Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 13:47   #2101
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
I milion vrsta bureka imaju, sa sirom, s pecurkama, s mesom, prazan, kakav god pozelis.
?

Nije to ništa, u Zagrebu ima i s pizzom i s kebabom. A nađe se i onaj s Nutellom, valjda ih je Donna zamolila.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 14:05   #2102
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Emina jest. Il je sad Turakinja po udaji? Ne znam ko je Ministarka, al se zove srpski, pa jest i ona. Album Kiseonik. Da je jos i vodeonik to bi bila konacna potvrda.
Promakla mi je ova informacija, izgleda da je i nju ljubav okrenula.

Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
U Beogradu sirnicu pomaste krmetom. Kad se ohladi mozes sastrugat mascugu s papira, pa stavit ko oblogu na pluca.
Slikovit opis, moram probat.

Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
?
Daa, zove se burek prazan, košta 80 dinara i grozan je. Možda to jedu vegani tipa Nolo.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:31   #2103
Evo i dalje sleja, steta sto Seka planirano izdaje albume kada Ceca napravi pauzu, ali joj uvijek netko uzme spotlight, zadnji put Ana Nikolic, ove godine Maya i Prija

Med i mljeko nek ti teče
a mene duša neka peče


__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:34   #2104
Med i mleko Grecu tece
A Solnu neka 4-0 pece


__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:38   #2105
Hahahahahahahha

Joj kako je lepo vreme napolju, ne da mi se nista da ucim, a vec milion obaveza Ali dobro, nije student ko ne obnovi godinu #alishamodeon
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 00:22   #2106
Luka kako vam je prosao prvi faxneni mjesec ?

Pdf mrtav, bas sam se htio malo aktivirat, ali onda se sjetio da imaju Mojsu i Mashu za to
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:26   #2107
Super, volim promjene. Upoznao sam dosta nekih ljudi i nisam nikome zapamtio ime jer se svi zovu isto i pricaju o istim stvarima i ubacili me u milion grupa na viberu

Sta ima kod vas ?
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:04   #2108
Aha

Pa na pocetku vam je super i treba da uzivate, kasnije vam to postane kao neki Survivor Pitao bih vas sta i gdje studirate, ali vjerojatno necete reci :/ Trebalo vam je 5g da se exposate da ste Srbin i Nolotard :/

Koristim samo whatsapp, viber bezveze i nepotreban

Ja uzivam u rehab eri u bosni, imam jos samo par dana
Odlucio sam se vratiti na net danas posto sam saznao super vijest, X sestra od originalne X osobe rodila i krstit ce dijete u bosni za bozic, pa ce i X osoba biti za bozic tu, ja odmah rezervirao avionsku kartu i pustio Autogram
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:35   #2109
I da nisi jesi, jos si sa mnom ti u vezi

Meni je viber horor, sad sam ukljucio nesto da mi ne dolaze poruke dok ne udjem u njega jer ne znam koje knjige treba kupiti, na koja predavanja ici, koja si grupa bla bla, pustite me na miru

Idem veceras na jos jednu zurku, trecu po redu, sutra sam mamuran, a od srijede Survivor. Ne smijem se zajebavat
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:42   #2110


Slej Jiwoo(ova desna ) bolje od originala (mada,nemam nista protiv Ari ,fora je )
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:43   #2111
Ew azijati plus pare prostitutke
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:22   #2112
Vjerovatno nisi ni pokrenio video,svak moze vrtit guzicom,al nema svak talent Mada,istina...ovo im je najslutty outfit od svih ,al ipak ovde mi Jiwoo najvise sleja i najraspolozenija side to side snimka ,pa stavih #stanK.A.R.D. Turneje svugdi,sirimo se lagano
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:28   #2113
Mjesto im nije na podiju vec u fabrikama za proizvode koje mi koristimo s naljepnicama Made In China

I've been there all night
I've been there all day
And boy, got me walkin' side to side




Buzarnescu previse sleja, realni rumunjski No1
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 23:23   #2114


That moves

Buzarnescu ne volim zato sto su svi odjednom fanovi i vole je . Marton fukarevic underrated uvik bio...neki skuzili to tek ovaj tjedan.
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:37   #2115
moj komentar na povratak ovdje:

https://www.youtube.com/watch?v=UvUaRrJoXpQ

https://www.youtube.com/watch?v=ZJpgpT1SvFE
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:30   #2116
Samo za Solnu:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Klorov...%8Dna_kiselina
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:51   #2117
Pratim ovaj WTF u Londonu (WTF u doslovnom smislu wtf skracenice) i skuzim da nastupaju cak 4 moja fejvsa, 1 sunarodnjak i 3 na koja mastuxxxiram

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 02:01   #2118
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:26   #2119
https://en.wikipedia.org/wiki/Open_E...es#Prize_money

Evo nekoliko zanimljivosti iz ove tablice: Federer pretekao Djokovica na ovoj listi, Nadal i Murray su zacementirani na 3 odnosno 4. mjestu.
Kod hrvatskih igrača Čilić je pretekao Ivanisevica, ali treba napomenuti da dolar danas manje vrijedi nego kad je Ivanisevic igrao (ekonomska inflacija, itd...)
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:58   #2120
Thiem & Mladenovic

Thiem:"it's not like i have to say anything about it, it's obviously obvious anyway." with a smirk.
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.