Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2008., 09:07   #441
Quote:
bernard1234 kaže: Pogledaj post
Bože koji cirkus, zavjesa rađena od ostataka,forma nikakva pada kao yutena vreća,
sory alto nije za pohvaliti.


i još jednom...da ne ponavljam isto Bernardu
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 09:40   #442
saljem ti link da vidis sta sam od jucer sasio hhhahahahahah

http://picasaweb.google.com/lh/searc...G&filter=1#0+1
__________________
Bolje proliti malo sa Perkinsom nego zaboraviti popiti sa Alzheimerom.....
bernard1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 10:45   #443
Quote:
bernard1234 kaže: Pogledaj post
Pozdrav idem sivati zavjese, hahhahhahha
eto, to je on, JADAN mali hrvat..
ako su ti fetiš zavjese, postoji na forumu i drugih tema kao npr. ljubav, sex, erotika...pa, preporučam ti tamo da se javiš i završimo više s tobom.

A sad, ako nemaš puno protiv, ja bi s ostalim ljudima rado porazgovarala o problemima koji nas muče u vezi zavjesa kao takvih...običnih zavjesa.

pozdrav
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:01   #444
Quote:
bernard1234 kaže: Pogledaj post
... kad otvorim ovu sliku, imam osjećaj da počinje neka predstava.... nhf, ali ovakve zavjese se danas mogu naći u hotelima kojima treba ozbiljni facelifting...
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:07   #445
Quote:
bela777 kaže: Pogledaj post
... kad otvorim ovu sliku, imam osjećaj da počinje neka predstava.... nhf, ali ovakve zavjese se danas mogu naći u hotelima kojima treba ozbiljni facelifting...

ma ne šiva on to nek zaje.... malo.
Treba ignorirat njegove zločeste komentare i to je to.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:34   #446
Quote:
Maxica kaže: Pogledaj post


Materijal+šivanje=500kn
Ne bih se baš složila s bernardom (za kojeg sam apsolutno uvjerena da od svog prvog posta reklamira Renesansu), ali, iskreno, meni se ove zavjese uopće ne sviđaju, tj. preobične su mi. I mislim da je cijena od 500 KN odgovarajuća za izvedbu i korišteni materijal.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:41   #447
Quote:
ivana_5 kaže: Pogledaj post
300 kn zavjese i dekori
.....
Ove su mi ok, ali samo ako zanemarim one trakice na kojima vise, a koje se meni osobno nimalo ne sviđaju.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:55   #448
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Ove su mi ok, ali samo ako zanemarim one trakice na kojima vise, a koje se meni osobno nimalo ne sviđaju.
Meni se od Maxice sviđaju prvenstveno što su ravne samo bi dodala još sa strane dekor da malo upotpunim s materijalom a ove druge, slažem se- trakice nisu ni moj izbor
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:10   #449
[QUOTE=laella;12407486]Ove su mi ok, ali samo ako zanemarim one trakice na kojima vise, a koje se meni osobno nimalo ne sviđaju.[/QUOTE]

A sto sam ja rekao !!!!
A isto tako reklamiram HEINEKEN (svi samo mene plaćaju)!!!!
__________________
Bolje proliti malo sa Perkinsom nego zaboraviti popiti sa Alzheimerom.....
bernard1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:26   #450
E ovako
Prvo,zahvaljujem se bernardu za komentar ali ga ne doživljavam ni kao kritiku ni kao savjet obzirom da je on kao "stručna" osoba za zavjese,a ja nisam.To što su prekratke meni apsolutno ništa ne znači jer ni ja ,ni bilo tko tko će mi doći u kuću neće sigurno uočiti da fali 2-3 cm zastora. Kupila sam ono što mi se sviđa,a da je u okviru financijskih mogućnosti i da se uklapa u ostatak prostora.
Kad će cijena zastora biti "normalna", a ne ko da je zavjesa protkana zlatnim nitima sa rubom od swarovski kristalima,onda ću tražiti savijet stručnjaka.
Karniša iliti vodilica je jeftina ali je potpuno neuočljiva jer je bijela kao i strop.I ne znam zašto ljudi imaju stav ako je nešto jeftino onda je ružno i ne valja.I da,karniša ima masku.
Moja namjera uopće nije bila da mi zavjese budu jeftina kopija panel zastora,već mi se ne sviđaju nabrani zastori jer je za mene to čisti kič,posebice ako imaju dekor i sastrane i gore i još ponegdje.
500 kn mi je bilo jako puno dati za zavjese obzirom na trenutačnu financijsku situaciju,a kamoli još 150kn više.Kad porodiljne naknade budu veće,imat ću i skuplje zastore.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:29   #451
Thumbs up

Quote:
Maxica kaže: Pogledaj post
E ovako
Prvo,zahvaljujem se bernardu za komentar ali ga ne doživljavam ni kao kritiku ni kao savjet obzirom da je on kao "stručna" osoba za zavjese,a ja nisam.To što su prekratke meni apsolutno ništa ne znači jer ni ja ,ni bilo tko tko će mi doći u kuću neće sigurno uočiti da fali 2-3 cm zastora. Kupila sam ono što mi se sviđa,a da je u okviru financijskih mogućnosti i da se uklapa u ostatak prostora.
Kad će cijena zastora biti "normalna", a ne ko da je zavjesa protkana zlatnim nitima sa rubom od swarovski kristalima,onda ću tražiti savijet stručnjaka.
Karniša iliti vodilica je jeftina ali je potpuno neuočljiva jer je bijela kao i strop.I ne znam zašto ljudi imaju stav ako je nešto jeftino onda je ružno i ne valja.I da,karniša ima masku.
Moja namjera uopće nije bila da mi zavjese budu jeftina kopija panel zastora,već mi se ne sviđaju nabrani zastori jer je za mene to čisti kič,posebice ako imaju dekor i sastrane i gore i još ponegdje.
500 kn mi je bilo jako puno dati za zavjese obzirom na trenutačnu financijsku situaciju,a kamoli još 150kn više.Kad porodiljne naknade budu veće,imat ću i skuplje zastore.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:32   #452
Nadalje,
Zahvaljujem lizianthus na pozitivnim komentarima,a isto tako i laelli na negativnim.Više mi znači njen negativan komentar jer nije stručnjak za zavjese već procijenjuje kao laik jer ipak ovdje prvenstvano laici traže pomoć i mišljenja i pokušavaju proći što jeftinije za što ljepšu izvedbu. To stručnjacima očito smeta jer gube potencionalni posao.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:34   #453
Quote:
Maxica kaže: Pogledaj post
Nadalje,
Zahvaljujem lizianthus na pozitivnim komentarima,a isto tako i laelli na negativnim.Više mi znači njen negativan komentar jer nije stručnjak za zavjese već procijenjuje kao laik jer ipak ovdje prvenstvano laici traže pomoć i mišljenja i pokušavaju proći što jeftinije za što ljepšu izvedbu. To stručnjacima očito smeta jer gube potencionalni posao.
nema frke, samo kažem svoje mišljenje
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 13:29   #454
E da,moram napisati što mi je moja četverogodišnja kćerkica rekla na zavjese.
Kad je vidjela da postavljamo karniše i pripremamo zavjese za objesiti kaže ona

"Mama baš su lijepi zastori,ali zašto ih stavljate kad je vani tako prekrasan dan."
To mi je najdraži,najljepši i daleko najiskreniji komentar.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 13:35   #455
ovo su naše nove zavjese...

balkonska vrata:


karniša:


jedan prozor u dnevnoj:


oba prozora u dnevnoj (spuštene zavjese):


prozor u kuhinji (nažalost, zbog nape smo bili ograničeni širinom zavjese):

Zadnje uređivanje hro : 30.01.2008. at 13:41. Reason: dodana fotka
hro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 13:45   #456
jedan prozor u dnevnoj:



koliko para? ak se smije znat?
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 13:52   #457
imam prastare zavjese po cijeloj kuci. i kuca i namjestaj su takodjer prastari,a ja pri tom nisam jedna od onih koji voli antikvitete...
gledam ove prilozene linkice sa slikama zavjesa ali nisam bas nesto odusevljena... sve su mi nekako dosadne...

blagovaona:
boja zidova: boja breskve, razni tonovi (ne jednolicno),
namjestaj je bordo,
laminat boja tresnje
prozor cca 1,5m*1,5m, kraca zavjesa

dnevni
boja zidova: boja siva/zelena/maslinasta, probajte si zamisliti tu nijansu
namjestaj je tamno smedji +krem,
pod parket boja tresnje
prozor cca 1,5m*1,5m ali zbog debelog zida treba ona od stropa do poda, mozda panelka

svi komentari dobrodosli.
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 13:58   #458
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
jedan prozor u dnevnoj:



koliko para? ak se smije znat?
Da,i mene zanima.
Meni trebaju takve za kuhinju,širine 107cm,a dužine 190cm.Žena koja mi je šivala zavjese za dnevnu sobu traži me 600-700kn za takve.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 14:21   #459
Quote:
Maxica kaže: Pogledaj post
Da,i mene zanima.
Meni trebaju takve za kuhinju,širine 107cm,a dužine 190cm.Žena koja mi je šivala zavjese za dnevnu sobu traži me 600-700kn za takve.
Ne znam točno po prozoru koliko košta, ali mislim da je jedan prozor bio oko 1600 kuna (prozor je 1,60m).

U to ulazi karniša od kojih 500 kn (skup je sistem za rimske pakete), materijal (550 kn/m, to smo mogli i jeftinije, ali sam htjela baš taj materijal), šivanje i montaža.
hro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 14:22   #460
Quote:
Maxica kaže: Pogledaj post
Da,i mene zanima.
Meni trebaju takve za kuhinju,širine 107cm,a dužine 190cm.Žena koja mi je šivala zavjese za dnevnu sobu traži me 600-700kn za takve.


samo 600-700 kn za kako mi se čini ove, paket zavjese??? to ti je super jeftino!
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.