Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2016., 17:31   #221
Ponašaš se ko neko dijete koje nije dobilo bombone. Ako ti smeta nemoj igrat i gotovo.
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 17:53   #222
Quote:
blackeagle1 kaže: Pogledaj post
Ponašaš se ko neko dijete koje nije dobilo bombone. Ako ti smeta nemoj igrat i gotovo.
Jel moguce ovo ? Pa ja igram ovu igru haha. Jao covece umirem od smeha od tebe nemoj mi zameriti sto se malo salim s tobom ali jel moguce da nisi video moje postove u kojima pisah da igram ovu igru i da mi je dobra ?
Taj post koji si video je bio sarkazam.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 23:26   #223
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ne treba ti mod samo ulazi sporije.
Znam da je opcija sporije voziti ali mi se onda igra presporo odvija i nije mi toliko zanimljiva.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 03:04   #224
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Znam da je opcija sporije voziti ali mi se onda igra presporo odvija i nije mi toliko zanimljiva.
Brate ne moras ti da vozis sporije vozi ti slobodno brzo ali uspori kad ulazis u krivinu pa posle opet ubrzaj.

A inace ovo je simulacija voznje kamiona tako da bi trebalo biti zanimljivo da sve radis kao u stvarnosti da dajes zmigavac kad skreces da ne prolazis na crveno.... sve te sitnice su zanimljive jer to je i poenta igre kao da stvarno vozis kamion.

Nekada i ja umem da vozim malo ludje ono bas kao manijak na putu picim jer mi treba para za nesto da kupim i zelim ih sto pre pa sam jednom tako zurio i kad na raskrsnici odjednom svi stanu jer pazi upalilo se crveno haha a ja na to u momentu zaboravio i obzirom da je to bilo van grada ja da ne bi udario u kamion ispred ipak je kolega kamiondzija a kocenje ne pomaze jer nisam drzao vece odstojanje te koceci skrenem desno u travu i nataknem se na neko malo brdasce i zaglavim se. Jedva sam se izvuko, sigurno sam se 10 min mucio da se odglavim.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 15:03   #225
Za Macovce:
Mac verzija (cyder) je na istom stroju grafički grublja i trzavija nego PC verzija instalirana u Winery. Preporučam instalaciju u Winery, ne traži nikakvo veliko znanje.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 20:57   #226
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Za Macovce:
Mac verzija (cyder) je na istom stroju grafički grublja i trzavija nego PC verzija instalirana u Winery. Preporučam instalaciju u Winery, ne traži nikakvo veliko znanje.
Ima li nesto za nas koji vozimo Mercedes ?

I mislim da se pravilno pise Mack a ne Mac.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 21:42   #227
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 01:04   #228
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ima li nesto za nas koji vozimo Mercedes ?
I mislim da se pravilno pise Mack a ne Mac.
Mac. Macintosh. MacOS X. Jasnije sad?
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 20:52   #229
Ja cu malo pauzirati s igrom, nije da mi je dosadila ali igraju mi se i druge igre a nemam bas toliko puno vremena.

Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Mac. Macintosh. MacOS X. Jasnije sad?
Ne, prvi put cujem za taj model ili proizvodjaca kamiona.

To je verovatno neki mod, jel da ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.02.2016., 00:14   #230
Ljudi imamo šaljivđiju, oće ko slušat šaljivđiju???? Pročitaj malo, još jednom, dvaput, i deset puta ako trebada skužiš o čem on govori...
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 01:18   #231
A zamisli što bi tek bilo da ne postoji Google.
I vjerovatno bi i za abacus pitao da li je to mod.

JJHarper, jesi li ti, dijete drago, kad čuo za Apple?
Samo me nemoj sad pitat jel to model kamiona.

Za krepat.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 16:39   #232
A lijepo sam reko, dijete koje nema pametnijeg posla nego pisat gluposti.
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 16:46   #233
... a sad se vratite na temu!
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 00:21   #234
Si šefe.
Naletjeh jučer na zanimljivu prometnu situaciju. Silazak s autoceste, zagušenje, nitko nikamo ni da se pomakne jer se neki kreten natisnuo nasred raskršća. I svi stoje. Trubim, blicam, ništa. Vrijeme ide. Ispred mene isto šleperčina. I dojadi mi, polako doplazim do tog šlepera i počnem ga gurati. Ful gas, 700 konja, kabina mi skakuće i ljulja se i jedva jedvice mic po mic uspijem gurati taj kamion, sve dok ga nisam odgurao skroz do pola raskršća, usput njime razguravši još 4 auta. I krenem unazad da sad sve to zaobiđem, naravno kresnem u auto iza mene jer se klipan dovukao zamnom - i skužim da me kaznilo s 400 eura samo za taj auto iza mene, a za sav krš ispred - ništa.
Čak ni štete nisam imao na šasiji.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:21   #235
poz ljudi imam pitanje u vezi pro moda kupio igru preko steam i nemogu nikako vražiji mod uglavit vec dva dana se je...
1983josip is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:51   #236
Virtual Truck Company

Pozdrav svim kolegama!

ETS2 virtualna firma pod nazivom ''Black Squad'' trenutno prima nove clanove.
Trenutno nas ima 16 te smo 24. firma na svijetu. ( Ciljamo na što više mjesto svaki mjesec )
Možete sve voziti u single playeru, te se s nama družit na vlastitom ts3 serveru, a možete nam se svakoga dana pridružiti i na multiplayeru.

Ukoliko je netko zainteresiran za zezanciju, ali i ozbiljnu vožnju, neka mi se javi na Steam pa se sve dogovorimo.

http://steamcommunity.com/id/0903998
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 11:26   #237
Pa zar nitko nece u firmu?
Upravo smo napravili i novi ts3 server bas za potrebe samo ets2.


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 11:30   #238
Nisam dugo igrao, al kaj se s originalom može igrati online?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2018., 14:59   #239
Kašnjenje

Zna li tko kako rijesit kasnjenje dolaska na cilj, Na koji god nacin vozim uvijek stignem u nulto vrijeme i zbog kasnjenja mi oduzme dio love
Moša is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2018., 17:34   #240
ako nešto "obožavam" kod ove igre to je činjenica da ako potegnem 90 na sat na duže vrijeme (na autocesti) dobijem kaznu a tamo svi voze brže od mene i nikome ništa.... nekoga to još iritira?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.