Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2017., 09:38   #781
sad sam se sjetila posto dolazi ljeto...
preporucam sprej za noge protiv iritacija. proslo ljeto me spasio od zuljeva nadrazene koze i natisaka, i ogrebanih rana od cipela...
pospricas staopalo s njim tj mjesto gdi je trenje obuces balerinku , platformu, cipelu sta vec ...noga mi nije uopce klizila niti od vrucine i znoja nije bila nadrazena koza!
sad je u katalogu mislim 44 kn...meni jos drzi ta jedna bocica a proslo ljeto sam ju kupila
__________________
Iskrenost je skup poklon , ne očekuj ga od jeftinih ljudi...
logical is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 10:33   #782
I meni drzi cijelu vjecnost taj sprej
vuksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 16:35   #783
Jel tko koristi novage za 20+ true perfection set?
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 09:24   #784
Pozdrav, htjela bi naruciti jednu malu kremicu za kozicu oko noktiju (broj artikla 31031) ali nisam uclanjena u Oriflame.. Pa ako se itko bavi time i voljan je pomoci molila bi da mi se javi na pp. Hvala
leptirica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:08   #785
Sublime Nature Tuberose

Nisam jos narucivala iz kataloga za kolovoz pa nemam katalog za rujan, molim kolegice Oriflame-ice, koja je cijena tog parfema?
I je li slican nekom poznatom?
mihovilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:48   #786
Quote:
mihovilka kaže: Pogledaj post
Nisam jos narucivala iz kataloga za kolovoz pa nemam katalog za rujan, molim kolegice Oriflame-ice, koja je cijena tog parfema?
I je li slican nekom poznatom?
199,90, a uz kupnju bilo kojeg proizvoda iz kataloga kolovoz sa str. 3-21 - 159,90kn
Za miris piše da je puderasto-zeleno-cvjetni... nemam uzorak, ima samo mirisna stranica u katalogu...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 20:53   #787
Dosta je slatkast i jak bas jako mirise na cvjece pomalo je i tezak

Uopce mi sad ne pada na pamet kojem bi mogo biti slican..
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 23:39   #788
Andelicka, Lilarose001, hvala vam!
mihovilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:00   #789
hej curke.
jeste narucile kaj iz ovog kataloga? ja nisam imala namjeru.
al mi je onda zena narucila 2 lucie starlight, pa rekoh ajde...
inace tog parfema nije bilo tj nema u ovom katalogu, a kad sam ukucala ga u narudzbenicu onda je bio snizen sa 180 na 89.90 kn.
__________________
Iskrenost je skup poklon , ne očekuj ga od jeftinih ljudi...
logical is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:24   #790
Preskočila sam katalog u rujnu i nisu mi poslali katalog za listopad.
Ok, nije da mi baš i treba... gledam katalog na netu i ništa me ne privlači... ponude su im stvarno sve lošije, a poštarina od 15kn potpuno demotivirajuća... da stave besplatnu poštarinu za narudžbu iznad 100 ili barem iznad 200kn naručivala bih vjerojatno svaki mjesec... pa eto, ako čitaju, daje se na znanje...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:53   #791
Pozz ima koga iz Zagreba da mi pojasni osnovne stvari o članstvu u inbox ? Hvala puno
sizzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:01   #792
ja sam iz zg..član možeš postati besplatno..ako skupiš 100 bb u jednoj kupnji imaš pravo na nešto jeftinije proizvode koje ti oni sami ponude (ne možeš sama izabrati), imaš 25% popusta na kupnju artikala samo je sada do 1 mj iduće godine bilo još dodatnih 10% bonusa na kupnju..s obzirom da nije lako skupit tih 100 bb..po mojoj procjeni za 200 bb treba potrošit odprilike 1000 kn mislim da nema smisla da ti to dalje pričam (naravno ako se ne planiraš intenzivnije ubacit u prodaju
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:08   #793
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Preskočila sam katalog u rujnu i nisu mi poslali katalog za listopad.
Ok, nije da mi baš i treba... gledam katalog na netu i ništa me ne privlači... ponude su im stvarno sve lošije, a poštarina od 15kn potpuno demotivirajuća... da stave besplatnu poštarinu za narudžbu iznad 100 ili barem iznad 200kn naručivala bih vjerojatno svaki mjesec... pa eto, ako čitaju, daje se na znanje...
ovo sam i ja vidila i još gledam kojih 15 kn što je stvarno jako loše..planiram se prebacit malo na avon jer su postali jako skupi, iako su im kreme dobre, naročito novage ali npr. šamponi koji su u avonu 15 kn tu su po 40 kn

međutim imala sam na ori računu nekih 400 kn free i misla sam da si jednostavno mogu naručiti proizvode u vrijednosti tih 400 kn pa sam se ubrzo razočarala jer da bih dobila tih 400 kn morala sam još nadoplatit nekih 200 kn..istina da sam dobila dosta povoljne proizvode, ali opet to baš i nije uredu

u ori se sada jedini isplati kupovati ako je nešto na sniženju, inače ne..sad sam si uzela essenzu za nekih 80 kn za kolko i smatram da je njezina vrijednost..u katalogu je 180 kn, tj 100 kn manje što mi je ajde donekle i prihvatljivo
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:18   #794
Može li mi neko reći nešto o giordani gold age defining puderu nijansa porcelain?
Je li ta nijansa hladna,neutralna ili žuta?
Može usporedba sa Mac nijansama?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:26   #795
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Može li mi neko reći nešto o giordani gold age defining puderu nijansa porcelain?
Je li ta nijansa hladna,neutralna ili žuta?
Može usporedba sa Mac nijansama?
jako je svijetla, nije žuta. Sve nijasne se lijepo stope sa kožom i sve su gotovo realne. Na koži se ni ne vidi da ima puder.

Ja koristim porcelain preko zime, a dok mi je ten malo tamni koristim light ivory. Porcelain je bljedunjav i lijepo prekriva crvenila na svijetloj koži, nude pink je sličan porcelainu ali ima nešto rozog efekta.

Od drugih proizvođača koristim sand i dark beige tako da baš i nema smisla uspoređivati nijanse jer su od oriflamea dosta realni
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:19   #796
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
jako je svijetla, nije žuta. Sve nijasne se lijepo stope sa kožom i sve su gotovo realne. Na koži se ni ne vidi da ima puder.

Ja koristim porcelain preko zime, a dok mi je ten malo tamni koristim light ivory. Porcelain je bljedunjav i lijepo prekriva crvenila na svijetloj koži, nude pink je sličan porcelainu ali ima nešto rozog efekta.

Od drugih proizvođača koristim sand i dark beige tako da baš i nema smisla uspoređivati nijanse jer su od oriflamea dosta realni
Ja sam NW13 i suha koža.Hoće li mi odgovarati taj Porcelain? Taj Nude Pink je samo roz ili je i tamniji od porcelain?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:53   #797
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sam NW13 i suha koža.Hoće li mi odgovarati taj Porcelain? Taj Nude Pink je samo roz ili je i tamniji od porcelain?
nude pink i rose imaju samo rozi pigment, ali fkt rozi kad se nanese na prirodnu bljedunjavu kožu ružno izgleda

imaš uostalom za nekih 30 - tak kuna od colourboxa porcelain pa probaš ili netko tester da ti naruči, nisu presuhi
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 11:46   #798
Molim Vas da mi se javi na pp netko preko koga mogu naručiti iz ovog kataloga Studeni jednu stvar a da je primopredaja Maksimir ili centar Zagreba (trg)

Hvala
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:52   #799
Kako Vam se sviđa Inspiration kozmetička torba?
macorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:59   #800
Quote:
macorka kaže: Pogledaj post
Kako Vam se sviđa Inspiration kozmetička torba?
meni je bezveze, ljepša mi je od GG crna
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.