Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2013., 17:24   #81
da li netko ima silver grey novčanik da mi malo kaže kakav je. koliko ima pretinaca.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 18:37   #82
ako netko iz Zagreba želi naručiti može preko mene
evo link kataloga - http://hr.oriflame.com/products/cata...FP2&per=201315
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 12:15   #83
http://mademoisellelorraine.blogspot...palladium.html

http://sura-danceandmakeuplover.blog...wer-shine.html

Oriflame ima odlične nove holo lakove,riječ je o novoj kolekciji palladium lakova i ruževa.Lakovi su odlično pigmentirani, dobro izraženog holo efekta, sad su na akciji 39 kn a ako se uzmu u kompletu sa ružem koštaju 68 kn.Ja sam uzela ruž palladium fuchsia blješti prekrasno. i istu nijansu laka, planiram uzeti i ovu swatchanu nijansu festive purple jer mi je prekrasna.

link na katalog http://hr.oriflame.com/products/cata...tml?per=201316
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 11:20   #84
lak ima 5ml, a ruž ima 1,6g ? i to sve zajedno košta 69k? meni je to stvarno abnormalno previsoka cijena za tako malo količinu da su ne znam koliko dobri... moje mišljenje..ne kažem da lak nije lijep kao i ruž..ali cijena užas... :/
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 10:59   #85
http://www.webconsultant.com.ua/157-...2014.html#desc

evo ruski katalog 01/2014... sumnjam da će nas izgledati baš ovako..ali mislim da ovi novi proizvodi budu i kod nas...sličan je katalog našem...
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 11:10   #86
Lakovi su jako pigmentirani ,mogli bi i sa jednim premazom proći, ja te ruževe jako volim imala sam i one obične power shine i jest da su mali ali oni koje sam ja koristili isto su bili odlično pigmentirani pa su i trajali dosta.Sa onim npr.Avonovim lakovima koje su prodavali kao holo bila sam totalno razočarana, to uopće nije holo, jest da je bio veći ali holo efekta nije bilo ni na dalekozor.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 12:58   #87
Jel netko koristio tonik za lice s čajevcem iz linije Pure Organic ili kremu za lice iz te linije? Sad su na akciji pa bih probala ako su ok. I kakvi im je onaj primer za lice u bijeloj bočici? Thx
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 13:14   #88
A jel netko probao
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 14:26   #89
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
A jel netko probao
I ovo me zanima, baš gledam taj maslac.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 16:36   #90
Hej cure, evo samo da Vas pozdravim
Inače ja sam jedna od onih koje se uključe u oriflame kad nestane zaliha njihove kozmetike... pa sam se evo 3. put učlanila.
Ma htjela sam reći da sam naručila onaj šal magic, uuu baš mi je lijep, nisam nešto dobro ovako od njih odavno imala

U prošlom katalogu sam naručila i grey novčanik, isto je ok. Vidim da je hellie za njega pitala

i takoooo budite pozdravljene
__________________
...i kad prođu radosti ove naše mladosti isto ću te voljeti kao danas ljubavi...30.05.2009.
neni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 21:36   #91
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio tonik za lice s čajevcem iz linije Pure Organic ili kremu za lice iz te linije? Sad su na akciji pa bih probala ako su ok. I kakvi im je onaj primer za lice u bijeloj bočici? Thx
meni je super, koristim taj tonik svaku večer u kombinaciji s kremom i moram reć da sam jako zadovoljna. lice mi je čisto a u pmsu mi iskoči jedva par točkica.
i da, dovoljna je mala količina da se fino zapjeni, tako da jako dugo traje
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
A jel netko probao
jako je gust i ostavlja kožu lijepo mekanom i mirisnom brzo se upija
postoji i lak za kosu u toj kolekciji i to mi je ogroman promašaj, smrdi na nešto kiselo i taj smrad ne nestaje, krcat je alkoholom i kosa je odvratna nakon.
__________________
I'm going slightly mad
axlica is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 22:54   #92
Drage curke,ako ste zainteresirane za kupnju Oriflame i/ili Avon proizvoda (područje ST i bliža okolica),javite mi se na mail [email protected] <3
AvonLady89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 10:52   #93
axlica, hvala


Znam da ima dugogodišnjih ljubiteljica Wonder lash maskare pa da vas pitam. Čini li vam se da su lošije nego prije?

Ja tu maskaru oduvijek znam kao ispočetka (prvih 10-ak dana) malu premokru, ali kad to prođe bila mi je uvijek fenomenalna - savršene gustoće da s jednim slojem imam savršenu dnevnu maskaru, a s dva sloja je čuda radila i po pitanju volumena i dužine.

Zadnje dvije-tri Wonder lash-ice nisu mi bile ni za što. Ispočetka na četkici ne ostaje ništa koliko je neka rijetka, a nakon dva tjedna već započinje fazu sušenja i počinje se trusiti (što mi se nikada sa WL nije događalo). Jednostavno preskoči onu fazu kad daje maksimum od sebe
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:14   #94
htjela bih naručiti nešto u vrijednosti 40kn, pa molim da mi se javi netko tko bi mi to naručio i poslao
maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 23:45   #95
moram pohvaliti onu BB kremu 5 u 1
prezadovoljna sam s njom. lice je ujednaceno i uopce se ne vidi na licu.
bolj amije od mf pudera i bourjois koje sam koristila...
sad za ovo vrijeme mi je idealna.
__________________
Iskrenost je skup poklon , ne očekuj ga od jeftinih ljudi...
logical is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 03:20   #96
Curke treba mi hitno informacija!

Sutra naručujem proizvode.. i imam u narudžbi jedan mirisni set čije su šifre u međuvremenu promijenjene... sad sam upisala staru šifru i prošla mi je pri dodavanju u košaricu(piše raspoloživo) i kaj sad?!
Da ostavim staru šifru ili da upišem novu šifru proizvoda?
Ako se stare ne koriste i potrebno je upisati novu, zbog čega i dalje prihvaća staru? :/
__________________
I believe... <3

Zadnje uređivanje Back2black : 15.12.2013. at 03:27.
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 19:07   #97
Cure,moze mi neka provjeriti koja je cijena parfema Mirage Daydream? Ne mogu otvoriti online katalog
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 22:38   #98
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Cure,moze mi neka provjeriti koja je cijena parfema Mirage Daydream? Ne mogu otvoriti online katalog
89,90
blondich_ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 11:10   #99
Hvala ti
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 12:14   #100
Tek sad sam se učlanila pa imam par pitanja:
1) Trebam li iz kataloga 17 nešto naručiti ili mogu čekati 01?
2) Dali mi iznos godišnje članarine dolazi zajedno sa iznosom prve narudžbe ili?
3) Hoću li prvi katalog dobiti na kućnu adresu ili moram prvo naručiti online?
4) Kako inače dobivam naredne kataloge, poštom ili uz narudžbu?
hvalaa
__________________
I wanted the whole world or nothing
B
MissHeaven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.