Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2004., 00:17   #101
Re: Re: Koliko u prosjeku mjesečno trošite na odjeću?

Quote:
NoWa kaže:
sva sreca sta si sama to zaradis, jelda
Koliko god i meni samoj to bilo iznenadjujuce, ja sama si zaradim podosta novca ( cijelo ljeto radim pa ono, nakupi se, sta mogu)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 00:25   #102
Quote:
Hana_ kaže:
Elektra vidi u sto se pretvorio tvoj prvi topic na modi!!!!!!!!! pravi kokosinjac perje frca na sve strane zato ja
Da, mislim da ću i ja

A samo sam htjela znati koliko ljudi troše pa da vidim dal ja pretjerujem ..
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 15:16   #103
Quote:
Winona kaže:
kad pisemo o trudnoci iznad tridesete ( za koju i dalje smatram da nije nista drugacije u usporedbi s trudnocom prije 30) onda smo bezobrazni i okrutni i sve. I guramo nos gdje nam nije mjesto.

kad zavirujemo u tudje novcanike i tudje zivote - onda se samo cudimo.

Ja nikad nisam svadjalacki raspolozena ( cak ces me tesko uopce uloviti s namrstenom facom) - samo si me podsjetila na nesto sto sam gotovo posve ovdje zaboravila - da je ipak nekim ljudima bitno kako drugi trose svoje novce, sto drugi jedu, koliko su platili nove cipele i da je nekima jos uvijek zabavnije gledati u susjedovu zdjelu umjesto u vlastitu i da je jedini nacin da izraze svoje misljenje - prostacenje - i podsjetila me na pattern po kojem kad vise nemas argumenata onda krenes na etiketiranje i to osobno.

Ja nisam rekla da si ti balkanka nego da je nacin takvog zadiranja u tudje zivote balkanizam - dakle kritizirala sam djelo a ne osobu, nadam se da vidis razliku.

Naravno da mozes izmjeniti sve svoje postove. Mogu i ja svoje. Samo ne vidim potrebu za tim.

Stojim iza onoga sto sam napisala. Pa cemu onda mjenjanje?
opet se ti zaplices ko pile u kucinu

pojma nemas sto znaci balkanizam - jako zalosno za doktora jedne od "humanistickih" znanosti (ako ne svih)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 15:54   #104
margarita, maristella i winona - pleaaaaseeeee ne spamajte topic. moooolimmmm vaaaaaassss
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 15:58   #105
Quote:
debelakrava kaže:
margarita, maristella i winona - pleaaaaseeeee ne spamajte topic. moooolimmmm vaaaaaassss
ma sta je tebi

ja sam samo jedan post stavila

koji ti je ?
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 16:10   #106
svak se cese tam gdje ga svrbi a ti po mom doktoratu ( jel uopce prodje topik a da ga ne spomenes)

Mislim da je onda red da te obavijestim da za kojih godinu i pol mislim ici i na habilitaciju

A kako se pali ko hepo kockica, cim se ulogira hop na winonin post .. samo me bezveze reklamiras

A dk se uzrujava je te pozna i zna kakav si diskutant

dk sorry necu vise
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 16:13   #107
Quote:
Winona kaže:
svak se cese tam gdje ga svrbi a ti po mom doktoratu ( jel uopce prodje topik a da ga ne spomenes)

Mislim da je onda red da te obavijestim da za kojih godinu i pol mislim ici i na habilitaciju

A kako se pali ko hepo kockica, cim se ulogira hop na winonin post .. samo me bezveze reklamiras

A dk se uzrujava je te pozna i zna kakav si diskutant

dk sorry necu vise

to ja zato sto ti zavidim na tvom "obrazovanju" i vokabularu (jel treba prevest ovo?)

DK - uz duzno postovanje ovdje je doslo do cerupanja prije nego sam se ja i ulogirala

nije fer da mene prozivas ako se Winona vec pograbila s drugim curama

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 16:21   #108
nemojte se "raspravljat" na modi... za to služi kokošinjac. drž' te se teme
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 16:22   #109
Quote:
Kya kaže:
nemojte se "raspravljat" na modi... za to služi kokošinjac. drž' te se teme
Jeste čule sad, kokoši? Tek 10 postova i već joj idete na živce.

Ajmo, razlaz.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 16:23   #110
Na temu sam odgovorila jos davno. Ja i jos neki...


Neki ne hebu temu ni pol posto
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 18:34   #111
Quote:
Winona kaže:

Neki ne hebu temu ni pol posto
Hmm, da, to se dalo primijetiti .. nažalost ..

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 19:02   #112
nikog ne prozivam...upozoravam one koji na bilo koji nacin TOTALNO odstupaju od teme da nije u redu.
ne uzimam si za pravo nikoga prozivati jer se ponekad i sama zapricam ali sam lijepo zamolila da se ne svadjate ok???
a ontopic:
u zadnje vrijeme sam u...pa hm recimo velikoj financijskoj krizi, pokusavam zavrsit fax i tako pa se moje trosenje na odjecu svelo na nekih 300,400kn ovaj mjesec, 200kn prosli mjesec i tako...
mozda ipak vise trosim na kozmetiku. ipak mi je to fetis (oko 1000 kn dva put godisnje )
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 19:10   #113
Quote:
debelakrava kaže:

mozda ipak vise trosim na kozmetiku. ipak mi je to fetis (oko 1000 kn dva put godisnje )
Jao.. kozmetika .. ne podsjećaj me
Jao se mom budućem mužu
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 19:36   #114
Quote:
Cats kaže:
Jeste čule sad, kokoši? Tek 10 postova i već joj idete na živce.

Ajmo, razlaz.

prije nego sam dosla na ovaj forum pratila sam ga godinu i pol.....ovi komentari me vec zivciraju......
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 00:52   #115
Odjecu, cipele, torbe kupujem dva puta godisnje i to iz godine u godinu u jednom te istom ducanu.
Godisnje potrosim do 10 000€, ovisi da li mi se svidjaju kolekcije koje su trenutno u modi.
Denys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.