Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2003., 09:47   #41
Quote:
magic kaže:
Ja sam rodila i dalje me sve boli

Dapache, prag podnoshljivosti boli sve mi je nizhi, otkrila u bolnici
Ma nisam to mislila.
Mislila sam rec da ce onda vidjet kaj je bol

Kaj se tice praga podnosenja boli , meni je za razlicit recimo cupat intimne zone voskom me ne boli ali evo danas idem zubaru i on zna da mu necu ni sjesti na stolac bez injekcije.

Zadnji put sam mu strgala rucku od onog stolca a samo mi je skidao kamenac, sad me sam od sebe pita jel hocu injekciju.

Inace verice to je i moja recenica
Ja sam i pedikerki rekla nedavno da se ne cudi ak se ja tu i tam zaderem, da ja to sve profilakticno
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 09:47   #42
Quote:
verica kaže:
... ja uvijek kažem mene vam SVE boli


...ja josh dodam ...nemojte me NI GLEDAT!
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 10:51   #43
Quote:
lahor kaže:
Cure, ajd vi lijepo kupite taj stol za masazu, dodjem vas ja izmasirati . S kakvim god uljima hocete.

BTW ja sam sutljiva , ne volim pricat s klijenticama osim nuznog.
lahoricu, tebe bih platila da pricas * (a i tebi bi bilo korisno jer bi tako ponovila dnevnu lekciju na faxu )

* to se zovu instrukcije
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 11:46   #44
Luca, jel sam ja to tak corava ili nesto raste po licu tvog avatara?

Sad sam zeznula temiu do kraja. Princezo, mozes me ubiti!

Luca, mi cemo organizirati razmjenu - ti meni mozes malo srediti
kosu. Ali, kad doktoriras...Tak da se mogu hvaliti da sam imala cast da me frizira jedna dr. znanosti
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 11:51   #45
Quote:
lahor kaže:
Luca, jel sam ja to tak corava ili nesto raste po licu tvog avatara?
dakle, stvarno si corava na slici je zensko celjade (zategnute kose) koja je stavila ruke (u crnim rukavicama) preko lica
ali ako te veseli, mozes proglasiti i da joj raste zbunje po faci

ja shisham sve po spisku, mogu i tebe (za titulu jos moras pricekati koji mjesec...). os i da ti pramenove napravim?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 11:54   #46
Onda dogovoreno moze i pramenovi, zasto ne. Boja po tvom izboru

Sad kad si rekla, vidim i ja rukavice
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 12:06   #47
Quote:
lahor kaže:
Onda dogovoreno moze i pramenovi, zasto ne. Boja po tvom izboru
nema problema. zadnja musterija (muza ne racunam, njega svako malo treba shishkat) je htjela da joj napravim istu frizuru kao i sebi i htjela je plave pramenove. onda sam joj objasnila da su medeni i bakrenasti pramenovi puno bolji za njenu kestenjastu valovitu kosu i zelene oci. i oshishala sam ju bolje nego sebe (naravno da mi je lakse shishat tudju glavu nego svoju)
dva dana kasnije je branila doktorat (u mojoj dolceviti ) a njeni roditelji su mi zahvaljivali cijelu vecer jer sam ju sredila (nasminkala sam ju za obranu, rekla joj sta da obuce, jer je trazila da joj izabarem, inace nisam luda da ljudima pricam sta da nose). bila mi je Barbika taj tjedan
zena je sad u NYC na postdoktorskom
(eto, vidite kako se mi lijepo igramo u laboratoriju )
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 12:11   #48
Joj super - znaci da cu i ja doktorirati ako mi ti sredis kosu?
Pa makar za tri tisuce godina....
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 12:21   #49
Wink doktorat se moze napraviti u 3 a ne 3000 godina

Quote:
lahor kaže:
Joj super - znaci da cu i ja doktorirati ako mi ti sredis kosu?
naravno, zar mislis da sam inace trazena zbog frizerskog umjeca?
(ubit ce nas svi zivi, ovo vise nema veze s kozmeticarkama...)
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 14:32   #50
Winona, moze adresa, dapace.

Luca & lahor ~ i ja sisam svog muzica, samo da znate. I jako je zadovoljan (ha, mora bit ).
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 14:41   #51
Quote:
Princeza kaže:
Luca & lahor ~ i ja sisam svog muzica, samo da znate. I jako je zadovoljan (ha, mora bit ).
ja sam i tatu shishala... (predala mi mama skare svecano u ruke )

i moj dragi mora biti zadovoljan jer mrzi salone. tako ima tri opcije:
- da ide okolo kao pracovjek
- da brije bulju
- da se da meni (za sad prakticira samo ovo)
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 15:05   #52
Moj je u svoje pred-princezovsko doba isao u salone (imao je jedan u kojem je teta imala cice broj 5 i naslanjala ih je na facu muskaraca koje je sisala ), ali u moj salon je presao na vlastitu inicijativu i kaze da mu je to neopisiv kvalitativni pomak prema gore.

A sad natrag na temu!


Moram se malo priprijetit, da me ozbiljnije shvatite.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 15:14   #53
Ja sam samo jednom bila kod kozmetičarke (prije 4-5 godina) i to u zgradi do svoje. Išla sam na prvu depilaciju voskom i dobro gledala kak to ženske radi. Bile su grozne - hladne i smrknute. Nisam ostavila tringlt.

Nakon toga sam otišla u 'Iris' i kupila svoju prvu bočicu hladnog voska. Depiliram se sama jednako dobro kako mi je to učinila i ona..

Ponekad sama i parim lice... A u solarij odem ili u svoj fitness centar ili u jedan od tih baš studija za sunčanje...

Ne znam, nikako da skupim tih 150 kn za ful čišćenje lica a voljela bih to probati... Iako sam primjetila da mi ten nije ništa posebno gori od nekih ženski koje idu redovito kozmetičarki.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 17:12   #54
Jedno pitanje

Jednom sam čitala intervju s Vlatkom Pokos mislim ona mene nervira do jaja, da se razumijemo, ali da je oličenje njegovane žene, jest. Koliko god da je ružna ko lopov i koliko god da je najmanje sama zaradila sa sve čime se njeguje, ne želim o tome. Nego tada je rekla jednu stvar pa me zanima koliko je to istina: ona si dakako može priuštiti vrhunskog kozmetičara, rekla je da je bila nekoliko puta u salonu i da je shvatila da zapravo tretmani naprave da si još više "ovisna" o njima i poslije moraš stalno dolaziti. Pa ako netko ima slično iskustvo, voljela bih znati u čemu je tajna.

Ja sam sličnu stvar primjetila s frizerkama. Često razrijeđuju farbu, ni sama ne zna s čim, ali se malo ispere nakon više pranja. Također neke ne izvlače pramenove od korijena s opravdanjem da se to tako ne radi, a kako meni brzo raste kosa, moram već nakon 3 tjedna na nove
Što kažete?
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 17:18   #55
Quote:
Takoder neke ne izvlace pramenove od korijena s opravdanjem da se to tako ne radi
svasta,kakvu pricu prodaju
mijenjaj frizerku
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 17:33   #56
Quote:
Samantha Jones kaže:
svasta,kakvu pricu prodaju
mijenjaj frizerku
ma znam to su mi već rekli tisuću puta, ali znaš kako je teško promijeniti frizerku pogotovo ako si u globalu jako zadovoljna. njeno opravdanje je da se pramenovi ne izvlače od korijena jer to onda nisu pramenovi nego farbanje. a ne znam
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 17:34   #57
Tinchi:
Quote:
nikako da skupim tih 150 kn za ful čišćenje lica ..
Za tu lovu u Zagrebu gradu ne možeš očistit lice. Cijene su uglavnom iznad 200 kn. Meni moja naplati 250. Istinabog, idem svaka tri mjeseca. Ali vrijedi jer je žena stvarno ok. I nije neki razvikani salon s svom mogućom opremom.
rafaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 21:57   #58
Ma ima jedna žena na Črnomercu i skroz je ok, frendica je mušterija. Kod nje je oko 150, u biti čak mislim i nešto manje... Al meni je to too much...

Pogotovo sad kad štedim za more... Radije ću 'popravljat' ten na suncu... I za tih 150 kn priuštit si crnog vina koje je isto super za ten... Ili 'bloody mary' - rajčice su također zdrave za kožu.. i tako
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 22:00   #59
Re: Jedno pitanje

Quote:
LadyInRed kaže:
Jednom sam čitala intervju s Vlatkom Pokos mislim ona mene nervira do jaja, da se razumijemo, ali da je oličenje njegovane žene, jest. Koliko god da je ružna ko lopov i koliko god da je najmanje sama zaradila sa sve čime se njeguje, ne želim o tome. Nego tada je rekla jednu stvar pa me zanima koliko je to istina: ona si dakako može priuštiti vrhunskog kozmetičara, rekla je da je bila nekoliko puta u salonu i da je shvatila da zapravo tretmani naprave da si još više "ovisna" o njima i poslije moraš stalno dolaziti. Pa ako netko ima slično iskustvo, voljela bih znati u čemu je tajna.
Vlatkica je godinama isla u Pcelarsku centralu... princeza ih spominje... tamo su radile dobre, ali mislim najjeftinije kozmeticarke u gradu...

inace... sta se tice ovisnosti... ziva istina... jeste ikad probale hidrodermoabraziju?
probala jednom i sad redovito idem... savrsheno...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 22:02   #60
Hidrodemoabrazija?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.