Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 18:47   #1
Starcraft remastered HD

Jučer je službeno izišao Starcraft remastered - originalni SC + Broodwar s HD grafikom.Najbitnija stvar - nije mijenjano ništa vezano uz igrivost.

PS: Starcraft i Broodwar postali su besplatni, plus što su prilagođeni za nove OS-ove.

Čak se dosta ekipe skupilo u HRV kanalu, da ne spominjem EU.LEGEND is still alive.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 08:44   #2
Iskreno, mene je jedinica zaobišla i tek sa dvojkom sam se upoznao sa serijalom.

Ali radi se o legendarnoj igrici i zaslužuje HD remaster verziju.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 17:18   #3
nadam se da ce i diablo2 dobit slican tretman
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 00:37   #4
Remastered verzija ima i Ladder s automatskim Match-makingom (ELO/MMR)! To je bome poboljšanje; nađe se gejm u svako doba dana u cca 1 minutu. A UMSovi i BGH se igraju kao u stare dane. Haha, ajde dobro, skoro, ima nešto manje ekipe. Ali igra je stvarno <3. I naravno ekipa s Remastered i Broodwar klijentima mogu zajedno igrati. Samo Broodwar igrači nemaju pristup Ladderu.

Inače sam klijent je još malo.. trzav. Izbornici se sporo otvaraju, zna poneki error bacit, /f lista više ne radi, nego što radi.. I tak, baš blesavi neki problemčići. Grafika je prva liga. Sad igra izgleda jedno sedam puta bolje od WC3. (Prije Remastera je bila samo dvaput ljepša i preglednija. :P)

Za Diablo2 i WC3 postoje nekakve glasine da će isto dobiti remaster. Nadam se da hoće, to su igretine.
DvijeNoge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.