Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2003., 12:35   #21
evo otvaram thread nakon puno mjeseci poradi poziva upomoć. naime, skužih da aoe2 ne radi pod windozama xp. nažalost, opcija stavljanja drugog OSa na sistem nije moguća... da li mi ostaje nešto drugo za pokušat? nekakav patch? htio bih igrat multiplayer na zoni, sa piratskim cdom, jel. kako to postić ako patcham igru? (ako xp patch uopće postoji)
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 16:22   #22
kako ne radi? pa meni radi na kompu doma i laptopu, a oba imaju XP...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 20:05   #23
nazalost ne znam ni sam kak ne radi. znam da nekima radi ali sam mislio da nisam jedini takav baksuz da meni, eto, neće. inače, stvar da klasičnu poruku 'this program has encountered an error and needs to close' kad startam exe file. više od toga ne znam...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 20:25   #24
ej ljudi može mi neko točno u detalje objasniti kako da sklepam sve da igram AOE2 preko neta.....

imam Kingse i Conquerse i igram s frendovima ali nas svakih 45 minuta prekida.....i ako i uspijemo snimiti ne možemo nastaviti jer onda počne stavljati onu CD protection ili koji k......

evo što sam ja napravio:

- instalirao The Age Of Kings
- patchirao na 2.0
- intalirao Conquerse
- patchirao Conquerse na 1.0c
- crackirao conquerse

i evo što mi se događa:

- ne mogu igrati bilo koju vrstu single playera u The Age of Kings (osim Tutoriala !!! ) => govori mi ' you need to put a CD in your CD ROM drive' ili nešto u tom stilu....
- ne mogu igrati online u Conquersima ( ) opet mi javlja ono s CD-om
- Age Of Kings mogu samo online igrati a Conquerse samo single player


ajde dajte pomozite.....neznam kako da složim sve da mogu igrati i single i multi.....

i još nešto: dal je bolje prijaviti se na Microsoft Gaming Zone ili igrati tako da jedan napravi pa da se drugi uključuju?

tnx A lot....
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 07:54   #25
laki će da ti objasni. on je tu maher.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 10:52   #26
Quote:
Rev kaže:
ej
i evo što mi se događa:

- ne mogu igrati bilo koju vrstu single playera u The Age of Kings (osim Tutoriala !!! ) => govori mi ' you need to put a CD in your CD ROM drive' ili nešto u tom stilu....
- ne mogu igrati online u Conquersima ( ) opet mi javlja ono s CD-om
-


i još nešto: dal je bolje prijaviti se na Microsoft Gaming Zone ili igrati tako da jedan napravi pa da se drugi uključuju?

tnx A lot....
meni se nesto slicno dogadjalo. Pogledaj je li CD ostecen, zatim stavi CD u przilicu ili obrnuto.
Jesi reinstalirao sve ponovno?
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 11:03   #27
Rev - skini novu verziju cracka.
ushirlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 13:35   #28
Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
meni se nesto slicno dogadjalo. Pogledaj je li CD ostecen, zatim stavi CD u przilicu ili obrnuto.
Jesi reinstalirao sve ponovno?

CD nije ni potreban....isto mi javlja ako je CD u ROMu ili ako nije....

pa kad instaliram na FULL instalaciju pa skopira sve na disk....
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 22:59   #29
jel mi može onda neko pomoći oko ovoga ili ne?

dajte ljudi......
pliz....
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 23:11   #30
Evo ista stvar mi se večeras desila.
Ja i frend smo počeli igrat i nakon par minuta (tek sam došao u Feudal Age) nas izbaci a poslje toga se nismo nikako, ali nikako mogli spojit.
Volio bi skužit u čemu je stvar. Verzija je 2.0a. Čak i imam dva cracka: jedan s kojim mogu igrat samo multy a drugi i multy i single!!!
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 10:32   #31
Rev, mislim da sam nam rješio problem;
http://www.nazgulwarriors.com/aokcrack20a.zip
Nisam ga još imao prilike probat ali evo šta piše za njega:

Quote:
This is the NEW AOE no cd crack. Allows users to play other users running crack even if no-one has a cd, also, if a game fails to launch, will not render the crack users version to 2.x
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 10:39   #32
beži s tim dok modovi nisu vidjeli.
nisi pročital ono upozorenje kaj je Fireboy okačio?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 10:55   #33
Quote:
slafko kaže:
beži s tim dok modovi nisu vidjeli.
nisi pročital ono upozorenje kaj je Fireboy okačio?
Neugodna situacija.....


btw Rev, kada nabavis "original" javi da odigramo 1v1

(koliko sam ja zakljucio iz svega ovoga ;zone je izbacio novu zastitu.)
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 11:46   #34
Quote:
slafko kaže:
beži s tim dok modovi nisu vidjeli.
nisi pročital ono upozorenje kaj je Fireboy okačio?
A da li se računa ako sam kupio origigi igru pa sam izgubio CD pa mi treba c*a*k, sigurno je i Rev u sličnoj situaciji
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 14:16   #35
ma, tako je......
dao sam masne pare za tu igru (čak 100 SIT ) i neznam kako, (gdje mi je glava bila) izgubio oriđiđi CD.....
i sad jadnik ja moram igrati s piratskim CDom....

ma časna riječ.....
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 22:16   #36
Quote:
Mlaen kaže:
A da li se računa ako sam kupio origigi igru pa sam izgubio CD pa mi treba c*a*k, sigurno je i Rev u sličnoj situaciji
Pa, da, zar nije tako?
Da je drukcije odmah bih pobrisao cijeli topic
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 01:17   #37
Znao sam da ćeš razumjeti
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 14:47   #38
evo ovaj _____ radi...


Gilad, mogli bi nabaciti jedan Deatchmatch ali ja sam tek malo prije počeo malo žešće igrati AOE pa i nisam tako dobar.....

igram s 3 frenda na netu 2v2 pa se tek vježbam.....

ali vidim da i Mlaen igra AOE pa bi mogli naći još nekoga ovdje na netu i igrati 2v2

what do ya say?

Zadnje uređivanje Gilad Pellaeon : 09.10.2003. at 16:11.
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 16:15   #39
Rev, ne mozes primati PM, daj, izbrisi poruke.
Moram ponovno instalirati aoe pa ce mo zaigrati.
Ali ne deathmatch, nego random map!
Koji ti je zone nickname?
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 16:33   #40
najluđa mapa koju možete igrati je ES@Unknown.
ako ćete igrat preko vikenda, mogel bi i ja upast.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.