Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2015., 20:51   #241
Valjda je pravi naziv svastika?

A koliko tko ima veze sa svastikom najbolje valjda zna organizacija hare krisne u RH.

Veze sa mnom, a i sa hrvatskim narodom nema nikako. Veze ima sa osporavateljima Hrvata jer to rabe kao jedan od alata za ugnjetavanje i podjarmljivanje naroda kojem pripadam.

Ja se nadam da je strateski kao i operativni pocinitelj poljudske svastike neka budaletina iz Torcide s ciljem da nasteti Mamicu i Sukeru. I da se pronadje.

Da se ne pronadje je najgore rjesenje.

A li ne dao dragi Bog da iza ovog ne stoji n ogometno suprotne strane, vec politicke, posebno ortacka neka (bilo koja) organizacija, a jos gore neka druga drzava. Taj ringispil stvarno ne bi htio doziviti.
__________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"
Tomba17 is offline  
Old 16.06.2015., 20:55   #242
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Šešelj, ni on ne može prihvatiti činjenicu da je Hrvat!
Misliš - Hrvat kao ti?

A tko bi to, zaboga, ikada poželio?

Pa i oni smrdljivi četnici, ma kakvi debili da bili, koji put su zapucali - pa pogodili vazduh...

Pa s tobom se ne b mijenjali ni Tinki Vinki, Lala, Po i onaj četvrti propali abortus kojemu sam zaboravio ime.

Eventualno neki bijedni sprematozoid koji je na utrci osvojio sto i neko mjesto, "hinduistu"...

HEIL SAI BABA!!!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 16.06.2015., 21:12   #243
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Krivo. UEFA-u zanima sto se dogada i na ulicama gradova, pod uvjetom da su navijaci klubova iz "nizih" i manje financijski znacajnih euro liga. Dokaz je kaznjavanje Dinama zbog nereda na ulicama europskih gradova, ali izostanak kaznjavanja Feyenoorda, Ajaxa, PSV-a pa i ostalih zbog nereda u Europi. Nama prijete izbacivanjem klubova a niskozemci rade sto hoce.

UEFA je kriminalna politicka organizacija. Hrvatsku, Srbiju i Bosnu natezu zbog nereda u kojima nikada nije bilo mrtvih a "nebeski", ultratolerantni nizozemski navijaci i ostali potomci nacista se po Europi kolju nozhevima nekaznjeno.

Kad je nasa murija natamburala pijane i drogirane Engleze koji su u Zagreb dosli praviti nered, UEFA je kaznila HNS zbog "propusta u organizaciji", a kada isto ucine strani navijaci na tlu Engleske (posebno Slaveni), onda svi odjednom zale jadne, dobre, miroljubive englezice koji moraju trpjeti taj barbarski slavenski sljam i ostale koje oni tako tolerantno smatraju nizom rasom. Pa zbog utamice Slovacka-Engleska izbio je medunarodni skandal jer je slovacka policija natamburala engleske navijace koji su radili nerede, pa je UK veleposlanik ulozio zalbu na ponasanje slovacke policije. Mda, Englezi su cvijece...

Nije problem ako se navijaci Ajaxa i Feyenoorda nadu na pola puta i izmlate palicama, nozevima i bakljama do te mjere da troje ljudi bude po tjedan dana u komi a 16-godisnji klinac zavrsi dva i pol metra pod zemljom. Nije problem kad navijaci Stuttgarta u Koprivnicu dodu sa crvenim zastavama u cijem je bijelom krugu crno pocetno slovo njihovog kluba (pogledati nacisticku zastavu), sto je i vise nego ocita aluzija na neka neslavna njemacka vremena, ali je problem kad Rijecani na stadion donesu sasvim legitimni keltski krizh koji se nalazi na skoro svakom grobu u Irskoj, pa moraju igrati pred polupraznim stadionom.

Nije problem kad Nijemci razbiju Bruxelles jer oni se i onak medusobno dobro znaju sa hodnika EU parlamenta, ali je problem kad 300 divljaka iz Zagreba razbija "rimsku kornjacu" milanskih drotova, sto cijela Europa gleda sa kokicama u chvaljama, pritom to nazivajuci najvecim neredima koje je Europa vidjela u zadnjih 20 godina, zaboravljajuci sve one utakmice u Europi koje nose sa sobom visoki rizik, pa i mrtve ili ozlijedene ljude. A ima ih...

Kad se rasizma vec doticemo. Gdje su kazne za Paris St. Germain ciji su najradikalniji navijaci toliko radikalni da mrze cak i druge skupine koje navijaju za isti klub - PSG? Gdje su kazne kad isti odu u Rim pa provociraju navijace Rome kukastim krizhevima jer su "romanisti" navodno komunjare (cisto iz provokacije "lacijalima" koji su fasisti)?

Gdje su kazne za navijace PSG-a kad skandiraju nacisticke pozdrave na utakmici PSG-Chelsea?

Gdje su kazne za engleski nogometni savez ciji igraci otvoreno provociraju i napadaju Srbe, pa kad dobiju po lampi odu plakat pod Platinijevu haljinicu jer su ih Srbi navodno nabili i izvrijedali samo zato kaj su crnci?

Gdje su kazne za Talijane koji su se citavih 45 minuta tukli na utakmici Lige prvaka kada su se srela dva njihova mozda najveca rivala, Milan i Inter?

Gdje su kazne za navijace Seville koji su u nekoliko navrata Eto-a izvrijedali po rasnoj osnovi?


Gdje su kazne navijacima Bayerna, Borussie D i one druge sa slovom M, Real Madrida, Atletica, Intera, Milana, Fiorentine, Udinesea, Juventusa, Rome, Lazia (ciji navijaci zvizde vlastitom igracu jer je "krive rase" i ponose se time sto je Lazio "fasisticki" klub), Manchester Utd.-a, Man. Citya, Chelsea, Seville, Betisa, Liverpoola, Feyenoorda, Ajaxa, PSV-a, Bruggea, Galatasaraya, Leedsa, francuske, engleske, njemacke, spanjolske, nizozemske ili belgijske reprezentacije, za sve one nerede i "incidente"?

Gdje su kazne za sve one klubove i reprezentacije po Europi ciji navijaci provociraju nacistickim i fasistickim obiljezjima, ili za idiotizme koji dolaze sa "zapada" u puno vecem broju i sa puno letalnijim posljedicama od ovog naseg domicilnog, "balkanskog" idiotizma?

Nema ih. Kaznjava se "male" zbog 300 divljaka iz Zagreba ili zbog desetak "neonacista" srednjoskolaca ciji su djedovi vjerojatno bili partizani. A "veliki" nek rade sto hoce.

Koliko para toliko muzike.

To ne znaci da ne moramo sprijecavati takve stvari ili kaznjavati one koji ih cine. Ali nas kaznjavaju isti oni ciji navijaci ubijaju, pljackaju, pale, ruse, tuku se i rasisticki vrijedaju tamnopute igrace i Slavene, pjevaju krvolocne pjesmice ili kolektivno pale sibice na utakmici, provocirajuci navijace gostujuceg kluba ciji su clanovi izgorjeli u pozaru (Engleska). Tko o cemu? Englez o kulturi.

Nasa je krivica sto se uvijek poseremo sebi po glavi, praveci se da ne vidimo silne pogreske onih koji nama broje i najmanju sitnicu (da ne kazem i krvna zrnca).

Ovo sto se dogodilo nije u redu. Ali u redu bi bilo tretirati PSG, Chelsea, englesku, francusku i njemacku reprezentaciju jednako kao i hrvatsku repku ili hrvatske klubove.

Kad u RH bude nacistickih marseva kao sto ih ima u Njemackoj, Austriji, Nizozemskoj, ili kada Hrvati u anketi "izglasaju" antisemitizam kao Nizozemci 2007. ili 2008., onda se mozemo poceti smatrati fasistickim drustvom.

Do tada smo mila majka spram "kulturne", "uljudene", "tolerantne" i "demokratske" Europe.
Pa zar je danas u doba Google-a tako teško to pronaći?

Evo čak i meni starcu nije bio problem, u 20 puta manje vremena nego je tebi trebalo za toliki post

http://www.uefa.org/disciplinary/#
__________________
"The government means industry, if you know what I mean." - Jacque Fresco
segregator is offline  
Old 16.06.2015., 21:14   #244
Imaju kamere koje pokrivaju i teren, imaju kamere koje mogu zoomirati i broj sjedalice ako treba pa neka izvole pregledavati snimke.

Kako je negdje netko napisao Šuker da je pametan ponudio bi pol milje ojra nagrade za info ali nije jbga.

Sad je i Šuker popušio kaznenu od policije tj. HNS koliko sam čuo na jedno uho u dnevniku.
Tigrov friend is offline  
Old 16.06.2015., 21:23   #245
Quote:
segregator kaže: Pogledaj post
Pa zar je danas u doba Google-a tako teško to pronaći?

Evo čak i meni starcu nije bio problem, u 20 puta manje vremena nego je tebi trebalo za toliki post

http://www.uefa.org/disciplinary/#
Budi toliko dobar starac, pa mi daj molim te kopiraj tekst na engleskom jeziku, a potom prevedi da ja i ostali koji smo slabi sa engleskim mozemo procitati gdje su te kazne za one slucajeve za koje sam ja postavio pitanje.

I daj nam svima reci, kad UEFA misli izbaciti PSG iz Lige prvaka zbog konstantnih rasistickih dobacivanja navijaca?

Ili mozda Atletico, Sevillu ili Italiju?

P.S. Ja si znam prevesti jedino ovo: Feyenoord

Incidents: Racist behaviour - Art. 14 DR; Stairs blocked - Art. 38 Safety and Security reg.; Setting off/throwing of fireworks and/or objects Art. 16 (2) DR; Te Vrede Mitchell - art 15 (1) DR; Mulder Erwin Gerardus Theodorus Franc – art 15 (1) DR

Decision: Feyenoord has been ordered to play their next (1) UEFA competition match as host club behind closed doors. The Dutch club have also been fined €50,000 for the racist behaviour of its supporters.
In addition, the CEDB has decided to order Feyenoord to play one additional UEFA competition match as host club behind closed doors, as well as to fine the club €50,000 for the setting off and throwing of fireworks and objects, and the blocked stairways. The additional match behind closed doors sanction is deferred for a probationary period of two years.


Kad Feyenoord leti iz euro natjecanja? Ovo im nije prvi rasisticki incident u zadnjih nekoliko godina.

Znas mozda kad ce kazniti talijanski savez zbog fasistickog transparenta na kojem je istocna obala Jadrana bila ucrtana pod Italijom ili rasistickog dobacivanja na utakmici u Milanu ?

S obzirom da dobro vladas googleom, to ti ne bi trebao biti problem.


Disciplinary proceedings have been opened following the UEFA Champions League, quarter-final, second leg between FC Bayern München and FC Porto (6-1) played on 21 April in Germany.

Charges:

FC Bayern München:

- Josep Guardiola – incident of non-sporting nature – Art. 11 (2) (c) Disciplinary regulations

FC Porto:

- Julian Lopetegui – dismissal from the bench – Art. 60 DR

The cases will be dealt with by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body on 21 May.

P.P.S. I ovako bih mogao do sutra...

Pola kazni na toj stranici se odnosi na nesportsko ponasanje igraca i trenera, a druga polovica je namijenjena manjim klubovima i savezima ili jednostavno ostala nerijesena.

A gle ovo: Disciplinary proceedings have been opened following the UEFA Europa League Round of 32 second-leg match between Feyenoord - AS Roma (1-2), played on 26 February in the Netherlands.

Feyenoord:

Charges: Racist behaviour - Art. 14 of UEFA Disciplinary Regulations; Setting off and throwing of fireworks and/or objects - Art. 16 (2) DR; Insufficient organization (stairs blocked) - Art. 38 DR.

This case will be dealt with by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body on 19 March.

AS Roma:

Charges: Late Kick-off - Art. 11 (2) (g) of UEFA Disciplinary Regulations; AS Roma player Ljajic Adem – Provoking spectators - Art. 15 (1) (a) DR

This case will be dealt with by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body on 4 March.

Optuzbe: Rasisticko ponasanje... Koju su kaznu dobili?
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...

Zadnje uređivanje Leonida : 16.06.2015. at 21:38.
Leonida is offline  
Old 16.06.2015., 21:31   #246
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
nije nikakva velika filozofija. moraš razmišljati od pada osmanskog carstva, sarajevskog atentata,.....da je Njemačka bila stabilna Hitler nikada kancelar postao ne bi, pa ni mi o svastici sada ne bi raspravljali
Ja bi ipak pošao od toga da su Hrvati u VII. stoljeću u seobi naroda trebali produžit južnije na područje današnje Grčke pa bi već prije bili u EU.
Da je Hitler poginio u WWI , možda ne bi bilo WWII.
__________________
2
vuci i hajduci is offline  
Old 16.06.2015., 21:39   #247
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Budi toliko dobar starac, pa mi daj molim te kopiraj tekst na engleskom jeziku, a potom prevedi da ja i ostali koji smo slabi sa engleskim mozemo procitati gdje su te kazne za one slucajeve za koje sam ja postavio pitanje.
A zašto bi ih izbacili? Pa i naša reprezentacija je do sada platila jedno 20 kazni, nisu nas izbacili
__________________
"The government means industry, if you know what I mean." - Jacque Fresco
segregator is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.