Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2003., 21:44   #61
ako hoćeš opaki long blade... trk u suran, pa izađeš na vrata suprotna od siltstridera (prođeš temple i oran manor) pičiš po cesti dalje, prvo skretanje ljevo pa pičiš po toj cesti, pa opet prva ljevo koja ide uzbrdo, tamo nabiješ štakora jednog kaj je na pola staze, a na vrhu staze je orc Umbra u orcish armoru. pričaš s njim, bla bla bla, onda te on napadne i ubiješ ga (ovo je malo teže za izvest, jer je tip lud i ima opaki mač po kojeg si došla) i onda ga ubiješ i uzmeš mu mač.
ili taj mač ili daedric dai-katana... koga zanima di ima jedna?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 21:46   #62
Preeeduuugaaa igraaaa
Evincar333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 21:47   #63
jebiga, instaliraj si sokoban pa šamaraj
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 00:26   #64
Quote:
slafko kaže:
otvori jedan thread o dini, pa da se svi dynoljupci skupe
bas bih mogao...
samo me zanima da li se itko zanima za tu temu ovdje osim tebe naravno?(baj d vej... opet sam s plavusom )
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 10:39   #65
onom od maloprije? znao sam da mala neće odoljeti tvom terorističkom šarmu.
uvali joj ga u pak jednom i za mene
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 13:30   #66
Teroristi sami po ovom forumu. sva sreca daje cyberspace inace bi nas busho bombardiro

Nego sta je zbilja taj morrowind tako fora??? dovuko sam sva 3 cd:a ali nisam bas siguran da mi se da instaliravati.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 13:37   #67
ako voliš rpg, go ahead.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 15:22   #68
Nesto mi zvuci ko fantasy deus ex. pa me kopka. Ali igram trenutno NWN pa treba tu prvo svijet spasiti
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 10:16   #69
Question

Quote:
slafko kaže:
ako hoćeš opaki long blade... trk u suran, pa izađeš na vrata suprotna od siltstridera (prođeš temple i oran manor) pičiš po cesti dalje, prvo skretanje ljevo pa pičiš po toj cesti, pa opet prva ljevo koja ide uzbrdo, tamo nabiješ štakora jednog kaj je na pola staze, a na vrhu staze je orc Umbra u orcish armoru. pričaš s njim, bla bla bla, onda te on napadne i ubiješ ga (ovo je malo teže za izvest, jer je tip lud i ima opaki mač po kojeg si došla) i onda ga ubiješ i uzmeš mu mač.
ili taj mač ili daedric dai-katana... koga zanima di ima jedna?
E, a na kojem negdje levelu moraš biti da ubiješ tog frajera? Ja sam negdje level 9, imam long blade na oko 85 i mač koji radi 1-45 demiđa (Magebane). Išao sam se fajtat s njim i puknem ga negdje 10 puta a dotle on mene 3x i gotov sam. nemrem ga još nikak ubit... Osim da skočim na neki kamen i potrošim 1000 strelica dok on trči dolje
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 11:16   #70
aux majstore, sam ti rekel da tip nije normalan.. a ti ne level 9... hehehe
strpi se malo, imaš vremena. tak i tak ima 200+ sati igre morrowinda i onda još tribunal, pa dok to odradiš izašel bu i bloodmoon...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 18:00   #71
Imam ja taj orcish armor (oklop, ono za ruke, čizmake) i tu Megabane (to je ona kaj zeleno svijetli)......i level 16.....i neku hrpu oružja koju teglim jer ju nemrem prodati jer nitko nema tolko para za to kupit....Mislim kome da prodam nešto kaj vrijedi 10000 onih drekića?
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 19:58   #72
prodavanje

caldera, ghorak manor, creeper.
to malo čudovište ima 5000 zlata. a svaka 24 sata se svim trgovcima obnavlja zlato. znači prvo mu moraš prodat jefitinije stvari pa onda pričekaš 24 sata (sa "T" pa wait 24hrs) pa opet ponovo.. si skužila il ti moram sve u detalje objašnjavat?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 02:00   #73
Jel zna neko gdje se nalazi Island of Mistmore?
Skinuo sam taj unofficial plugin al ne mogu nać vražji otok a neda mi se tražit...help!

Btw. imam problema u jednom od Hlallu House questova (olupina Preludea + deadric wakizashi) jer sam naišao na olupinu ranije i ne sjećam se gdje sam posijao taj wakizashi a ostali wakizashii ne dolaze u obzir, quest prolazi samo s dotičnim wakizashijem, a ja nemam pojma gdje je prokleti wakizashi?
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 02:05   #74
Opet btw.
Skinite svi patch 1.2, bez njega nema pluginova ni difikulti slajdera u Morrowindu.
...e, i nekih 1000000 bugova je ispravljeno!!!
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 12:27   #75
Re: prodavanje

Quote:
slafko kaže:
caldera, ghorak manor, creeper.
to malo čudovište ima 5000 zlata. a svaka 24 sata se svim trgovcima obnavlja zlato. znači prvo mu moraš prodat jefitinije stvari pa onda pričekaš 24 sata (sa "T" pa wait 24hrs) pa opet ponovo.. si skužila il ti moram sve u detalje objašnjavat?
Ma kužim ja to, i onaj Orc u fighters guildu u Vivecu ima 4000, al me sve nešto srce zaboli kad moram nekaj kaj vrijedi 13 000 dat za kakvih pišljivih 5000 ..... E jesam greedy baba

I samo da se pohvalim da sada imam onaj neki ebony cuirass (skup u tri ćoška)
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 13:06   #76
Quote:
REVENGER4N kaže:
Opet btw.
Skinite svi patch 1.2, bez njega nema pluginova ni difikulti slajdera u Morrowindu.
...e, i nekih 1000000 bugova je ispravljeno!!!
istaliraj Tribunal.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 13:10   #77
Re: Re: prodavanje

Quote:
FannyB kaže:
Ma kužim ja to, i onaj Orc u fighters guildu u Vivecu ima 4000, al me sve nešto srce zaboli kad moram nekaj kaj vrijedi 13 000 dat za kakvih pišljivih 5000 ..... E jesam greedy baba

I samo da se pohvalim da sada imam onaj neki ebony cuirass (skup u tri ćoška)
i ja sam greedy, zato prodajem stvari samo creperu. pod uvjetom da je oprema popravljena, on ti daje punu cijenu, a možeš je malo i podić. si skužila kak se prodaje kod njega? bez beda mu prodaš opremu od 20000 i više, samo treba vremena i "jeftinije" opreme od par tisućica... kad budeš imala 1.3 miljona zlatnika kao neki od nas, javi.


e da, rev, probaj pročitat readme od tog plugina, a ako ga nema odi na stranice s kojih si ga skinul pa pogledaj, mora bit opis nekakav...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 13:52   #78
FannyB, u igri postoji talking MudCrab merchant koji ima 10 000

Nalazi se na malom otočiću jugoistočno od Mz...nešto ruins-a (dwarven ruins) koje se nalaze istočno od Viveca.

Taj otočić s tim malim smradom ti je 10 ak metara od obale otoka gdje se nalaze dw. ruins.

Taj mudcrab izgleda kao i svaki drugi samo te neće napasti i s njime možeš pričati (naravno).

Njegov otočić je jako mali a on se nalazi u maloj uvalici (edinoj na otočiću) okruženoj kamenim blokovima.
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 13:54   #79
Btw. Slafko, neznam kako ali nikome koga ja znam a igra Morrowind Mudcrab ne daje za iste iteme manje love od Creepera.

Daje punu cijenu i ima 10000 čuna

No ne čudim se ničemu jer igra je ogromna s hrpom varijacija, opcija, ovog, onog...

Ja Stalno visim kod njega

Slafko, jesi si instalirao Firemoth plugin?
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 14:07   #80
Mzuleft ruins su u pitanju, mislim.
Mudcrab je mrtav odavno.
da, on daje iste cijene ko creeper, zabrijal sam.
meni je to predaleko i u kurcu otić do njega pa nazad u civilizaciju, creeper je ipak u calderi koja ima guild of mages, adao sam mu i više para, a u mages guild sam stavio još jednu djevojku da me teleportira u moj dom između ebonhearta i viveca.

Siege at Firemoth? jesam. guba je. šorat legije skeletona, ali najviše me sjebaše štakori u totalno mračnoj sobi. to mi je najjači ulet bio, uđeš u sobu, odjednom mračina da se nikaj ne vidi i dok sam uspio switchat hotkijem na "night-eye" već sam dobil 3 boleštine... a štakora na TONE!!
onaj štit je okej, ali veća je fora kaj te legija više voli jer si ga spasio.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.