Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2010., 18:08   #1
Bulozna epidermoliza

Mirza Avdić,8 godina

...moj sin,ova bolest ga prati od rođenja,dok je bio mlađi bilo je gore,ali kako raste malo je bolje,ako neko ima neki savjet ,ako je bio u dodiru sa ovom bolešću i sl. molim da se javi ...
SabrinaA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 18:14   #2
Quote:
SabrinaA kaže: Pogledaj post
Mirza Avdić,8 godina

...moj sin,ova bolest ga prati od rođenja,dok je bio mlađi bilo je gore,ali kako raste malo je bolje,ako neko ima neki savjet ,ako je bio u dodiru sa ovom bolešću i sl. molim da se javi ...
Javite se u Udrugu Debra http://www.debra-croatia.com/
Ukoliko ste iz Bosne, udruga i tamo postoji a udruga Debra Hrvatska usko s njima surađuje, pa im se obratite za kontakt.
U Debri ćete dobiti sve potrebne savjete i informacije o mogućnostima liječenja te dostupnosti sredstava za njegu.
Pošto se radi o vrlo rijetkoj bolesti, teško da ćete ovako na forumima naići na više iskustava. Uglavnom svi oboljeli gravitiraju u Debru.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 13:23   #3
Nažalost nikako ne uspijevam pronaći web stranicu BiH udruge ili bilo kakve podatke kako da dođem do nje...
SabrinaA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 17:47   #4
Quote:
SabrinaA kaže: Pogledaj post
Nažalost nikako ne uspijevam pronaći web stranicu BiH udruge ili bilo kakve podatke kako da dođem do nje...
Javite se u Debra Hrvatska i zamolite ih kontakt za Bosnu.
Prije 2 tjedna sam bila u Dubrovniku gdje je bila 1.nacionalna konferencija o rijetkim bolestima gdje je sudjelovala i Debra iz BiH. Zato i znam da postoje i odlično surađuju.

Edit: Evo pronašla sam jedan članak s nekim kontaktima u BiH: http://dobro.ba/?tag=debra

Predsjednica Debre BiH je Nevzeta Kahriman tel: 061 702 888
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.

Zadnje uređivanje Ivanicapeca : 02.10.2010. at 17:54.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 04:39   #5
Quote:
SabrinaA kaže: Pogledaj post
Nažalost nikako ne uspijevam pronaći web stranicu BiH udruge ili bilo kakve podatke kako da dođem do nje...
http://www.debra.ba
dukicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 01:25   #6
pozdrav

Quote:
SabrinaA kaže: Pogledaj post
Mirza Avdić,8 godina

...moj sin,ova bolest ga prati od rođenja,dok je bio mlađi bilo je gore,ali kako raste malo je bolje,ako neko ima neki savjet ,ako je bio u dodiru sa ovom bolešću i sl. molim da se javi ...
mozete me nac na facebooku pod doris rudan gordan divsic,moje dijete je rođeno s buloznom epidermolizom junkcionalni tip ,mozete mi se javit
mušat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.