Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2007., 23:24   #41
i mi imamo rodin ugriz? (a što mi nemamo?)
na zatiljku velik - nosila ga roda velikog i jakog kljuna - pa se još vidi i na desnom kapku - polako blijedi
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 23:36   #42
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
i mi imamo rodin ugriz? (a što mi nemamo?)
na zatiljku velik - nosila ga roda velikog i jakog kljuna - pa se još vidi i na desnom kapku - polako blijedi
identično je tako i kod nas....mm kaže da je našeg mališu donijela ćorava roda
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 00:36   #43
pa ono sto je meni cudno je to da nikad u zivotu nisam vidjela nekog odraslog sa tim..ili se stvarno slabo vidi ili sam ja corava....ili izblijedi...stvarno nisam nikad to vidjela a sad ispada da sve bebice to imaju
indy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 22:47   #44
Ja još uvijek imam otisak/ožiljak kako hočete.Mojoj mami su govorili proći e ,nebrinite ali još uvjek imam uspomenu ,srećom nije na tako vidljivom mjestu,na vratu jedino kad dignem kosu se malo viđše vidi.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 22:54   #45
ovo za ugriz na kapku.....ja prvi put čujem da i tu može biti...

Mihael ima na desnom kapku (u kutu kod nosa) crvenu mrlju..nekad skoro nevidljiva nekad jako vidljiva al kak on stalno trlja očo prstima mislili smo da se ogrebe, al uvijek je istog oblika....jel to ugriz
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 14:54   #46
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
al uvijek je istog oblika....jel to ugriz
ja bih rekla da je!
i mi smo to imali po rodjenju, onak ko masnica ali odmah po rodjenju bila ljubicasto plava, pa crvena, pa nestala
__________________
Mala pahulja Robert
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 17:40   #47
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Mihael ima na desnom kapku (u kutu kod nosa) crvenu mrlju..
Ida ima na oba oka isto tak u kutu kod nosa vidljive crvene žilice onak u mrlji. Od rođenja, u bolnici, a i patronažna mi rekli da je to rodin ugriz. A ima i na vratu ispod kosice - nisam odmah primijetila jer je imala tamnu gustu kosu, sad je svijetlija pa sam skužila...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 20:11   #48
Ja sam dugo mislila da mu se na vratu stvara crvenilo ono kao na pregibima, od vrućine, nošenja...
A to je valjda onda to...
babe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 23:53   #49
i mi na vratu imamo od rođenja i baš se jako vidi još uvijek...pogotvo kad leži ili kad se ljuti i sl.....al ovo na oku nikako proć ...sad me tek podsjetile da bi mogla roda biti
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 21:30   #50
Zuflja ima malu crvenu flekicu blizu zgloba kod shake.....kaj je moguche imati rodin ugriz bilo gdje? ili je se locira samo negdje oko glave?

Druga moguchnost je da joj je to neki mali ekcem, jer bash tamo ima suhu kozicu? Uvijek zaboravim pitati pedijatricuuuuuuuuuuuuu
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 23:17   #51
to nije to jer vec sam par puta procitala da je ugriz fleka na zatiljku u kombinaciji sa flekicama na kapcima, izmedju ociju (iznad nosa) i iznad usnice pa je to nest drugo
indy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 22:56   #52
u knjizi moja prva godina (koja se dobije u rodilištu) - negdje na početku - ima sve o tim mrljicama na koži poslije poroda, kako izgledaju, kako se zovu, gdje se nalaze
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 10:55   #53
Ja sam imala rodin ugriz po sredini čela pa do vrha nosa - nestala kroz par mjeseci

A kako sam bila ruuužna beba
Al sam se popravila
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 17:22   #54
i moj mish ima rodin ugriz. na oba gornja kapka, i na korijenu nosa. star je tri mjeseca, a te flekice su vidljive skoro isto kao i prvoga dana.
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 22:07   #55
Quote:
mio mao kaže: Pogledaj post
i moj mish ima rodin ugriz. na oba gornja kapka, i na korijenu nosa. star je tri mjeseca, a te flekice su vidljive skoro isto kao i prvoga dana.
i moj na oba kapka samo
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 10:16   #56
Zaboravila sam napisati da je nama rodin ugriz nestao.
Jučer pogledam i nema ga više.KOliko dugo neam pojma.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 23:41   #57
super, al vas ni nije bio strasan
nadam se da ce i nas ubrzo nestati beztraga
indy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 22:23   #58
Niko ima na lijevom kapku. Za tjedan dana će 4 mjeseca, još ništa nije počelo blijediti
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 17:49   #59
ja sam imala ogromnu, ružnu crvenu fleku preko cijelog vrha nosa koja mi je nestala tek u pubertetu i sad još imam malu točkicu crvenila na nosu između rupa

Meni je mama rekla da sam ju dobila jer su me sestre u bolnici držale za nos ne bih li pustila sisu nakon dojenja i da se tek tad pojavila ta fleka.

jel se to isto računa kao "rodin ugriz" ?
ja se još nikad nisam susrela s tim izrazom, jedino sam čula za engleski izraz "birthmark" i mislila sam da se to odnosi na neke mrlje na koži koje nisu madeži i ostaju ti cijeli život
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 18:54   #60
Quote:
Skviki kaže: Pogledaj post
ja sam imala ogromnu, ružnu crvenu fleku preko cijelog vrha nosa koja mi je nestala tek u pubertetu i sad još imam malu točkicu crvenila na nosu između rupa

Meni je mama rekla da sam ju dobila jer su me sestre u bolnici držale za nos ne bih li pustila sisu nakon dojenja i da se tek tad pojavila ta fleka.

jel se to isto računa kao "rodin ugriz" ?
ja se još nikad nisam susrela s tim izrazom, jedino sam čula za engleski izraz "birthmark" i mislila sam da se to odnosi na neke mrlje na koži koje nisu madeži i ostaju ti cijeli život

Birthmark su madeži s kojima se rodiš.Nemaju veze s rodinim ugrizom.
Ovo što si ti imala,ako je to stvarno od sestara,nije rodin ugriz.S tim se rodiš.

Of topic:nisi li ti promijenila avatar?Imala si Seljaču,ili sam te zamijenila?
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.