Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2003., 14:36   #21
Ja kupujem jedino InStyle
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 15:27   #22
Kaj postoji Cro InStyle?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 16:20   #23
ma nema hrvatski instyle al bi ga stvarno htjela dovest u hr...samo sto sam ja premala osoba za takav ogromni pothvat
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 16:41   #24
Ja bi dušu dala za hrvatski Marie Claire...InStyle nisam nikad čitala...dk,posudiš mi koji stariji broj da vidim?
Baš me zanima...
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 17:23   #25
Quote:
Kiki kaže:
Kaj postoji Cro InStyle?

Njemacki:
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 19:18   #26
trenutno su svi 'na citanju' kod sestricne...potsjetit cu je da mi vrati pa ti posudim nema beda
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 21:01   #27
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
I u Hrvatskoj je isto tak. Ja još i danas pocrvenim (pa i sad, iako me nitko ne vidi ) kad se sjetim da sam kupila (i, kaj je još gore, pročitala ) prvih dvadesetak brojeva. Mislim da, kao posljedicu, imam PTSP.
Hahahahaha, i ja sam znala kupiti Cosmo u HR. Elle dobijem od sestre. Bolji i je. Ipak, sve je to srot, nis' koristi.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 23:33   #28
Ne kupujem niti jedan niti drugi. Niti sam ikad.
Ali...danas sam skoro kupila, jer me zanimalo to od dk. Onda sam se sjetila da doma ima izvrsne SF price i da mi se to ipak vise svidja. A i da sam kratka s lovom

No offence, u redu su casopisi za onoga tko se zanima za modu i takve clanke.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 19:13   #29
nadam se da me nakon ove izjave nećete izbacit s podforuma, ali meni je najbolji hrvatski ženski časopis TENA

ovi ostali, a posebno elle i cosmo su mi u totalnom raskoraku s realnošću i mislim da životnim stilom kakav oni propagiraju živi cca. 5% ljudi u Hr (i to ugl. sponzoruša, "zlatne mladeži" i sl.)

btw, znam da je off topic (može se otvorit i novi), ali evo sad mi pade na pamet : KOLIKO JE STIL ŽIVOTA KOJEG PROPAGIRAJU ODREĐENI ČASOPISI REALAN U HRVATSKIM UVJETIMA I, U SKLADU S TIM, DA LI SE TE ČASOPISE UOPĆE ISPLATI ČITATI?

btw, kravice, drago mi je da si dobila šansu
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 19:38   #30
Quote:
sunčica kaže:
nadam se da me nakon ove izjave nećete izbacit s podforuma, ali meni je najbolji hrvatski ženski časopis TENA

ovi ostali, a posebno elle i cosmo su mi u totalnom raskoraku s realnošću i mislim da životnim stilom kakav oni propagiraju živi cca. 5% ljudi u Hr (i to ugl. sponzoruša, "zlatne mladeži" i sl.)

btw, znam da je off topic (može se otvorit i novi), ali evo sad mi pade na pamet : KOLIKO JE STIL ŽIVOTA KOJEG PROPAGIRAJU ODREĐENI ČASOPISI REALAN U HRVATSKIM UVJETIMA I, U SKLADU S TIM, DA LI SE TE ČASOPISE UOPĆE ISPLATI ČITATI?

btw, kravice, drago mi je da si dobila šansu
Joj,meni je ta Tena totalna bljuvotina, bez uvrede. To je kao teen za starije...to sto oni pisu je toliko jadno i beskorisno...rijesite se celulita za 3 dana..kako..pijte puno vode...ma da ne bi...a skoro sve im je takvo..ama bas nista zanimljivog ili iole korisnog unutra nema...a i odjeca koju stave kosta po par tisuca kuna a lici na...brrr....ja to listam kad sam kod frizerke ili ginekologa..brr..
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 19:43   #31
Quote:
Clea kaže:

zato mi je bolji elle...cosmo nisam kupila već sto godina....ali vidim da je na nasalovnici neka hrvatska znanstvenica...to mi se sviđa...muka mi je od ovih tijela bez identiteta...ne znam ni kak se zovu sve te hodajuće vješalice
Khm...... Ta znanstvenica je išla samnom u školu. Jedna od najljepših cura koje sam ikada vidjela. Ni izbliza nije na slici tako lijepa kao uživo. Ali ona doslovno ima oko 40 kila na jedno 172 visine. To kako je ona mršava to nije normalno. Tako da...ipak se promovira i dalje na naslovnicama ekstremna mršavost kroz takve modele.

Jedino što mi nije jasno je kako da je ona na zadnjoj godini u Londonu kad je u Zagrebu na mikrobiologiji dogurala do 3.godine a ima samo 26 godina?!?!? Znači da se negdje s22 ispisala i brzinom svjetlosti u Londonu dogurala već do 4. godine! Well pa svaka joj čast
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 20:24   #32
Quote:
sunčica kaže:

ovi ostali, a posebno elle i cosmo su mi u totalnom raskoraku s realnošću i mislim da životnim stilom kakav oni propagiraju živi cca. 5% ljudi u Hr (i to ugl. sponzoruša, "zlatne mladeži" i sl.)

btw, znam da je off topic (može se otvorit i novi), ali evo sad mi pade na pamet : KOLIKO JE STIL ŽIVOTA KOJEG PROPAGIRAJU ODREĐENI ČASOPISI REALAN U HRVATSKIM UVJETIMA I, U SKLADU S TIM, DA LI SE TE ČASOPISE UOPĆE ISPLATI ČITATI?

naravno da su u raskoraku s realnošću...a što nije?

ali to treba čitati kritički, kao i sve ostalo u životu...a mnogi ljudi to nisu u stanju

to je moje skromno mišljenje

Zadnje uređivanje Clea : 25.12.2003. at 21:45.
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 21:14   #33
Unhappy


Zadnje uređivanje Clea : 25.12.2003. at 21:46.
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2003., 10:41   #34
Cosmo
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 16:27   #35
Nadam se da me necete sutnuti sa foruma, ali ja svoj glas dajem za Gloriju.
Valjda ovdje u americi ima svog tog dreka napretek, naprosto mi je osvjezenje procitati najnoviju Gloriju....da li je to sindrom dijaspore?
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 19:08   #36
Quote:
da li je to sindrom dijaspore?
nadam se da je...to bi ti bila isprika...

sta ja znam...meni glorija nije modni casopis...to je onako neki trac casopis o estradi...nije da je ne mogu prolistat kod frizereke...ali to je otprilike to
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 12:43   #37
Quote:
LadyInRed kaže:

Jedino što mi nije jasno je kako da je ona na zadnjoj godini u Londonu kad je u Zagrebu na mikrobiologiji dogurala do 3.godine a ima samo 26 godina?!?!? Znači da se negdje s22 ispisala i brzinom svjetlosti u Londonu dogurala već do 4. godine! Well pa svaka joj čast
Ne znam o kome se radi, ali ovo sto pises nije mi sasvim logicno, mislim na tvoje cudjenje... ako je bila treca godina studija prije 3-4 godine, a onda otisla u London studirati nesto drugo, moguce da su joj priznali dio ispita...
Inace, ako je tituliraju kao znanstvenicu, to bi trebalo znaciti da barem radi Ph. D. Thesis u nekom labosu (grupi) na nekom sveucilistu ili institutu, inace je studentica dodiplomskog, koja se zeli jednoga dana posvetiti znanosti. Vani normalan put podrazumijeva doktorat DO 26-27 godine zivota (osim ako te neke objektivne okolnosti ne sprijece u tome, npr. dodiplomski na Balkanu + izrada magisterija na Balkanu, gdje te sef ne pusta prije 3-4 odradjene godine).
Nisam sigurna da u Zagrebu postoji studij mikrobiologije, postoji molekularna biologija, ali to je nesto drugo.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 14:28   #38
hmmm..please ne bedirajte me podacima o skolovanju na balkanu...jebiga...tu sam di jesam, nemam abnormalno dobar prosjek niti rodbinu vani...prema tome...valjda sam manje vrijedna od 'europljana'...so fuckin what...
i inace...ne zacatavajte mi topic
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 15:52   #39
na molekularnu bio. sam i mislila. lapsus, ispričavam se. studirala je molekularnu biologiju u Zagrebu.
da možda su joj priznali dio ispita u Londonu i da možda je turbo uspješna i pametna pa sve to stigne.
samo kažem da je meni to sve nevjerovatno jer se u Londonu ne studira tako lako uz nekakav rad, potrebno je jako puno novaca a i teško da su joj priznali neke ispite iz Zagreba. da je diplomirala pa išla verificirati diplomu još bi mi bilo jasno da je dobila nekakve razlikovne ispite i sl. ali da se tako lako priznaju ispiti sa sveučilišta u Zagrebu u Londonu, to mi je nova vijest. i svakako poziitivna. ako je tako
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 16:43   #40
Isprika dk, necu vise zacatavati, jos samo jedno pitanje za lady in red:
buduci da nisam procitala clanak, samo mi reci sto ta zena u Londonu studira? Ako je na Ph. D.-u, tj. radi doktorat, onda joj sveuciliste u Londonu svakako hoce priznati diplomu zagrebackog PMF-a (ili mislis da mi suradjujemo samo s trecim svijetom u znanosti, a clanke publiciramo u domacim casopisima?). Ako je nastavila dodiplomski studij koji je zapocela u Zg, priznat ce joj i tad pod uvjetom da se programi koliko-toliko slazu, samo ne kuzim po kojem osnovu su je onda nazvali znanstvenicom?
Da se vratim na temu: Cosmo mi je naivan, a Elle pretenciozan. Sjecam se kad je u Cosmu objavljen nekrolog Eni Begovic, u to vrijeme glavna urednica je bila A. Lisinski - jedna od dobrih stvari koju je smatrala za shodno istaknuti o Eni bila je to sto se za vrijeme trudnoce nije skrivala od fotica, a zamislite bila je debela!!!! Mislim stvarno...
Steta onog dobrog papira
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.