Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 15:08   #61
Je, izašla je.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 16:55   #62
so now we play the waiting game
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 09:07   #63
Uff, tko ce ovo docekati.
Nadam se da cu uspjeti prije vikenda "nabavit"
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 10:20   #64
Jučer odigrao 100 turn demo, trebati će mi neko vrijeme da se naviknem na taj novi interfejs, sve je ispreturano i mnogo je šareno.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 13:26   #65
Samo da igru Algoritam dobije do subote
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 13:34   #66
ne kužim,igra je izašla u americi prije par dana i još je nema nigdje..wtf?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 13:36   #67
Quote:
Alte kaže: Pogledaj post
Samo da igru Algoritam dobije do subote
Mislim da tek 29. dobivaju igru
__________________
Napravite REGISTAR STRANAČKIH ČLANOVA !!!
Darcuese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 13:36   #68
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Jučer odigrao 100 turn demo, trebati će mi neko vrijeme da se naviknem na taj novi interfejs, sve je ispreturano i mnogo je šareno.
Hehe ja ko Makedonac /Aleksandar vec znam na pamet gdje koji grad stavit npr. prvi grad pomaknes udesno dolje, ravno medu one silne resurse, sagradis kamenolom i na konju si.

City states su stvarno dobra ideja, kao i one ancient ruins, jer te gone na istrazivanje, nema niceg boljeg nego kad se tvoj scout ulaskom u jednu pretvori u strijelaca, a warrior u hoplita, onda nastaje kaos

A njemacka sposobnost furore teutonicus ce biti opako dobra, ako vec na samom pocetku unistis (a hoces jer ih ima gro) dva tri kampa dobijes ekstra jedinice i lovu

Kao Svabo mozes lako postato early game shock army
- nades upgrade u ancient ruinsima za svoju prvi u drugu jedinicu
- unistavas barbarske kampove > lova plus jedinice
- skompas se s militaristickim city stateom kao npr. Budimpestom > dobivas ekstra jedinice od njih

Unstoppable horde FTW
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 15:52   #69
Da, moglo bi poslužiti imjesto "quechua rusha" iz civ4, a i Montezumini Jaguari su još uvijek kandidat za sličnu strategiju.

Kak me jebe kaj su čekiće maknuli kao production ikonu, sad su je stavili u onu žutu lopticu, jedva se vidi razlika između golda i productiona.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 17:30   #70
Sve dok sustav proizvodnje/razvoja/istraživanja nije totalno (i debilno) promijenjen kao iz Master of Orion 2 u Master of Orion 3 ja sretan
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 18:04   #71
Ma isto je kao i prije, ali kad uključiš da ti se tile output prikazuje na mapi sve je puno šarenih kuglica, umjesto čekića, bočica i sl. kak je prije bilo.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:45   #72
skidam demo, premda znam kako cu reagirati na igru...
99,9% kupujem
__________________
You know what your problem is? I'm too good looking.
luka m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 01:45   #73
AJDE VIŠE!!!!! ovo je čudo. jedva čekam da zaigram, i nikako. ako sutra izađe mislim da ću se ubit jerbo radim duplu smjenu na poslu... nnngh!
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:25   #74
Quote:
Darcuese kaže: Pogledaj post
Mislim da tek 29. dobivaju igru
Meni su rekli da do kraja idućeg tjedna treba stići na police. Baš me zanima koliku će cijenu odrapiti, tipujem na 600+ kn.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:04   #75
Ja imam zlatno pravilo, nema te igre koja vrijedi vise od 400 max 450 kn

A ako su bezobrazni, pa postoje torenti

Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Sve dok sustav proizvodnje/razvoja/istraživanja nije totalno (i debilno) promijenjen kao iz Master of Orion 2 u Master of Orion 3 ja sretan
Have no fear the real civilization is hear


Jedino sto me malo kopka je cinjenica sto je tech tree skoro isti i prokleto prekratak.

Nek naprave posteni expansion koji primarno ucetverostruci duzinu istog i ja u ekstazi.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !

Zadnje uređivanje Spectre : 24.09.2010. at 12:40.
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 13:07   #76
kolko sam vidio, igra na steamu košta 50 eura. tako da 400, 450 ili 600kn ne dolazi u obzir.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 14:01   #77
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
kolko sam vidio, igra na steamu košta 50 eura. tako da 400, 450 ili 600kn ne dolazi u obzir.
ako je igra na steamu 50 eura, onda ce definitivno u algoritmu biti preko 400kn.

nego 93.2%
robihr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 14:26   #78
Mene više smeta kaj su sjebali diplo/espionage, sad je diplomacija za qrac...
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 14:50   #79
Pa kaj nemrete preko Steam onda kupit?

Ili naručit iz engleske?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 14:54   #80
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Mene više smeta kaj su sjebali diplo/espionage, sad je diplomacija za qrac...
Sto tocno ?
Iskreno, nisam primjetio razliku , jer je diplomacija na iole vecoj tezini dosada bila cisti harakiri pa sam je jedva i koristio.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.