Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 14:50   #1321
Moj pas.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 01:18   #1322
Fali mi naš početak...
Fali mi spavanje u tvom zagraljaju....
Fali mi da te sneno uhvatim kako me gledaš dok spavam...
Fale mi tvoje debilne poruke za dobro jutro...
Ma falimo mi mi....
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 18:26   #1323
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Fali mi naš početak...
Fali mi spavanje u tvom zagraljaju....
Fali mi da te sneno uhvatim kako me gledaš dok spavam...
Fale mi tvoje debilne poruke za dobro jutro...
Ma falimo mi mi....
Pa zkj ste prekinuli jbte?
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 18:44   #1324
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Pa zkj ste prekinuli jbte?
a onda je svizac uključio maštu.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 19:08   #1325
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Pa zkj ste prekinuli jbte?
Zato sta je pred kraj veze falila komunikacija, ja sam imala nekih zdravstvenih problema, on je bio u svom svijetu... Da bi na kraju dopustio da ga zaskoci moja rodica... Da bi nakon prekida njegovih suza, rjesavanja svih nakupljenih sranja i kuzenja da smo oboje zasrali u nekim stvarima i kada smo rijesili sve i taman da cemo krenuti sve iz pocetka, on krene s gradskom fuficom. Ne, ovo fufica nije iz ljubomore, doslovno je. On je iz drugog mista doselio i ne zna puno toga.

Eto, ukratko. Konj, zafali mi al to je vise uspomena i bol sto sam el odbacena....
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 19:16   #1326
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Zato sta je pred kraj veze falila komunikacija, ja sam imala nekih zdravstvenih problema, on je bio u svom svijetu... Da bi na kraju dopustio da ga zaskoci moja rodica... Da bi nakon prekida njegovih suza, rjesavanja svih nakupljenih sranja i kuzenja da smo oboje zasrali u nekim stvarima i kada smo rijesili sve i taman da cemo krenuti sve iz pocetka, on krene s gradskom fuficom. Ne, ovo fufica nije iz ljubomore, doslovno je. On je iz drugog mista doselio i ne zna puno toga.

Eto, ukratko. Konj, zafali mi al to je vise uspomena i bol sto sam el odbacena....
Ne znam baš. Izgleda da si ti još jako zaljubljena u njega. Ajde fino odignoriraj svoj povređeni ego i lijepo mu sve oprosti i budi opet s njim. Ako ništa drugo tek toliko za eksperiment. Pa nam javi rezultate.
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:04   #1327


Nedostaje ... onaj pogled što u iščekivanju se provodi,
kad te se sjeti osoba čije društvo ti godi.

Nedostaje ... onaj zvuk koji pažnju preuzima,
da znaš da netko te u mislima ima.

Nedostaje ... ona lampica što svijetli u kutu gore,
da te iznenadi nakon spavanja od sumraka do zore.

Nedostaje ... ono ime što na ekranu se pojavi,
kad vidiš da ti se javlja tvoj Anđeo pravi.

Nedostaje ... topla riječ u poruci da piše,
kad se zaljubljuješ sve više i više.

__________________
"... ěvery dream begins by taking one step ..."
The Poet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:59   #1328
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Ne znam baš. Izgleda da si ti još jako zaljubljena u njega. Ajde fino odignoriraj svoj povređeni ego i lijepo mu sve oprosti i budi opet s njim. Ako ništa drugo tek toliko za eksperiment. Pa nam javi rezultate.
A vjerovatno jesam, al ono nemoguce lik je s tom zenskom..... Jbg, znam da je to vise frosirano, al ono ako je on happy a sta mu mogu.....
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:05   #1329
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
ja sam imala nekih zdravstvenih problema,
ga zaskoci moja rodica
rjesavanja svih nakupljenih sranja
kuzenja da smo oboje zasrali u nekim stvarima
i kada smo rijesili sve
i taman da cemo krenuti sve iz pocetka,
on krene s gradskom fuficom.
Kužim da ti fale ti vaši lijepi momenti, ali realno, nije te vrijedan, i nisi izgubila ništa što ne možeš bolje naći. Drži se.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 00:03   #1330
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kužim da ti fale ti vaši lijepi momenti, ali realno, nije te vrijedan, i nisi izgubila ništa što ne možeš bolje naći. Drži se.

Ma znam, svjesna sam ja toga bila i prije prekida, ali... Uvijek to ali.... Nisam znala da ce to sve tako boliti, iskreno... Nije da nemam godina (19 je jako davno bilo ) prosla sam dosta toga, al ovo me sve iznenadilo... Tj. Boli me ta izdaja... Nikad nisam bila od onih koji ocajnicki traze nekoga, dapače, ali sad sam sva nekako melankolična.... Ne mogu kao on uskakti iz veze u vezu, jbg takva sam da prvo trebam srecu naci u sebi i stvarimo oko sebe, uzasno tesko je, ali budem... Pomalo, s nekim bolji ili kao sada losijim danima... ;-)
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 00:12   #1331
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Ma znam, svjesna sam ja toga bila i prije prekida, ali... Uvijek to ali.... Nisam znala da ce to sve tako boliti, iskreno... Nije da nemam godina (19 je jako davno bilo ) prosla sam dosta toga, al ovo me sve iznenadilo... Tj. Boli me ta izdaja... Nikad nisam bila od onih koji ocajnicki traze nekoga, dapače, ali sad sam sva nekako melankolična.... Ne mogu kao on uskakti iz veze u vezu, jbg takva sam da prvo trebam srecu naci u sebi i stvarimo oko sebe, uzasno tesko je, ali budem... Pomalo, s nekim bolji ili kao sada losijim danima... ;-)
Znaš, sad ti je teško i misliš da su sretni. Savršen par. Nagriza te korozija ljubomore, misliš kako nije fer da si ti jadna i tužna, a oni uživaju i pronašli su se.

A onda prođe neko vrijeme... I dođe vrag po svoje. Uvijek dođe. Ne, negiram da oni neće možda biti iznimka i da neće biti happily ever after, ali rijetko se to desi, kad se uleti iz veze u vezu. Samo čekaj. Na tuđim suzama još nitko nije izgradio sretno kraljevstvo. Iako ti se sad čini da su oni kralj i kraljica, a ti pijun. Nisu, ništa su. Vidjet ćeš.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 00:14   #1332
Quote:
Dasha kaže: Pogledaj post
Nedostaje mi Hrvatska .. moj dom .. obitelj .. sloboda ponasanja .. govora .. zivim “ in the middle of the desert “ .. proci ce i to .. jos samo malo novcica da se stavi sa strane i prvi avion idem domu svom ..
Pa gdje to živiš, u kojoj pustinji?
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 07:37   #1333
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znaš, sad ti je teško i misliš da su sretni. Savršen par. Nagriza te korozija ljubomore, misliš kako nije fer da si ti jadna i tužna, a oni uživaju i pronašli su se.

A onda prođe neko vrijeme... I dođe vrag po svoje. Uvijek dođe. Ne, negiram da oni neće možda biti iznimka i da neće biti happily ever after, ali rijetko se to desi, kad se uleti iz veze u vezu. Samo čekaj. Na tuđim suzama još nitko nije izgradio sretno kraljevstvo. Iako ti se sad čini da su oni kralj i kraljica, a ti pijun. Nisu, ništa su. Vidjet ćeš.
Ovo je tako mocno napisano. Snazno, ohrabrujuce i apsolutno istinito! Svaka cast ����

Lolita sretno! Samo radi na sebi, sto budes bolja, to ce te ovo manje boliti ��
NightDive is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 16:11   #1334
Duboka priča. Priča koja te otvara ide u širinu i otvsra obzore. Kad ti neko prati priču do zadnjeg detalja i u potpunosti razumi tvoje paralelne priče koje se preklapaju. Te kad osjećaš da ti druga osoba govori ono šta ti misliš u 90% slučajeva. Kad doživiš sinkronizaciju uma na tako visokom postotku da se konstantno zapitkuješ jel ovo san ili namještaljka.
gama-ray is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:20   #1335
Početak.
Kad sam još mislila da je predobro da bi bilo istinito
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:25   #1336
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kužim da ti fale ti vaši lijepi momenti, ali realno, nije te vrijedan, i nisi izgubila ništa što ne možeš bolje naći. Drži se.
a i ti ga poznas?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:27   #1337
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Ovo je tako mocno napisano. Snazno, ohrabrujuce i apsolutno istinito! Svaka cast ����

Lolita sretno! Samo radi na sebi, sto budes bolja, to ce te ovo manje boliti ��
oprosti, koji kurac je tu mocan i ohrabrujuc??

"bit ce i njima lose jednom, pa ce onda tebi od toga biti bolje??"
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 20:37   #1338
Tražit kartu za 10 kuna u 6:30 i u sebi jebat mater zetovcu jer je naprosto nemoguće da ih već nema, pa ćeš se u pola mora dizat da cvikaš drugu za pol sata.
Uzaludno nadanje da neću biti od onih koji zadrijemaju u javnom prijevozu nakon noćne.
Ispijanje kava u 10 navečer, jer koga boli kurac?
Izlasci nakon svega par sati spavanja.
Opća izgubljenost u tome koji je dan i koje točno doba dana.

Fali mi Zagreb .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:38   #1339
Fali mi majka
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 22:57   #1340
Oči boje smaragda.
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.