Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2016., 14:28   #5861
Quote:
mariolazg10 kaže: Pogledaj post
Treba se organizirat i napravit prosvjed i peticiju pa neka vide kaj gradjani traze doci ispred poglavarstva.mislim da bi se brzo ukinuo parking jer ipak su izbori pred vratima.a sto se tice nekulture pojedinaca i kaubojstine od parkiranja po zelenim povrsinama i plocniku za takve treba pauka zvati.Mislim da ce od sutra biti divlji zapad kad se krenu po svugdje parkirat samo da ne plate parking.

Svi oni koji mogu neka pošalju e-mail na :

[email protected]

Što nas više pošalje to bolje, zatrpajmo ga emailovima, izbori se bliže pa nek misli o glasovima u Jelkovcu na novim izborima, treba mu uputiti primjedbu i bezobrazluk na koji se ovo uradilo te da ćemo doći prosvjedovati i ispred njegovog stana i ispred poglavarstva ako bude potrebno pa neka se misli da li ćemo doći ili ne,.

Neka se javno oglasi o ovom slučaju,.

Ako stanovnici Voltinog naselja na trešnjevci udaljenog 10 minuta od centra ne plaćaju parking zašto bi mi koji smo bogu iza nogu od centra plaćali,.
eroreror is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 22:43   #5862
Mene baš raduje postavljanje parkirnih automata. Konačno će se uvesti red u ovu kurvinu kuću od naselja. Bar će pauk dolaziti i nadam se micati primitivce koji parkiraju na neoznačenim mjestima, požarnim prilazima i slično. Da ne govorim o ekipi socijale koja je sirotinja a voze automobile i parkiraju gdje stignu i kako znaju. E sada će "socijala" za parkirno mjesto morati donijeti prometnu na kojoj mora biti označeno mjesto prebivališta. Baš me veseli uvođenje bar malo reda. Rijedak Bandićev potez u naselju a da je hvale vrijedan. Ugodno parkiranje!
Viceroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 09:18   #5863
Quote:
Viceroy kaže: Pogledaj post
Mene baš raduje postavljanje parkirnih automata. Konačno će se uvesti red u ovu kurvinu kuću od naselja. Bar će pauk dolaziti i nadam se micati primitivce koji parkiraju na neoznačenim mjestima, požarnim prilazima i slično. Da ne govorim o ekipi socijale koja je sirotinja a voze automobile i parkiraju gdje stignu i kako znaju. E sada će "socijala" za parkirno mjesto morati donijeti prometnu na kojoj mora biti označeno mjesto prebivališta. Baš me veseli uvođenje bar malo reda. Rijedak Bandićev potez u naselju a da je hvale vrijedan. Ugodno parkiranje!
Pauk je mogao dolaziti i do sad, ali im se ne da raditi kilometrazu, isplativije im je pokupiti blizu odlagalista. Sad ce malo dolaziti da pochera ljude da placaju, ali dugorocno slabo.

Parking se placa svugdje, pa ce tako biti i u Jelkovcu, Da mogu Zg parking bi iscrtao i naplacivao i u Rugvici i Klostar Ivanicu. Kao promatracu sa strane, jedno dodatno zrno humora i satire dodaje cinjenica da su si izgleda neki iz Jelkovca sami pozurili trenutak naplate misleci da ce time napakostiti svojim susjedima.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 09:38   #5864
Quote:
lipa007 kaže: Pogledaj post
Veli Bandic da je to zelja stanovnika naselja, da se uvede naplata...
Želja stanovnika naselja je da Bandić ode s mjesta gradonačelnika...
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 11:03   #5865
Quote:
Viceroy kaže: Pogledaj post
Mene baš raduje postavljanje parkirnih automata. Konačno će se uvesti red u ovu kurvinu kuću od naselja. Bar će pauk dolaziti i nadam se micati primitivce koji parkiraju na neoznačenim mjestima, požarnim prilazima i slično. Da ne govorim o ekipi socijale koja je sirotinja a voze automobile i parkiraju gdje stignu i kako znaju. E sada će "socijala" za parkirno mjesto morati donijeti prometnu na kojoj mora biti označeno mjesto prebivališta. Baš me veseli uvođenje bar malo reda. Rijedak Bandićev potez u naselju a da je hvale vrijedan. Ugodno parkiranje!
E da kad smo kod "socijale"dali ste skuzili da je ta socijala sumnjiva,u biti mi ni nemamo toliko puno socijale koliko se njih fura na istu.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 11:15   #5866
Ja sam svoju povlastenu kartu danas kupila.Ima jedna novost jutros čula na anteni da od iduće godine počinje kažnjavanje vlasnika pasa zbog njihovih izmeta po cesti,i to na taj način putem dnk-a.Eto to me je jako razveselilo jel nam je kvart prosut govnima.Kazne će biti do 2000 kn
.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 11:18   #5867
Quote:
Viceroy kaže: Pogledaj post
Mene baš raduje postavljanje parkirnih automata. Konačno će se uvesti red u ovu kurvinu kuću od naselja. Bar će pauk dolaziti i nadam se micati primitivce koji parkiraju na neoznačenim mjestima, požarnim prilazima i slično. Da ne govorim o ekipi socijale koja je sirotinja a voze automobile i parkiraju gdje stignu i kako znaju. E sada će "socijala" za parkirno mjesto morati donijeti prometnu na kojoj mora biti označeno mjesto prebivališta. Baš me veseli uvođenje bar malo reda. Rijedak Bandićev potez u naselju a da je hvale vrijedan. Ugodno parkiranje!
Kurvina kuca od naselja...
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 12:40   #5868
Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
Ja sam svoju povlastenu kartu danas kupila.Ima jedna novost jutros čula na anteni da od iduće godine počinje kažnjavanje vlasnika pasa zbog njihovih izmeta po cesti,i to na taj način putem dnk-a.Eto to me je jako razveselilo jel nam je kvart prosut govnima.Kazne će biti do 2000 kn
.
Gdje si kupila kartu? Na webu nema uopće adresa iz naselja.

Jel netko primjetio da li su aparati u funkciji?

I zabogamiloga prestani slušati antenu ... Putem dnk-a? 2000 kn ne bi bilo dovoljno ni za analizu...
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 12:44   #5869
Quote:
big.mmamma kaže: Pogledaj post
Gdje si kupila kartu? Na webu nema uopće adresa iz naselja.
ima, pratio sam situaciju kroz jutro i ulice su dodavane doslovno jedna po jedna. ne znam jesu li sada sve u izborniku
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 12:51   #5870
Quote:
passat96 kaže: Pogledaj post
ima, pratio sam situaciju kroz jutro i ulice su dodavane doslovno jedna po jedna. ne znam jesu li sada sve u izborniku
skoro ništa...rimski put za sad
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 13:55   #5871
Quote:
big.mmamma kaže: Pogledaj post
skoro ništa...rimski put za sad
pogledaj bolje, ima ih dosta koje počinje sa "Ulica..." pa te to možda buni
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 14:01   #5872
Quote:
big.mmamma kaže: Pogledaj post
Gdje si kupila kartu? Na webu nema uopće adresa iz naselja.

Jel netko primjetio da li su aparati u funkciji?

I zabogamiloga prestani slušati antenu ... Putem dnk-a? 2000 kn ne bi bilo dovoljno ni za analizu...

U šubićevoj.Mozeš kupiti za jedan mjesec ili vise..U biti ja sm mislila da je to neka kartica(cvrsta) kad ono obicni papiric tipa racuna ona tinta ionako slabovidljiva na suncu izbjeli.Ja pitam lika da li mogu svaki mjesec na kiosku je napuniti kaze ne ili prek interneta ili u subicevoj.Bila sam uvjerena da je to nesto tipa zet kartic e koju stavis na sajbu i kad ti istekne odes na kiosk i napunis je,a valjda ce to modernizirati ovo je debilno.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 14:33   #5873
Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
U šubićevoj.Mozeš kupiti za jedan mjesec ili vise..U biti ja sm mislila da je to neka kartica(cvrsta) kad ono obicni papiric tipa racuna ona tinta ionako slabovidljiva na suncu izbjeli.Ja pitam lika da li mogu svaki mjesec na kiosku je napuniti kaze ne ili prek interneta ili u subicevoj.Bila sam uvjerena da je to nesto tipa zet kartic e koju stavis na sajbu i kad ti istekne odes na kiosk i napunis je,a valjda ce to modernizirati ovo je debilno.
Koliko sam ja shvatila, nema naljepnica, kartica, po broju registracije se provjeravaju uplate. Vjerojatno ovo što si dobila i je samo račun.
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 15:21   #5874
Quote:
big.mmamma kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja shvatila, nema naljepnica, kartica, po broju registracije se provjeravaju uplate. Vjerojatno ovo što si dobila i je samo račun.
Ne,ne draga dobila sam ja i racun i taj papiric na kojem mi pise do kada vrijedi i registrac.broj auta .O tome ti i pricam nije nikakva kartica obicni papiric.Ma budes i sama vidjela,uzas.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 15:35   #5875
Sad čitam da su odgodili naplatu na Aveniji Gojka Šuška. Nema naznaka da će i kod nas odgoditi kažnjavanje dok se ljudi ne vrate sa GO.
“Od 1. kolovoza po pravilniku možemo početi s naplatom, no zbog toga što je veliki broj naših sugrađana nije u Zagrebu nećemo naplaćivati parkiranje. Mjesec dana ćemo upozoravati građane, a onda krećemo s naplatom kako bi uveli red”, rekao je Ordulj.
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 17:46   #5876
aha,sta onda znaci da ipak od danas ne naplacuju ?
dodali su do popodne skoro cijeli kvart tj ulice na popis na webu......

a kaj se tice antene radija = katastrofa, s time da se razumijemo, ja sam vlasnik psa i uvijek cistim za njim kak i za sobom povlacim vodu u wc-u, ali ima hrpe idiota koja ne cisti nikad. Onda kad naidjem na napaljenu i iznérviranu ekipu kojima doslovce pesi pod prozorom seru(ima u b bloku zgrada s balkonima doslovce u razini zemlje pa kad se to fino zasmrdi sad po vrucini ne zelim ni zamisljat )dobijem ja i moj pas po piksi i oderu mi citav spisak krasnih rijeci....
tak da, ja sam prva da se uvede red oko govana psecih, ali dnk analiza mos mislit, pa to nitko nece moci financirati.
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 18:01   #5877
Quote:
Kobila Suzy kaže: Pogledaj post
aha,sta onda znaci da ipak od danas ne naplacuju ?
dodali su do popodne skoro cijeli kvart tj ulice na popis na webu......

a kaj se tice antene radija = katastrofa, s time da se razumijemo, ja sam vlasnik psa i uvijek cistim za njim kak i za sobom povlacim vodu u wc-u, ali ima hrpe idiota koja ne cisti nikad. Onda kad naidjem na napaljenu i iznérviranu ekipu kojima doslovce pesi pod prozorom seru(ima u b bloku zgrada s balkonima doslovce u razini zemlje pa kad se to fino zasmrdi sad po vrucini ne zelim ni zamisljat )dobijem ja i moj pas po piksi i oderu mi citav spisak krasnih rijeci....
tak da, ja sam prva da se uvede red oko govana psecih, ali dnk analiza mos mislit, pa to nitko nece moci financirati.

Samo kazem sto sam cula.Kazu da se u drugim drzavama ta dnk analiza pokazala najboljim rijesenjem za neodgovorne vlasnike.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 05:54   #5878
Quote:
big.mmamma kaže: Pogledaj post
Gdje si kupila kartu? Na webu nema uopće adresa iz naselja.

Jel netko primjetio da li su aparati u funkciji?

I zabogamiloga prestani slušati antenu ... Putem dnk-a? 2000 kn ne bi bilo dovoljno ni za analizu...
Ovdje se nalazi popis svih ulica u naselju:

http://www1.zagreb.hr/slglasnik/m.in...kt?godina=2016
prema http://www.zgh.hr/aktualnosti-10/nov...elkovec-1/3477

Ovo za pse je Bandić rekao na tv-u. S tim da se radi na tom projektu već 6 mj i da još nije realiziran do kraja kad ga je novinarka pitala kako će se to putem DNA analizirati tj da on ne radi na tome i da se strpimo dok ne bude finalizirano.
Zg-vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 08:31   #5879
Jutros vidim kako valjak valja mjesta za invalide u Ul.B.Papandopula ispred br.3. A taj aparat u istoj ulici radi.
A bome se provozao i pauk od Zgparkinga .
Zg-vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 09:06   #5880
Da li je netko vidio djelatnike Zagrebparkinga kako kontroliraju naplatu u naselju? Meni se čini da to još nije počelo,ljudi se i dalje parkiraju svugdje, a nisam vidjela nikoga da je platio parking na aparatu.
Reni12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.