Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2010., 09:31   #61
prekrasne su cizme
smilejohn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 19:29   #62
Najbolji postolar mi je na Vrbiku nasuprot kafica Titanik. Radnja se zove Zovak, fantasticni su.. Spasili su mi nekoliko par cipela i sandala (nove kapice na petama, suzavanje remencica oko pete koji je bio elastican, poderane pete, ogrebotine,..) i sve po 20-30 kuna i jos mi ih na kraju ociste i namazu ako su cipele kozne.. : Tople preporuke
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 01:05   #63
Imam jedne čizme koje naprijed idu u neki lagani špic (nije baš špic papak al 1.2cm od prsta su mi duže) i to mi se ne sviđa i htjela bi da mi netko zaobli taj dio... e sad, jel to uopće moguće (da mi odreže od naprije d dio cipele) ili da se ne odem sramotiti kod postolara
Inače čizme su bile skupe,kupila sam ih u Re Artu i žao mi ih je ne nosti jer su super osim tog prednjeg dijela
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 14:31   #64
najbolji postolar u Zagrebu

u Travnom iznad one najveće sportske kladionice je prekrasan moderan, mladenački uređen postolar. stvarno je prekrasan takvog još u Zg nisam vidjela, a popravlja apsolutno sve od kože i tekstila i to stvarno kvalitetno i prekrasno..stvarno se isplati ići do travnog samo da cipelice budu opet ko iz dućana!!
nd123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 14:36   #65
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
Može ime ili točna adresa tog postolara kod Baschiere?
ne znam točno ime ni adresu....uđeš u onaj kompleks zgrada od baschiere, blizu palačinkarnice galapagos i onog armani birca....tamo su 2 kopiraone i malo naprijed je postolar....imaš oznake za postolara kroz koji god ulaz prođeš...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 15:00   #66
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Imam jedne čizme koje naprijed idu u neki lagani špic (nije baš špic papak al 1.2cm od prsta su mi duže) i to mi se ne sviđa i htjela bi da mi netko zaobli taj dio... e sad, jel to uopće moguće (da mi odreže od naprije d dio cipele) ili da se ne odem sramotiti kod postolara
Inače čizme su bile skupe,kupila sam ih u Re Artu i žao mi ih je ne nosti jer su super osim tog prednjeg dijela
E to bi i mene zanimalo

Iako, koliko sam čula to se može ali to postolari ne vole raditi jer je puno teže prepraviti gotovo nego napraviti novo iz početka.
E sad, on bi tu morao odlijepiti cijeli džon, stavit ostatak cipele na kalup (ako ima takav kalup) i odrezat višak.
Jednostavno treba naći postolara koje se želi zafrkavat time!

Ako ga nađeš, javi i meni!
__________________
SmallG makes stuff
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 15:32   #67
a u Splitu??
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 18:13   #68
probaj kod postolara u travnom adresa: božidara magovca 159a, na platou je jedan moderan postolar. ja bila super je, stvarno napravi čudo od cipela, iskreno ovakve podhvate nisam imala da mi odreže vrh cipele i da ju zaobli...ali tko zna vrijedi probat ako to stvarno želiš..držim fige da uspiješ.



Quote:
SmallG kaže: Pogledaj post
E to bi i mene zanimalo

Iako, koliko sam čula to se može ali to postolari ne vole raditi jer je puno teže prepraviti gotovo nego napraviti novo iz početka.
E sad, on bi tu morao odlijepiti cijeli džon, stavit ostatak cipele na kalup (ako ima takav kalup) i odrezat višak.
Jednostavno treba naći postolara koje se želi zafrkavat time!

Ako ga nađeš, javi i meni!
nd123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 00:48   #69
Quote:
nd123 kaže: Pogledaj post
probaj kod postolara u travnom adresa: božidara magovca 159a, na platou je jedan moderan postolar. ja bila super je, stvarno napravi čudo od cipela, iskreno ovakve podhvate nisam imala da mi odreže vrh cipele i da ju zaobli...ali tko zna vrijedi probat ako to stvarno želiš..držim fige da uspiješ.
Kakve su mu cijene?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 13:10   #70
Thumbs up

Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Kakve su mu cijene?
ja sam "skratila" svoje špiceve na ljetnim cipelama i na čizmama !!ko nove su sad, na ljetnima sam skratila špic u otvoreno (tako da su mi sada umjesto starih cipela na špic postale nove cipele sa otvorenim prstom, a špic čizmice su mi zaobljenog vrha). super je napravio, baš ispadnu nove cipele i to sa stilom stvarno napravi. mislim da je skuplji malo, ali isplati se. cijene su mu ovisno o cipelama od 150-200 kn.al stvarno vrijedi.svaka čast majstore!
nd123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 14:41   #71
ja već godinama sve cipele nosim postolaru na uglu šubićeve i fra filipa grabovca (kvatrić). nikad nisam radila ništa posebno - samo gume na potplatima, popravci pete i ogrebotina, ali svaki put je bilo savršeno
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:03   #72
Kya - koliko naplati taj tvoj? adresa mi je jako blizu, a planiram staviti gumu na potplat na 2 para cipela i još na 2 para bih trebala promijeniti onu plastiku na (visokoj) peti, može li se to uopće?
tnx!
nickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 01:01   #73
Quote:
nickolina kaže: Pogledaj post
Kya - koliko naplati taj tvoj? adresa mi je jako blizu, a planiram staviti gumu na potplat na 2 para cipela i još na 2 para bih trebala promijeniti onu plastiku na (visokoj) peti, može li se to uopće?
tnx!

naravno da može, ja to radim svako malo uvijek dajem više stvari odjednom pa ne znam točno - prije par tjedana sam odnijela jedne čizme (ravne) da mi stavi gumu i jedne da mi popravi tu plastiku na peti i ispravi par ogrebotina na njoj i platila sam ukupno 130kn
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 15:00   #74
Jel zna netko nekog postolara na Jarunu (+ Gajevo i Središće)? Kratko sam tu pa nemam pojma
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 15:26   #75
ima u gajevu postolar u našićkoj, tamo blizu lemia kemijske čistionice, uđeš u našićku iz macanovićeve kod pbz-a...vidjet ćeš oznake postolar...

ima jedan i kod pošte na jarunu, stoji natpis na zgradi...

ovo središće si mislila na staglišće ili baš središće...jer ima i na staglišću, blizu jarunske tržnice...malo naprijed..
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 20:13   #76
hvala
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 10:23   #77
Quote:
capoeira-zagreb kaže: Pogledaj post
imate super postolara u dubravi, odmah do gaden mall-a, ugao grizanske i oporovecke. dolazi ekipa iz drugog kraja grada po preporuci i meni su super!
Katastrofa od postolara!!!
Zove se Horvat i lopina je malo veća! Uzeo mi 150 kn za pete koje su se klimale da bi se drugi dan opet klimale pa mi je predložio da ih zamijeni za 300 kn, skoro toliko koštaju i čizme...dalje od njega!!!
Dorja0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 20:51   #78
jel zna tko kolko košta zamjena đona,tj.da se stavi nešto na đon pa da se čizme ne kližu?naime,kupila čizmice koje dugo tražim,ali mi se jako skliže u njima
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 20:57   #79
hm. ja sam to platila 80kn i mislim da sam previše platila za 4 komadića gume..
imala sam isti problem s jednim gležnjačama na petu koje su se klizale i stavio mi je gumu na prednji dio potplata i još neke kockice na pete da ne kucaju.
kod postolara u dubravi isto, ali na križanju avenije dubrava s ljubijskom, odmah na tramvajskoj stanici.
i još sam se šalila s njim kako postoje postolari koji cijele cipele zamažu ljepilom, on mi odgovorio kako su to neki "pijanci koji ne shvaćaju ozbiljno svoj posao" da bih poslije toga došla doma i vidjela da je na mojima komad neke kože zalijepljen na gornji vrh cipele! srećom sam to grebanjem uspjela skinuti, ali stvarno nije u redu.
a još mi se čini i da mi je sjebao pete jer su mi nakon toga naglo postale jako klimave i nestabilne, a nisu neke šrot cipele.
ne znam, ispričavam se na duljini posta, ali moram se malo ispucati, jako me to sve skupa naljutilo i tražim drugog postolara pod hitno!
nickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 21:07   #80
Quote:
nickolina kaže: Pogledaj post
hm. ja sam to platila 80kn i mislim da sam previše platila za 4 komadića gume..
imala sam isti problem s jednim gležnjačama na petu koje su se klizale i stavio mi je gumu na prednji dio potplata i još neke kockice na pete da ne kucaju.
kod postolara u dubravi isto, ali na križanju avenije dubrava s ljubijskom, odmah na tramvajskoj stanici.
i još sam se šalila s njim kako postoje postolari koji cijele cipele zamažu ljepilom, on mi odgovorio kako su to neki "pijanci koji ne shvaćaju ozbiljno svoj posao" da bih poslije toga došla doma i vidjela da je na mojima komad neke kože zalijepljen na gornji vrh cipele! srećom sam to grebanjem uspjela skinuti, ali stvarno nije u redu.
a još mi se čini i da mi je sjebao pete jer su mi nakon toga naglo postale jako klimave i nestabilne, a nisu neke šrot cipele.
ne znam, ispričavam se na duljini posta, ali moram se malo ispucati, jako me to sve skupa naljutilo i tražim drugog postolara pod hitno!
hvala na brzom odgovoru!nadam se da ću spjeti naći nešto boljeg postolara,pa javim!
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.