Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2004., 13:40   #241
Rambi kad se rade one stvari? Kad god dodjem na ovaj forum tu su Umpa, Umpa ili Rambi. Kako placa taj Mosad? Po satu surfa, po postu koji ce razvaliti topic ili po copy/paste clanku koji je narafno na engleskom?
Jeff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 13:46   #242
Rekao sam da se necu vise vracati na politiku, ali, eto, svratih, i vidih jos jednu bljuvotinu koju je nase Jeffce napisalo.

Pa da te pitam, Jeffce moje malo, ako smo mi Mossad, jesil' ti ista od ovog:

Quote:
SARAJEVO - Na adresu predstavnika vlasti u BiH prije nekoliko dana stiglo je upozoravajuće pismo nekadašnjeg pripadnika terorističke mreže Al-Qaida, koji zbog djela terorizma služi dugogodišnju kaznu u zeničkom zatvoru, u kojem od države traži zaštitu supruge i ostalih članova obitelji, jer im ubojstvom prijete aktivni članovi spomenute terorističke mreže raspoređeni na nepoznatim lokacijama u BiH.

U dramatično intoniranom pismu bivši Al-Qaidin član, čiji se identitet iz sigurnosnih razloga štiti od javnosti, traži i zaštitu vojnika SFOR-a. Njegovo pismo, osim predstavnika državnih i entitetskih vlasti u BiH, kako doznajemo, dobio je i zapovjednik SFOR-a, američki general Virgil Packett, koga upozorava da mreža Al-Qaidinih pripadnika postoji u BiH te da bi SFOR-ove vojne baze mogle biti metom njihovih napada. Njegove tvrdnje, iako nismo mogli dobiti službenu potvrdu, vrlo su ozbiljno shvaćene među najviše rangiranim zapovjednicima multinacionalnih vojnih snaga, čije su obavještajne službe i ranije najavljivale mogućnost terorističkog napada.

Ozbiljna prijetnja ubojstvom obitelji bivšeg člana spomenute terorističke mreže stigla je, kako doznajemo, poslije njegova svjedočenja u kojem je iznio niz strogo čuvanih podataka o razvoju i strateškom djelovanju Al-Qaide u BiH i na području cijelog Balkana. Da se radi o vrlo ozbiljnom upozorenju koje je stiglo od isto tako ozbiljnog izvora, svjedoči podatak da je osuđeni terorist još 1997. godine poslao pismo u Vatikan u kojem je najavio mogućnost atentata na Ivana Pavla II. u Sarajevu za vrijeme njegova prvog pastoralnog posjeta BiH. Naknadnim pronalaskom postavljenog eksploziva ispod mosta u blizini RTV Doma autentičnost upozoravajućeg pisma i službeno je potvrđena.

- General Virgil Packett, zapovjednik SFOR-a u BiH, vrlo je ozbiljno shvatio sadržaj dobivenog pisma. Sa sadržajem pisma i upućenim prijetnjama upoznati su i djelatnici MUP-a, ali iz sigurnosnih razloga i policijske istrage ne iznose se nikakvi detalji u javnost - doznajemo iz povjerljivog izvora u institucijama bosanskohercegovačke vlasti, koji nam je potvrdio da pismo bivšeg člana Al-Qaide postoji. U njemu se navode ozbiljni i vrlo zabrinjavajući podaci, zbog kojih su policijske i obavještajne službe već nekoliko mjeseci u stanju pripravnosti.

Osim planova organiziranog djelovanja, bivši pripadnik Al-Qaide, koji uz ostalo traži pomilovanje države, navodi principe po kojima se globalni terorizam preko sumnjivih humanitarnih udruženja financira. Navodno su ustupljeni podaci bili od ključne važnosti za otkrivanje mnogih humanitarnih organizacija koje su kao paravan služile za financiranje rada Al-Qaide u BiH i ostatku Europe.
Ne mogu naime, vjerovati, da takva razina idiotizma moze hodati kapom zemljskom, pa cak ni u Tuznoj Zemlji Bosni (poznatoj po niskom IQ-u, cim se moze napraviti Story Super Nove u Dirlidajkama i "Suzama sam lepio tapete, otisla si i odnela si dete")? Pa reko', mozda nase Jeffce ima u glavi nesto eksplozivno, a mozda nesto eksplozivno u pojasu? Pa da provjerimo?

Onda, Jeffce? Imas li ikakve veze sa Al Quaidom?

[SIZE=0,5] Ovo ti je jer seres bez veze i ides jebat ljude bez ikakvog povoda: dobis onda to nazad u glavu, ne jebe me ban niti ista slicno...[/SIZE]
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:02   #243
Quote:
Jeff kaže:
Rambi kad se rade one stvari?
Jedan musliman tako ne bi nikad tako nesto pitao zenu. Ti si lazni musliman.
Quote:
Jeff kaže:
Kad god dodjem na ovaj forum tu su Umpa, Umpa ili Rambi.
Aha
Quote:
Jeff kaže:
Kako placa taj Mosad?
Bolje nego sto bi tebe itko platio.
Quote:
Jeff kaže:
Po satu surfa, po postu koji ce razvaliti topic ili po copy/paste clanku koji je narafno na engleskom?
Vojna tajna.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:08   #244
Jel mora zavrsit bas svaki topic na Izraelu i prepucavanju izmedju Bosanaca i Izraelaca
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:09   #245
Quote:
UmpaUmpa kaže:
J
Bolje nego sto bi tebe itko platio. Vojna tajna.

uf.
 
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:09   #246
Quote:
OrangeC2 kaže:
Jel mora zavrsit bas svaki topic na Izraelu i prepucavanju izmedju Bosanaca i Izraelaca
Pitaj bosance. Oni prvi pocinju.

I politicaly correct nacin da se kaze Bosanci je Bosnjaci muhamedove vjeroispovjedi. Bosanci su u vicevima.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:13   #247
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Pitaj bosance. Oni prvi pocinju.

I politicaly correct nacin da se kaze Bosanci je Bosnjaci muhamedove vjere.

hopla
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:14   #248
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Pitaj bosance. Oni prvi pocinju.
Je, a vi se sve neckate
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:19   #249
Quote:
OrangeC2 kaže:
Je, a vi se sve neckate
Aha
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:31   #250
Lako li je zabu u vodu natjerati
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 18:51   #251
Quote:
Baron Samedi kaže:
Rekao sam da se necu vise vracati na politiku, ali, eto, svratih, i vidih jos jednu bljuvotinu koju je nase Jeffce napisalo.

Pa da te pitam, Jeffce moje malo, ako smo mi Mossad, jesil' ti ista od ovog:

Ne mogu naime, vjerovati, da takva razina idiotizma moze hodati kapom zemljskom, pa cak ni u Tuznoj Zemlji Bosni (poznatoj po niskom IQ-u, cim se moze napraviti Story Super Nove u Dirlidajkama i "Suzama sam lepio tapete, otisla si i odnela si dete")? Pa reko', mozda nase Jeffce ima u glavi nesto eksplozivno, a mozda nesto eksplozivno u pojasu? Pa da provjerimo?

Onda, Jeffce? Imas li ikakve veze sa Al Quaidom?
Pa naravno da ne mozes vjerovati jer ti propagandni clanci Vecernjeg lista su smece i u njih nitko ne vjeruje. Naravno ni prvi ni posljednji ispljuvak Vecernjeg lista.

Da toliko su Bosanci glupi da su se hebeno zrtvovali u drugom svjetskom ratu kako nazisti ne bi pronasli Hegadu ili kako se vec zove i bas sve Zidove na Balkanu tako da danas njihovi potomci mogu pljuvati udalj po njima. Ali posto su Bosanci glupi oni uce na svojim greskama, a ne tudjim kao ostatak Europe.

Kad smo vec kod direktnih napada, jedino s kim ja imam nekakvu vezu je tvoja sestra. Nije ti pricala o tome?

E jeste vam ta Al Quaida dobro dosla. Sto bi vi bez Al Quaide? Ona vam dodje kao super cover up za buldozer akcije? Nema sta kao kec na desetku vam je dosla.
Jeff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 18:54   #252
Quote:
Baron Samedi kaže:
Ne mogu naime, vjerovati, da takva razina idiotizma moze hodati kapom zemljskom, pa cak ni u Tuznoj Zemlji Bosni (poznatoj po niskom IQ-u, cim se moze napraviti Story Super Nove u Dirlidajkama i "Suzama sam lepio tapete, otisla si i odnela si dete")? [/SIZE]
Ekseclencijo,
Opomena moderatora!
P.
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 18:55   #253
Jeff-

Lakse, molim te!

P.
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 18:59   #254
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Jedan musliman tako ne bi nikad tako nesto pitao zenu. Ti si lazni musliman.
Pa sad rodjen sam kao takav, a tu je valjda jedino u mom slucaju dragi Allah kompetentan da odluci jesam li dobar musliman ili ne.

Quote:
UmpaUmpa kaže:
Bolje nego sto bi tebe itko platio.
Pa sad ja volim svoju lovu zaradjivati samostalno sto znaci da nemam sefa iznad ma kojeg, medjutim jesi bas siguran u tu tvrdnju o visini zarade?

Quote:
UmpaUmpa kaže:
Vojna tajna.
A OK onda ako je vojna tajna.
Jeff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 19:01   #255
Quote:
Pallas kaže:
Jeff-

Lakse, molim te!

P.
Nema problema medjutim prvi je poceo vrijedjati i ja sam mu samo uzvratio.
Jeff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 19:02   #256
Quote:
Jeff kaže:
Da toliko su Bosanci glupi da su se hebeno zrtvovali u drugom svjetskom ratu kako nazisti ne bi pronasli Hegadu ili kako se vec zove i bas sve Zidove na Balkanu tako da danas njihovi potomci mogu pljuvati udalj po njima. Ali posto su Bosanci glupi oni uce na svojim greskama, a ne tudjim kao ostatak Europe.
Jedan Bosnjak i jedan Hrvat.... (na ovu pak romanticnu trac verziju povijesti o Sefardima i njihovim kak ti BH spasiteljima vise se i ne osvrcem... osim sto cu jos jednom reci da su Zidove u Osmansko Carstvo pozvali Osmanlije, a iz svojih pragmaticnih razloga... procitati neku povijesnu knjigu)... a kad si vec kod WWII, sto ne spomenes Hanjar... zaboravio ?

I da, nakon WWII:
Quote:
The main feature of the official anti-Israelism launched by the press was that although it had all the elements of Communist authoritarianism, efforts were made at the same time to avoid triggering anti-Jewish feelings. Unlike elsewhere in Eastern Europe, there were relatively few antisemitic texts being published, and there is nothing to suggest a coordinated plan of action, and there was also a critical public reaction to these articles by readers and in other newspapers. In addition, the entire Yugoslav press, including the official gazette of the Communist Party, Komunist, and professional associations unanimously condemned the antisemitic campaign in Poland in 1968. The government newspaper Borba (26 February 1969) came out against Bosnian Muslim representatives who claimed to involve Yugoslav Muslims in Arab anti-Jewish propaganda. In short, occasionally one found the usual stereotypes and prejudice against Jews, but the articles had no deeper political connotation. While until 1991 in Eastern European communist states, antisemitism was a public and state-sponsored phenomenon, in Yugoslavia it was more or less a private and individual matter.


Quote:
Jeff kaže:
Kad smo vec kod direktnih napada, jedino s kim ja imam nekakvu vezu je tvoja sestra. Nije ti pricala o tome?
Samedi ima samo brata.

Quote:
Jeff kaže:
E jeste vam ta Al Quaida dobro dosla. Sto bi vi bez Al Quaide? Ona vam dodje kao super cover up za buldozer akcije? Nema sta kao kec na desetku vam je dosla.
Postoji Al Qaeda, Jeff, postoji... ma koliko mi sutjeli o tome...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 19:03   #257
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Pitaj bosance. Oni prvi pocinju.

I politicaly correct nacin da se kaze Bosanci je Bosnjaci muhamedove vjeroispovjedi. Bosanci su u vicevima.

A jos samo malo i stici cete Herr Flicka.
Jeff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 19:10   #258
Quote:
Jeff kaže:
A jos samo malo i stici cete Herr Flicka.
Jos uvijek dovoljno daleko od Hanjar divizije.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 19:12   #259
Quote:
OrangeC2 kaže:
Jel mora zavrsit bas svaki topic na Izraelu i prepucavanju izmedju Bosanaca i Izraelaca
Iskreno receno sto se mene tice Izrael je zadnja rupa na sviralu koja mi padne na pamet i cisto me zaboli neka stvar za njima, medjutim oni su se ufurali u anti islamizam pa i ako nisam bas uzoran musliman ipak mi ponekad idu na nerve sa otvaranjem anti islamskih topica i generaliziranja svih muslimana i sirenja sukoba sa Bliskog Istoka.
Jeff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 19:14   #260
Bas si ti taj koji generalizira... niti poistovjecujem sve Palestince s Hamasom kao ti i slicni, niti je ovdje bila rijec o muslimanima... bila je rijec o islamistima... a ti si se osjetio prozvan... zanimljivo
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.