Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2010., 13:16   #41
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Jednom mi je ispao ispred kuće, i tako ostao cijelu noć (bilo je oko 300 funti u njemu). Drugo jutro ga našao na istom mjestu.
Ma kaj selâki znaju kaj je funta ... Da su bili euri (ili čak good-ol' dojčmarke, pa makar više ne važeće) - bila bi to druga pjesma, nestalo bi to dok trepneš.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 13:17   #42
provjereno, za Amsterdam poslije 11.3 više nema karata po 89€, s tim da su i za taj datum ostale 1 odnosno 2 po 659 kn
__________________
Per aspera ad astra
psihosomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 15:12   #43
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
a di ono stanujes
(sad kad navale forumasi lopovi)
Pa lijepo ti piše: malo tu, malo tam
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 16:27   #44
Quote:
psihosomatik kaže: Pogledaj post
provjereno, za Amsterdam poslije 11.3 više nema karata po 89€, s tim da su i za taj datum ostale 1 odnosno 2 po 659 kn

Kakvi debili, kaj su imali 2 sjedala po toj cijeni?! Više bi zaradili da su stavili pola aviona po toj cijeni nego tako kako sad rade...

Imam Amex pbz, i na kojem koraku piše to na koliko hoću rata? Došao sam do plaćanja i samo je trebalo upisati broj kartice?

I kaj nisu mogli čekat 25 sa akcijom, ono kao božićno poklon i to...jer mi tada uzimaju lovu za master i taman bih tad imao, a ovo sam popušio. I jebeni hrvatski standard kad moram kartu od 600kn uzimati na rate...
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:19   #45
Frendica koja radi u putnickoj agenciji u Sarajevu mi rece da ce iduci tjedan se pojaviti akcija Croatia Airlinesa iz Sarajevo do Zagreba ili preko Zagreba do bilo kojeg evropskog grada za 110 eur.

Da li je ovo neka njihova nova akcija ili je ovo povodom ukidanja viza za Scengen gradjanima BiH ne znam ...
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:47   #46
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Kakvi debili, kaj su imali 2 sjedala po toj cijeni?! Više bi zaradili da su stavili pola aviona po toj cijeni nego tako kako sad rade...

Imam Amex pbz, i na kojem koraku piše to na koliko hoću rata? Došao sam do plaćanja i samo je trebalo upisati broj kartice?
I jebeni hrvatski standard kad moram kartu od 600kn uzimati na rate...
-na stranici Croatije na samom kraju rezervacije nude opciju - ili sve odjednom, na dvije ili na tri rate ( ponavljam samo za amex izdan od pbz-a)
-hm, i ja sam uzeo na rate, nema kamata; neki stvarno nikad nisu zadovoljni...
-imaš još nekih destinacija po akcijskim cijenama, a ako ipak plaćaš odjednom , probaj stranice koje je nukac napisao, nađe se i jeftinije od akcijskih cijena ...
marko_31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 18:36   #47
Quote:
marko_31 kaže: Pogledaj post
-na stranici Croatije na samom kraju rezervacije nude opciju - ili sve odjednom, na dvije ili na tri rate ( ponavljam samo za amex izdan od pbz-a)
Znači nakon koraka "plaćanje" , na kojem dam broj kartice, ime prezime vlasnika i ostalo, ide "rezervacija", na tom zadnjem koraku tj. "rezervaciji" biram da li ću na rate, jel?
Logičnije bi bilo da pitaju odmah uz kad izabrem karticu kojom plaćam, dam broj i svoje ime, a ne na sljedećem koraku. To me malo zaj....o, jer bi mi da kupim sad, za par dana došlo na naplatu, a trenutno nisam baš na "ti" s lovom...

Jbg, sorry na gnjavaži
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 18:41   #48
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Znači nakon koraka "plaćanje" , na kojem dam broj kartice, ime prezime vlasnika i ostalo, ide "rezervacija", na tom zadnjem koraku tj. "rezervaciji" biram da li ću na rate, jel?
Logičnije bi bilo da pitaju odmah uz kad izabrem karticu kojom plaćam, dam broj i svoje ime, a ne na sljedećem koraku. To me malo zaj....o, jer bi mi da kupim sad, za par dana došlo na naplatu, a trenutno nisam baš na "ti" s lovom...

Jbg, sorry na gnjavaži
da,na zadnjem koraku prije nego kliknes...potvda... imas dole mozes obabrat na 1-2-3 rate...i prolazi studentski AEpress

KUPI PREKO EXPEDIJE ILI EBUKERSA
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 20:30   #49
Evo, kupio sam...ali ne Amsterdam, nego Rim, 3mj...hvala

Q-400 vozilo...to onaj mali propelerac?
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 20:54   #50
jel netko kupovao preko expedie? sad kupujem za amsterdam, pa mi ne prepoznaje card identification number preko amerikanke. zna li netko u cemu je problem?
maria_bj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 20:59   #51
Q400je ona mala kosilica, tj. Propelerko. Da obicno staje u Splitu, ko nekad busevi kod Macole.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 21:06   #52
edit. evo kupljeno bit ce da je bila velika navala hehe
maria_bj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 02:09   #53
kupljeno za Zurich
oilaetha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 09:52   #54
kupljen Amsterdam, jučer popodne! i iz Zg i iz St je 655kn.
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 11:36   #55
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Q400je ona mala kosilica, tj. Propelerko. Da obicno staje u Splitu, ko nekad busevi kod Macole.


jel se iz splita nastavlja sa kosilicom do rima?

vec mi je dosta tih propeleraca
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 11:40   #56
Quote:
eric the king kaže: Pogledaj post
jel se iz splita nastavlja sa kosilicom do rima?

vec mi je dosta tih propeleraca
Na kupnji i rezervaciji je pisalo je da nema stajanja(u St). I kako je letit tim avionom?
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 11:43   #57
kad je lijepo vrijeme cak i nije lose, jer mi je draze kaj su po dva sjedala ne po tri, al kad je oblacno posto ne leti visoko leti kroz oblake vecinom i trese se ko u vlaku
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 13:12   #58
Koliko ste plaćali povratnu kartu Zagreb - Rim?
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 13:27   #59
Zagreb- Rim ti je bilo isto 657 kn (odn 89 EUR).

A da, neki letovi prema Rimu staju u Splitu, neki ne. AKo ti piše 1 techical stop i let traje 2:40 sati onda staje u Splitu i tamo imaš granične formalnosti.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 15:28   #60
kupljeno za london, al se ide u skotsku...joj al cu vas zadavit pitanjima oko puta do skotske..pogotovo nukca
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.