Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2015., 15:51   #21
Quote:
Tyrion the Lion kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za Makarsku. Ništa ekstra. dobar restoran i to.
Hvala.
Dobri su ti restorani El Toro i Ivo, gostionica Mondo..a za ribu i morske plodove svakako restoran Bura.
VelvetDiamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 16:48   #22
Jež je uvijek bio odličan
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 17:24   #23
Restoran Ivo, odmah na ulazu u Makarsku s desne strane. Bio nedavno, vrlo solidno, izbor par dnevnih jela uz jako pristupačne cijene i fine porcije. Ugodan interijer.
__________________
Rodni list, ali ne stariji od 6 mjeseci.
Lyngby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 17:33   #24
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Jež je uvijek bio odličan
Najbolji!
__________________
Rodni list, ali ne stariji od 6 mjeseci.
Lyngby is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 15:15   #25
Thumbs up

Quote:
marija868 kaže: Pogledaj post
Što se tiče pizze, preporučam pizzeriu Domina pokraj autobusnog kolodvora. Zasigurno najbolja pizza u Makarskoj
Prošle godine, sam šetao po Makarskoj i slučajno sjeli u Dominu samo da probamo kakva im je pizza, i definitivno mogu potvrdit da im je pizza no.1 ! Konobarica je super ženska...uljudna i otvorena, pristupačna. Pizza odliča, tijesto nije tanko da znaju oni koji to vole.

S tim, da u Zagrebu koji je 10x veći nema baš puno boljih pizzeria.

Zadnje uređivanje rc51 : 15.04.2015. at 15:56.
rc51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 15:39   #26
bura. tuna steak je perfektno pecen, crven u sredini. bare je tako bilo do prije dvije godine.

a nakon bure predlazem posjet pubu, masu odlicne, jake pive.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 18:30   #27
Najbolje

Konoba Kalelarga i restoran Jež, najbolje u gradu, s tim da je Jež najbolji restoran u regiji, a cijene skroz pristojne, tko želi jest dobro u Makarskoj, ide tamo.
marlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 13:14   #28
Ima tko jos preporuke za restoran? Da su prihvatljive cijene? Ako postoji takav? Haha.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 14:14   #29
Jež i Ivo
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 09:36   #30
Da li je netko bio u restoranu koji je nedavno otvorila Gastrodiva, blogerica sa Bloger.hr? Ne znam ime restorana. Zanima me kakva je hrana.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 14:29   #31
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio u restoranu koji je nedavno otvorila Gastrodiva, blogerica sa Bloger.hr? Ne znam ime restorana. Zanima me kakva je hrana.
ok ponuda, domaća spiza (koliko god može bit domaće), sve šta sam probala je bilo dobro, cijene pristupačne, gastrodiva u kužini ... jedina mana je šta je teško ulovit stol u vrime ručka i večere, pa se mora rezervirat. ne možeš samo doć i sist kad ti padne na pamet.

od ostalih, jež. kod njega su malo više cijene, ali je i meni drugačiji. i bura, za one koji više vole ribu. domina za pizze.

čula sam da je dobar i divino, na plaži, ali tamo još nisam jela.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:38   #32
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio u restoranu koji je nedavno otvorila Gastrodiva, blogerica sa Bloger.hr? Ne znam ime restorana. Zanima me kakva je hrana.
Baš sam prošli ponedjeljak bio s društvom. Hrana je korektna (ali ne pretjerano više od toga), cijena ok, došlo nas je malo više od 100 kn po glavi. Konobar je mogao biti i malo bolji. Najbolji dio su deserti. Em smo ih dobili gratis, em su stvarno fenomenalni: čokoladna torta, pita od jabuka i mojito cheesecake.

IMHO, radije otiđi u Konobu Kalelarga koja je jedno 50 metara dalje. Po meni, puno bolje gastronomsko iskustvo.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 21:28   #33
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio u restoranu koji je nedavno otvorila Gastrodiva, blogerica sa Bloger.hr? Ne znam ime restorana. Zanima me kakva je hrana.
Arta Larga se zove. Navodno je netko prije nje držao taj restoran pa ga je ona sad uzela pod svoje.
Inače, Diva mi je jako draga. Od pristupa do kužinavanja. Diva je mlađa neka gospodična koliko sam skužio.
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
...domina za pizze.
Domina je i meni pojam. Al tu na Gastru, na većoj temi, je dobila neke loše kritike. Ne znam koliko istine u tome ime.
Probao i u Centruma. Pizza im je perfektna.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:19   #34
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Domina je i meni pojam. Al tu na Gastru, na većoj temi, je dobila neke loše kritike. Ne znam koliko istine u tome ime.
Probao i u Centruma. Pizza im je perfektna.
Bio sam prošli tjedan u Makarskoj pa sam (već tradicionalno) jedan dan naručio pizzu iz Domine i nema tu nikakvog pada u kvaliteti, pizza im je i dalje odlična. Jela se jedna miješana i jedna jumbo pola seljačka pola fido.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:21   #35
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Baš sam prošli ponedjeljak bio s društvom. Hrana je korektna (ali ne pretjerano više od toga), cijena ok, došlo nas je malo više od 100 kn po glavi. Konobar je mogao biti i malo bolji. Najbolji dio su deserti. Em smo ih dobili gratis, em su stvarno fenomenalni: čokoladna torta, pita od jabuka i mojito cheesecake.

IMHO, radije otiđi u Konobu Kalelarga koja je jedno 50 metara dalje. Po meni, puno bolje gastronomsko iskustvo.
Smije se znati što se jeli točno za tih oko 100 kn?
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:29   #36
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
IMHO, radije otiđi u Konobu Kalelarga koja je jedno 50 metara dalje. Po meni, puno bolje gastronomsko iskustvo.
a, vidiš, meni kalalarga nije ništa spektakularno. ok je, ali za tu cijenu radije odem u ježa ili bure.

Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Domina je i meni pojam. Al tu na Gastru, na većoj temi, je dobila neke loše kritike. Ne znam koliko istine u tome ime.
Probao i u Centruma. Pizza im je perfektna.
di je centrum?

šta se domine tiče, čula sam da su prominili vlasnika, prije godinu-dvi, ne znam kad točno, ali nisam primjetila nikakvu razliku u kvaliteti pizze. ne jedem je često, možda 5-6 puta godišnje, ali svaki put bude jednako dobra.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 13:56   #37
Domina je prominila vlasnika al pizza je jednako dobra
Dobra mi je pizza i u onom restoranu povise bobisa (porat? Timun? Uvik zaboravim
kako se zove, tamo di je Bava nekad bila)
U kalalarge dobra spiza al usluga ocajna.
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 16:20   #38
timun, bila jednom, prije 2-3 godine, naručila neke njoke, bilo je u rangu spize u biokova - srednja žalost. može se pojest, ako si gladan, ali ništa od guštanja. više mi se nije dalo ić tamo. ne znam kakva je pizza.

a, to, za kalalargu, hrana ka hrana je dobra, ali ne vridi toliko. još se nije dogodilo da sam tamo sila nešto usput pojest, a da sam platila ispod 150-200 kn za nešto šta, po meni, spada pod "običnu", domaću, spizu. ali, većina se ne slaže sa mnom kad je kalalarga u pitanju, pa može bit da je do mene. znam da turisti uvik budu zadovoljni kad jedu tamo, pa i ja često preporučim kalalargu iako osobno nisam veliki fan.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 23:12   #39
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Bio sam prošli tjedan u Makarskoj pa sam (već tradicionalno) jedan dan naručio pizzu iz Domine i nema tu nikakvog pada u kvaliteti, pizza im je i dalje odlična. Jela se jedna miješana i jedna jumbo pola seljačka pola fido.
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
šta se domine tiče, čula sam da su prominili vlasnika, prije godinu-dvi, ne znam kad točno, ali nisam primjetila nikakvu razliku u kvaliteti pizze. ne jedem je često, možda 5-6 puta godišnje, ali svaki put bude jednako dobra.
Koliko god puta sam bio nikad nisu podbacili, od hrane do usluge, ali jedan forumaš ih je žestoko iskritizirao pa sam se baš zamislio da nije došlo do neke promjene. Nisam bio već par miseci, a u međuvremenu sam (po preporuci s foruma) probao pizzu u Centruma i bila mi je bolja nego li u Domine koja mi je stvarno vrh.
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
di je centrum?
Na rivi, do Nautice.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 10:56   #40
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Na rivi, do Nautice.
svašta, niti sam čula da se taj lokal zove centrum niti da drže pizzu, a kamoli da je toliko dobra. fala. probat ću prvom prilikom, pa javim dojmove.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.