Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2013., 22:52   #81
Champs pa ti imaš budućeg mačjeg baletana.
Maca. is offline  
Old 10.07.2013., 00:01   #82
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post

Što se tiče serendanja koliko trošim na mačke, pogotovo sada u zadnje vrijeme na micka tu sve odjebem, baš sam nedavno imala raspravu. Ono fuck off, netko će popljugati mjesečno taj iznos koji ja trošim na njih, eto ja barem nešto korisno radim,ne zagađujem okoliš i ne trujem sve okolo sebe. A i ušutkam ja to sve kad krenu da netko baca lovu na markirane krpice, ja svoju preusmjeravam na svoje živine. Jebemu svatko ima svoje gušte, mrzim kad netko nekome zaviruje u novčanik i sere na šta troši novac.
.
a ovo je i meni vrh, kad odem do pet centra pa Pratel pa Advocate pa klopa pa pijesak pa kakva igračkica normalno pa cijepi, pa onda ovo sve sto je bilo kad je letila s prozora, kad kazem cifru koju sam potrosila na veta (a zbrojeno je preko milju i pol u mjesec dana) kad mi se krenu čudit samo se okrenem na peti. onak, odjebi, meni je moja mačka moje djete, sta, da ju ostavim gladnu? ili da ju hranim otpatcima sa stola ko da smo na kakvom selu. da ju ostavim na cesti sa slomljenom nogom? onak, kani me se, moje pare, moj problem
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Old 10.07.2013., 00:27   #83
radije dam više love za skupu hranu (koju ne žele jesti ) pa ne moram svako malo vetu. ne pijem, ne pušim, ne izlazim okolo svaki vikend, ne kupujem skupe krpice. zašto ne bi potrošila malo više na svoju familiju važno mi je da su zdravi, sretni i zadovoljni.
sa svojim novcima i u svojoj kući ću raditi što hoću, ako se nekome ne sviđa zna di su mu vrata.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 10.07.2013., 00:30   #84
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
radije dam više love za skupu hranu (koju ne žele jesti ) pa ne moram svako malo vetu. ne pijem, ne pušim, ne izlazim okolo svaki vikend, ne kupujem skupe krpice. zašto ne bi potrošila malo više na svoju familiju važno mi je da su zdravi, sretni i zadovoljni.
sa svojim novcima i u svojoj kući ću raditi što hoću, ako se nekome ne sviđa zna di su mu vrata.
Djevojče is offline  
Old 10.07.2013., 09:55   #85
Quote:
ozanavg kaže: Pogledaj post
Da pitam i ovdje, iskusne batlerice koje se kuže u mačiju hranu i sastav,
Nutrivet Dietetic Cat hrana? Ikome poznata?
Meni
Hranila sam mačke tom hranom nekih pola godine.Piše da je superpremium i mačke je rado jedu.
E, sad, meni su 3 mačke, od cijeloga čopora, dobile upalu analnih vrećica.
Da li slučajno ili ne, ne znam.2 su nakon čišćenja i antibiotika dobro a kod treće se nastavilo iako smo prešli na Trainer.
Ona sada jede Trovetovu hranu za alergične mačke jer se užasno češala i punile su joj se vrećice.Kada to pojede nemam pojma što ću joj davati, hrana mi je preskupa da je kupujem stalno a bojim se da opet ne krene alergija.

Pokušavam čoporu davati superpremium hranu i opet ispadne da im svima ne odgovara.
Živo me zanimaju ove mačke koje jedu Friskies, Kitekat i ova sranja iz supermarketa, da li imaju kakvih problema.
Ja sam već luda od razmišljanja čime ih hraniti jer sam naravno ograničena lovom.
Feja 1 is offline  
Old 10.07.2013., 10:30   #86
Hvala na odgovoru Feja 1.

I ja sam luda od biranja hrane za njih.
Također se trudim da jedu donekle kvalitetno, a da ja ne bankrotiram

Imam macu koja mora jesti isključivo urinary hranu.
Druga maca mora jesti urinary ali bi trebala i antialergijsku
- to još nisam shvatila kako spojiti
Treće zlo za regulaciju probave - enteritis.
I onda oni jadnici koji su zdravi spaštaju jer uvijek kemijam s njima
da hrana bude donekle kvalitetna a povoljna
ozanavg is offline  
Old 10.07.2013., 12:00   #87
Moji jučer dobili fontanicu i sada većinu vremena leže kraj nje,malo su i pili ali više je Bismarck močio šapice hehe . Ali super će doći za ove ljetne vrućine da ih potakne da više piju. A šta se tiče troškova za mace,ja uopće ne pričam o njima s ljudima za koje znam da nevole životinje, u biti njima ni ne spominjem svoje ljubimce. Zašto bi nekome tko ima takve stavove oko životinja onako iz čistog mira rekla da sam dala 300kn na fontanicu za muce ili uopće da kupujem nešto šta se zove fontana za mace hehehehe!
Elora is offline  
Old 10.07.2013., 12:08   #88
Ne govorim onima koji nisu u tim vodama koliko trošim mjesečno na mačke.Ne govorim niti koliko trošim na dijete, sebe ili muža.
Znam da bi se većina zgražala da čuju cifru za mačke a što oni doslovno pretvore isto toliko novaca u dim ili alkoholnu paru, to im je normalno...
Najbliži znaju koliko okvirno mi ode novaca ali svatko ima nešto na što troši pa im brzo začepim usta.
Feja 1 is offline  
Old 10.07.2013., 12:34   #89
Quote:
Feja 1 kaže: Pogledaj post
Ne govorim onima koji nisu u tim vodama koliko trošim mjesečno na mačke.Ne govorim niti koliko trošim na dijete, sebe ili muža.
Znam da bi se većina zgražala da čuju cifru za mačke a što oni doslovno pretvore isto toliko novaca u dim ili alkoholnu paru, to im je normalno...
Najbliži znaju koliko okvirno mi ode novaca ali svatko ima nešto na što troši pa im brzo začepim usta.
Meni ne smeta da se netko zgraža koliko trošim na ljubimce jer eto i ja se ponekad zgražam koliko troše na cigarete ili nešto drugo totalno meni neshvatljivo. Želim reći svatko ima svoje hobije i neke slabosti i jasno da ako osoba ne dijeli takav hobi ili šta već neće shvatiti zašto davati toliko novaca. Mogu ja do sutra objašnjavati koliko je bitno da moje mačke jedu superpremium hranu, imaju grebalice i više igračaka od neke djece ali naravno da me ne čudi da netko tko nema ljubimce gleda kao da sam poludila. Istu facu ću ja imati kad mi netko objašnjava koliko je potrošio na cigarete a truje se usput,ili kad frendica jednostavno mora kupiti 20. rumenilo u sličnoj nijansi (a i ja volim kozmetiku). No glupo mi je držati se da je moje trošenje na mačke opravdanije ili uzvišenije od njihovog. Prihvatiš to( iako možda nikad nećeš razumjeti )ako ti je netko prijatelj i gotovo
Elora is offline  
Old 10.07.2013., 12:50   #90
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post

Na šta konkretno misliš? Moje jedu Iams (Barbara) i Brit care (ovo malo zlo). Za Brit još ne mogu komentirati jer sam ga prvi put i uzela u kitten verziji, al Iams mi se čini dobar ako je za suditi po dlaci i izgledu i smradu govanca.
Konkretno na Hills i RC i to pogotovo one veterinarske linije. To je hrana za bolesne mace, skupa je i sastajci su teško sranje. Ono čovjek bi očekivao da za bolesne mice i pse ide malo bolja hrana, pogotovo jer je skuplja od ove regularna a ono kita.

Evo ti primjer:

Royal canin
Sastojci: riža, kukuruzni gluten, dehidrirano meso peradi, kukuruzno brašno, životinjska mast, kukuruzni gluten, hidrolizirani životinjski proteini, minerali, biljna vlakna, repina pulpa, frukto-oligo-saharidi, riblje ulje, sojino ulje, jaja u prahu, DL-metionin, hidrolizirani ljuskari (izvor glukozamina), taurin, ekstrakt cvijeta nevena (izvor luteina).

Purina
SASTAV: gluten kukuruzne krupice, riža, pšenica, dehidrirane bjelančevine peradi, kukuruz, životinjska mast (konzervirana mješavinom tokoferola), dehidrirano cijelo jaje, natrijev klorid, pulpa šećerne repe, hidrolizat jetre, kalijev klorid, kalcijev karbonat, kvasac, riblje ulje, kolin klorid, minerali. Tvara koja zakiseljava mokraću: fosforna kiselina.

A nisu ni ostale puno bolje.

Moji su od Iamsa prdili ko nespašeni, pogotovo micko, valjda zato što je unutra pečeno meso. Sa Brittcareom sam ih hranila i to onim za kastrirane pa mi se micku začepila uretra, a baš gledam količinu minerala maltene je ista kao i u ovim urinary hranama, znači dobro je reducirano. Moj micko bi se valjda na svakoj suhoj začepio, jednostavno ne pije dosta vode i ne smijem ga hraniti previše sa suhom.
E da, dosta mu je masna bila dlaka prije kad je bio na Brittu, otkako se počepio i otkako je na urinary hrani nije više masna dlaka, fino je mekan i sve se sjaji. Ne znam jel to povezano sa hranom ili čime već.


Quote:
ozanavg kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru Feja 1.

I ja sam luda od biranja hrane za njih.
Također se trudim da jedu donekle kvalitetno, a da ja ne bankrotiram

Imam macu koja mora jesti isključivo urinary hranu.
Druga maca mora jesti urinary ali bi trebala i antialergijsku
- to još nisam shvatila kako spojiti
Treće zlo za regulaciju probave - enteritis.
I onda oni jadnici koji su zdravi spaštaju jer uvijek kemijam s njima
da hrana bude donekle kvalitetna a povoljna
S kojom ih hraniš?

Ako ti nemaju baš kamence i ako ih hraniš da im održavaš ovo stanje možeš uzeti neku kvalitetniju hranu i miješati sa ovim urinary. Ja mislim da ću to tako raditi kad mi micko ispiški sve ovo smeće iz mjehura, uzeti neki grain free (ali gledati da ima niske omjere fosfora, kalcija i magnezija) i miješati sa hillsom ili nečimsličnim.

U biti mislim daću ga više hraniti kuhanim i mokrim, suha će biti tu sporedna. Čitala sam da je neka ženskica (mislimda je vet ili nešto slično, na onoj catinfo stranici) napisala da je i najlošija mokra maltene bolja od najbolje suhe. Kao u mokru ne trpaju toliko tih pizdarija i kad se usporedi suha materija u njima da ima više proteina životinjskog porijekla i sl. A da ne pričamo da ima onu količinu vlage koju oni konzumiraju sa plijenom u prirodi i da je to prirodnije.

Sve je to super, ali trebalo bi mi 1000 kn da nahranim mačke da ih hranim isključivo sa mokrom. A i mačka mi ne želi jesti samo mokru, policka je i nešto pojede ali njoj je suha zakon. Micko voli mokru, žao mi je što sam ga ikada stavljala da mu suha bude glavna, ja sam kriva što sada ima ovakva sranja zadnje 2 godine i što se začepio.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 10.07.2013., 13:11   #91
Quote:
Elora kaže: Pogledaj post
Meni ne smeta da se netko zgraža koliko trošim na ljubimce jer eto i ja se ponekad zgražam koliko troše na cigarete ili nešto drugo totalno meni neshvatljivo. Želim reći svatko ima svoje hobije i neke slabosti i jasno da ako osoba ne dijeli takav hobi ili šta već neće shvatiti zašto davati toliko novaca. Mogu ja do sutra objašnjavati koliko je bitno da moje mačke jedu superpremium hranu, imaju grebalice i više igračaka od neke djece ali naravno da me ne čudi da netko tko nema ljubimce gleda kao da sam poludila. Istu facu ću ja imati kad mi netko objašnjava koliko je potrošio na cigarete a truje se usput,ili kad frendica jednostavno mora kupiti 20. rumenilo u sličnoj nijansi (a i ja volim kozmetiku). No glupo mi je držati se da je moje trošenje na mačke opravdanije ili uzvišenije od njihovog. Prihvatiš to( iako možda nikad nećeš razumjeti )ako ti je netko prijatelj i gotovo
To da, ali imaš i onih koji će ti doći i pametovati i zgražati se i to su najčešće osobe koje ne vole životinje pa ne shvaćaju to sve.

Ja obožavam životinje, meni fali kad nemam nekakvu životinju.Imala sam prije kornjaču, papigice, eto sada imam mace, jedino što ne mogu prežaliti što i nekakvog manjeg cucka nisam imala ali shvaćam zašto nam to roditelji nisu dozvolili. Ipak cucka treba i šetati i istrčavati i malo je veća odgovornost nego ove manje životinjice.
Da imam mogućnosti i para ja bi imala malo životinjsko carstvo. Kad smo nešto bili se tako zajebavali šta bi da osvojimo neku bijesnu lovu na lotu, ja sam rekla da bi otvorila onakav ranč što ima negdje u Americi za napuštene životinje (ne znam točno u kojoj državi, bila sam gledala mislim na National Geograficu, imaju odvojene rančeve za mace, cucke, ptice.., tu primaju napuštene životinje, brinu se za njih, socijaliziraju ako treba i udomljavaju, a ono što ne udome mislim da ostaje kod njih). Uglavnom ljudi misle da nisam baš normalna.

Najviše od svega što me smetalo, više i od ovog zavirivanja u novčanik ko na što troši je zgražanje, fuuuj imate 3 mačke u stanu. E tu bi mi tlak skakao na 200 i ovo sam obično od rodbine doživljavala. Ili imam jednu pametnu susjedu koja je uvijek srala joj jadne vaše mace, pa koliko ih je, ne idu vanka.... Ona je svoju uredno puštala vanka bez nadzora, sjetila ju se sterilizirati nakon par godina i koćenja par puta , a da ne pričam da sam znala gro puta vidjeti kako klinci vani maltretiraju tu njenu mačku. Ali da, jadni moji, ne idu vanka gdje ih šutaju klinci i vijaju đukci koje ovdje jako "pristojni" vlasnici drže na lajnama (shvaćam da nemaju baš gdje istrčavati ovdje cucke, ali mi opet nije primjereno puštati bez lajne jer ima brdo djece i ljudi).

I sad znam dobiti komentare da mi je bolje da se ostavim mačaka, da si rodim djecupa da se za njih brinem. Ah moja baka. Mislim da ću joj jednom reći da ne planiram imati djecu već da budem imala 20 mačaka umjesto njih.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 10.07.2013., 13:20   #92
Quote:
Elora kaže: Pogledaj post
Moji jučer dobili fontanicu i sada većinu vremena leže kraj nje,malo su i pili ali više je Bismarck močio šapice hehe . Ali super će doći za ove ljetne vrućine da ih potakne da više piju. A šta se tiče troškova za mace,ja uopće ne pričam o njima s ljudima za koje znam da nevole životinje, u biti njima ni ne spominjem svoje ljubimce. Zašto bi nekome tko ima takve stavove oko životinja onako iz čistog mira rekla da sam dala 300kn na fontanicu za muce ili uopće da kupujem nešto šta se zove fontana za mace hehehehe!
koju fontanu si kupila i gdje. i ja planiram sad jednu uzeti pa se informirm koja bi bila najbolja
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 10.07.2013., 14:04   #93
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
I sad znam dobiti komentare da mi je bolje da se ostavim mačaka, da si rodim djecupa da se za njih brinem. Ah moja baka. Mislim da ću joj jednom reći da ne planiram imati djecu već da budem imala 20 mačaka umjesto njih.
hahahah to je ko kad ja na ulici vidim kera krenem čeznit za ćukom ono ko dozrele ženke bez muškarca za malom bebom. a svakome nešto. ja jedva čekam samo da dobijem posao i odselim se i kad budem svoj na svome, bit će mica komada barem tri, a bit će i ćuke, nezvala se ja sonja sa smajlijem na kraju
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Old 10.07.2013., 14:13   #94
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Čitala sam da je neka ženskica (mislimda je vet ili nešto slično, na onoj catinfo stranici) napisala da je i najlošija mokra maltene bolja od najbolje suhe. (
Ta ženskica je veterinar od 1984.god. i vlasnik većine mačaka čije se slike i zdravstveni problemi navode na toj stranici.

Ako se snalazite s njemačkim,ovdje možete naći analizu mokre hrane na njemačkom tržištu (ažurira se redovito), manji dio te analizirane hrane već se prodaje u Hrv. a dio tih marki postat će nam dostupan ako će zooplus dostavljati u Hrvatsku. Težište analize je na prikladnosti hrane za mačke s dijabetesom, kao i za one sa smanjenom bubrežnom funkcijom. Zanimljivo je da su neke marke hrane koje se prodaju u dućanima tipa Lidl i Aldi (nema ih kod nas) po toj analizi kvalitetnije od nekih razvikanih i daleko skupljih, tako da cijena definitivno nije pokazatelj kvalitete.

Inače, Muller je najavio da će proširiti asortiman ponude za kućne ljubimce, jer im je ulaskom u EU smanjena papirologija za tu vrstu proizvoda, pa će se možda i kod nas malo popraviti stanje s izborom hrane jer je očito i to bio jedan od razloga ograničenog izbora.
syrenka is offline  
Old 10.07.2013., 14:15   #95
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
koju fontanu si kupila i gdje. i ja planiram sad jednu uzeti pa se informirm koja bi bila najbolja
Kupila sam petmate deluxe fresh flow http://www.youtube.com/watch?v=v4OCgdLa-VI,moja je crna. Naručila sam preko prijatelja koji uvozi neke njihove stvari,ali mislim da će ih i pet centar sada držati makar neke slične modele ali vjerojatno će biti nešto skuplje. Javim ti dojmove nakon par dana ,ali recimo meni je jedna zamjerka da nije baš nečujna nego lagano bruji.

Hehe i meni već govore da mi je vrijeme za klince a ja samo o ljubimcima pričam, još mi je veliki san imati psa kad napokon neke bolje uvjete za njega budem imala
Elora is offline  
Old 10.07.2013., 15:01   #96
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
radije dam više love za skupu hranu (koju ne žele jesti ) pa ne moram svako malo vetu. ne pijem, ne pušim, ne izlazim okolo svaki vikend, ne kupujem skupe krpice. zašto ne bi potrošila malo više na svoju familiju važno mi je da su zdravi, sretni i zadovoljni.
sa svojim novcima i u svojoj kući ću raditi što hoću, ako se nekome ne sviđa zna di su mu vrata.
Dobro ja i izlazim i kupim si koju krpicu i parfem, ali dok mogu, koga briga.
Ne pada mi na pamet imati zivotinje i hraniti ih smecem.
A znam ljude koji imaju dva nova auta, potrose na sebe po par stotina eura mjesecno a macke hrane whiskasom. I cude se kako pojma nisu imali da je to ista lose, kao reklamira se.
Jebote a kak znas za sebe izabrati auto, kozmetiku, odmor? Citas recenzije, informiras se. A za zivotinju ne mozes?

Quote:
Meni ne smeta da se netko zgraža koliko trošim na ljubimce jer eto i ja se ponekad zgražam koliko troše na cigarete ili nešto drugo totalno meni neshvatljivo. Želim reći svatko ima svoje hobije i neke slabosti i jasno da ako osoba ne dijeli takav hobi ili šta već neće shvatiti zašto davati toliko novaca.
Slazem se.

Quote:
Royal canin
Sastojci: riža, kukuruzni gluten, dehidrirano meso peradi, kukuruzno brašno, životinjska mast, kukuruzni gluten, hidrolizirani životinjski proteini, minerali, biljna vlakna, repina pulpa, frukto-oligo-saharidi, riblje ulje, sojino ulje, jaja u prahu, DL-metionin, hidrolizirani ljuskari (izvor glukozamina), taurin, ekstrakt cvijeta nevena (izvor luteina).
Ima i kvalitetnijih RC sastava od ovoga. Moji ne podnose rizu, pa nis ne kupujem s rizom, RC veterinarska linija je bolja po sastavu.

Quote:
Moj micko bi se valjda na svakoj suhoj začepio, jednostavno ne pije dosta vode i ne smijem ga hraniti previše sa suhom.
Jesi mu probala ponuditi fontanu?

Da moja damica ne voli mokru klopu.

Quote:
gledala mislim na National Geograficu, imaju odvojene rančeve za mace, cucke, ptice.., tu primaju napuštene životinje, brinu se za njih, socijaliziraju ako treba i udomljavaju, a ono što ne udome mislim da ostaje kod njih).
Ima toga ne tako daleko od nas. Evo na dva sata voznje od mene tri takva ogromna imanja. Sad su dobili i gorile iz laboratorija koje ovi vise nece.

I da meni moje zvijeri tako zafale dok sam na poslu, a kamoli da ih nemam. Sad po ljeti cekaju na balkonu i kez od uha do uha kad me vide da dolazim.
Rekla je susjeda da ne zna tko je sumanutiji od ljubafi oni ili ja.



I kad u nekom razgovoru kazem "macke" pitaju me - pa koliko ih imas?!?
Pravim se da brojim i razmisljam.
ombia is offline  
Old 10.07.2013., 15:20   #97
Super je ona stranica sa listama. Prekontrolirala sam nam sad sve i keksice i mokru i suhu, sve je dobro, al vidim da moze i malo jeftinije a da bude jednako dobro.
ombia is offline  
Old 10.07.2013., 17:27   #98
Radije potrošim na svog pesa i miceka nego na sebe. Kad zbrojim veterinare, igračke, hranu... skupi se lijepa cifra. Ne volim baš govoriti javno o tom kolko trošim na ljubimce, ljudi to naprosto ne razumiju. Misle da sam blesava ili bahata. Ne kuže
antonelam1 is offline  
Old 10.07.2013., 20:36   #99
Quote:
Elora kaže: Pogledaj post
Kupila sam petmate deluxe fresh flow http://www.youtube.com/watch?v=v4OCgdLa-VI,moja je crna. Naručila sam preko prijatelja koji uvozi neke njihove stvari,ali mislim da će ih i pet centar sada držati makar neke slične modele ali vjerojatno će biti nešto skuplje. Javim ti dojmove nakon par dana ,ali recimo meni je jedna zamjerka da nije baš nečujna nego lagano bruji.

Hehe i meni već govore da mi je vrijeme za klince a ja samo o ljubimcima pričam, još mi je veliki san imati psa kad napokon neke bolje uvjete za njega budem imala
ja sam mislila uzeti iz zooplusa pa da dostave u slo, ali moram brzo odlučiti dok mi je prijateljica još tu. ne smeta mi buka, neka žubori, ali ne bi plastičnu
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed

Zadnje uređivanje hellie : 10.07.2013. at 20:51.
hellie is offline  
Old 10.07.2013., 20:45   #100
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post

Ima i kvalitetnijih RC sastava od ovoga. Moji ne podnose rizu, pa nis ne kupujem s rizom, RC veterinarska linija je bolja po sastavu.
Pa ovo što sam ja kopirala gore je veterinarska linija od RC-a i to ona za urinarne probleme. Koliko ja znam ne postoji druga linija, ima linija za jako otapanje, za normalno otapanje, za mačke sa viškom kila i za izbirljive mace. Sve te urinary su podjenake po sastavu, znači iste su kao ovo što sam c/p.

I ne samo Urinary, gledala sam malo i ostale hrane i njihove sastave i meni je to prestrašno što rade. Većina tih veterinarskih hrana je lošija po sastavu nego klasične linije, ali važno je da je cijena veća.


Quote:
Jesi mu probala ponuditi fontanu?

Da moja damica ne voli mokru klopu.
Ma ne bi to palilo kod ovih mojih, pogotovo kod micka. Oduvijek je takav, dok je bio samo na mokroj znalo se dogoditi da ga mjesecima ne vidim da pije vodu iz zdjelice.

Quote:
Ima toga ne tako daleko od nas. Evo na dva sata voznje od mene tri takva ogromna imanja. Sad su dobili i gorile iz laboratorija koje ovi vise nece.
Mislim da mi ovdje možemo samo sanjati o tome, jedva da imamo azile a kamoli nešto drugo.

Quote:
I da meni moje zvijeri tako zafale dok sam na poslu, a kamoli da ih nemam. Sad po ljeti cekaju na balkonu i kez od uha do uha kad me vide da dolazim.
Rekla je susjeda da ne zna tko je sumanutiji od ljubafi oni ili ja.



I kad u nekom razgovoru kazem "macke" pitaju me - pa koliko ih imas?!?
Pravim se da brojim i razmisljam.


Da, ja isto imam odbor za doček. Tako ih zovem jer mi se nasade svi na vrata, pogotovo to obožavam kad imam pune ruke vrećica pa mi šmugnu vanka pa ih vijam okolo ko luđakinja.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.