Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2003., 08:29   #21
margarita, nisam obratila pazhnju na to koliko imate godina, ako si pisala, ali mi mladjahno izgledate i bash ste slatki
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 10:51   #22
Quote:
FFE kaže:
Ajoj, Boze dragi cime se ti opterecujes. Kada sam se ja udavala nisam imala niti vjencanicu, cak niti prsten, jer mi sve to ide na jetru. Vazno je valjda da se volite i da zajednickom zeljom ulazite u brak.
wow, nisam znala da si se udala

ja nisam znala kakvu haljinu hocu, htjela sam da bude meni lijepa
prvo sam isla okolo i oblacila razne svijetle haljine, dok nisam ugladala THE haljinu. doduse, tamno, tamno zelena je, ali kako nitko ne drzi puno do izvedbe te tradicije cak i je i baka bila zadovoljna izborom (milila sam da ce ona zakolutati ocima). haljina je onako princezovska: korzet (gola ledja, ramena, ruke) i donji dio do poda (straga se malo vuce, 6 metara svile ukupno).. korzet je jos izvezen svilenim koncem u istoj boji kao i tkanina, tako da daje reljefni izgled (nekakve biljcice su izvezene).

eto, toliko o haljini. ni ostatak nije bas bio normalan, ali na srecu to se ovdje ne pita
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 14:12   #23
Quote:
magic kaže:
margarita, nisam obratila pazhnju na to koliko imate godina, ako si pisala, ali mi mladjahno izgledate i bash ste slatki
fala na komplimentu magic,

meni ce uskoro 30 a njemu ce skoro 36
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 14:21   #24
Quote:
AFRODITA69 kaže:
u biti,ja mozda manje hocu nego on...sada.
kad smo se upoznali,tu pa tam mi je proslo po pameti ali bilo je prefrisko da ga nateravam sa time a nisam -opet kazem-bila sva luda za zendibom...nego mozda vise za cjelim tim cinom,svadbom,gostima...sad skoro da i ne mislim-osim ako me bas nesto podsjeti,i ne zanimaju me kako kazes pompe i slavlja i ko zna sto vec kao onda...i jesmo razgovarali,sad nedavno,i skuzili da se slazemo u jednom-ni ja ni on nismo bas super zainteresirani,kao-mora biti...ako se zbrcnemo jednom,onda i on i ja zelimo nekaj jako brzo i bez puno davanja na sva zvona...a kad pogledas bolje,sta dobivamo s tim?mislim,od onog kaj vec imamo?!
pa onda se ne trebate zeniti

ako je tebi vaznije svadba od vezivanja brakom onda bi se to sve radilo iz pogresnog razloga

mi smo imali svadbu ali i da smo samo jednog dana odsetali do crkve i zamolili naseg svecenika da nas vjenca (on bi to i uradio) ja bih bila jednako sretna (ps. ovdje je dovoljno vjencati se u crkvi - ne mra se ici u opcinu - jel se u hrvatskoj jos uvijek mora ici u opcinu?)

nama je najvaznije bilo da cemo na kraju tog dana biti muz i zena jer smo to zeljeli, a sad taman i da je sve islo naopako i da nam nitko nije dosao na slavlje i da mi je haljina izgorila noc prije ili sta ja vec znam mi bi se opet ozenili

kad mi je dao taj prsten prevo sam ga naruzla da je bedast sto trosi novce na to -

to je najmanje bitno bilo u cijeloj situaciji....ali on je odrastao u sredini gdje je to obicaj i zato je tako uradio - ja to postujem

moji starci kad su se ozenili nisu imali nista, nis svadbu, ni posebno odijelo ni haljinu - ko goli crkveni mishevi - a eno ih zive u ljubavi i postuju jedno drugo jednako sad kao onda kad su se ozenili

kad vidim njih da su vec 31 gpdinu najbolji prijatelji i ljubavnici i super roditelji - daje mi nade da i nas dvoije imamo sansu za takvo nesto

ali oduzih ja - nije ovo tema

sorry
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 19:48   #25
tak su i moji...na opcini sa kumovima,nikakvog spektakla,jer nije bilo love i jos su ozenjeni nakon 35.al velis,nisi htjela ni prsten ni nista,glavno da ste muz i zena..pa kaj ce ti onda i papir.ja ti to bas tak gledam:ak ga volim i on mene i zajedno smo i znamo da bumo (bar jos za sada!)onda kaj ce nam papir...ak ocu ja velim-moj muz-ili moj zarucnik ali obicno je-moj decko-makar nas najblizi vec zovu supruzi...a on kad se i bi zenio on bjezi od spektakla..on oce samo sve na brzak i mozda kum i kuma kao svjedoci..i neka vecerica poslje.al meni bi to nekak smjesno bilo sad nakon tolko vremena,odnosno cudno malo...kao da imam neki strah da bi bas sa time urekla nekaj i onda bi isli kroz taj zajebani proces-rastava-a ovak ak se ocemo razici...gotovo je za cas!!!!!!!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 19:52   #26
Quote:
AFRODITA69 kaže:
tak su i moji...na opcini sa kumovima,nikakvog spektakla,jer nije bilo love i jos su ozenjeni nakon 35.al velis,nisi htjela ni prsten ni nista,glavno da ste muz i zena..pa kaj ce ti onda i papir.ja ti to bas tak gledam:ak ga volim i on mene i zajedno smo i znamo da bumo (bar jos za sada!)onda kaj ce nam papir...ak ocu ja velim-moj muz-ili moj zarucnik ali obicno je-moj decko-makar nas najblizi vec zovu supruzi...a on kad se i bi zenio on bjezi od spektakla..on oce samo sve na brzak i mozda kum i kuma kao svjedoci..i neka vecerica poslje.al meni bi to nekak smjesno bilo sad nakon tolko vremena,odnosno cudno malo...kao da imam neki strah da bi bas sa time urekla nekaj i onda bi isli kroz taj zajebani proces-rastava-a ovak ak se ocemo razici...gotovo je za cas!!!!!!!!!!
ne kuzimo se mi Afrodita

za mene brak nije samo papir

mi smo u ovu zajednicu stupili i pred Bogom a ne samo potpisali papir
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 20:18   #27
e izgleda da se ne kuzimo..jer iskreno receno ja ti nisam bas prepobozna..ono ,zakleto pred bogom znaci tak je...ja u crkvu idem jedanput na godinu i to obicno polnocka,i vjerujem da kao postoji neki bog ali zakletve pred njim me uopce ne zanimaju..tj nista mi to ne znaci.za mene je papir kao i bog..znaci ak je -je ak nije nije i ak ne treba ne mora biti..mislim cemu svrha?kad nis ne mjenja.
mozda si ti vise pobozna pa zato razmisljas drugacije...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 20:25   #28
Quote:
AFRODITA69 kaže:
e izgleda da se ne kuzimo..jer iskreno receno ja ti nisam bas prepobozna..ono ,zakleto pred bogom znaci tak je...ja u crkvu idem jedanput na godinu i to obicno polnocka,i vjerujem da kao postoji neki bog ali zakletve pred njim me uopce ne zanimaju..tj nista mi to ne znaci.za mene je papir kao i bog..znaci ak je -je ak nije nije i ak ne treba ne mora biti..mislim cemu svrha?kad nis ne mjenja.
mozda si ti vise pobozna pa zato razmisljas drugacije...
ja tebe stvarno ne kuzim

odavno me niko nije uspio ovako zbunit kao ti

nije mi jasno sta hoces a sta neces
sta ti je bitno a sta nije

al nema veze dok god ti sretna samo pici tako
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 20:50   #29
ma nije valjda ni ona sigurna sta hoce...mislim, na kraju krajeva nisam i ja....znas ono...udala bi se jer je to tako romanticno i slatko....ali then again, nisam sigurna dali bih se uspjesno nosila s obvezama.
s druge strane, afrodita vec ima dvoje klinaca za sto ja definitivno nisam spremna...na tome joj stvarno svaka cast...(nisam sigurna za tebe margarita....neznam dal si vec napisala imas li djecu ili ne)
mislim, na kraju, krajeva, za afro bi brak i bio samo papir jer ona ima vec i klince i frajera, njihovog oca i sredjenu stambenu situaciju - brak bi njima moglo bit ko neki veci tulum tipa, ajmo jos i to, onako iz zajebancije....
tebi ce ista stvar vjerojatno bit neka godisnjica braka, srebrni pir ili nesto slicno...
i vjerovale u boga ili ne, u pravilu ste u slicnim pozicijama...brak, kao brak pred bogom i drzavom...vjerojatno nije svima 'brak' u pravom smislu rijeci...s druge strane, brak kao ljubav, zajednicki zivot i djeca, nekom znaci upravo to...
da skratim, obje ste u braku...jer ga tako shvacate, to sto afro mozda zeli neku ceremonijicu, vise je iz zajebancije, radi osvjezenja veze, prvog 'legalnog' sexa....a to je bas super...
eto, kako sam pametna...vjerojatno ste vec vidle moj topic' na ZUD koji je toliko ocajnicki...cak me i pitao netko a di mi se zuri....ma sta ja znam...ne zuri mi se ali mi se sve to cini tako slatko...eto pusa objema.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 20:59   #30
ok,da vas dalje ne zbunjujem,ja ne zudim za udajom jer se osjecam udana.a papir mi ne treba da mi dokaze da nekog volim i da on voli mene...prema tome-ako se iz vica odlucimo na to-ok,ako ne,opet ok.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 04:47   #31
Quote:
margarita kaže:
[Bps. ovdje je dovoljno vjencati se u crkvi - ne mra se ici u opcinu - jel se u hrvatskoj jos uvijek mora ici u opcinu? [/B]
Ne mora. Odlucis da li zelis crkveno ili gradjansko vjencanje. Drzava priznaje oba, crkva samo crkveno.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 04:56   #32
Inace, ja sam imala gradjansko, dnevno vjencanje. Nosila sam bez haljinu od kasmira i gore jaknicu od istog materijala; cipele i torbicu boje konjaka, u stvari malo svijetlije. Ravnu dugu kosu. Buket od bez malih ruzica.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 09:22   #33
Quote:
bigblue2010 kaže:
Inace, ja sam imala gradjansko, dnevno vjencanje. Nosila sam bez haljinu od kasmira i gore jaknicu od istog materijala; cipele i torbicu boje konjaka, u stvari malo svijetlije. Ravnu dugu kosu. Buket od bez malih ruzica.
ovo mi zvuci prekrasno
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 10:32   #34
stvarno blue, zvuci preslatko. imas slike????
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 13:59   #35
Hvala, hvala . Nemam ni jednu sliku ovdje, sve je u Zgb.

I tvoja haljina Luca zvuci prekrasno, makar imam malo problema da sve vizualiziram. Ako se ne varam, ti si crvenokosa ne? To je moralo jako dobro izgledati.

U stvari svi opisi mi zvuce jako lijepo, ma sve su mladenke lijepe i slatke.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 17:19   #36
Quote:
bigblue2010 kaže:
Inace, ja sam imala gradjansko, dnevno vjencanje. Nosila sam bez haljinu od kasmira i gore jaknicu od istog materijala; cipele i torbicu boje konjaka, u stvari malo svijetlije. Ravnu dugu kosu. Buket od bez malih ruzica.
ovo zvuci
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 12:47   #37
ooooh ja sam vriski expert udadoh se prije par dana. Elem ja sam htjela nesto sexy usko s slicem id. al kad dodjoh u obecanu zemlju italiju, tete su me upakirale u svilu i ruzice tako da sam izgledala fuckin bajkovito. i jos plus 2 metra veo, e veo tek nisam htjela bila mi je to najveca seljacija ali nije mlada mlada bez vela.
elem bila sam si bomboncek, i ko god trazi vjencu nek prvo ode na www.iosposa.it i potom u shopping u IT.
terresy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 18:24   #38
bas ova ultra jednostavna na curi na naslovnici je Inace ima u zagrebu tamo kod parka Ribnjak butik vjencanica , bas se zove Sposa - tamo su mi uvijek bile najljepse vjencanice u gradu. Onako posebne.

Zadnja koju sam vidjela je bila slicna tvom linku samo je od dekoltea do ruba haljine imala jednu tanku liniju ( koja je isla okolo naokolo po haljini ) brsljana ili neceg slicnog.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 10:05   #39
Nikakve vjencanice, veo, cipke, stikle i ostale pizdarije nisam nosila kad sam se udavala. A-line vuneni sos od Nicole Farhi i Fenn, Wright & Mason dolcevitu, Mary Jane cipele, raspustena kosa.
Cak si ni prstenje nismo izmijenili jer jos trazim onaj pravi prsten koji bi mi se bas svidio. Ovi svi konvencionalni vjencani mi se uopce ne svidjaju. A zakoniti ni nece prsten, sto mi je jer mi, ne znam zasto, muski sa tim vjencanim prstenjem izgledaju k'o pickasti papci.... To je samo moje misljenje, sad cekam drvlje i kamenje...
Starog u zivotu nisam vidjela sa vjencanim prstenom... Mislim da ga je namjerno zgubil odmah nakon zenidbe..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 10:10   #40
Quote:
xiola bleu kaže:
To je samo moje misljenje, sad cekam drvlje i kamenje...
Od mene ne. Ni ja ni Zakoniti ne nosimo prstenje.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.