Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2009., 00:40   #1
Mass Effect 2 [*]

nitko ne spominje, a izgleda igre predobro za popizdit
na E3 su se svi odusevili i izgleda fenomenalno do kraja, ako zadrzi isti stih i popravi neke sitnice iz prvoga, mogla bi biti jedna od najboljih igara koje dolaze

official web
http://masseffect.bioware.com/

i teaser/trailer na yt
http://www.youtube.com/watch?v=9HX5bhyJaRs

i fala kurtzu, ovog puta je EA skuzio da bolje se pare mlate ne zajebavajuci PC korisnike, pa izlazi na oboje u isto vrijeme - sto nadam se nece utjecati na kvalitetu, ali barem necemo morati cekati ko za prvi i uopce brinuti oce ili nece ga izdati jel je cika sa mikro i softom izrigao pare za exclusive...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 03:31   #2
ne mogu vise editirati, pa da dodam detalj koji me zanimao - i ispalo je odlicno
Bioware je vec izveo u KOTOR2 da mozes kroz razgovor napraviti opis prethodne igre i stvoriti sliku po svojoj zelji
ME2 ima istu mogucnost dok uz to se moze i loadat svoj ME1 save i nastaviti situaciju kako su zavrsili igru - iliti svaki potez ima utjecaja na 2cu
predobro
samo ipak cekamo najranije do 1/4 2010
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 03:51   #3
Super. To što smo već odavno deinstalirali originalni Mass Effect i obrisali sve saveove nas sada grize u guzicu
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 03:54   #4
zato ja polako igram ponovo, planirajuci kako sto da izvedem
imas jos pol godine minimalno da prijedes opet
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 12:23   #5
ja imam save spremljen
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 12:49   #6
Nije da je ME dugacak, u 2 dana ga mos proc s likom kakvim zelis Jedva cekam
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 21:46   #7
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Nije da je ME dugacak, u 2 dana ga mos proc s likom kakvim zelis Jedva cekam
moze se to razvuci ako zelis sve zivo proci, otkljucati achievements i slicno...
ja sad igram vec pet dana po par sustava dnevno, sad sam na lv56 infiltrator, valjda cu dogurati do max 60 prije kraja
hihihi, nabio sam renegade preko 400, dok paragon mi je jedva oko 150
fakat jedva cekam da vidim kako ce ovaj kaos utjecati na 2cu
sad samo ne znam jos da li da krknem vrexa, ashley ili kalenka - i glavno - da li da spasim ili pobijem council
sve se cini zanimljviim iako me zanima kako ce sto imati utjecaja - dobrog ili loseg
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 21:47   #8
A gle, ja nemam zivaca sakupit sve one podatke sa planeta. Mozda da ima kakav vodic, bi obavio to. A ja cu proc.. kao Paragon, sejvat Ashley naravno, i Council. Kakav je kraj igre ako ne spasis Council uopce?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 09:33   #9
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
A gle, ja nemam zivaca sakupit sve one podatke sa planeta. Mozda da ima kakav vodic, bi obavio to. A ja cu proc.. kao Paragon, sejvat Ashley naravno, i Council. Kakav je kraj igre ako ne spasis Council uopce?
urote se shepard, onaj admiral sonjo i ambasador govnar da je sada trenutak da humans preuzmu vodecu ulogu, iskoriste rasulo i zavladaju galaksijom
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 15:18   #10
Može li mi itko reći imam li uopće barem teoretske šanse da vratin 2 save koje san izbrisa , a bas san ostavija onaj u kojen umire counsil, a volio bih imat onaj u kojem sam spasia counsil.Ako netko zna neka mi kaže.
giovannininho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 15:23   #11
Ako su ti u Recycle Binu, onda ih možeš vratiti. Ako nisu - pa, pa!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 15:58   #12
ima li kakva stranica di ima tih save datoteka
giovannininho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 16:53   #13
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Super. To što smo već odavno deinstalirali originalni Mass Effect i obrisali sve saveove nas sada grize u guzicu


Posto nisam formatirao disk 4 godine naucen starom navikom od baldursa nikad ne brisem save game iz igrica jer imaju uglavnom par mb i nikad ne znas kad ce zatrebat:P
Moj save ceka
FFshocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 17:46   #14
tako i ja, spremam save od svake igre koju igram xD, imam već oko 2 puna DVD-a save game-ova i još dosta njih na kompu
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 21:17   #15
Moze mi ko pojasnit o cem se radi u toj igri?? mislim sta je to od igre? pls
Dano is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 21:19   #16
RPG. Borba se može pauzirati pa zadavati naredbe svim likovima. Nešto kao KOTOR.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 23:52   #17
Dobra kao KOTOR, samo gro gro gro prekratka. U dva dana je mozes zavrsit, ako igras prvi put. Drugi put mozes i krace
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 11:49   #18
E decki naso sam jos bolje upoznavanje s igrom
Ovi ljudi ce vam reci sve o igri detaljno

http://www.youtube.com/watch?v=uBtSeXucE4M

Zadnje uređivanje Spectre : 08.08.2009. at 16:42. Reason: maknut čudan kod
FiKo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 17:23   #19
waaaaaaaahahahahahaha, novi Omega Trailer - za fanove krogan warriorsa, ne pise da je wrex u pitanju, ali izgleda preeeejeeeebeeeenooooo
http://gamescom.gamespot.com/video/6215520/

te jos jedna potvrda, da odstupaju od sranja koje inace rade i izbacuju simultano i za pc fala kurtzu
Quote:

BioWare's action role-playing sequel will storm onto both platforms concurrently for expected Q1 2010 launch.

The Canadian studio BioWare has a history of releasing role-playing games exclusively for Xbox platforms--like Star Wars: Knights of the Old Republic, Jade Empire, and Mass Effect--only to have them arrive on the PC a few months later. However, the studio will make an exception to that pattern, as it said the forthcoming RPG Mass Effect 2 will have a simultaneous Xbox 360 and PC release.
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 00:04   #20
Hvala bogu na Biowareu! Nastavak najbolje igre u zadnjih par godina

Malo me brine šta su ovoliko naglaska u videu stavili na ''poboljšanje'' borbe i hvaljenje grafike. Po meni je igra bila fenomenalna kakva je, samo da je drastično smanjit broj sistema i planeta, a produžit story related dijelove. Priča je bila jebačka, očekujem istu i u dvici, a Bioware još nije razočara šta se toga tiće.
__________________
Svak za se, a dragi Bog za sve - Broj Jedan
Frances is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.