Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 22:53   #101
Ne mora ić u vrtić, ali može pohađati program predškole.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 22:55   #102
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Ne mora ić u vrtić, ali može pohađati program predškole.
mislis MORA pohadjati program predskole.
valjda se podrazumijeva da se tamo dobiju informacije kad se treba ici na pregled i testiranje.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 22:59   #103
Mora, da. To je sad obavezno.

Da, dobiju se sve informacije u vrtiću ili ako dijete pohađa samo predškolu.
Piše na panou za obavijesti ili ih teta usmeno obavijesti.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 11:50   #104
Evo jutros na vratima vrtica osvanula obavijest o upisima u OŠ
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:35   #105
nama je osvanulo prošli tjedan, pa sam odmah kontaktirala dz. jučer su mi se javili da sutra tad i tad dođem po uputnice i da se dogovorimo za sve ostalo.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:06   #106
awww, nova generacija ridovskih prvasica
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:09   #107
jeeeej...
(imam podijeljene osjećaje u vezi toga. )

jako se veselim pitanjima u upitniku ako me sjećanje dobro služi kaj ste pisale prošle godine.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:13   #108
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
jeeeej...
(imam podijeljene osjećaje u vezi toga. )

jako se veselim pitanjima u upitniku ako me sjećanje dobro služi kaj ste pisale prošle godine.
mozda su dodali i obujam prsi/struka/kukova, za nove uniforme.
i broj nogice za startasice
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:16   #109
smijesna su pitanja
drzim vam fige svima da dobijete super ucku, ocito mi je da jako od toga zavisi dozivljaj. mene je nasa kupila na inicijalnom sastanku vec
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:26   #110
pa na neka pitanja sigurno ne bum odgovorila ak se nije kaj u međuvremenu promijenilo (u što sumnjam).
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:32   #111
odgovorit ce za tebe sestra na pregledu ja sam ostavila prazno i rekla da ne znam pa je ona nekaj napisala
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:50   #112
ne znam gdje se dobije onaj glupi upitnik sa glupim pitanjima tipa "da li ste imali abortus i koliko?" ili "koja su vam mjesečna primanja?" i sl. više se niti ne sjećam koje su sve nebuloze pitali. baš me zanima kako bi netko drugi na to odgovorio.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:14   #113
Kod nas su prosle godine bila pitanja tipa "kaznjavate li fizicki dijete? tko vise, mama ili tata?" i tome slicno Ove godine su ukinuli takva pitanja i ostavili su samo par tih na koja nemam pojma kako odgovoriti

recimo - da li se dijete vise voli igrati samo, s djecom ili s odraslima (moj iskreni odgovor je - sve od navedenog, ovisno o okolnostima, njegovom raspolozenju, da li mu pasu ta djeca itd itd itd; al to sve mi ne stane na crtu )

ili - kakav skolski uspjeh ocekujete od djeteta? sto ste spremni uciniti za taj uspjeh? (ovo ne kuzim sto ocekuju da ce im roditelji odgovoriti; ono "ocekujem samo petice i visit cu u skoli svaki dan dok ne bude po mojem" ili "recite samo kome treba kuvertu dostavit, sve se da dogovorit" tu fakat dolazim u napast napisat nesto saljivo i glupo )

Jos mi je nesto palo na pamet... da li kad ispunjavate sve te papire sebi stavljate titulu uz ime i prezime? Ja uopce nemam dodir s takvim svijetom, kod mene na poslu se to uopce ne koristi, nemam uopce naviku to koristiti. A sad vidim da u tom skolskom svijetu se mahom svi potpisuju s titulama. I sad razmisljam dal da ju stavim ili ne
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:21   #114
vasa su pitanja ipak pametnija nego zg, koliko puta tjedno dijete jede meso od kud da znam, pa nemam raspored jbt

za titule, meni to, kad nije vezano uz posao, izgleda strasno jadno ali ja nemam titulu pa bi mozda drugacije razmisljala da imam
na poslu se npr strankama doktorima i doktoricama ne obracam s dr nego g ili gdja, jer mi nisu doktori nego stranke
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:25   #115
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ne znam gdje se dobije onaj glupi upitnik sa glupim pitanjima tipa "da li ste imali abortus i koliko?" ili "koja su vam mjesečna primanja?" i sl. ...:
Ma daj...

Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
......
Jos mi je nesto palo na pamet... da li kad ispunjavate sve te papire sebi stavljate titulu uz ime i prezime? Ja uopce nemam dodir s takvim svijetom, kod mene na poslu se to uopce ne koristi, nemam uopce naviku to koristiti. A sad vidim da u tom skolskom svijetu se mahom svi potpisuju s titulama. I sad razmisljam dal da ju stavim ili ne
Nikad ne koristim titulu, samo ako pitaju stručnu spremu. A i ja vidim da u zadnje vrijeme svi nekako pate na to.
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:27   #116
Quote:
TIT kaže: Pogledaj post
Ma daj...
ma ne znam baš dal su ta, ali u tom stilu. sjećam se da je bilo totalno debilnih pitanja. tjedna količina konzumiranog mesa je mila majka naspram tih nekih. ugl. nemaju veze sa djetetom i školom.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:28   #117
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
vasa su pitanja ipak pametnija nego zg, koliko puta tjedno dijete jede meso od kud da znam, pa nemam raspored jbt

za titule, meni to, kad nije vezano uz posao, izgleda strasno jadno ali ja nemam titulu pa bi mozda drugacije razmisljala da imam
...
Ja imam titulu pa mi je to svejedno jadno.

A za meso - koji je ispravan odgovor? Jesu li trenutno u modi mesojedi ili vegetarijanci? Mislim, kaj god da napišem, oni iskonstruiraju kako to za moje dijete ipak nije najbolje rješenje.
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:30   #118
Ja sebi u zivotu nisam titulu stavila. Mozda na zivotopisu? Ne sjecam se

Bilo je pitanje i za mlijeko, jel tako? Ne znam samo dal u Zg ili u Ri, al negdje je.

Jel ima netko od vas a da je preskocio cjepljenje sa 5 godina? Nas je malo pedijatrica zeznula jer nam je prvo rekla da je to cjepivo premjesteno za sistematski pred skolu, na kraju su ga premjestili na pet godina (najkasnije do 5g6mj) i mali se nije stigao cjepiti pa je rekla da ce onda nadoknaditi pred skolu. To je ono koje ima i anti tetanus u sebi. Sad uopce nisam pametna dal da idem ranije pedijatrici pa da to odradimo prije ili da cekam skolsku medicinu (a bas ne bi da primi istovremeno dva cjepiva). Naravno, nasa pedijatrica se ne javlja uopce na telefon pa ju ne mogu pitati, a bas nisam od volje ici tamo u klice cekati red samo za jedno pitanje
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:31   #119
nemam pojma ja sam napisala ne znam, ja fakat ne znam, nekad ni jednom, nekad tri puta, nekad mozd ai svaki dan
pa je sestra napisala 3-4 puta, oni moraju imati broj, vjerojatno ne znam ne stane u kucicu u koju upisuju
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:38   #120
kaj i cijepljenje ide sad na pregledu ili na jesen?
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.