Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2013., 21:49   #1
Jesen-zima 2013/2014

nisam pronašla ovaku temu,a čini mi se potencijalna..

da čujem cure koje obožavate modu. Da li će se popularne Timberland nositi i ove sezone? Hoće li lakirani Armani shopper krasiti naše ruke kao i ''u svakom kutku viđene'' UGG ? Hoće li ulicama gradove i dalje lepršati asimetrične suknje ?
NotSkinny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 08:59   #2
Quote:
NotSkinny kaže: Pogledaj post
nisam pronašla ovaku temu,a čini mi se potencijalna..

da čujem cure koje obožavate modu. Da li će se popularne Timberland nositi i ove sezone? Hoće li lakirani Armani shopper krasiti naše ruke kao i ''u svakom kutku viđene'' UGG ? Hoće li ulicama gradove i dalje lepršati asimetrične suknje ?
Timberland i Ugg su bezvremenska obuća

A sumnjam za asimetrične suknje. Jedino će se nositi da ne stoje u ormaru
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 13:23   #3
Ja neću nositi ništa od navedenog...Da budem klon? Ne, hvala
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 14:16   #4
Grunge stil će izgleda biti dominantan za iduću jesen. Cure, spremite baby doll haljinice i džempere s rukavima do poda. Kosu češljajte ventilatorom. Svi koji prate znaju da je stil promovirao Saint Laurent svojom muškom i ženskom revijom za sezonu jesen 2013, gdje je styling bio nepogrešiv. Nešto malo je već spomenuto na ovom forumu na topicu - Tjedni mode.

škotski uzorak u svim bojama je takodjer bio sveprisutan na revijama.

Ima toga dosta, ali o glavnom trendu će za većinu ionako odlučiti Zara & co.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 17:55   #5
Smile

Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Grunge stil će izgleda biti dominantan za iduću jesen. Cure, spremite baby doll haljinice i džempere s rukavima do poda. Kosu češljajte ventilatorom. Svi koji prate znaju da je stil promovirao Saint Laurent svojom muškom i ženskom revijom za sezonu jesen 2013, gdje je styling bio nepogrešiv. Nešto malo je već spomenuto na ovom forumu na topicu - Tjedni mode.

škotski uzorak u svim bojama je takodjer bio sveprisutan na revijama.

Ima toga dosta, ali o glavnom trendu će za većinu ionako odlučiti Zara & co.

Možeš li mi ako nije problem staviti neki link gdje mogu saznati više o sezoni jesen/zima 2013-2014?
ss22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 13:32   #6
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Grunge stil će izgleda biti dominantan za iduću jesen...
Oh, fino, znači samo izvučem staru robu s dna ormara?
Nikad se nisam imala srca odvojiti od kariranih komada.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 17:39   #7
Quote:
ss22 kaže: Pogledaj post
Možeš li mi ako nije problem staviti neki link gdje mogu saznati više o sezoni jesen/zima 2013-2014?
Na svim hrvatskim modnim portalima, i stranim naravno... Svi izbacuju te teme što će se nositi i što high street brendovi nude za nadolazeću sezonu..
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 22:30   #8
style.com uvijek ima trend reports nakon revija
elle16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:21   #9
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
Timberland i Ugg su bezvremenska obuća

A sumnjam za asimetrične suknje. Jedino će se nositi da ne stoje u ormaru
Slažem se
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 21:47   #10
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Grunge stil će izgleda biti dominantan za iduću jesen. Cure, spremite baby doll haljinice i džempere s rukavima do poda. Kosu češljajte ventilatorom. Svi koji prate znaju da je stil promovirao Saint Laurent svojom muškom i ženskom revijom za sezonu jesen 2013, gdje je styling bio nepogrešiv. Nešto malo je već spomenuto na ovom forumu na topicu - Tjedni mode.

škotski uzorak u svim bojama je takodjer bio sveprisutan na revijama.

Ima toga dosta, ali o glavnom trendu će za većinu ionako odlučiti Zara & co.
Dobro zboriš bbc. Vidim da je Zara već ubacila u kolekciju jesen/zima 2013. cvjetasto grungaste haljine, pletiva, kožne jakne i crne haljinice, inspirirane Saint Laurentovom kolekcijom. U stvari im je učinio uslugu, jer mu je ta kolekcija toliko nosiva da se Zara nije trebala puno pomučiti da ga iskopira.
Ima i dosta škotskog uzorka i kariranih detalja. Čini mi se da vidim i jastučiće na ramenima Zarinih jesensko/zimskih odijela .

Iskreno, jako me zanimalo kad će se dizajneri sjetiti 90-ih, a ove godine su napravile totalni come-back. Očito treba proći 20 godina da bi neko desetljeće oživjelo. Tko je prije 2-3 godine mislio da će se npr. traper kombinezoni vratiti u modu!?
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 02:19   #11
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Dobro zboriš bbc. Vidim da je Zara već ubacila u kolekciju jesen/zima 2013. cvjetasto grungaste haljine, pletiva, kožne jakne i crne haljinice, inspirirane Saint Laurentovom kolekcijom. U stvari im je učinio uslugu, jer mu je ta kolekcija toliko nosiva da se Zara nije trebala puno pomučiti da ga iskopira.
Ima i dosta škotskog uzorka i kariranih detalja. Čini mi se da vidim i jastučiće na ramenima Zarinih jesensko/zimskih odijela .

Iskreno, jako me zanimalo kad će se dizajneri sjetiti 90-ih, a ove godine su napravile totalni come-back. Očito treba proći 20 godina da bi neko desetljeće oživjelo. Tko je prije 2-3 godine mislio da će se npr. traper kombinezoni vratiti u modu!?
Mislim da će sezonu obilježiti karirani uzorak.. a u pravu si za traper kombinezon, tko se nadao da će se to vratiti, iako je meni iskreno drago što se vratilo.. Neki dan sam probala jedan u Pull&Bearu šteta što mi baš i nije stajao Gdje ih još ima? Onaj divni Zarin se odmah prodao, nisam ga uspila ni probati

A naučila sam jednu veliku lekciju, da ne trebam ništa bacati niti prosljeđivati dalje, jer će se sve opet vratiti u modu, samo je pitanje kada.. i naravno uvijek u nekom malo "modernijem" obliku
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 09:43   #12
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Tko je prije 2-3 godine mislio da će se npr. traper kombinezoni vratiti u modu!?
ja hhhhhh, iako ja nisam nikakva trendseterica. al slucajno sam prije 2 godine kad sam dosla s mora dangubila po ducanima i mislim u stradivariusu nasla traper tregerice na snizenju, bile su mislim manje od 100 kn. nisu nista manje sik od ovih kakve se sad furaju. i cijelu tu godinu su mi se svi smijali kaj to nosim, a ocito sam ja samo ispred trendova
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.