Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2014., 16:55   #61
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Do kada je ta akcija u Dm?
Do 30.04.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 17:49   #62
zašto nisu mazalice za tijelo na akciji
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 18:25   #63
U mom dm - u ionako nema ni mazalica ni šampona. Ja imam badem, cvijet naranče, vaniliju i onaj mliječni, tuširalice, trebala bi se sad zaustaviti.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 19:28   #64
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
U mom dm - u ionako nema ni mazalica ni šampona. Ja imam badem, cvijet naranče, vaniliju i onaj mliječni, tuširalice, trebala bi se sad zaustaviti.
nemam pojma kako mirise cvijet narance ali ove ostale bi i ja izabrala
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 20:31   #65
A cvijet naranče je onako laganija citrusna varijanta, lagano se osjeti naranča, meni se sviđa, ja inače volim sve s citrusima, bademom.. Zato sam i izabrala ove. .
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 20:48   #66
bademe da al od citrusa mirise samo grejp
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 21:33   #67
Davno nečim nisam bila oduševljena ko ovim čudom:

http://www.lepetitmarseillais.com/do...-damande-douce

Miris, pjenjenje, sve
LaPrimavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 21:41   #68
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Do 30.04.
Hvala. Sad me zainteresirala ta naranča.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 22:01   #69
A nista, idem i ja kupiti jedan za probu dom su jos na snizenju, najvjerovatnije badem i kupit cu isto jedan regenerator jer sam pri kraju sa starim
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 09:11   #70
Pohvala za žuti regenerator za kosu. Kosa je zbilja mekana i smanji naelektriziranost. Ono što mi se najviše svidjelo je to što se zbilja brzo ispere sa kose i kosa bude skroz skviki klin čista. Mislila sam da neće ništa djelovati pošto se tako brzo isprao i da sam opet kupila nešto samo zato jer se hvali na forumu , ali stvarno je super stvar
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 16:45   #71
Cure, zna li koja gdje im je rok trajanja otisnut? Ako je na dnu boce, onda su moji prastari i to bi bio razlog što ne mirišu. Nadam se da griješim jer ako nisam onda imam jednog kojeg je trebalo bacit 2007. , jednog čak 2004.,jednog 2008.,a badem je najmlađi, on je trebao u kantu 2012.na deklaraciji piše da je rok otisnut na pakiranju, a to su jedini takvi brojevi. Ajde provjerite svoje, baš me zanima. Svi su kupljeni u dm-u.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 16:57   #72
Cure, ima gdje kod nas njihove linije za smedju kosu, sadrzi kanu i orah? Smedje pakiranje.
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 17:02   #73
Nero, mislim da na dnu nije rok proizvodnje ni trajanja. to je označeno sa brojem lota na stražnoj strani, dakle one crne brojke. e sad kako to provjeriti, nemam pojma osim da se pošalje mail proizvođaču. znam samo da bih ja zabranila da se na taj način označavaju rokovi
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 17:54   #74
Ajde, malo mi je lakše iako mi je to totalnp glupo, kako ka sad iz tih hijeroglifa da očitam rok. A znamo da naši svašta rade. Hvala!
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 19:02   #75
Jel netko probao mlijeko za tijelo od kamilice? http://www.lepetitmarseillais.com/so...tres-seches-02

Miris mi se jako dopada, jedino me zanima kako se razmazuje, upija i koliko se miris zadržava.

Na ostatak kolekcije sam ostala imuna, ne sviđaju mi se mirisi pretjerano.
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 19:08   #76
Quote:
deich kaže: Pogledaj post
Jel netko probao mlijeko za tijelo od kamilice? http://www.lepetitmarseillais.com/so...tres-seches-02

Miris mi se jako dopada, jedino me zanima kako se razmazuje, upija i koliko se miris zadržava.

Na ostatak kolekcije sam ostala imuna, ne sviđaju mi se mirisi pretjerano.
Meni osobno odlično mlijeko, razmazuje se super, hrani dovoljno, a ja imam suhu kožu, pa se svaki drugi dan s njim mažem. Upija se brzo, a miris nije najtrajniji, ali onak ostane na robi drugi dan. Mislim da ću ga koristiti cijelo ljeto, meni je miris savršen.
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 19:32   #77
koji im je najhranjiviji šampon ako je netko sa vrlo suhom kosom probao?
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 19:53   #78
Quote:
kandina kaže: Pogledaj post
Meni osobno odlično mlijeko, razmazuje se super, hrani dovoljno, a ja imam suhu kožu, pa se svaki drugi dan s njim mažem. Upija se brzo, a miris nije najtrajniji, ali onak ostane na robi drugi dan. Mislim da ću ga koristiti cijelo ljeto, meni je miris savršen.
E super, miris mi se sviđa, ali ne volim kad cijeli dan osjećam nešto, to mi je prenapadno. Ovo s upijanjem mi je baš jako važno jer mrzim ka sto godina moram čekat da se upije i hodat ko šestar okolo, volim kad to brzo ide. Ionako se jedva natjeram mazati Thnx!
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 22:14   #79
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Ajde, malo mi je lakše iako mi je to totalnp glupo, kako ka sad iz tih hijeroglifa da očitam rok. A znamo da naši svašta rade. Hvala!
je li možda rok označen grafički (ona kutijica iznad koje piše 6/12/24 M)?
nemam ih pa ne znam...
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 22:27   #80
Talijani i Slovenci imaju istu ponudu marseillaisa kao i mi
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.