Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2010., 13:28   #81
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
znas kaj imam knjigu kod sebe al ne da mi ju se otvorit nekak sam mislila da je to ona knjiga gdje je ona bivsa zena svecenika kaj je prevaril ljude i kaj ima sincica i auto joj crknul kod auto kina,a auto kino ima gabe bonner koji je izgubio zenu i djecu, valjda sma pomijesala naslove s obizorom da imam full puna knjiga i lijenu guzicu da odem to provjerit
Misliš na Komadić sna. Shirley ju je svrstala u seriju Chicago Stars/Bonner Brothers:
Quote:
ShirleyTemple kaže: Pogledaj post
Druga serija ima 8 knjiga i sve su bomba, meni najdraži serijal ikad Chicago stars/Bonner brothers i počinje sa "Ili ti ili nitko", "On i nijedan drugi", "Samo moje dijete", "Komadić sna", "Ovo moje srce", "Dođi i poljubi me" i "Rođeni Šarmer".
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:44   #82
evo meni upravo stigla narucena "dođi i poljubi me", a u ponedjeljak sam narucila... jedva cekam da dođem doma sa posla i bacam se na citanje
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:46   #83
Nadam se da ćeš uživati koliko sam i ja dok sam ju čitala. Javi se s dojmovima da možemo diskutirati.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 15:31   #84
Question

zna li netko da li je po nekoj njenoj knjizi snimljen film? obično me film nakon knjige razočara, ali voljela bih pogledati kako je netko drugi doživio odnosno vizualizirao njene knjige.... tko zna možda mi se i svidi....
ljubić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 15:51   #85
Nije. Rekla je da je primila nekoliko ponuda, ali sve ih je odbila.

Ali ako vas zanima i ikad ste čitale serijal Janet Evanovich o Stephanie Plum, po njima (ili možda samo po prvoj) će se snimati film sa Katherine Heigl.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 19:15   #86
moram priznat da sam tu gospodu niam cula a ja sam svasta citala,ima i tog kaj nit ja ne znam,kakve su to knjige,zanr i sl,dal preporucas
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 21:49   #87
Ja sam čula da žena ne piše loše samo nikak da se dokopam neke njene knjige, budem probala skinut neku audio.

evo ako je neka od vas zainteresirana ja imam sve od SEP ko audioknjige al na engleskom i imam "Natural Born Charmer" i "What I Did For Love" isto na engleskom meki uvez.

sad čekam da mi stigne od Cathie Linz "Mad, Bad and Blonde". trebala je doć ovaj tjedan al me nisu zvali. idem se plakat.
__________________
She says it helps with the lights out.
ShirleyTemple is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 16:26   #88
Pročitala sam Samo moje dijete i Komadić sna. Ne mogu reći da mi nisu zanimljivi i zabavni, ali nekako mi se čini da piše po defaultu. Malo mi je priča o superzgodnom i uspješnom spotrašu koji završi s fizičarkom nekako hm.. nepojmljiva. Ista stvar s Komadić sna.
Čini mi se kao da svaki put čitam sličnu priču...Zgodni tipovi s nekom ajmo reći ništa posebnom, ali relativno uspješnom curom, samo drugačija imena...

No, ovako kao lagano štivo za pustiti mozak na pašu je ok.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 17:58   #89
Eeee... To je to... Svi smo mi ništa posebno, ali relativno uspješne cure :klap: Jej... Inače, kupila tu zadnju, do bola precijenjenu, izdanu knjigu. Štaš.
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 18:51   #90
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Eeee... To je to... Svi smo mi ništa posebno, ali relativno uspješne cure :klap: Jej... Inače, kupila tu zadnju, do bola precijenjenu, izdanu knjigu. Štaš.
A rolleyes znači?
Kad sam to spomenula mislila sam naglasiti njen obrazac pisanja, a ne pokrenut raspravu tko je prosjek, a tko ne

Koju zadnju i zašto misliš da je precijenjena?

Vidim da ih se sad njezine knjige mogu kupiti i na kiosku. Nije loše za malo duža putovanja

Zadnje uređivanje PollyS : 22.04.2010. at 19:12.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 12:16   #91
A :rollexes: jer još uvijek, sa svojim godinama i znanjem, me se može navuć da kupim takva sranja. Jer sam glupo žensko. Koje se još nada da će doći neki eto tako, i da je pmetan i da je uspješan i da je neružan. Imaš pravo, možda je bolje upotrijebiti
A precijenjeno jer je to daleko, daleko preskupa knjiga za žarn i kvalitetu koju nudi. daleko. A s druige strane, svaki bedak ima svoje velselje - eto - ovo je moje
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:35   #92
e totalno ste me sad zainteresirale za to neobavezno štivo. kako je nikad nisam čitala, jel može preporuka odakle da krenem pa ću onda vidit jel mi paše il ne?
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:19   #93
Quote:
lika daroš kaže: Pogledaj post
e totalno ste me sad zainteresirale za to neobavezno štivo. kako je nikad nisam čitala, jel može preporuka odakle da krenem pa ću onda vidit jel mi paše il ne?
"Prva dama" je najtanja pa pocni od nje da vidis jeli ti odgovara... Nadam se da ces postat dio nas, ljubitelja njenih knjiga
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 17:44   #94
Quote:
lika daroš kaže: Pogledaj post
e totalno ste me sad zainteresirale za to neobavezno štivo. kako je nikad nisam čitala, jel može preporuka odakle da krenem pa ću onda vidit jel mi paše il ne?
na www.scribd.com imas njena dela .ja sam je tamo citala
odeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 01:06   #95
Quote:
cura na zadatku kaže: Pogledaj post
Zadnjih godinu dana gutam njene knjige, valjda takva faza u čitanju da mi isljučivo pašu laka i zanimljiva ljubavna štiva...evo ako ju je netko skoro čitao neka napiše koje njene knjige su mu najbolje...

Moj neki top 5 bio bi:
- Prva dama
- Anđeoska ljubav
- Šminkerica
- Ti si dobro znao tko sam ja
- Ili ti ili nitko
The Dolphin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 09:31   #96
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
evo meni upravo stigla narucena "dođi i poljubi me", a u ponedjeljak sam narucila...
Baš sam jučer završio s čitanjem, knjiga je baš po mom ukusu, progutao sam je u 2 dana iako imam popriličnu dioptriju na oba oka.
Perač Leševa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 09:06   #97
upravo završila "Ti si dobro znao tko sam ja"...fenomenalna knjiga sad sam poćela "Šminkericu" nju sam trebala prvu.. ali nema veze
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:14   #98
ma svejedno kojim redom ides, sve su super
meni je super knjiga ovo moje dijete
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:51   #99
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
ma svejedno kojim redom ides, sve su super
meni je super knjiga ovo moje dijete
jest stvarno... meni je ta najdraža
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 15:55   #100
Talking

hello, evo mene opet.
pročitala sam u međuvremenu Šminkericu i meni osobno je fantastična iako mi je početak bio dosadan. imam neku ludu sreću pa knjige u knjižnici ugrabim logičnim redoslijedom tako da sam čistom slučajnošću pročitala nakon nje Ti si dobro znao tko sam ja.
Do sada sam pročitala:
1. Ili ti ili nitko
2. on i nijedan drugi
3. Dođi i poljubi me
4. Šminkerica
5. Ti si dobro znao tko sam ja
6. Doručak u krevet
7. odnedavno zaljubljena

Svaka je posebna na svoj način (iako osnovni motiv je zapravo svuda jedak) i predivna. Meni se ipak najviše nekako svidjela Šminkerica a uopće ne Odnedavno zaljubljena, totalno mi je bezveze. čisti promašaj.
kod kuće me čeka Prva dama pa kad stignem - zbogom svijete ja sam u svijetu mašte....
u pauzama, kad ne mogu dograbiti koju knjigu od SEP ja vrijeme kratim odličnom Krentz alias Amanda Quick. Ako niste čitali žena je za pet!!!!
ljubić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:54.