Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 08:24   #8961
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Gledala. Dobar je, iznenadio me.
slažem se, stvarno vrijedi pogledati
ario11121 is offline  
Old 21.10.2017., 09:14   #8962
1408 (2007)
Psihološki horor film prema Kingovoj noveli o vrlo mračnim događajima u hotelskoj sobi 1408.
Isprve me nije privuklo gledati još jedan film sa Cusackom u ulozi neurotičnog pisca alkoholičara , a još manje kad sam vidio i Sam Jacksona (ajmo si priznat, u toj fazi je štancao stvarno loše filmove), ali ovo je ispao impresivan film, Cusack možda u ulozi života.
Čak me i nije pretjerano smetala predvidljivost filma i poneki jeftini dijelovi, jezivi elementi u filmu bili su dovoljni faktor da me odvrate od toga.
Gledao sam film sa najgorim završetkom (film,naime, ima 3 završetka), a čak ni taj nije loš. Iako obavezno pogledajte s ovim završetkom, definitivno diže film za jedno koplje.

Za one koji su gledali film :
[SPOILERI]
-je li ta soba crna rupa (skužit će oni koji su gledali Event Horizon)?
-ako zanemarimo scenarij sa najgorim krajem, krije li se Olin iza svih tih makinacija u sobi-je li on vrag?
[SPOILERI]
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 22.10.2017., 11:25   #8963
ne mogu ni zamislit Shining s Robinom Williamsom

šugavo pseto is offline  
Old 22.10.2017., 18:06   #8964
Amytiville Awakening (2017 - ugasio sam ga nakon cirka pola sata. Bolje pogledajte 3,2,1 kuhaj nego ovo mlaćenje mrtvog magarca.
Volunteer is offline  
Old 22.10.2017., 18:27   #8965
jel gledao netko Leatherface, trailer se doima obečavajuće
šugavo pseto is offline  
Old 22.10.2017., 20:32   #8966
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Amytiville Awakening (2017 - ugasio sam ga nakon cirka pola sata. Bolje pogledajte 3,2,1 kuhaj nego ovo mlaćenje mrtvog magarca.
Uzas zivi, glumica je jedino dobra, oni par scena, ostalooo..uzas

Quote:
šugavo pseto kaže: Pogledaj post
jel gledao netko Leatherface, trailer se doima obečavajuće
Pa onak, nie tak los,nije neko remek djelo, kakvi horora ima, ovaj je cak i dobar, zabavan je, nije dosadan
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 22.10.2017., 20:59   #8967
Odgledao sinoć na kablovskoj After.Life ( 200 ) sa Christinom Ricci i Nisonom. Na mene ostavio dobar utisak iako su ocene i kritike slabe. Najveći kvalitet filma po mom mišljenju je što iskače iz savremenog šablona savremenog psihološkog horora. Ovaj film se inače bave životom posle smrti, tj. neposredno nakon što se duša odvaja od tela. Treba imati hrabrosti snimiti ovako nešto, film nije za široke narodne mase.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Old 23.10.2017., 16:10   #8968
Leatherface mi je koma! Bolji su mi i texas chainsaw 2 koji je ko komedija (a i on mi los), pa cak i texas chainsaw 3d.
Niti se ovde buduci leatherface zove ko u ostalim dijelovima (thomas), niti vecinu filma znamo tko je od one dvojice uopce leatherface.
Slijede spoileri:
Bilo bi logicnije da je leatherface onaj debeli brat jer je dosad u svim filmovima bio mrcina. A lik koji postane leatherface je najpozitivniji lik od onih koji pobjegnu iz ludare i da bi samo tako pukal kad se nesto dogodi-nema veze s vezom. Motivacija samog lika i zakaj on pocne ubijat jako lose napravljeni.
Nemojte gledat ovo smece, ustedit cete nekih sat i pol koje mozete na milijun boljih nacina iskoristit.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Old 23.10.2017., 18:52   #8969
Sadako vs. Kayako

http://www.imdb.com/title/tt5309954/?ref_=nv_sr_1

slabo.
demetrius is offline  
Old 23.10.2017., 20:01   #8970
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Leatherface mi je koma! Bolji su mi i texas chainsaw 2 koji je ko komedija (a i on mi los), pa cak i texas chainsaw 3d.
Niti se ovde buduci leatherface zove ko u ostalim dijelovima (thomas), niti vecinu filma znamo tko je od one dvojice uopce leatherface.
Slijede spoileri:
Bilo bi logicnije da je leatherface onaj debeli brat jer je dosad u svim filmovima bio mrcina. A lik koji postane leatherface je najpozitivniji lik od onih koji pobjegnu iz ludare i da bi samo tako pukal kad se nesto dogodi-nema veze s vezom. Motivacija samog lika i zakaj on pocne ubijat jako lose napravljeni.
Nemojte gledat ovo smece, ustedit cete nekih sat i pol koje mozete na milijun boljih nacina iskoristit.
Slazem se, i ja sam malo je reci razocaran ovime. Sve vrijeme sam imao osjecaj kao da gledam nekakav ispodprosjecni trash triller ili tako nesto. Nidje veze sa Leatherfaceom. Kome je ovo trebalo da se snimi braco draga
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Old 24.10.2017., 13:41   #8971
Quote:
demetrius kaže: Pogledaj post
taj film odgadjam duze vrijeme,na tome ce i ostat
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 24.10.2017., 19:21   #8972
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
taj film odgadjam duze vrijeme,na tome ce i ostat
,odgađanjem se neće popravit film.

it

http://www.imdb.com/title/tt1396484/?ref_=fn_al_tt_1

ma kakvi 7,8 recimo 6,0 ili manje,klaun mi smješan,nikakav horor.
demetrius is offline  
Old 24.10.2017., 20:28   #8973
Quote:
demetrius kaže: Pogledaj post
,odgađanjem se neće popravit film.

it

http://www.imdb.com/title/tt1396484/?ref_=fn_al_tt_1

ma kakvi 7,8 recimo 6,0 ili manje,klaun mi smješan,nikakav horor.
Cekam da padnu standardi hah, izlaze katastrofa filmovi, neke koje sam przio na dvd prije 5 god sam odgledo nedavno i svidjeli mi se, a bili su koma hah

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 26.10.2017., 12:17   #8974
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Odgledao sinoć na kablovskoj After.Life ( 200 ) sa Christinom Ricci i Nisonom. Na mene ostavio dobar utisak iako su ocene i kritike slabe. Najveći kvalitet filma po mom mišljenju je što iskače iz savremenog šablona savremenog psihološkog horora. Ovaj film se inače bave životom posle smrti, tj. neposredno nakon što se duša odvaja od tela. Treba imati hrabrosti snimiti ovako nešto, film nije za široke narodne mase.
Vrlo dobar horor, dosta podcenjen. Samo ga nisi razumeo jer se ne bavi zivotom posle smrti.
Pogledaj ga jos jednom ili ako zelis da ti otkrijem ono sta si propustio, mada je bolje/zanimljivije da sam to uocis a i onako je vredan ponovnog gledanja.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Old 26.10.2017., 16:47   #8975
Da, i meni je After.Life jako dobar film.
AceOfCups is offline  
Old 26.10.2017., 22:38   #8976
The Crucifixion 2017

nije tako loš, prema istinitom događaju kažu, od producenta Annabel i Konjuring 2, priča o egzorcizmu, u tijeku obreda djevojka umre, zadrta i nabrijana novinarka odluči saznati je li egzorcist ubio djevojku ili je izgubio bitku sa demonom
šugavo pseto is offline  
Old 26.10.2017., 23:12   #8977
drustvo

gledao sam Wolf Creek, i filmove i seriju, serija mi je draza jer ipak je duza, pa ima vise toga za gledati

e sad, da li zna netko neku SERIJU tipa toga? dakle neki serijski ubojica ovo ono
cukalj is offline  
Old 26.10.2017., 23:26   #8978
Happy Death Day
http://www.imdb.com/title/tt5308322/?ref_=rvi_tt

Taze odgledao u bioskopu. Nije loše, ako volite krimi misterije + time loop motiv. A ako volite mračne horore ovo nije taj tip filma.
Takođe, glavna glumica je izuzetno sexy.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Old 27.10.2017., 00:49   #8979
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
Pa onak, nie tak los,nije neko remek djelo, kakvi horora ima, ovaj je cak i dobar, zabavan je, nije dosadan
Oprosti, ali ovo je jako loš film. I ono što je još loše je tvoj ukus.

Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post

I phonk i mecs mogli bi se za početak naučiti quotat... jer stvarno nema smisla ovako.
U potpunosti se slažem.
Ktiva is offline  
Old 27.10.2017., 09:12   #8980
1922

Nisam neki ljubitelj Kingovih ekranizacija ali ova je imala farmu, kukuruz i južnjački naglasak

Dok nisu došli miševi

Sve su izjeli, cijeli setting

Nisam mogla niti do kraja pogledati.
earthsea is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:27.