Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2014., 02:10   #1801
Quote:
Krusty kaže: Pogledaj post
A na temelju čega se odlučuje da će to biti ovaj chat topic, a ne onaj?
Ne kužim u čemu je problem? Isti k drugo ime.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 07:13   #1802
"Ne trebamo 2 chat topica"....

- otvori chat topic iako već postoji jedan.

Genijalac
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 09:25   #1803
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Ne kužim u čemu je problem? Isti k drugo ime.
Onog je Krusty otvorio, a ovog Phiber.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 11:33   #1804
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Onog je Krusty otvorio, a ovog Phiber.
Ahaaa....
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 11:44   #1805
Krusty, ionako ste vas nekolicina jedini postali na Vaultu, i to totalno nevezano za podforum. Napravite si chat temu na offtopicu pa se tamo dopisujte. Nije da si igdje drugdje na ovom podforumu postao osim na Vaultu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 12:02   #1806
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Krusty, ionako ste vas nekolicina jedini postali na Vaultu, i to totalno nevezano za podforum.
Po čemu je ovo drugačije od bilo kojeg drugog chat topica na forumu, pa i Game Lobbyja?

Mislim, nije da me previše dira zaključavanje Vaulta, al razlozi su vam bedasti.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 12:12   #1807
Nebitan razlog. Al ako pogledaš sadržaj prijašnjih Vaultova, na kojem je postalo max 5 ljudi, i ove chat teme, ipak ćeš vidjeti veći broj ljudi, kao i više rasprava vezanih za sami PDF.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 13:13   #1808
Oko cega se ovdje vodi razgovor/bitka
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 13:22   #1809
90% razgovora koje vodiš u životu su jednako blesavi
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 13:51   #1810
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Po čemu je ovo drugačije od bilo kojeg drugog chat topica na forumu, pa i Game Lobbyja?

Mislim, nije da me previše dira zaključavanje Vaulta, al razlozi su vam bedasti.
Eto, budem ja otpisao. Smisao foruma bi trebale biti rasprave koje su usko ili šire vezane uz tematiku podforuma na koji se nalaze. Chat teme, kao takve, su iskljucivo dobra volja moderatora, te uopce ne bi trebale postojati na podforumima.

Da se analno drzimo pravila, SVAKA chat tema bi trebala biti na podforumu offtopic i ekipa bi se trebala dopisivati tamo.

Da se jos analnije drzimo pravila, ekipa bi za chat trebala koristiti kojekakve platforme koje jesu namjenjene chatu.

Vault je bio potonuo jer se prestalo chatati, te mimo toga se tamo okupljala ekipa koja uopce vise nije imala veze s ovim PDFom jer na istom nisu postali. Shodno tome, odluceno jest, da se napravi chat tema, koja ce biti sticky i koja ce dopustiti rezidentima da popricaju na istoj i smanje chateraj na drugim temama.

Kako se na Vaultu okuplja ekipa (dobrim dijelom) koja s PDFom nema veze, kako ne zelimo imati dva chat topica, mogu Vault preseliti na Offtopic, pa oni kojima Vault fali, mogu nastaviti raspravu tamo.

Plakat oko teme, na kojoj se od 13.01.2013. nije napisao jedini post, pa ga je netko dignuo iz mrtvih je presmijesno i kao takva, tema ostaje zakljucana.

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
"Ne trebamo 2 chat topica"....

- otvori chat topic iako već postoji jedan.

Genijalac
Dodatak, u jednom trenu je bio prijedlog da imamo chat temu. Razmatrali smo da li da dižemo Vault ili otvaramo novi. Odluceno jest da posto na Vaultu pise ekipa koje i nema na KI, te posto pisu totalno nevezano za PDF, da otvaramo novi. Uz jedan klik, vidimo da od 5 korisnika koji su koristili Vault 8 - 3 skoro pa nikad ne postaju na ovom PDFu, dakle privatna prcija.

Chat tema na pdfu je *bonus* za rezidente PDFa, a drugi si mogu otvoriti chat na off topicu.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 28.06.2014. at 13:58.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:10   #1811
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Chat teme, kao takve, su iskljucivo dobra volja moderatora.
Siguran sam da neki moderatori pate od nesanice zbog previše stresa jer imaju čet topic viška na podforumu.

Quote:
Smisao foruma bi trebale biti rasprave koje su usko ili šire vezane uz tematiku podforuma na koji se nalaze
Točno. A smisao chat topica je da na njemu ekipa koja posjećuje taj forum može neobavezno četati nevezano uz tematiku podforuma
Zakaj bi na chat topicu moral razgovarati o igrama kad imam skoro 7000 drugih topica na kojima to mogu raditi?

Quote:
Vault je bio potonuo jer se prestalo chatati, te mimo toga se tamo okupljala ekipa koja uopce vise nije imala veze s ovim PDFom jer na istom nisu postali.
E, ovo je već pravi razlog. Nema potrebe kenjkati kak je zatvoren jer se nije četalo o igrama.


Ponavljam, ne dira me previše da je zaključan.
Al isto tak nema potrebe zaključavati topic ak ionak niko na njemu ne piše. Zakaj ne pustiti staroj ekipi da malo pročeta jednom na godinu? Kome to smeta ili šteti?
Malo previše analno većina moderatora shvaća moderaturu na ovom forumu.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:16   #1812
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Siguran sam da neki moderatori pate od nesanice zbog previše stresa jer imaju čet topic viška na podforumu.
Objasnio sam - smatram da 2 chat teme, od kojih na jednoj pise ekipa koja s PDFom KI nema nikakve veze, nit prica ista o igrama - nema smisla. Shodno tome, kad smo otvarali ovaj chat, pogledali smo Vault. Od 13.01.2013. na njemu nije bilo upisa, nije bilo trenutne postave forumasa - isti smo kljucali. Pricalo se o Vaultu, nitko od te ekipe nije rekao nista.

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Točno. A smisao chat topica je da na njemu ekipa koja posjećuje taj forum može neobavezno četati nevezano uz tematiku podforuma
Zakaj bi na chat topicu moral razgovarati o igrama kad imam skoro 7000 drugih topica na kojima to mogu raditi?
Shodno tome, ekipa kojoj fali Vault moze otici na Offtopic, kojem u opisu pise 'Chat'.

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Ponavljam, ne dira me previše da je zaključan.
Al isto tak nema potrebe zaključavati topic ak ionak niko na njemu ne piše.
Kljucan je jer je na njemu chat pocela ekipa koja s PDFom nema nikakve veze. Da nisu ga dignuli iz mrtvih, ne bih ga se niti sjetio.

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Zakaj ne pustiti staroj ekipi da malo pročeta jednom na godinu? Kome to smeta ili šteti?
Dapace, imaju PDF Offtopic, mogu im tamo preseliti Vault.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:27   #1813
Imaš dvije varijante...

1) tema otvorena, stara ekipa sretna jer može malo četati jednom godišnje. Tih par postova ne utječu ni na tebe ni na kog drugog na forumu.
2) tema zatvorena, ekipa "žalosna" jer nema di pročetati malo za nostalgiju.

Na koju foru je varijanta 2 bolja?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:31   #1814
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Imaš dvije varijante...

1) tema otvorena, stara ekipa sretna jer može malo četati jednom godišnje. Tih par postova ne utječu ni na tebe ni na kog drugog na forumu.
2) tema zatvorena, ekipa "žalosna" jer nema di pročetati malo za nostalgiju.

Na koju foru je varijanta 2 bolja?
Imas 5 varijanti.
3) Ekipa nastavi svoj mali chateraj na offtopicu s novom temom ili prebacenom postojecom
4) 4-5 ljudi se preseli na IRC, Skype ili kaj vec.
5) Ekipa dodje na postojecu chat temu. Jel ima neki razlog da ne dodju? Nema. Svi su dobrodosli.

Oh ne, zalosni su jer im je zatvoren chat topic koji mogu otvoriti na drugom pdfu ili dobiti prebacivanje istog. Ali ne, on bas mora biti na Kompjuterskim igrama. Bas mora.

I oni bas ne mogu popricati na postojecoj chat temi, jelda? Moraju imati privatnu temu.

Stvar principa, stvar presedana. Najbolje da sad imamo 55 chat topica gdje ce se 5 ljudi dopisivati da ne budu 'zalosni'.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:52   #1815
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post

Oh ne, zalosni su jer im je zatvoren chat topic koji mogu otvoriti na drugom pdfu ili dobiti prebacivanje istog. Ali ne, on bas mora biti na Kompjuterskim igrama. Bas mora.
Isto ja mogu tebi reći. Oh ne, jadan Phiber se ne može nositi s 5 postova godišnje na chat topicu.

Mogel si bar biti čovjek i pustiti topic još dan-dva da ekipa odčeta i da topic padne na drugu stranicu, a ne uletit usred razgovora ko najveći seronja.

Al eto, vjerujem da su ti sad svi članovi ovog podforuma užasno zahvalni na tom potezu. Ne znam kak bi KI nastavil normalno funkcionirati da je taj topic ostal otvoren.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:57   #1816
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Isto ja mogu tebi reći. Oh ne, jadan Phiber se ne može nositi s 5 postova godišnje na chat topicu.

Mogel si bar biti čovjek i pustiti topic još dan-dva da ekipa odčeta i da topic padne na drugu stranicu, a ne uletit usred razgovora ko najveći seronja.

Al eto, vjerujem da su ti sad svi članovi ovog podforuma užasno zahvalni na tom potezu. Ne znam kak bi KI nastavil normalno funkcionirati da je taj topic ostal otvoren.
Kad me se uvjeri da je bas nuzno da imamo jos jednu temu, jer ekipa ne moze pricati na postojecoj (gdje im nitko ne bi rekao nista), mozemo otvoriti istu. Super kako si trolerski preskocio taj dio upisa.

Do tada? Nema sanse.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 15:04   #1817
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kad me se uvjeri da je bas nuzno da imamo jos jednu temu
Ne velim da je nužno. Isto tak je nije bilo nužno na taj način hitno zatvoriti.
Nevjerna je digla temu da malo pročetamo for the lulz, a ti si odma osjetil dužnost to zatvarati ko da smo krenuli širiti kugu. Velim, ne dira me previše to, sam sam htel reći da je debilno na taj način zatvoriti temu koja apsolutno nikom ne smeta.

Sljedeći put probaj biti manji seronja. Pozz
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 15:05   #1818
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post

Sljedeći put probaj biti manji seronja. Pozz
Mozemo nastaviti pricati kad bude bilo vise kulture, manje vrijeđanja.

Ciao.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 15:08   #1819
Lol. Da imaš kulture, pustil bi ekipu da popriča na tom topicu prije zatvaranja
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 15:42   #1820
Zapravo ću se složit s d._m.-om oko ovoga, stvarno mi nije jasno kome je smetalo.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.