševiti susjedu, tajnicu, prijateljicu ili nekoga koga je upoznao na netu.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 23:49   #186
Quote:
veber1 kaže:
Samo nisi 15 godina u braku
Da istina....ali sam 4,5 godine u vezi(to je puno za moje godine)...živimo zajedno...i bili smo razdvojeni samo jednom i to na 3 dana....nije baš da ne kužim situaciju.....
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:08   #187
Idite češće na putovanja ja i moj dragi smo 300 km proputovali za 6 sati(prek autoceste) A poseksali se 12 puta) duge vožnje čuda rade
Herself is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:24   #188
Quote:
Emericzy kaže:
Samo što ćeš ti biti neraspoložena u sve duljim periodima, koji će se s vremenom početi međusobno spajati u još dulje periode, a on će i dalje htjeti jednako često kao i prije. I onda će jednog dana u frustraciji jednostavno poševiti susjedu, tajnicu, prijateljicu ili nekoga koga je upoznao na netu.

dobro receno...nadovezat cu se na tebe..zene se cude kad im muskarci pocnu sarat okolo,ali u velikom broju slucaja,same ih natjeraju na to,bilo da se radilo o zelji za seksom kojeg ne dobivaju doma ili necem drugom.puno puta zene muskarca jednostavno natjeraju da se negdje ispuse,da se negdje osijeca ugodno,negdje gdje mu nitko nece nabrajati i brndat i ne znam sta.Zato stvarno treba znati uspostaviti jedan normalan i kvalitetan odnos,razgovarati puno,naucit jedan o drugome sve sto mislite da znate ,a mozda ne znate.Razgovarat treba o seksu,kao i svemu ostalome.Ako mozda njoj ne pase sex s njim,nesto joj se tu ne svidja,nije rjesenje odustati od njega.Time se nista ne rijesava,bas naprotiv,samo si nagomilavas probleme.meni osobno nije jasno kako ta zena nema potrebu za seksom sa svojim muzom,ako ne zbog ciste fizicke potrebe,pa zar ni iz ljubavi koju prema njemu osijeca nema zelju za fizickim kontaktom?
jebote onda sam ja prema tome ninfomanka,ja svog dragog cim zagrlim,poljubim,nemogu a da ne pozelim i sex.Kod nas je to kao s hranom,a sigurno ne jedemo jednom mjesecno!
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:49   #189
Quote:
Herself kaže:
Idite češće na putovanja ja i moj dragi smo 300 km proputovali za 6 sati(prek autoceste) A poseksali se 12 puta) duge vožnje čuda rade
Ima u tome sirovine i siromaštva (duha), ali uvijek kod drugoga a ne kod mene i u mojoj postelji. Neka se baci kamenom tko nije.
I onda se događa "šakom među noge, ili 12 puta u 6 sati"
To nije ševa. To su replike sa uvijek novim istim divljenjem (žene), motorikom i glasom ugode velikom i pravom mačoru.
Samo žene i liječnici znaju koliko je laž dobra i korisna
__________________
La vraie musique est entre les notes.
W.A Mozart
Otton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 13:48   #190
sorry draga,ja tražim on udovoljava. Hoću reći,mačor udovoljava maci.
Herself is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 15:27   #191
a kaj ak dečka ne privlači kad žena hoće?
a isto tak ju voli, sve 5..
jednostavno ga ne uzbuđuje njena napaljenost,dapače odbija ga, pa ona mora stalno glumit nezainteresiranost da bi dobila seks
jel to neki poremećaj il kaj?
le piaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 18:07   #192
premalo sexa u braku

Quote:
le piaf kaže:
a kaj ak dečka ne privlači kad žena hoće?
a isto tak ju voli, sve 5..
jednostavno ga ne uzbuđuje njena napaljenost,dapače odbija ga, pa ona mora stalno glumit nezainteresiranost da bi dobila seks
jel to neki poremećaj il kaj?
To nije nikakva bolest!Od kad civilizacija postoji covjek je bio predator.Ako mu oduzmes tu ulogu on se osijca ko da si ga kastrirala?Ostavi mu njegovu ulogu pa mozda se promijeni.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 00:10   #193
Quote:
le piaf kaže:
jednostavno ga ne uzbuđuje njena napaljenost,dapače odbija ga
Taj nije pravo muško.A kaj ga uzbuđuje?Dobitak na kladionici?
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 01:09   #194
Quote:
Ida Bauer kaže:

Neke žene...dragi moj...samo neke....
Možda je njegovoj baš to dosadilo...nismo sve cvjetići....
Ja se npr.ne palim na pristup:"Draga, da ti izmasiram leđa?"..nego:"Hoću te je..ti!"
To je mlijeko!
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 16:52   #195
Quote:
Emericzy kaže:
Samo što ćeš ti biti neraspoložena u sve duljim periodima, koji će se s vremenom početi međusobno spajati u još dulje periode, a on će i dalje htjeti jednako često kao i prije. I onda će jednog dana u frustraciji jednostavno poševiti susjedu, tajnicu, prijateljicu ili nekoga koga je upoznao na netu.
gle, moj suprug i ja vodimo ljubav dva puta tjedno, mislim da je to čist o.k.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 20:00   #196
Quote:
crazy child kaže:
gle, moj suprug i ja vodimo ljubav dva puta tjedno, mislim da je to čist o.k.
Tebi jest. Njemu očito nije. I kažem ti, s vremeno će se tebi htjeti sve manje, a njemu će želja ostati podjednaka. To je problem s kojim se suočavaju premnogi brakovi.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 16:22   #197
premalo seksa braku

Quote:
Emericzy kaže:
Tebi jest. Njemu očito nije. I kažem ti, s vremeno će se tebi htjeti sve manje, a njemu će želja ostati podjednaka. To je problem s kojim se suočavaju premnogi brakovi.
Premnogi mozda a ne svi!A koji je tvoj stav prema obrnutoj situaci? To jest,ako se zeni pojaca zelja?Ima i toga.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 16:41   #198
Quote:
colibri kaže:
Premnogi mozda a ne svi!A koji je tvoj stav prema obrnutoj situaci? To jest,ako se zeni pojaca zelja?Ima i toga.
Ima i toga. Sreo sam se s time i imao zadovoljstvo ukazati prvu pomoć. To je podjednako loše. Teoretski, najbolje bi bilo da se nađu dva takva neusklađena para pa da se razmijene. Ali, zapravo, ne bih ja svoju ženu dao nikome. Bolja je ona meni ovakva kakva jest nego i jedna druga koju sam do sada vidio.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 16:58   #199
Quote:
Emericzy kaže:
Ima i toga. Sreo sam se s time i imao zadovoljstvo ukazati prvu pomoć. To je podjednako loše. Teoretski, najbolje bi bilo da se nađu dva takva neusklađena para pa da se razmijene. Ali, zapravo, ne bih ja svoju ženu dao nikome. Bolja je ona meni ovakva kakva jest nego i jedna druga koju sam do sada vidio.
Tvoja izjava u pogledu tvoje supruge te honorira A sto se tice prve pomoci,u tvoji predhodnim stavovima si mi djelovao iskren a sad me totalno razocara.Dali bi mogo naci neki laksi termin na mijesto Prva pomoc.?to dijeluje ko da si dijelio charité?
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 17:02   #200
Question Osjećam se neželjenom i odbačenom

Lijepi pozdrav svima! Nova sam na forumu.
Sa svojim mužem sam 6 g. bila u vezi prije braka, baziranoj prvenstveno na prijateljstvu i razumijavanju a i seks je bio fantastičan.
Eto mi sada već 4 mjeseca nemamo seksualne ondnose nakon jedne svađe koja se desila nakon saznanja o (obostrano željenoj) trudnoći. I to zato jer on ne može, ne želi, povrijeđen je. Prvo sam bila iznenađena što se "preokrenuo" za 180 st. jer je tada tvrdio i da me više neće, no s vremenom se nježnost i ljubav vratila ali od seksa ništa Čak se više i ne ljubimo kao prije, samo pusice. On kaže treba mu mira, trebamo se prvo početi dobro slagati valjda kao i davno prije, ne zna šta mu je, seks ga uopće ne privlači.. Osjećam se nevoljenom i odbačenom, uglavnom sam postala depresivna jer se trudim oko njega a on i dalje po svom. Povremeno mi dođe neka ljutnja i agresivnost, pomisao na rastavu, ma svašta.. A onda skužim da ga volim (on kaže da i mene voli) pa si mislim trebam se još strpiti, bit će kao i prije, možda i bolje. Hoću samo malo bliskosti i seksa s mužem kojeg volim. Navodno ima problema i na poslu, brine za egzisteciju.. Ja naravno tupim po svom, ispitujem ga šta je, dal me voli itd. što njemu dodatno ide na živce. Veli nema drugu. Pa šta da radim? Ima netko pametan prijedlog šta bi ovo moglo biti?
LoveStory is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.