Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2003., 23:45   #21
joooj a tek gumi-gumi....mi smo se toga naigrali ko ludi..sjecam se one njemacke,nulerice...i sl
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 23:51   #22
u 'gumiju' si mogao najvise skocit ak si imo spagerice....ja sam mogla preskocit i male mature
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 23:58   #23
Quote:
AFRODITA69 kaže:
joooj a tek gumi-gumi....mi smo se toga naigrali ko ludi..sjecam se one njemacke,nulerice...i sl
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 00:44   #24
hahaha..ABC hula hopke sam bila i zaboravila...a sjećate se onih majca dugih sa resicama i slikom indijanca..po mogućnosti tirkizno plave boje..pa majce sa likom sandokana..štucne obavezne al morale su se uklapat s majcom..sedefasta skoro bijela šminka na ustima..i dan danas pamtim samantha 18...oči obrubljene crnom olovkom..crne pume..džins jakne bez rukava..šišmiš rukavi..jastučići za ramena u stilu junakinja dinastije..
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 00:54   #25
he-he, a sjecate se rockabilly faze kad su decki po zagrebu hodali s kokoticama i koznim jaknama, sve elvis do elvisa!?
zepe su me nekako zaobisle, kod nas u skoli su ih nosili samo decki, a 'dobre' cure borosane!!! (sjecam se kak sam jednom s frendom bila u borovu i zagledala se u te 'zepe' dok nisam skuzila da su to neke cudne slape, jer nemaju dzonove... tj. imale su samo neki tanki kartonic umjesto dzonova - mislim da mi je mama rekla da su posrijedi pogrebne papucice!).
meni je najstrasniji modni dodatak iz 80-ih debljina vlastitih obrva! kad pogledam stare fotke, kao da mi je josif visarjonovic deda bio...
Virtuel@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 01:03   #26
u rijeci se pred negdje 4 godine nije mogLo proć kraj neke žemske a da nije biLa u Ljubičastom svi su biLi fakat uživLjeni u tu boju
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 02:02   #27
kaj se tice posta od alemke...da samantha 18..to je taj bjeli sedef,kaj se jos proizvodi ta samantha?????ja bi sad takav ruz pa na njega roza zmesano...ali ono samo bjelo je bilo uzasno...e a kad si vec kod dinastije-se sjecate-denver plavo????ja sam imala one frandaste majce ciklama i krem sa indijancem,imam jos i slike u tome..a se sjecate navale na majce sa likovima otpisanih????moja mam je radila u ponosu u ilici -djecji ducan-i onda su samo dolazili kupci i potrazivali majce sa prletom i tihim...joj koji uzas je to bil!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 02:38   #28
A sjecate se onih zelenih ruzeva,a kad namazes bili su jarko crveni...Iz Turske.

Pa jedne godine samo "sabago" cipele.Smedje i crne.Cijeli grad ih je imao.

Pa carape,one do koljena,u raznim bojama,pa ih presavijes jedno 4-5 puta do gleznja.
Pa isto tako carape negdje do koljena,ali se srolaju niz nogu do gleznja.
To je bilo negdje kad sam isla u osnovnu...

Pa majice/dzemperi sa sismis rukavima.

Koledz jakne - one sa rukavima druge (mislim bijele) boje i od drugacijeg materijala nego sama jakna (kao neki skaj,ne znam sta je bilo),a same jakne su bile crvene i zelene i uvijek su naprijed (mislim s lijeve strane) imale neko slovo (isto bijele boje i od skaja)...

Pa teksas hlace koje su sa strane (vanjski rub) imale ubacen neki sareni materijal...

Pa "sebastijan" torbe,skolske,one crne na jedno rame,s kojima se cak i navece u grad izlazilo...
Svi su imali te torbe za skolu i ici vani...
Tada se cak ovdje izlazilo u "Sebastijan",kako prigodno.

Ali kad se sjetim pocjepanih leviski 501,pa prostopanih na milion mjesta,izblijedjelih - obuzme me sjeta...
Zadnje sam skoro bacila,kad sam spremala ormar,podstaknuta nekom temom o pospremanju na zenskom kutku.
Ali morala sam sebi priznati da ih cijelu vjecnost nisam nosila ni po kuci...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 03:45   #29
Afrodita, mene su opanci zaobisli. Mozda su to te dvije godine razlike.....
A jel se sjecate mrezastih majica? To je sad ponovo u modi.
Znam da sam zapela za to ko muha za drek pa je mama projahala cijeli grad dok nije nasla mrezasti materijal da mi sasije majicu. Joj, kak sam bila ponosna.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 04:10   #30
ja se tih majca ne sjecam,mrezastih...a se sjecate dimija??moja sestricna je bila ono nekaj najmodernije kaj se moze naci na ulici...sve samo marke i sve zadnja moda..i ona je nosila jednom te dimije i traku oko glave pa su se moji susedi-neki starci-snebivali od uzasa...a frajeri su se lepili za nju ko muhe ...ili one majce sa jednim rukavom a drugi golo...a borosane na poslu kaj su cistacice nosile?!one gadne plave..
e a se sjecate onih ogromnih zagi sladoleda iz ledo frizidera u svakom konzumu...sa okusom likera?a univerzijade-pa kad su ducani bili otvoreni do pol noci?i sad mi je jos jedno cudo palo napamet iz bas tog doba-jedna viseca rincica na samo jednom uhu!
a ljetne cizme od materijala ili tanke kozice???ja sm imala broncane od koze a jedna moja poznata bjele i onda je imala uzasno dlakave noge sa crnim dlakama u te cizme.
a ko je od vas visel u -lapu-?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 04:35   #31
Ja se ne sjecam dimija. Jedino se sjecam da ih je MC Hammer nosio. Ha ha...
A u Lap sam isla.
Eh, majice s jednim rukavom, a drugim ne se i sad nose....ja imam cak pet komada takvih u svojoj garderobi sad.
I jedna rincica isto....bas prije kojih mjesec, dva sam izisla tako van....majica s jednim rukavom i jedna velika rincica u uhu.
A jel se sjecate onih ogromnih plasticnih rincica u raznim bojama???
Ili onih malih okruglih badgeva sto smo nosili po jaknama. I to s imenima bandova. Ja sam imala KajaGooGoo i Duran Duran...eh, i Nenu. Ha ha ha...
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 04:41   #32
jao ta nena je bila uzasna..a bravo magazin...ja sam imala svaki koji je izasel...kajagoogoo se sjecam a neki dan sam vidla limahl-a kak je uzasan sad sav nekakvi podbuhli izgleda kao pijandura.

Zadnje uređivanje Kiki : 09.06.2003. at 17:20.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 04:47   #33
A oni badgevi s imenima? Pa svi u tramvaju znaju kak se zovem...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 08:58   #34
Ja sam nosila startasice! Definitivno najudobniji komad obuće IKAD! Kao da si bos.

Vidjela sam ih pred par dana u izlogu od Borova i intenzivno razmišljam o tome da si ih kupim.
Precious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 16:27   #35
A jebate...Cega cu se ja sjecat za 10-tak godina?
Mi u devedesitima i sad kopiramo samo 60-te,70-te....evo sad su i na red dosle 80-te!
Nema nista sta ce obiljezit modu u ovom razdoblju....
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 16:37   #36
Samantha 18 i denver plava vunena haljina sa šišmiš rukavima iz butika Maks u Preradovićevoj - > kakav shik!
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 17:11   #37
Bilo je in izaci u Studentski centar ili Big ben, nosile se se isprane trapke, veste utaknute u hlace ili oni veliki vojnicki remeni. I nosile su se fudbalerke. Uzas.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 17:52   #38
hahaha sad sam se sjetila kak sam starcima objasnjavala zakaj bas starke moram imati... "zato jer ih mogu nositi i na shos i na hlace, vis kak je to prakticno"

zeppe...

baku koju sam izludila da mi strika vestu sa shishmish rukavima...

onda balerinke... dosla mi seka iz svice i poklonila jedne koje su bile balerinke, ali moderne, stranjske... iznosila sam ih do raspada, a i tad sam imala ideju da ih slijepim selotejpom


pa siroke, dugacke karirane kosulje...

joooj...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 18:31   #39
Quote:
Crow Jane kaže:
E ljudi moji, vjerovali ili ne, ja ovdje susrećem ljude koji se još uvijek tak oblače. Doduše, ne u WA samoj po sebi, nego u manjim gradovima. Nose se: espadrile, visoke Pume - jebo me vrag ak si ne bi to kupila da opet naiđem ~ , zlatne majice sa šišmiš rukavima, minice od špricanog trapera, mrkva traperice opet od špricanog, trake oko glave, rajfovi itd...
čekaj, čekaj ... oni to nose "zaprave"???? Pa tebi je tamo ful zanimljivo :klap:
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 23:39   #40
meni je to tak pozanto-starke..ali nemogu se sjetiti kak su zgledale...dajte me podsjetite.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.