Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 22:22   #3421
Ma Žorž ima preko 4 godine i nije se nis naučio.

Ubija me i to grebanje namještaja. S tim da nas cesto nema po 12 sati doma i oni su sami i rade kaj ih je volja. Ne možemo ih mi nauciti da ne grebu stolice kad smo mi 10% njihovog vremena s njima. Nece grebati tad, grebat ce kad odemo.

Uglavnom, ovo je zbilja oglas. Ako netko želi Ritu i moze joj se posvetiti vise od nas - poklanjamo je. I plaćamo sterilizaciju kad dođe vrijeme za to.
To nam je ionako bila inicijalna namjera, da je udomimo ASAP. Samo je nitko ne želi.

I nje mi je žao jer je po cijele dane solo s Žoržem koji nema ni strpljenja ni volje za nju.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 15.10.2017., 11:36   #3422
ja isto mislim da rade pizdarije jer im je negdje nešto zatvoreno. nama je s norom sve živo otvoreno. dakle, obadvoja vrata u stanu .
trenutno smo u vikendici u kući i sva moguća vrata su otvorena da ona šeta gore dole lijevo desno. čim negdje nešto zatvorim radi propuha odmah bi išla baš tamo. al dobro, kužim da su neke mačke jednostavno drukčije i rade gluposti koje ne možeš spriječit. nama je ovdje u hodniku 5 velikih vaza sa cvijećem, uopće ih ne doživljava. u blagovaoni kožne stolice, ni ne gleda ih... pustim ju van na terasu i gleda ptice sa zidića i to je najbolja moguća zabava.
po noći se zatvorimo u sobu da nas ne probudi ako netko drugi šeta po hodniku i fino spava između nas uljuljana u poplon.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 15.10.2017., 19:23   #3423
Probijam led na forumu sa najjačim adutom...

Risulja, alfa mojeg malog čopora.
__________________
Warflower
Green Cactus is offline  
Old 15.10.2017., 19:57   #3424
Heheh divljak
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 15.10.2017., 20:07   #3425
Ma nije.





Risulju sam pronašla na ulici prije nekih 5 godina, bila je mače od nepuna dva mjeseca. Danas je sretna i debela mačketina, sterilizirana i socijalizirana. Nekako se svojim osebujnim karakterom nametnula kao čuvarica i mama ostalim mačjim članovima u obitelji.
__________________
Warflower
Green Cactus is offline  
Old 16.10.2017., 08:38   #3426
Dobrodošla Green i odlične su fotke izgleda baš kao neka divljakuša
Kako ste ekipa proveli vikend? Kod nas doma je usrano bilo Mala je žvakala spatifilus (ili kak se već kaže) i sad ima proljev. Na dijeti je a biljku smo premjestili.
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 16.10.2017., 09:46   #3427
Hvala lijepa CSH.
Stavit ću ovih dana i slike njezine nježnije strane, jer zapravo je samo fotogenična, a nimalo divlja.
A onda i ostatka čopora.

Moji su cijeli vikend vani proveli na suncu, ziher sam da mačke zapravo rade na solarni sistem.
Što se tiče tih kućnih biljki, svaka čast onome tko ih uspije uzgojit uz mačketine, ja nisam uspjela ništa sem pokojeg kaktusa.
__________________
Warflower
Green Cactus is offline  
Old 16.10.2017., 11:53   #3428
Quote:
Green Cactus kaže: Pogledaj post

Što se tiče tih kućnih biljki, svaka čast onome tko ih uspije uzgojit uz mačketine, ja nisam uspjela ništa sem pokojeg kaktusa.
Imam veliki hibiskus u vazi i nikada ga nisu oskvrnule
Orhideje i bonsai ne brojim jer im nisu dostupni, ali vaza sa hibiskusom je na podu, Lemmy jede pored nje i nikad ništa.
Za sada i Lemmy i Puf pokazuju poštovanje prema kućnoj vegetaciji, što se ne bi moglo reći za hrastove oko kuće jer na njima nemilosrdo oštre nokte
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 16.10.2017., 12:18   #3429
Moj čopor do sada je samo spavao u teglama ili kopao zemlju ali biljke nisu dirali. Do ovog vikenda
Mala kad je tek došla, kako smo je spasili iz baš životinjskih uvjeta znala je obavljati nuždu u limune - jer su tegle jako velike
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 16.10.2017., 14:41   #3430
kakve face radi ova risulja.

ja ne znam da li ja pretjerujem oko toga koliko je mačka sposobna orijentirat se u prostoru... naime, išli smo ovaj vikend u vikendicu, dobrih 150 km daleko s time da smo još putem stali na dva mjesta na par minuta, jednom na benzinskoj, drugi put kod moje bake. na ta dva stajanja uopće ne reagira, ne zanimaju ju semafori prije toga, smanjivanje brzine, ništa... i onda čim se približavamo konačnom cilju, počne izlazit iz transportera i gleda gdje smo i imam dojam ko da kuži da smo još 200 metara od doma.
kako, zašto, bog zna?!
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.10.2017., 15:18   #3431
Risulja Fakdsistem
Ćufta is offline  
Old 16.10.2017., 16:41   #3432
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
šta još uvijek nisu pokupili naviku da noću spavaju kad i vi spavate? Mačke obično preuzmu od vlasnika taj ritam, iako su noćne životinje.
nora, kad vidi nas da idemo prat zube, obuć piđamu, dođe za nama u sobu i smjesti se u svoju košaru pored kreveta. ili ako procijeni da je zimkasto, onda dođe odmah na krevet grijat se i krmi sve dok meni ne zvoni budilica.
Mojima je trebalo skoro 6 mjeseci da pocnu spavati nocu.
Prvih 10 dana kad su dosli kod nashodali smo si po podocnjacima i pitali sto nam je to trebalo.

Sad su navikli na mazenje prije spavanja i prespavaju cijelu noc, vecinu vremena.
Naravno da ima barem jedna noc tjedno kad odluce divljati oko 4 ujutro, obicno kad se ja moram dici u pet.

Ko ih ne bi volio.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 16.10.2017., 18:09   #3433
Mirna Risulja.





Moj čopor doma spava gdje mu se sprdne, unutra- vani, ovisi uglavnom o vremenskim uvjetima. Ako je koji unutra, znam da imam barem jedno buđenje po noći i puštanje van. S druge strane dečkov mačak je isključivo kućni i taj ima savršeni bioritam, ide spavati kad i on/ mi, i budi se ujutro u 6:00 kad se budi dečko na posao i zahtjeva doručak. Ne moram ni opisivati koje su to drame vikendima kad bi čovjek možda odspavao i do 6:05, ne daj Bože.
__________________
Warflower
Green Cactus is offline  
Old 16.10.2017., 18:27   #3434
Kad me ovakvo stanje dočeka doma u 5 popodne, to znači da se bliži zima... Nema više spavanja na grebalici, treba se zavuć pod pokrivač.

__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.10.2017., 18:59   #3435
Ovo su Mica Vještica i u pozadini Sivi.


Sivi


A ovo je Mujo, dečkova beštija. Mujo i njegov prvi bor. Morala sam uvesti Božić u stan, znate kako je.



Imam još jednu micu lutalicu koju hranim, dođe-ode, ali volim reći da je moja.
__________________
Warflower
Green Cactus is offline  
Old 16.10.2017., 19:16   #3436
Osuse ovaj sivi je puss-in-the-boots iz shreka
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 16.10.2017., 19:24   #3437
Je, oko najveće.
__________________
Warflower
Green Cactus is offline  
Old 17.10.2017., 02:24   #3438
Quote:
Green Cactus kaže: Pogledaj post
S druge strane dečkov mačak je isključivo kućni i taj ima savršeni bioritam, ide spavati kad i on/ mi, i budi se ujutro u 6:00 kad se budi dečko na posao i zahtjeva doručak. Ne moram ni opisivati koje su to drame vikendima kad bi čovjek možda odspavao i do 6:05, ne daj Bože.
beskrajno sam zahvalna na svojoj malecnoj koja umjereno snacka i moze imat zdjelicu s hranom stalno, a ne da ju moram hranit u tocnu uru.

jedino me zna zvat nekad da ju dodjem gledat kak jede i dragat, to joj je fora. al to kad sam budna.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 17.10.2017., 09:17   #3439
Green kak su ti lijepe micke
Ari ova fotka skrivanja pod pokrivačem mi je odlična

Curke da vas pitam vezano za bor , kak to kod vas doma funkcionira bor i mačke? Mi sa Gustavom smo imali bor jer je on jedna gospodin mačak i kuler. Međutim mala je žifotinja samo takva i uopće ne znam što da radim sa borom i ukrasima ovaj Božić.....

I da prijavim, radili smo fermente sa krastavcima i ciklom sinoć, i tako noćas sam na putu za wc u mraku nagazila krastavac (mislila sam da je drekec pa je bilo i olakšanje kad sam upalila svjetlo), upalim svjetlo a ono mala peca iz otvorenih teglica krastavce i šuta ih po stanu
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 17.10.2017., 09:42   #3440
Ahahahaha urlam od smijeha
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.