Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2009., 12:22   #21
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Prije je to sigurno imalo smisla. U današnje vrijeme trošimo toliko toga da je ušteda zanemariva. Brojke nemam, nagađam.
Ovo je istina, a ne nagađanje.
Baš sam nedavno gledala prilog o tome.
Početkom 20. stoljeća je još bilo i neke uštede, ali danas, sa razno raznim računalima, klima uređajima, osvjetljenim objektima, i.t.d....ne dolazi do uštede. Što više, neki tvrde da još više trošimo, odnosno da ono što uštedimo u ljetnim mjesecima spiskamo u zimskim i još poduplamo trošak.
Da ne spomenemo stres za organizam.

Uglavnom, ja sam za ukidanje ove gluposti
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 14:39   #22
Dobro ja nagađam! ( meni )

Nemojmo spominjati stres za organizam jer je to tako nebitno s obzirom na sve ostale faktore koji nas 'stresaju'.

Nisam za ukidanje. Mene veseli kad 'dobijem' jedan sat sna.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 18:58   #23
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ja sam za ukidanje ove gluposti
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Nisam za ukidanje.
Meni ravno. Ne osjećam (fiziološku) promjenu vrijednu spomena vezanu za +/- sat vremena spavanja i ne shvaćam potrebu za promjenom ičeg takvog.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 21:04   #24
Radi se o smanjenoj dnevnoj potrošnji električnog svijetla kako je Endimon rekao ali kada dođeš s posla kući i želiš nešto napraviti izvan kuće već je mrak. Osim toga po uredima, halama i hangarima ionako je stalno upaljeno svijetlo. Dosta je ljudi koji se bude u podne, a u 4h je već mrak i što imaš od dana...
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.