Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2003., 14:47   #41
Quote:
Cele303 kaže:
Celestin
lijepo ime
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 23:55   #42
da taj loehmanns mi imamo u bronxu,pa idem tam..ali znas nema bas puno za izabrati...ok,nasla sam neku jaknu stepanu tj kaput jako ljepi ali 200$,a bome za to nedam.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 04:12   #43
mene isto sram napisati koliko ali sam bolesna na traperice ,neznam trenutno brojcano stanje ali mislim da ih imam preko 30 kupljenih u zadnjih 8-9 mjeseci i jos tangice ,ma neznam svaki dan kazem sebi e necu danas ni u jednu trgovinu ali idem skoro pa svaki dan ,ja nekada i nebi ali onaj moj je gori od mene ,cim nemamo posla on odmah ,ajde da ti ensto kupim i tako zavrsimo sa jos milion stvari koje necu nikad ni obuci ,e nesto se sad mislim to ce mi biti "goal" za novu godinu obecajem necu vise ............who am I kidding znam da hocu
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 17:58   #44
znaci nisam jedina kojoj su tangice opsesija..ali ono 100 pari..pola jos sa etiketom...ludost!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2003., 18:32   #45
ja se stvarno cudim svima koji govore da je US jeftina za kupovinu. tamo sam zivjela 2 godine i ne sjecam se da sam nesto jeftino i dobro kupila. sve sto mi se svidalo uvijek je bilo skupo skupo (a ja ne patim na marke). ono sto sam si mogla kupiti (studentski standard) je bilo u BananaRepublic i nikad nista jeftino. imam doduse gomilu majici iz BR s rasprodaje, ali to je stvarno losa roba...

Afrodita, jel radi jos onaj Century 21 kod bivseg WTC-a ? Jos imam koznatu torbu otamo ... kostala je ca USD 69.00, ni to nije jeftino.
__________________
less is more...
Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2003., 18:49   #46
Ak je tebi 69 dolara skupo za koznu torbu, onda bu ti svaka zemlja na ovom svijetu bila skupa.
Mislim...pa di ti zivis?
Ja sam u UK i tu je definitvno skuplje nego u USA, al najbolja fora je to sto je kupovanje odjece u Hrvatskoj skuplje nego u UK.
Dakle, kak ti USA nije jeftin, je beyond me.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 16:49   #47
ma ja sam ti seljo-beljo. furam se na domaci casual. borosane i to. zato sam se i vratila iz US jer nije bilo turske robe i majica iz Mađe.
__________________
less is more...
Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 19:15   #48
onaj na fulton st vanilla,ne?taj je kod wtc-a..tj gleda u onu zicu oko wtc-a..i radi.samo meni taj ducan nema bas puno za zabrati...al odem nekad.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 21:17   #49
Question Koliko u prosjeku mjesečno trošite na odjeću?

Stari mi uvijek kaže da moje potrebe ne bi mogao zadovoljiti niti da s*** lovu a kamoli nešto drugo. Pa me eto zanima koliko vi ostali troše na novu odjeću mjesečno i isto tako koliko dečki troše i što se najviše kupuje?



p.s. ja u prosjeku znam potrošiti i do 1000kn pa me zanima dal je to puno (mogla bih ja i više potrošit da hoću, al neku granicu moram nać)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 21:29   #50
hej mala


neznam ja recimo ovaj mjesec nis od robe nisam kupila..mozda sam vec zaboravila ..hm trebala bi otic provjerit na kravin topik

ovaj mjesec sam vise potrosila na kozmetiku...

..obicno u 3 il 4 mj potrosim dosta novaca ..tad idem u austriju i nakupujem robe...

...isto tak vise potrosim i u 10 mj jer isto idem u austriju....zanci to su ovak dva velka shopinga ...

..kad nejdem u austriju tu u zagrebu kupim hlace u dieselu...il neku majcu...grudnjake ..gacice....cipele
..u 1 mj sam potrosila 1500 kuna....(tj mama i tata su potrosili na mene )

...ovisi kaj mi treba...

ak mi trebaju tenisice onda ce mi ih starci kupit...ak mi trebaju hlace isto tak......

...zenama nikad dosta robe ...ali evo ja sam sad zadovoljna jer imam sve kaj mi treba...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 21:36   #51
[QUOTE]Hana_ kaže:

Blago tebi .. ideš u Austriju Ja moram ići tamo za Božić ove godine kada su ona oooogrooomnaaaa sniženja..to se ne propušta

Možemo zajedno hehe
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 21:43   #52
Ma uvijek razlicito....ovaj mjesec....cini mi se nesto preko £200.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 23:22   #53
Najčešće ništa jer ne volim šetat po dućanima. Al' kad skontam da "više stvarno nemam šta za obuć" , onda u taj misec stučem nečiju prosječnu plaću (i to gotovo uvijek u jedan dan jer nemam živaca danima lutat isprobavajući krpice). Al' to se događa rijetko. Valjda jednom godišnje.
Ako imam volje, sašijem štagod (ako je jednostavno) ili dam sašit nekome za sitne novce. Sve ovisi koja me faza puca: klošarka ili šminkerska (uvjetno rečeno, of kors ).
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 23:58   #54
Oko 400 ili 500 eura, ne mogu si pomoc, slaba sam na robu i accessorie
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 09:15   #55
Quote:
[i]]Oko 400 ili 500 eura[/B]
idessssssssssss
moj prosjek je cca 100 eur
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 09:21   #56
zavisi od raspoloženja. nekad 100,00 kn , nekad 1000,00 kn. a dosta zavisi i od toga da li mi nešto treba ili ne. evo ovaj mjesec sam bila fina , neke sitnice za oko 200,00 kunića.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 15:44   #57
Re: Koliko u prosjeku mjesečno trošite na odjeću?

Quote:
Elektra kaže:
Stari mi uvijek kaže da moje potrebe ne bi mogao zadovoljiti niti da s*** lovu a kamoli nešto drugo. Pa me eto zanima koliko vi ostali troše na novu odjeću mjesečno i isto tako koliko dečki troše i što se najviše kupuje?



p.s. ja u prosjeku znam potrošiti i do 1000kn pa me zanima dal je to puno (mogla bih ja i više potrošit da hoću, al neku granicu moram nać)
bio vec jednom slican topik, ne znam tocan odgovor. Ima mjeseci kad si nista ne kupim ima i onih drugih kad sve nadokadim u tjedan dana

U pravilu ne kupujem cesto odjecu, ali kozmetiku
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 16:18   #58
ja potrošim otprilike 1000 kn mjesečno, nekad više nekad manje. ovisi kak mi pukne...
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 18:18   #59
Question jaooo

Quote:
Alyssa kaže:
Oko 400 ili 500 eura, ne mogu si pomoc, slaba sam na robu i accessorie
pa odakle tebi toliko para?
pretpostavljam da ili radiš pa imaš "masnu" plaću ili ti ima stari takvu plaću
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 19:15   #60
Sad cu i ja kao i ostale- uvijek razlicito.

Nekad vise nekad manje,recimo prosjecno 200-250eura.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.